PDA

View Full Version : Емо музиката



;_;e;
09-17-2007, 18:48
awe kvo slu6at emotata...slu6at li punk? ili bihte li mi dali nqkoq emo pesen 4e iskam da 4uq pls

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

Shadow_Walker
09-17-2007, 18:52
awe kvo slu6at emotata...slu6at li punk? ili bihte li mi dali nqkoq emo pesen 4e iskam da 4uq plsв момента слушат всичко що е с китари и е по Мтв.Айде със здраве.

Rock & Roll Queen
09-17-2007, 19:07
awe kvo slu6at emotata...slu6at li punk? ili bihte li mi dali nqkoq emo pesen 4e iskam da 4uq plsв момента слушат всичко що е с китари и е по Мтв.Айде със здраве.

Прав, както винаги. :)

09-17-2007, 19:18
Е да прави сте, но още по - точно слушат групи като Fall Out Boy, Aiden, AFI, Panic! At The Disco и подобни... Поне моите "емо" приятели ги слушат :)

mp3f
09-17-2007, 19:18
Slu6at emocore ne6to sredno m-u punk i metal :shock: ve4e se obyrkvam za6toto nqkakvi power-pop bandi gi vodqt emo .... slojna rabota :shock:

mp3f
09-17-2007, 19:19
Е да прави сте, но още по - точно слушат групи като Fall Out Boy, Aiden, AFI, Panic! At The Disco и подобни... Поне моите "емо" приятели ги слушат :)

of tva sa .... ostavete gi teq panici i teq gluposti nau4ete se da slu6ate istinska muzika :smt004

Shadow_Walker
09-17-2007, 19:48
Всъщност доколкото знам вече нямало като старите банди и имото в момента е представено от такива като Saosin, Silverstein и From Autumn to ashes (бандите не са лоши =] )
Но в "поп-куртурата" всичко от LP през my chemical romance до green day вече се нарича имо :-# И да предимно бандите които бяха споменати по-горе слушат имотата...
А относно AFI
http://youtube.com/watch?v=bdvfUveMrX0
кхъм...айде не съм спец ама на мене това ми мяза на пънк.

wake^up
09-17-2007, 20:02
Аз също не съм много запозната с този стил, но емо-то е нещо между пънк, поп, може би метъл и още нещо ... А самото значение на думата "Емо", предполага музиката да е по емоционална, а не определен стил, смисъл че някои групи имат такива песни, но не са такъв стил... Просто такъв стил в музиката... няма.

mp3f
09-17-2007, 20:16
Всъщност доколкото знам вече нямало като старите банди и имото в момента е представено от такива като Saosin, Silverstein и From Autumn to ashes (бандите не са лоши =] )
Но в "поп-куртурата" всичко от LP през my chemical romance до green day вече се нарича имо :-# И да предимно бандите които бяха споменати по-горе слушат имотата...
А относно AFI
http://youtube.com/watch?v=bdvfUveMrX0
кхъм...айде не съм спец ама на мене това ми мяза на пънк.

хаха да AFI определено не са иймо .... а относно Silverstein и From Autumn to Аshes това са ми едни от любимите групи <3

Naruto
09-17-2007, 21:57
Е да прави сте, но още по - точно слушат групи като Fall Out Boy, Aiden, AFI, Panic! At The Disco и подобни... Поне моите "емо" приятели ги слушат :)

Наистина слушат Fall Out Boy ама само Pete мяза не един от тях ^^

09-18-2007, 06:16
Всъщност доколкото знам вече нямало като старите банди и имото в момента е представено от такива като Saosin, Silverstein и From Autumn to ashes (бандите не са лоши =] )
Но в "поп-куртурата" всичко от LP през my chemical romance до green day вече се нарича имо :-# И да предимно бандите които бяха споменати по-горе слушат имотата...

LP - emo?!? WhatDaFuck :-s LP svirqt Hardcore taka 4e q se obrazovaite malko predi da prikazvate gluposti

Shadow_Walker
09-18-2007, 08:07
Не съм казал че са, казвам, че вече всичко по мтв с китари почват да го наричат емо, защото емотата го слушат, е тва е.
Случайно бях разгледал във ласт фм какво слушат най-много и LP бяха на едно от първите места...
и LP не са хардкор-май ти тряа се образоваш :lol:

wake^up
09-18-2007, 08:26
Не съм казал че са, казвам, че вече всичко по мтв с китари почват да го наричат емо, защото емотата го слушат, е тва е.
Случайно бях разгледал във ласт фм какво слушат най-много и LP бяха на едно от първите места...
и LP не са хардкор-май ти тряа се образоваш :lol:
Аз до колкото знам LP се водят за ню/нео/ метъл, въпреки че с тоя рап дето го включват в песните си, стават доста странен стил....

bungle
09-18-2007, 08:26
Браточки, още ли го нищите тоя проблем ??

Имо, та имо.. А това с ЛП и хардкор.. нямам думи. Дечица, отворете Уикипедия ( аз лично я мразя и не я препоръчвам!) или просто влизайте по-редовно в часовете по музика..

malone
09-18-2007, 09:48
Браточки, още ли го нищите тоя проблем ??

Имо, та имо.. А това с ЛП и хардкор.. нямам думи. Дечица, отворете Уикипедия ( аз лично я мразя и не я препоръчвам!) или просто влизайте по-редовно в часовете по музика..Да ще седне даскалката да им обяснява какво е имо...хахаха тя самата незнае. :-$ Колкото до LP от много време не се наемам да твърдя какво саа.

Disrespect
09-18-2007, 11:18
Всъщност доколкото знам вече нямало като старите банди и имото в момента е представено от такива като Saosin, Silverstein и From Autumn to ashes (бандите не са лоши =] )
Но в "поп-куртурата" всичко от LP през my chemical romance до green day вече се нарича имо :-# И да предимно бандите които бяха споменати по-горе слушат имотата...

LP - emo?!? WhatDaFuck :-s LP svirqt Hardcore taka 4e q se obrazovaite malko predi da prikazvate gluposti


erg rl;thjsjlgha ;kf wEOIAJWRGOIWAJERFO8WJUPF98WAEUP9FIWJ;OFkjpoiJ;OFHA S;OIDUFHALSOIGHARGAWHERFFA SDFAL WFO; ihdfSADHFLSDHFLWAE FWH4EN JW3L4OYGN JLORIJ;

?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? !?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!?!?!?!?!?!??!

cleane
09-19-2007, 13:20
Ебал съм ви гейската музика е женствени катили

Spork
09-19-2007, 13:39
слушат хаус * :lol: :lol: :lol:

Spork
09-19-2007, 13:43
Всъщност доколкото знам вече нямало като старите банди и имото в момента е представено от такива като Saosin, Silverstein и From Autumn to ashes (бандите не са лоши =] )
Но в "поп-куртурата" всичко от LP през my chemical romance до green day вече се нарича имо :-# И да предимно бандите които бяха споменати по-горе слушат имотата...

LP - emo?!? WhatDaFuck :-s LP svirqt Hardcore taka 4e q se obrazovaite malko predi da prikazvate gluposti


erg rl;thjsjlgha ;kf wEOIAJWRGOIWAJERFO8WJUPF98WAEUP9FIWJ;OFkjpoiJ;OFHA S;OIDUFHALSOIGHARGAWHERFFA SDFAL WFO; ihdfSADHFLSDHFLWAE FWH4EN JW3L4OYGN JLORIJ;

?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? !?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!?!?!?!?!?!??!



хахьхахаххьахьхахьхаХХСХА ХааХЦАцхацхЦХАЦХацЦХАХхаХ ХХАХхахАХх....ЛП и хардкор муаХАХхаХАХАХХАхаххахахах ахах ...

Моля те бе момче/момиче....дръж се малко на положение...придизвика у мен силни отклонения от орбитата :lol: .....нема спа се хиля :lol: :smt005 :smt005
Какво да очаквам от другият ти пост....певицата мария -гръндж? :-s :lol: :smt005 :smt005