PDA

View Full Version : Объркана съм.Обичам ги и двамата.



Ot4aqnata...
09-17-2007, 18:47
Здравейте...знам,че ще ме наречете курва и нещастница,но трябва да го кажа...
Имам си гадже от 6 месеца,обичаме се...до...вчера...
Но първо да върна времето малко по назад...4 години бях влюбена в едно момче,Иван...с него сме ходили 1 година,после толкова врем се мъчих да го забравя...сега всичко почна отначало :smt009
Та...тръгнах със сегашното ми гадже и уж го забравих...
Вчера се видях с бившия на една сватба,беше...прекалено спомени нахлуха в мен.Хората все ни знаят като гаджета,даже преди всички казваха,че ще се оженим.На сватбата вечерта се целувахме...после ми каза,че ме обичал много и се е побъркал от както не ме е виждал.Аз знам,че ме обича,но винаги като тръгнем се караме за нещо и късаме...толкова време съм изгубила с него,че не ми се иска вече...

Не съм спала с него,със сегашното ми гадже правим секс.
Иван обаче...знам,че сега ще иска да го направим и лошото е ,че аз го искам... :smt009 .Утре ще се видим,може и да го направим,толкова съм объркана... :smt010
Обичам ги и двамата,ако щете ми вярвайте :smt009

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

GregoryHouse
09-17-2007, 18:50
Не иситната горчива е,че не ги обичаш достатъчно и 2мата...и не си курва, а просто имаш лапешки акъл...жалко за сегашното ти гадже...и както си написала темата ще срещнеш само критки...нека ти сега това което ще ти си случи, а именно оставаш сама...щот всичко излиза наяве...

MostHated
09-17-2007, 18:51
понеже не видях въпрос просто ще кажа че се радвам за вас! :twisted:

kael
09-17-2007, 18:54
глсувам за съзтезание който те докара по добър оргазъм печели :}
ся сериозно- ако и двамата те обичат остани с този когото НАИСТОНА обичаш

F@t@lNy_Sl@dK@
09-17-2007, 18:59
искаш съвет кой да избереш!?сама потвърди,че с предишното си гадже сте се карали мноу...еми има ли смисъл да си с него пак.била си влюбена в него....край!!!загърби го!!!...той е тфоето минало...а не бъдеще....щом веднъж е станало така ще стане и 2-ти път...по-добре го забрави и изобщо забрави че съществува!Бъди си със сегашния приятел и бъди щастлива!

от4аяната
09-17-2007, 19:01
глсувам за съзтезание който те докара по добър оргазъм печели :}
ся сериозно- ако и двамата те обичат остани с този когото НАИСТОНА обичаш
Със сегашното ми гадже имам повече бъдеще от колкото с Иван...
Но Иван го обичам повече...несъмнено,първата любив ми е :(
А знам също и,че сегашното ми гадже няма да иска да ме остави.Той ще се тръшка,но няма да ме пусне да си отида.По-скро ще го пребие.
Не искам да лъжа никой,но как да излъжа сърцето си... ](*,) :cry:

GregoryHouse
09-17-2007, 19:02
искаш съвет кой да избереш!?сама потвърди,че с предишното си гадже сте се карали мноу...еми има ли смисъл да си с него пак.била си влюбена в него....край!!!загърби го!!!...той е тфоето минало...а не бъдеще....щом веднъж е станало така ще стане и 2-ти път...по-добре го забрави и изобщо забрави че съществува!Бъди си със сегашния приятел и бъди щастлива!

Ъъ...въпроса е дали той ще е щастлив като разбере...а повярвай ми все някак ще разбере дори и да го излъжеш/премълчиш (което би било ОГРОМНА грешка)...

MiMcHeToOo
09-17-2007, 19:03
глсувам за съзтезание който те докара по добър оргазъм печели :}
ся сериозно- ако и двамата те обичат остани с този когото НАИСТОНА обичаш

а тя знае ли кой найстина обича.. ?

GregoryHouse
09-17-2007, 19:05
глсувам за съзтезание който те докара по добър оргазъм печели :}
ся сериозно- ако и двамата те обичат остани с този когото НАИСТОНА обичаш

а тя знае ли кой найстина обича.. ?

Категорично не! Такова животно като обичам ги 2мата...ПРОСТО НЕМА. Ако обичаш даден човек си безрезервен в чувствата си към него и даже не би си помислил за секунда да си с друг а това че искаш и 2мата показва еднозначно колко ги обичаш...

MiMcHeToOo
09-17-2007, 19:06
глсувам за съзтезание който те докара по добър оргазъм печели :}
ся сериозно- ако и двамата те обичат остани с този когото НАИСТОНА обичаш

а тя знае ли кой найстина обича.. ?

Категорично не! Такова животно като обичам ги 2мата...ПРОСТО НЕМА. Ако обичаш даден човек си безрезервен в чувствата си към него и даже не би си помислил за секунда да си с друг а това че искаш и 2мата показва еднозначно колко ги обичаш...

и аз така мисля, но за всеки случай да си попитам.. :wink:

sasha_90
09-17-2007, 19:07
Трябва да останеш с 1-ния или с никой.Не можеш и с двамата.

kael
09-17-2007, 19:09
кофти дилема наистина ... но аз винаги бих избрал този който наистина обичам дори да има шанс да ме боли много повече...

отчаяната...
09-17-2007, 19:16
когато съм с единия,осъзнавам,че го обичам повече от другия,после...отида ли при другия същата работа.
Не ми казвайте,че не ги обичам,само човек който е преживял такава дилема може да ме разбере,не го пожелавам на никой...
Утре ще ида при другия,ще правим секс...няма как да се спра,няма воля да устоя.
Дано разбера,че в секса не е по-добър от сегашния,за да ми падне в очите и да го забравя...
Да не говорим,че родителите ми мразят и двамата... :smt011

GregoryHouse
09-17-2007, 19:19
когато съм с единия,осъзнавам,че го обичам повече от другия,после...отида ли при другия същата работа.
Не ми казвайте,че не ги обичам,само човек който е преживял такава дилема може да ме разбере,не го пожелавам на никой...
Утре ще ида при другия,ще правим секс...няма как да се спра,няма воля да устоя.
Дано разбера,че в секса не е по-добър от сегашния,за да ми падне в очите и да го забравя...
Да не говорим,че родителите ми мразят и двамата... :smt011

Оооо божееее мой за теб това ли е всичко с него СЕКС ?! Е не просто мисля че е напълно излишно да се занимавам с тая тема...чисто и просто накрая ще останеш сама. И не е вярно че нямаш воля имаш просто не искаш да я използваш...знаеш че ще нараниш сегашния си приятел но въпреки това ще го направиш ?! Е ами само едно мога да кажа в случея...безсърдечна кучка с извинение за израза ама си е така...

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 19:21
Hmmm,prekaleno truden vapros za men...Sry,ama edinstveniq 4ovek,koito moje da ti pomogne sega si samata ti...

от4аяната
09-17-2007, 19:35
когато съм с единия,осъзнавам,че го обичам повече от другия,после...отида ли при другия същата работа.
Не ми казвайте,че не ги обичам,само човек който е преживял такава дилема може да ме разбере,не го пожелавам на никой...
Утре ще ида при другия,ще правим секс...няма как да се спра,няма воля да устоя.
Дано разбера,че в секса не е по-добър от сегашния,за да ми падне в очите и да го забравя...
Да не говорим,че родителите ми мразят и двамата... :smt011

Оооо божееее мой за теб това ли е всичко с него СЕКС ?! Е не просто мисля че е напълно излишно да се занимавам с тая тема...чисто и просто накрая ще останеш сама. И не е вярно че нямаш воля имаш просто не искаш да я използваш...знаеш че ще нараниш сегашния си приятел но въпреки това ще го направиш ?! Е ами само едно мога да кажа в случея...безсърдечна кучка с извинение за израза ама си е така...
Да и до секса ако е...вечно съм искала да спя с него,но не съм имала възможност...сега не мога да изтърпя.Искам да правя секс с него :!:

GregoryHouse
09-17-2007, 19:41
Е тогава кфо ми разправяш че обичаш сегашния си приятел след като съзнателно възнамеряваш да му донесеш само страдание и болка ?! :arrow: Не го обичаш...а бившия просто искаш да правиш секс с него :arrow: следователно и него не обичаш щом след секса искаш да идеш при другия...мисля че доказах първия си пост...

MiMcHeToOo
09-17-2007, 19:45
когато съм с единия,осъзнавам,че го обичам повече от другия,после...отида ли при другия същата работа.
Не ми казвайте,че не ги обичам,само човек който е преживял такава дилема може да ме разбере,не го пожелавам на никой...
Утре ще ида при другия,ще правим секс...няма как да се спра,няма воля да устоя.
Дано разбера,че в секса не е по-добър от сегашния,за да ми падне в очите и да го забравя...
Да не говорим,че родителите ми мразят и двамата... :smt011

Оооо божееее мой за теб това ли е всичко с него СЕКС ?! Е не просто мисля че е напълно излишно да се занимавам с тая тема...чисто и просто накрая ще останеш сама. И не е вярно че нямаш воля имаш просто не искаш да я използваш...знаеш че ще нараниш сегашния си приятел но въпреки това ще го направиш ?! Е ами само едно мога да кажа в случея...безсърдечна кучка с извинение за израза ама си е така...
Да и до секса ако е...вечно съм искала да спя с него,но не съм имала възможност...сега не мога да изтърпя.Искам да правя секс с него :!:

знаеш ли какво искаш ? мисля, че не.. ако знаеш много те моля сподели ;)

kael
09-17-2007, 19:45
Да и до секса ако е...вечно съм искала да спя с него,но не съм имала възможност...сега не мога да изтърпя.Искам да правя секс с него :!:

да ти кажа ти си лош човек как може така да преебеш приятеля си без първо да говориш с него :smt011 ... ясно ми стана всичко е заради секса преди се шегувах ама май наистина в тфоя случай избери по добрия оргазъм

GregoryHouse
09-17-2007, 19:49
Да и до секса ако е...вечно съм искала да спя с него,но не съм имала възможност...сега не мога да изтърпя.Искам да правя секс с него :!:

да ти кажа ти си лош човек как може така да преебеш приятеля си без първо да говориш с него :smt011 ... ясно ми стана всичко е заради секса преди се шегувах ама май наистина в тфоя случай избери по добрия оргазъм

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

от4аяната
09-17-2007, 19:52
Е тогава кфо ми разправяш че обичаш сегашния си приятел след като съзнателно възнамеряваш да му донесеш само страдание и болка ?! :arrow: Не го обичаш...а бившия просто искаш да правиш секс с него :arrow: следователно и него не обичаш щом след секса искаш да идеш при другия...мисля че доказах първия си пост...
Обичам го от 5 години,казах вече...тва за тебе не е ли любов???
А за да го забравя,значи требва да обикна друг и се получи.
Сега обаче и двамата с налице и аз незнам какво да правя,след като ги искам и двамата.
Сега ми прищръква,че по-скоро искам да спя с Иван,за да спре да ми пука за него,а той да се гърчи,така както аз бях и да плаче от любов по мен още повече от сега.Чак тогава ще мога да го забравя.По принцип съм така...когато някой тича след мен не го искам,но почне ли да бяга...великото гонене с рев.

GregoryHouse
09-17-2007, 20:02
Е тогава кфо ми разправяш че обичаш сегашния си приятел след като съзнателно възнамеряваш да му донесеш само страдание и болка ?! :arrow: Не го обичаш...а бившия просто искаш да правиш секс с него :arrow: следователно и него не обичаш щом след секса искаш да идеш при другия...мисля че доказах първия си пост...


Обичам го от 5 години,казах вече...тва за тебе не е ли любов???
А за да го забравя,значи требва да обикна друг и се получи.
Сега обаче и двамата с налице и аз незнам какво да правя,след като ги искам и двамата.
Сега ми прищръква,че по-скоро искам да спя с Иван,за да спре да ми пука за него,а той да се гърчи,така както аз бях и да плаче от любов по мен още повече от сега.Чак тогава ще мога да го забравя.По принцип съм така...когато някой тича след мен не го искам,но почне ли да бяга...великото гонене с рев.

Все повече и повече противоречия...значи ако следва да вярвам на последния ти пост...си по склонна да нараниш сегашния си приятел само и само за да задоволиш жаждата си за мъст!?! ...и то с ясното съзнание кфо ше последва за сегашния ако разбере и че всичко отива подяволите ?! До сега се убедих в едно че много повече се интересуваш от собственото си его отколкото за сегашното ти гадже...А з бившето казваш че си го обичала а може би още го обичаш сега искаш да си го върнеш и да го накараш да страда ?! Уоу да ти имам обичта...с нея не бих си избърсал задника даже...(сори за силните думи даже обидните ама просто за мен това което възнамеряваш за сега е АБСОЛЮТНО НЕПРОСТИМО И НЕМОРАЛНО!)

