PDA

View Full Version : Искам секс от друг :(



отчаяната...
09-17-2007, 18:50
Здравейте...знам,че ще ме наречете курва и нещастница,но трябва да го кажа...
Имам си гадже от 6 месеца,обичаме се...до...вчера...
Но първо да върна времето малко по назад...4 години бях влюбена в едно момче,Иван...с него сме ходили 1 година,после толкова врем се мъчих да го забравя...сега всичко почна отначало
Та...тръгнах със сегашното ми гадже и уж го забравих...
Вчера се видях с бившия на една сватба,беше...прекалено спомени нахлуха в мен.Хората все ни знаят като гаджета,даже преди всички казваха,че ще се оженим.На сватбата вечерта се целувахме...после ми каза,че ме обичал много и се е побъркал от както не ме е виждал.Аз знам,че ме обича,но винаги като тръгнем се караме за нещо и късаме...толкова време съм изгубила с него,че не ми се иска вече...

Не съм спала с него,със сегашното ми гадже правим секс.
Иван обаче...знам,че сега ще иска да го направим и лошото е ,че аз го искам... .Утре ще се видим,може и да го направим,толкова съм объркана...
Обичам ги и двамата,ако щете ми вярвайте

bqsna_teenagerka
09-17-2007, 18:59
не бъди курва,ако толкова го харесваш Иван,скъсай със сегашното си гадже! поне 4естна бъди с него!
и не бъркай любовта моля ти се! изобщо не сте се оби4али със сегашното си гадже!

lamzzzercho
09-17-2007, 19:02
не бъди курва,ако толкова го харесваш Иван,скъсай със сегашното си гадже! поне 4естна бъди с него!
и не бъркай любовта моля ти се! изобщо не сте се оби4али със сегашното си гадже! права си! Не може да се обичате и с дватама щом си представяш, че правиш секс и с двамата ! Ако обичаш дори 1-ия нямаше да можеш дори да си представиш подобно нещо а камоли да го искаш (викат му се плътско привличане)

sasha_90
09-17-2007, 19:32
Тази тема я има и в "Любов".

Kras4eto_lp
09-17-2007, 19:51
Как може да ги обичаш и двмата :-s Такова нещо няма...или обичаш единия или другия...или никой,както е в твоя случай :-D

BeautifulWorld
09-17-2007, 19:52
По-добре изобщо не се занимавай с бившия. Аз се разделих с първия, в когото наистина се блюбих, преди около 3-4 месеца. Аз работих по морето, той беше в чужбина... когто пак е видяхме, той каза, че много съм му липсвала, че вината е само негова и т. н... Но не се събрахме. Според мен дори и да тръгнем отново, пак ще стигнем до същото положение и ще скъсаме. По-добре е просто да продължиш напред, колкото и да ти е трудно.

{{Tonity_G1rL}}
09-17-2007, 19:54
Не обиждайте момичето ! Не е курва :lol:

ZaHaRcHe
09-17-2007, 20:11
Мн странно да обичаш двама ама аи карай..Ти с тоя Иван само секс ли искаш или сериозна връзка..Ако е само зарад секса недей..но ако е другото зарежи сегащния си авер и търгни а Иван

h0s7
09-17-2007, 20:57
дори сега да успеееш да ходиш с 2мата без да разберат един за друг се някога ще се разбере за това или избери 1дин от 2мата или им предложи 3ка :roll: \:D/

GregoryHouse
09-17-2007, 21:05
На четете още по тая тема тук. (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=131538&highlight=%EA%E0%EA%E2%EE+%EC%E8%F1%EB%E8%F2%E5+++ %ED%E8%EA%E0+++%EF%F0%E5%E4%E8%F8%ED%E8%FF)

swords1010
09-17-2007, 21:30
Ами не може така. Трябва да избереш един от двамата и да уведомиш другия за решението си! :wink: