PDA

View Full Version : Възможно ли е тя да използва него за връзка с мене?



09-17-2007, 15:56
Zna4i istoriqta e malko dylga. Zapoznahme se s edno momi4e, az i nai dobirqt mi priqtel. Az q haresvam, no toi sqka6 ne 4ak tolkova mnogo. Oba4e imam 4uvstvoto 4e tq haresva nego. Ta iskam da vi pitam - kak da i kaja 4e az q haresvam pove4e ot nego. Do sega ne sym govoril na tazitema s momi4e, za tova kajete kakvo to4no da i kaja. PLS. Vyzmojno li e tq da izpolzva nego za vryzka s mene?
Mersi mnogo.

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!
Кремчето

IGNGN
09-17-2007, 15:59
Ти на т'ва ли му викаш дълга история? Поогледай малко темите в тоя раздел и ако не се самоубиеш ще знаеш какво е дълга история
Как да е
Ако си сигурен че френда ти не я харесва кажи й че те привлича, к'во му е сложното? Ако не си сигурен говори първо с френда... не си струва да се развалят приятелства заради путки

09-17-2007, 16:00
Abe kajete to4no kak da i kaja 4e q haresvam. Napi6ete kakvo bihte kazali vie. PLS

09-17-2007, 16:00
Ти на т'ва ли му викаш дълга история? Поогледай малко темите в тоя раздел и ако не се самоубиеш ще знаеш какво е дълга история
Как да е
Ако си сигурен че френда ти не я харесва кажи й че те привлича, к'во му е сложното? Ако не си сигурен говори първо с френда... не си струва да се развалят приятелства заради путки

Govorih s nego. Toi nqma ni6to protiv.

IGNGN
09-17-2007, 16:03
Abe kajete to4no kak da i kaja 4e q haresvam. Napi6ete kakvo bihte kazali vie. PLS

Аз бих казал "Хубави крака. В колко отварят?" ама на тебе едва ли ще ти свърши работа...

09-17-2007, 16:06
виж с удоволствие бих ти помогнала, но моля те напиши си годините щото така е малко.... но както и да е. говори с нея не е трудно а кажи ми годините и ще ти кажа по подробно

09-17-2007, 16:07
Napravi taka,4e da ostanete sami.Po4nete da si govorite i t.n.t.Kaji i ,4e q haresva6 i 4e q smqta6 za mn gotina.Posle po4ni s cunkite po buzata i vrata i nqkraq ustata.Nqma na4in da ne ti pusne.Kasmet!!!

thefreak
09-17-2007, 16:09
Abe kajete to4no kak da i kaja 4e q haresvam. Napi6ete kakvo bihte kazali vie. PLS
Какво бих казал?
Нищо, аз бих действал.

monityY
09-17-2007, 16:34
off kaji i

09-17-2007, 16:37
виж с удоволствие бих ти помогнала, но моля те напиши си годините щото така е малко.... но както и да е. говори с нея не е трудно а кажи ми годините и ще ти кажа по подробно
На 17 съм.

Как да й кажа, като до сега не съм говорил с момиче на тази тема и не знам какво точно да й кажа.

09-17-2007, 16:40
Смятам че сте достатъчно зрели и можете да говорите откровенно! обясни и я попитай какво мисли наблюдавай реакцията и и сам прецени! УСПЕХ!!!

IGNGN
09-17-2007, 16:44
Офф... заведи я некъде да сте насаме, говорете си нек'ви глупости и по некое време вметни "абе аз казах ли ти че страшно те харесвам?" ако още не е зацепила че си падаш по нея тоя намек не може да го пропусне мамка му

09-17-2007, 16:54
виж с удоволствие бих ти помогнала, но моля те напиши си годините щото така е малко.... но както и да е. говори с нея не е трудно а кажи ми годините и ще ти кажа по подробно
На 17 съм.

Как да й кажа, като до сега не съм говорил с момиче на тази тема и не знам какво точно да й кажа.
бате и аз съм на 17 ( предпочитам да мисля за себе си че като акъл сам на 20 :D ) ама такав като тебе не сам виждал. Ти ко от 11 до 17 да не си живял в гората

09-17-2007, 17:23
Ае хора, аз ва питам кат човек пък вий. Абе не знам. Аз очкавах некъв съвет тука да дадете пък то нищо смислено не видях.

GregoryHouse
09-17-2007, 17:29
Zna4i istoriqta e malko dylga. Zapoznahme se s edno momi4e, az i nai dobirqt mi priqtel. Az q haresvam, no toi sqka6 ne 4ak tolkova mnogo. Oba4e imam 4uvstvoto 4e tq haresva nego. Ta iskam da vi pitam - kak da i kaja 4e az q haresvam pove4e ot nego. Do sega ne sym govoril na tazitema s momi4e, za tova kajete kakvo to4no da i kaja. PLS. Vyzmojno li e tq da izpolzva nego za vryzka s mene?
Mersi mnogo.

Ъъъ дори да и го кажеш ти с фуния не можеш и го наля...тя трябва да си реш баце...а реши ли смо не пропускай възможността! Бъди по общителен с нея развеселявай я и т.н. Цъщо е вариянт да говориш и с твоя фр да не я закача...щот я харесваш ако ти е фр ще те разбере...

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 19:35
Vazmojno e da te izpolzva za vrazka s drugiq!4estno da si kaja samata az sam pravila taka!No dali te haresva ili ne moje6 da razbere6 samo kato q popita6 ili pomoli6 nqkoq neina fr da go naravi!Uspeh!

drfatt
09-18-2007, 01:34
Zna4i istoriqta e malko dylga. Zapoznahme se s edno momi4e, az i nai dobirqt mi priqtel. Az q haresvam, no toi sqka6 ne 4ak tolkova mnogo. Oba4e imam 4uvstvoto 4e tq haresva nego. Ta iskam da vi pitam - kak da i kaja 4e az q haresvam pove4e ot nego. Do sega ne sym govoril na tazitema s momi4e, za tova kajete kakvo to4no da i kaja. PLS. Vyzmojno li e tq da izpolzva nego za vryzka s mene?
Mersi mnogo.

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!
Кремчето
Друже, няма количествен показател за "харесване". Ебе тоя, който е по-силен, по-умен и изглежда по-добре. Парите също са предимство. Колебанията ти няма да ти помогнат в отношенията ти с момичето, по-скоро липсата им ще е предимство за теб. :roll: