PDA

View Full Version : Как да му покажа, че държа на него?



..........
09-17-2007, 19:19
predi vreme se razdelih s priqtelq si.trudno prieh razdqlata,za6toto bqhme zaedno naistina mn vreme.sled tazi slu4ka nqmah nikakvo jelanie za kakvoto i da bilo,kamo li da si pomislq za vrazka s drugo mom4e.samo 4e se poqvi TOI i vs se promeni......toi si ima priqtelka ot blizo godina,no poradi fakta ,4e si be6e v BG samo za praznicite ne6tata mejdu tqh ne sa seriozni.4uvala sam i ot negovi priqtelki,4e toi ne darji na neq i 4e ne q haresva.to4no poradi i tazi pri4ina re6ih da izlezna s nego.i taka izleznah s nego vednaj ,dva,tri pati.....razbrahme se 4e 6te se vijdame dokato ni e zabavno da sme zaedno,NO ni6to seriozno.az mu bqh kazala,4e ne se privarzvam lesno i to4no tuk izlagah:(uspqh da se vlubq v nego super barzo i sega iskam da sam s nego!Toi prodaljava da se vodi ,4e hodi s drugoto momi4e i si misli ,4e za men ne e problem,no ve4e e.....te po4ti ne izlizat zaedno-po edin 4as na sedmica,no i tozi 4as ve4e mi se struva mn:(ne znam kakvo da pravq-ako mu kaja,4e go haresvam moje da se stresne,dori da mi se razsardi i da se otdrapne i taka vsi4ko 6te priklu4i ,no ako ne mu go kaja...6te prodalja da se izma4vam dali nqma vazmojnost da se polu4i ne6to pove4e ot prosto izlizane za dobro prekarvane na vremeto....ta vaprosa mi e:kak to4no da mu pokaja 4e darja na nego i 4e iskam da sam s nego bez da go stresna...?

GregoryHouse
09-17-2007, 19:22
Ревност мацка ревност...един съвет към теб...не се занимавай с обвързани изчакай го да скъсат и тогава...пък и той пак ще замине и тогава какво ?!

kael
09-17-2007, 19:25
Ревност мацка ревност...един съвет към теб...не се занимавай с обвързани изчакай го да скъсат и тогава...пък и той пак ще замине и тогава какво ?!
мдааа... много кофти ситуация .... по добре си потърси някой друг

thefreak
09-17-2007, 19:35
Мама не те ли е учила да не лъжеш?

krem4et0
09-17-2007, 20:04
Има такава тема!