PDA

View Full Version : За хора от Ловеч



sweet_unhappy
09-17-2007, 16:50
Здрасти,аз тази година ще кандидатствам и искам да ви попитам кое даскало от мг-то и ег-то в Ловеч е по-добро?Аз ще кандидатствам и двете,ама все пак,АКО ме приемат и в двете,кое да избера?За инфо:ако вляза в мг искам биология с английски,а в ег английски с френски.

09-17-2007, 18:21
mi edna fr vlezna v eg i e mn dovolna

ReBeL
09-17-2007, 18:32
МГ-то е тъпооо :smt011 по - добре ЕГ

maLkO_LudO_F
09-17-2007, 18:49
Емии аз уча в Мг -то и на мен си ми е супер там.Ти сама трябва да избереш каде искаш да учиш,кое училище те влече повече.Все пак това си е лично твои избор...Във Ег единственното гадно нещо е че първата година учиш от 8 до 5 плътно защото занималята е задължителна,но ако искаш да учиш там една година ще я избуташ как как...пак казвам твой избор ;)

sweet_unhappy
09-17-2007, 18:51
Емии аз уча в Мг -то и на мен си ми е супер там.Ти сама трябва да избереш каде искаш да учиш,кое училище те влече повече.Все пак това си е лично твои избор...Във Ег единственното гадно нещо е че първата година учиш от 8 до 5 плътно защото занималята е задължителна,но ако искаш да учиш там една година ще я избуташ как как...пак казвам твой избор ;)
Ти в каква паралелка си?

maLkO_LudO_F
09-18-2007, 14:06
sweet_unhappy Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 9:51 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

maLkO_LudO_F написа:
Емии аз уча в Мг -то и на мен си ми е супер там.Ти сама трябва да избереш каде искаш да учиш,кое училище те влече повече.Все пак това си е лично твои избор...Във Ег единственното гадно нещо е че първата година учиш от 8 до 5 плътно защото занималята е задължителна,но ако искаш да учиш там една година ще я избуташ как как...пак казвам твой избор

Ти в каква паралелка си?


Информатика с Английски :D

1921
09-19-2007, 20:52
първо, английски с биология МГ пък, ако не можеш да влезеш, не знам къде си тръгнала... второ в ЕГ нямаме профилиращ английски с втори френски аккто ти си го написала...

Моят съвет е , ако зикараш под 5, да не влизаш в ЕГ :lol: тва е място за алкохолици, не за глупаци..хаха :twisted:

AliceSw
09-20-2007, 07:00
аз съм в ЕГ, английски с френски няма....има английски с немски, немски с английски, френски с английски...училището напоследък съкс...но МГ съкс още повече....