PDA

View Full Version : Mоята тъжна история



SINDEL
09-17-2007, 17:15
Най-накрая и аз да поискам мнението ви за нещо. Историята е малко дълга, но за да разберете как седят нещата, трябва да ви я разкажа цялата.
С приятеля ми сме... бяхме заедно 2 години и малко. Днес се разделихме.. по-скоро той каза, 4е не иска да се виждаме. Преди няколко седмици дойде на гости тогавашното гадже на негов приятел. Оказа се, оба4е 4е въпросният приятел искал да зареже моми4ето и моят много му помогнал. Мене тогава ме нямаше - приятелят ми каза, 4е не иска да се виждаме няколко дена.. искал да бъде сам. Е, бил е сам, или по-скоро е бил с моми4ето. Днес ми призна, 4е са се натискали и 4е единствената при4ина, поради която не са спали е 4е тя не е искала. По-добре да бяха спали ми се струва...
Така или ина4е.. каза, 4е не знаел дали има 4увства към мен все още, дали иска да сме заедно. Поиска да се разделим за известно време, докато си изясни нещата. Междувременно каза, 4е можело да има връзки и с други моми4ета. Думите му бяха - Искам да видя дали ще ми липсваш и дали губя от раздялата ни или пе4еля. И тогава ще ти кажа дали искам да се съберем.
Тръгнах си, нямах избор. И сега се 4увствам едновременно предадена и наранена, но и се усещам, 4е бих искала да се върне при мен. Не мисля, 4е мога да живея без него. Не ми се смейте, на 20 съм, знам какво е любов и кога е истинска. Знам кога бих останала с даден 4овек завинаги.
И тук идва молбата ми за съвет - мислите ли, 4е той ще се върне? Толкова искам, но и не съм сигурна каква връзка бихме могли да имаме ако пак се съберем. Бихте ли простили, бихте ли оби4али отново?

kael
09-17-2007, 17:19
:smt009 ако съдя от това когато аз казвам подобнонещо "НЕ"

GregoryHouse
09-17-2007, 17:21
Ами не искам да те отчайвам ама може и да не се върне...пък и на теб за кфо ти е след като ти е изневерил (само не е спал с нея и то защото го е разнала...)?! В случея може би ти печелиш от раздялата ви :) . А ако се върне помисли си добре дали искаш да го приемеш обратно...а и тая история е много вероятно да я попреувеличава за оправдание (ние момчетата или поне някой сме сколнни малко или много на това)...


А и как знаеш че можеш да останеш с някого завинаги след като никога не си ?!

DivoTo_KoTe
09-17-2007, 17:23
амм аз лично не бих простила на човек който не знае какво иска,но тфа в момента не е важно.Ще те посъветвам да слушаш сърцето си,ако найстина го обичаш ще простиш,а ако той не се върне не се отчайвай ти сама каза,че знаеш коя е истинска любов и ще я срещнеш живота е пред теб

thefreak
09-17-2007, 17:28
По скоро не.
Ама иначе тарикат го раздава пича.

aB-uSer
09-17-2007, 17:35
Никой не може да ти даде точен отговор на дова, дали ще се върне или не. Има много странни двойки, които си прощават странни неща, непростими за други.
От положението, в което си попаднала, можеш да бъдеш доволна, че той е искрен към теб и не е запазил в тайна причините за желанието си. Много често в живота се случва да не сме сигурни в това, което правим, имаме, развиваме и ни трябва време да преосмислим.
Според мен заеми изчаквателна позиция, премисли нещата и се зарадвай на това, че досега си имала хубава дълга връзка. Не мисля, че трябва да таиш надежди нито пък да се отчайваш.

bungle
09-17-2007, 17:43
Хм, истинската любов наистина се среща рядко. И когато я изпиташ ... си.. като наркоман. Знам от личен опит, миличка. И аз съм почти на 20 и аз искам да остана цял живот с човека, с който съм в момента.

Ти видя какво казах в онази тема.., недей да мислиш толкова за него, за това как те е предал и наранил. Наистина е лошо. Наистина боли ужасно много. Концентрирай се върху това какви хубави моменти си имала с него и колко пълноценно е било всичко. По-добре е от нищо, нали ? Тези моменти не те ли карат да се усмихваш ? :) Знам, че е трудно, но не е невъзможно..

Хората понякога са объркани.
Той е объркан. Ти също. Онова момиче сигурно и то..
Всеки има нужда от ... своите моменти. *ебати колко тъпо звучи..* Явно е решил да се тества, или някой му промива мозъка, или иска да усети какво е да си свободен и неангажиран..
2 години са доста. Предполагам, че ще му липсваш..

Ако не му липсваш, значи не знае какво изпуска. Това да изпуснеш човекът, който те обича безумно много е .. глупаво и безразсъдно.
Ако държите един на друг връзката ви ще се скрепи. Ако има желание и от двете страни.


Надявам се да се върне. Ако не - недей да се влачиш след него. Мъжете обичат силни жени...

