PDA

View Full Version : за да ти дойде по-скоро???



:(
09-17-2007, 16:20
4етох ж една статия "по два аспирина дневно, в продължение на два или три дни (той втечнява кръвта и разширява съдовете) след което би трябвало да ти дойде. Ако прекалиш с дозата обаче можеш да предизвикаш кръвоизлив - за това внимавай! "

някои знае ли,дали има някакво влияние в/у менструацията?И ако няма,някои може ли да ми каже,какво да направя за да ми доиде по-скоро?Плс,важно е :(

thefreak
09-17-2007, 16:23
Тя кръвта иначе не е течна...

foreverr
09-17-2007, 16:35
абе честно да ти кажа аз не вярвам на витамин ц , аспирин и тем подобни-ако си вземеш специални хапчета за да ти избърза варвам-но те не са полезни!!!!Могат да доведат до нерегулиран цикъл и .........

09-17-2007, 16:50
за кфо подяволите ти е да ти дойде по бързо ?!? толкова ли много искаш да носиш превръзки ?!?

aninceto
09-17-2007, 17:05
за кфо подяволите ти е да ти дойде по бързо ?!? толкова ли много искаш да носиш превръзки ?!?
+1 :::

rashito0o
09-17-2007, 17:23
Ем аз един път се поразрових из сайта точно тфа ми трябваше и намерих една статиика че с "Гремитамин Нео"става и реших да пробвам пие се едно сутрин и едно вечер и на др ден би трябвало да ти дойде и така и стана пробвай ако искаш една опаковка е 5лева :)

zvezdichkaaa
09-17-2007, 19:27
Ем аз един път се поразрових из сайта точно тфа ми трябваше и намерих една статиика че с "Гремитамин Нео"става и реших да пробвам пие се едно сутрин и едно вечер и на др ден би трябвало да ти дойде и така и стана пробвай ако искаш една опаковка е 5лева :)

Да,но това не е особено полезно по-скоро само за краини случай и за да го ползваш спокойно мисля,че трябва да си поне не 15-16 години. :roll: :wink:

zvezdichkaaa
09-17-2007, 19:38
Аааа иначе бех чела в 1 тема,че ако пиеш канела+мляко може да ти дойде по-бързо,но незнам дали е истина е все пак е по безвредно от тия хапчета фрашкани с хормони.

09-18-2007, 03:16
Ем аз един път се поразрових из сайта точно тфа ми трябваше и намерих една статиика че с "Гремитамин Нео"става и реших да пробвам пие се едно сутрин и едно вечер и на др ден би трябвало да ти дойде и така и стана пробвай ако искаш една опаковка е 5лева :)

Да,но това не е особено полезно по-скоро само за краини случай и за да го ползваш спокойно мисля,че трябва да си поне не 15-16 години. :roll: :wink:

ami 6te se nalogi,tyi kato ne mi e idvalo ot 2 meseza..

alkobalko
09-18-2007, 04:12
ami 6te se nalogi,tyi kato ne mi e idvalo ot 2 meseza..

Не си прави експерименти, а най-добре отиди на гинеколог.

CuteBaby
09-18-2007, 06:09
Това с аспирина помага,пробвала съм го.Аз пих 1 аспирин на обяд и после 2 вечерта и на други ден като станах още един и ми дойде.А също става с мляко с канела ;) Но ако не ти дойде най-добре не се тъпчи прекалено много с хапчета,а отиди на гинеколог.

zvezdichkaaa
09-18-2007, 11:05
Ем аз един път се поразрових из сайта точно тфа ми трябваше и намерих една статиика че с "Гремитамин Нео"става и реших да пробвам пие се едно сутрин и едно вечер и на др ден би трябвало да ти дойде и така и стана пробвай ако искаш една опаковка е 5лева :)

Да,но това не е особено полезно по-скоро само за краини случай и за да го ползваш спокойно мисля,че трябва да си поне не 15-16 години. :roll: :wink:

ami 6te se nalogi,tyi kato ne mi e idvalo ot 2 meseza..

Ами според мен по-добре опитай с бабините рецепти отолкото да се тъпчеш с хормони.Пък и ако имаш цикъл от по-малко от 2 години няма място за притеснения.Просто това може да ти повлияе зле,все пак ако искаш толкова консултирай се с лекар/гинеколог и той ще ти каже дали може да пиеш "Гремитамин Нео".

luckygirl92
09-18-2007, 13:04
не е ли"геритамин нео" ?

zvezdichkaaa
09-18-2007, 14:56
не е ли"геритамин нео" ?

Ми аз го копирах,че и аз не съм сигурна как точно се пише чакайте ся ще погледна,че май го имаме в аптечката...мм не объркала съм се имаме Промилут ноп 5,но той май върши същата работа :roll: :-k .

luckygirl92
09-18-2007, 18:23
не е ли"геритамин нео" ?

Ми аз го копирах,че и аз не съм сигурна как точно се пише чакайте ся ще погледна,че май го имаме в аптечката...мм не объркала съм се имаме Промилут ноп 5,но той май върши същата работа :roll: :-k .

"geritaminh neo" S vitamin A i vitamin E,bi trqbvalo da e tfa ... :?A "promilut" e za zabavqne...mai

raindrop
09-18-2007, 18:37
не е ли"геритамин нео" ?

Ми аз го копирах,че и аз не съм сигурна как точно се пише чакайте ся ще погледна,че май го имаме в аптечката...мм не объркала съм се имаме Промилут ноп 5,но той май върши същата работа :roll: :-k .

"geritaminh neo" S vitamin A i vitamin E,bi trqbvalo da e tfa ... :?A "promilut" e za zabavqne...mai

Верно ли си мислите, че от две перлички вит.А+Е ще ви дойде. Ами тия дето го пият по 1 опаковка трябва непрекъснато да са в цикъл :D

Повече по тая тема "бързо/бавно идване" няма да коментирам, защото вие очевидно от дума не разбирате и само пускате едни и същи теми без да прочетете безкрайните обяснения по тоя въпрос, които са давани тук

evalongoriq
02-17-2009, 18:30
абе честно да ти кажа аз не вярвам на витамин ц , аспирин и тем подобни-ако си вземеш специални хапчета за да ти избърза варвам-но те не са полезни!!!!Могат да доведат до нерегулиран цикъл и .........
+1

petinkaaa2811
08-03-2010, 10:06
[quote=":("]4етох ж една статия "по два аспирина дневно, в продължение на два или три дни (той втечнява кръвта и разширява съдовете) след което би трябвало да ти дойде. Ако прекалиш с дозата обаче можеш да предизвикаш кръвоизлив - за това внимавай! "

При мен аспирина винаги помага,особенно като ми закаснява или искам по бързо да ми дойде,аз правя така-вечер преди да легна пълня леген с топла вода и си кисна краката докато добре се загреят и в същото време пия топъл билков чай и 1-2 аспирина и след това веднага лягам и ако не ми дойде на сутринта,поне до 2 дена ми идва,при мен винаги е действал този начин
:) :) :) :)

bebity92
08-03-2010, 11:00
Според мен не трябва да си предизвикваме цикъла,защото след това е нерегулиран и тече още повече.След като не ти е идвало от 2 месеца,защо се притесняваш толкова ,в началото е така.Ако искаш да си по-сигурна отиди на генеколог.Зависи дали си в първите 2 години от цикъла ти.

kalpazanka
08-03-2010, 11:36
Темата е стара.