Ot4aqnata...
09-17-2007, 20:06
Е тогава кфо ми разправяш че обичаш сегашния си приятел след като съзнателно възнамеряваш да му донесеш само страдание и болка ?! :arrow: Не го обичаш...а бившия просто искаш да правиш секс с него :arrow: следователно и него не обичаш щом след секса искаш да идеш при другия...мисля че доказах първия си пост...


Обичам го от 5 години,казах вече...тва за тебе не е ли любов???
А за да го забравя,значи требва да обикна друг и се получи.
Сега обаче и двамата с налице и аз незнам какво да правя,след като ги искам и двамата.
Сега ми прищръква,че по-скоро искам да спя с Иван,за да спре да ми пука за него,а той да се гърчи,така както аз бях и да плаче от любов по мен още повече от сега.Чак тогава ще мога да го забравя.По принцип съм така...когато някой тича след мен не го искам,но почне ли да бяга...великото гонене с рев.

Все повече и повече противоречия...значи ако следва да вярвам на последния ти пост...си по склонна да нараниш сегашния си приятел само и само за да задоволиш жаждата си за мъст!?! ...и то с ясното съзнание кфо ше последва за сегашния ако разбере и че всичко отива подяволите ?! До сега се убедих в едно че много повече се интересуваш от собственото си его отколкото за сегашното ти гадже...А з бившето казваш че си го обичала а може би още го обичаш сега искаш да си го върнеш и да го накараш да страда ?! Уоу да ти имам обичта...с нея не бих си избърсал задника даже...(сори за силните думи даже обидните ама просто за мен това което възнамеряваш за сега е АБСОЛЮТНО НЕПРОСТИМО И НЕМОРАЛНО!)
ние момичеата сме така...от безсилие правим безмислици,но ИСКАМ ДА СТРАДА,МАМКА МУ!!!Точно за това,че го обичам!Сам като падне под нивото ми ще го изхвърля от акъла си.

GregoryHouse
09-17-2007, 20:11
Ох миличката ми тя...колко си заблудена и заслепена...на него си му през хуя ше му врътнеш ена свирка и ше ти се накефи после като му се прайш на интересна ше каже на гаджето ти и ше те остави и кфо се оказа ?! Ти ше останеш с празни ръце и ще страдаш....

kael
09-17-2007, 20:14
,след като ги искам и двамата.
.

тройка .....абе ти добре ли си искаш да спиш с тоя .... ами приятеля ти бе ?!?!?!?

Ot4aqnata...
09-17-2007, 20:15
Ох миличката ми тя...колко си заблудена и заслепена...на него си му през хуя ше му врътнеш ена свирка и ше ти се накефи после като му се прайш на интересна ше каже на гаджето ти и ше те остави и кфо се оказа ?! Ти ше останеш с празни ръце и ще страдаш....
гаджето ми няма да ме зареже никога.По скоро би си орерязал вените.Знам,че ще го нараня,но по-добре от това Иван да ме отдалечава с всеки изминал ден по-далеч от него

GregoryHouse
09-17-2007, 20:20
Ох миличката ми тя...колко си заблудена и заслепена...на него си му през хуя ше му врътнеш ена свирка и ше ти се накефи после като му се прайш на интересна ше каже на гаджето ти и ше те остави и кфо се оказа ?! Ти ше останеш с празни ръце и ще страдаш....
гаджето ми няма да ме зареже никога.По скоро би си орерязал вените.Знам,че ще го нараня,но по-добре от това Иван да ме отдалечава с всеки изминал ден по-далеч от него

Е не предавам се писна ми да пиша в тая тема имаш супер твърда глава в която нищо не влиза.Чудя се за кфо си пуснала темата като не приемаш съвет и критика ?!Ама държа на мението си че накрая ти ще си прецаканата...и кат си сигурна я иди и му кажи "Абе преди време имах ено гадже и той ме заряза...ся на ена сватба се мляскахме и ся мисля да се изчукам с него и после да не му обръщам внимание за да страда като мен.Кфо ще кажеш?"

kael
09-17-2007, 20:22
гаджето ми няма да ме зареже никога.По скоро би си орерязал вените.Знам,че ще го нараня,но по-добре от това Иван да ме отдалечава с всеки изминал ден по-далеч от него


тва е отвращаващо ..... ако го направш ти желая сегашния ти приятел да ти причини същото което ти на него

09-17-2007, 20:36
не обичаш никой от двамата курва си ти :-({|=

GregoryHouse
09-17-2007, 20:38
гаджето ми няма да ме зареже никога.По скоро би си орерязал вените.Знам,че ще го нараня,но по-добре от това Иван да ме отдалечава с всеки изминал ден по-далеч от него


тва е отвращаващо ..... ако го направш ти желая сегашния ти приятел да ти причини същото което ти на него

А дано ! :evil: :evil: :evil: :evil:

koalka
09-17-2007, 20:40
Казваш, че обичаш и двамата, но приятелят си обичаш до вчера...как става това?

kael
09-17-2007, 20:42
Казваш, че обичаш и двамата, но приятелят си обичаш до вчера...как става това?
приятеля вече го обича до краста си от там надолу другия :smt011

DaRk-mOOn
09-17-2007, 20:42
Kolkoto i da te obi4a sega6niqt ti priqtel toi 6te razbere rano ili kasno za iznevqratata ti i togava 6te te zareje to4no za6toto te obi4a i ti 6te go narani6 mn ako ne te obi4a nqma da te ostavi 6toto togava nqma da mu puka kakvo pravi6!Dosega izneverqvala li si mu drug pyt zada znai6 kakva 6te e reakciqta mu i kakvi 6te sa posledstviqta! Zamisli se dobre za6toto kogato kolata se obarne pati6ta mnn ..... :smt018

GregoryHouse
09-17-2007, 20:45
Казваш, че обичаш и двамата, но приятелят си обичаш до вчера...как става това?
приятеля вече го обича до краста си от там надолу другия :smt011

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

drfatt
09-18-2007, 01:43
Здравейте...знам,че ще ме наречете курва и нещастница,но трябва да го кажа...
Имам си гадже от 6 месеца,обичаме се...до...вчера...
Но първо да върна времето малко по назад...4 години бях влюбена в едно момче,Иван...с него сме ходили 1 година,после толкова врем се мъчих да го забравя...сега всичко почна отначало :smt009
Та...тръгнах със сегашното ми гадже и уж го забравих...
Вчера се видях с бившия на една сватба,беше...прекалено спомени нахлуха в мен.Хората все ни знаят като гаджета,даже преди всички казваха,че ще се оженим.На сватбата вечерта се целувахме...после ми каза,че ме обичал много и се е побъркал от както не ме е виждал.Аз знам,че ме обича,но винаги като тръгнем се караме за нещо и късаме...толкова време съм изгубила с него,че не ми се иска вече...

Не съм спала с него,със сегашното ми гадже правим секс.
Иван обаче...знам,че сега ще иска да го направим и лошото е ,че аз го искам... :smt009 .Утре ще се видим,може и да го направим,толкова съм объркана... :smt010
Обичам ги и двамата,ако щете ми вярвайте :smt009

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3
Всъщност не обичаш нито един от двамата, иначе нямаше да напишеш тази посредствена тема. Това ти дава възмножност да си направиш един хубав сандвич с двамата пича и да приемеш факта, че си поредната курва. :)

viva_kleopatra
09-18-2007, 18:48
Казваш, че обичаш и двамата, но приятелят си обичаш до вчера...как става това?
приятеля вече го обича до краста си от там надолу другия :smt011

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
=D> \:D/ :smt005 :smt006 :smt005 \:D/ =D>

xa
09-18-2007, 20:51
Ти си просто една тъпа курва ... после само мъжете искат секс ха-ха-ха

just_boy
09-19-2007, 05:26
Не причинявай това на сегашния си приятел, той просто не го заслужава.... помисли и за него, а не само за себе си.....
не знаеш колко боли, момичето което обичаш и си мислиш че и то те обича
да ти изневери с някой друг .... самата мисъл че го предаваш (сегащния) изневреяваш му за едното нищо ( защото и самата ти не знаеш какво искаш) просто е ЛУДОСТ
ПОМИСЛИ МНОГО ДОБРЕ..... и забрави предишния
П.П. Аз тоя филм съм го гледал (бях сегашния, вече бивш)
все още я обичам, но просто не мога да забравя и простя (не секса ), самото предателство ...

babity
09-19-2007, 13:02
Ти си просто една тъпа курва ... после само мъжете искат секс ха-ха-ха
В повечето случай е обратното и женките се чудат кой да изнасилят.

Тва си е много вярно!!! :twisted:

ха
09-19-2007, 14:02
Просто се чудя как може да има такива жени ... тъжна работа ](*,)