09-17-2007, 17:44
оооо ще се върне и още как... след 1-2 месеца ако не намери някоя друга ще се върне много загорял. И ти като умно момиче дано знаеш как да постъпиш тогава :)

GregoryHouse
09-17-2007, 17:46
оооо ще се върне и още как... след 1-2 месеца ако не намери някоя друга ще се върне много загорял. И ти като умно момиче дано знаеш как да постъпиш тогава :)

Лично аз бих го разкарал щот след 2-3 месеца ще съм го забравил и хич няма да е до изневерите му, а даже може да си е намерила някой които ще и е верен...

bungle
09-17-2007, 17:48
оооо ще се върне и още как... след 1-2 месеца ако не намери някоя друга ще се върне много загорял. И ти като умно момиче дано знаеш как да постъпиш тогава :)

Лично аз бих го разкарал щот след 2-3 месеца ще съм го забравил и хич няма да е до изневерите му, а даже може да си е намерила някой които ще и е верен...

Когато обичаш толкова силно... е.. трудно да постъпиш по правилния начин. ](*,)

SINDEL
09-17-2007, 17:50
оооо ще се върне и още как... след 1-2 месеца ако не намери някоя друга ще се върне много загорял. И ти като умно момиче дано знаеш как да постъпиш тогава :)

Лично аз бих го разкарал щот след 2-3 месеца ще съм го забравил и хич няма да е до изневерите му, а даже може да си е намерила някой които ще и е верен...

Знаеш ли, и аз си мислех така. Бях твърдо на мнението, 4е изневери ли ми - край. И не мога да повярвам, 4е бих му простила. Бих била с него въпреки вси4ките си принципи.

GregoryHouse
09-17-2007, 17:52
оооо ще се върне и още как... след 1-2 месеца ако не намери някоя друга ще се върне много загорял. И ти като умно момиче дано знаеш как да постъпиш тогава :)

Лично аз бих го разкарал щот след 2-3 месеца ще съм го забравил и хич няма да е до изневерите му, а даже може да си е намерила някой които ще и е верен...

Когато обичаш толкова силно... е.. трудно да постъпиш по правилния начин. ](*,)

Така е но се налага ! За твое собствено добро! Изисква се воля и кураж...но не е непостижимо нали ?! Или бъркам?! Казвам си мнението щот имам МНОГО сходна ситуация преди около 1.5г и тя тръгна с един от най добрите ми приятели с които се знаем от детската количка...сега си говоря с тях само "служебно" от чисто възпитание...а тя искаше да се върне, казваше сбърках направих грешка съжалявам...да ама не беше познала...срадах много дълго и наистина бях изкушен да я приема... знам какво изживява момичето,но просто не си заслужава...на предатели не вяра нямам...а щом нямам вяра не мога да съм дори познат камо ли приятел или гадже

cskamoni4ka
09-17-2007, 17:59
Не падай толкова ниско да си отново с него..

:)Ro6ko(:
09-17-2007, 19:39
nz kakvo da ti kaja,no naistina stane li ne6to takova prosto budi silna i gledai napred....izjivqla sum po4ti su6toto ne6to kato tvoeto i vseki sledva6t put pravq edna i su6ta gre6ka-prosto poradi glupavata pri4ina 4e go obi4am.xodim po4ti godina i polovina a ve4e sme kusali 4 puti i az vseki put prenebragvam vsqkvi svoi principi....prenebregvam si i samo4ustvie i dostoinstvo i si4ko...za vsi4ko tova gre6kata si e moq no ve4e zapo4vam da osuznavam 4e ne iska da sum s nego prosto za6toto PREKALENO mnogo me e naranil....a po povod tvoqta istoriq bix te posuvetvala naistina da slu6a6 surceto si no i da poslu6a6 razuma si za6toto toi si misli 4e 6te te ima vinagi i 4e ti si izlugana glupaka koqto vinagi 6te e na razpolojenie....nameri si nqkogo i dori da ne go obi4a6 prosto s vremeto se opitai da prenebregne6 tvoq mladej i obikni drugiq za6too toi nau4i li se vednuj 4e vsi4ko mu e prosteno tova nqma da mu e posledniq put:) nadqvam se pone malko da sum ti pomognala :|

Fyrforanche
09-17-2007, 20:00
хммм определено е постъпил ужасно.Според мен трябва да продължиш живота си без него-и да си дадеш сметка,че няма смисъл само ти да полагаш усилия за връзката ви...Вярно е че за толкова време си се привързала ужасно много към него и ти е много мъчно,но от уважение към себе си трябва да се опиташ да продължиш...не мисля че трябва да се примиряваш с факта че той "може и да се върне"...Все пак не си някоя марионетка която може да разиграва когато пожелае...помисли добре...и да се върне дали ще му имаш доверие? и дали ще се чувстваш истински щастлива или пък ще трепериш всеки ден дали не е с някоя друга... УСпех ти пожелавам! :-)

MiMcHeToOo
09-17-2007, 21:13
хъх и аз най вероятно бих приела човека отново..

drfatt
09-18-2007, 01:50
Най-накрая и аз да поискам мнението ви за нещо. Историята е малко дълга, но за да разберете как седят нещата, трябва да ви я разкажа цялата.
С приятеля ми сме... бяхме заедно 2 години и малко. Днес се разделихме.. по-скоро той каза, 4е не иска да се виждаме. Преди няколко седмици дойде на гости тогавашното гадже на негов приятел. Оказа се, оба4е 4е въпросният приятел искал да зареже моми4ето и моят много му помогнал. Мене тогава ме нямаше - приятелят ми каза, 4е не иска да се виждаме няколко дена.. искал да бъде сам. Е, бил е сам, или по-скоро е бил с моми4ето. Днес ми призна, 4е са се натискали и 4е единствената при4ина, поради която не са спали е 4е тя не е искала. По-добре да бяха спали ми се струва...
Така или ина4е.. каза, 4е не знаел дали има 4увства към мен все още, дали иска да сме заедно. Поиска да се разделим за известно време, докато си изясни нещата. Междувременно каза, 4е можело да има връзки и с други моми4ета. Думите му бяха - Искам да видя дали ще ми липсваш и дали губя от раздялата ни или пе4еля. И тогава ще ти кажа дали искам да се съберем.
Тръгнах си, нямах избор. И сега се 4увствам едновременно предадена и наранена, но и се усещам, 4е бих искала да се върне при мен. Не мисля, 4е мога да живея без него. Не ми се смейте, на 20 съм, знам какво е любов и кога е истинска. Знам кога бих останала с даден 4овек завинаги.
И тук идва молбата ми за съвет - мислите ли, 4е той ще се върне? Толкова искам, но и не съм сигурна каква връзка бихме могли да имаме ако пак се съберем. Бихте ли простили, бихте ли оби4али отново?
Ще се иненадаш от факта, че в действителност можеш да си живееш чудесно без него. Всъщност, повярвай ми, ти не искаш да имаш връзка с този човек. Ако образа на елен-лопатар ти допада, действай. Ако не, защити интереса си и го прати по дяволите. Предлагам ти да му изцепиш "мило, искам да сме само приятели" следващия път, като се видите. Ще е много забавно. :)

koalka
09-18-2007, 05:36
Не, не мисля, че той ще се върне.А и за мен нещо като "раздяла за малко" няма.Явно, за да се стигне до там вече нещо наистина се е променило и е време да сложите край.Много глупаво от твоя страна ще бъде да стоиш и да го чакаш, да се нараняваш, докато той прави секс с други момичета...
Мисълта е ужасна, а и не можеш да го чакаш, когато той си поиска и да си му в краката после. [-X По-добре забрави всичко това, продължи живота си напред.Знам, че след една толкова дълга връзка въобще не е лесно, но живота не свършва с него.Пък и ти за него не си това, което той е за теб.

marakuq_baby
09-18-2007, 09:46
Кофти ми е да ти го кажа,но предложението да не се виждате само за известно време е просто елегантен начин за да те разкара :| Не се връщай при човек,постъпил толкова гадно с теб.Имай достойнство.

Barbie
09-18-2007, 10:19
Дали ще се върне. Възможно. Две години не са малко - човек не се отказва така лесно от връзка, която е градил толкова време. Не мисля, че знам какво да ти кажа. Ако сега, в този момент, приятелят ми ми каже нещо такова, сигурно целият свят ще се взриви. Поне за мен. Ще викам, ще плача, ще съм бясна, ще съм наранена...и все пак ще се надявам да се върне, аз да се направя, че нищо не се е случило и просто да продължа да го обичам. Най-вероятно не е правилно. Винаги ще помниш, че те е наранил. Че се е съмнявал в любовта си към теб. Че може би е докосвал друга, докато ти си го чакала. Че си била нежелана. Такива неща променят отношенията, дори и да не искаш. Така че не знам какво да ти пожелая...
Ако се върне, дано ти се реваншира за болката, която ти причинява сега...
Ако не се върне, просто времето ви е изтекло. А в такъв случай наистина е най-добре да не удължавате агонията. Ще се появи друг, когото да обичаш и който да те прави щастлива. Просто нямаш избор :wink:

Каквото и да стане ще е правилно. И всечко ще е наред. Остави нещата да се случват, взимай решенията така, както ги чувстваш. И всичко ще се подреди...

mnogoqdosana
09-18-2007, 10:35
До авторката:
Ще гледам да бъда кратка и ясна и да не се впускам в излияния!
Моето мнение е ,че при положение,че сте били или че сте заедно 2 год и малко,не може толкова лесно да се отхвърли този период от време.Дано не съм права,но според мен,за него това време не означава нищо,пак казвам дано да греша.
До колкото изневярата тук нещата стоят по-сложно,защото или я приемаш или не,сложността е във вътрешната ти борба със самата себе си.
Успех и дано всичко се нареди добре за ТЕБ :!: :!: