PDA

View Full Version : Keyboard Lag



fbfsdb
09-17-2007, 20:00
Много яко ми лаги клавиетурата. Когато играя СS например или Battlefield, да кажем натискам да вари напраед и като пусна бутона оня си вари. Много станно досега не ми се е случвало, да не говорим че е USB клавиетура, предполага се да сече по юнашката, някакви съвети?

krisi_bep
09-17-2007, 20:41
Да си се замислял за нова клавиатура ????

lmao
09-17-2007, 21:49
един приятел му забиваше така даваше примерно на ГТА да завие и се бавеше и бавно му реагираше героя на това което натиска по клавиатурата
ръчка из опциите на играта откъм графика и тн и все че се оправи

EternalSilence
09-17-2007, 22:38
един приятел му забиваше така даваше примерно на ГТА да завие и се бавеше и бавно му реагираше героя на това което натиска по клавиатурата
ръчка из опциите на играта откъм графика и тн и все че се оправи

аз имах същия проблем, само че с pc-версията на Psi-Ops, оказа се, че е заради ATI Tools... предполагам че и тук става за нещо подобно, конфликт с някоя програма

09-18-2007, 09:24
Mnogo mersi, na4i vika6 ot ati tools... kakvo predlaga6? Moje bi po stara versiq.. za6toto na men mi varve6e predi vsi4ko na 6, sega neznam za6to pravi lag.

Jagger
09-18-2007, 09:45
Вие ме изумявате с всеки изминал ден можели такива щуротии да дрънкате.... Земи си нова клавиятура или си почисти старата че кой знае ква кочина е под копчетата щом като натиснеш напред и то продължава

AnTiBuLLsHiTs
09-18-2007, 09:45
Ар ю креизи? Как ще ти лаги клавиатурата бе..... ахахахахахахахаххахахахах аха ще се съсипа бе хора. ;] По вероятно е да ти лагва играта или да ти бози компа... :roll:
Лагвала му клавиатурата... #-o ХАхахахаххаахахахаахахаха .
Ми купи си една за 100лв. да ти не лагва и като и тя вземе да лагва тогава си я смени и като пак вземе да лагва...абе дано разбрахте к'во се опитвам да кажа.Мене ми лагва мишката..като гледам филм тя се мести наляво надясно.. (има земетресение сигурно). :lol:

09-18-2007, 09:45
Ей копеле тъпо нещастно, какъв ти е проблема бе? С една клавиатура неможеш да се оправиш, а пред компштър си седнал. Смотан индиянец! :smt017 Имаш ли 11 години бе простак смотан? Такива като тее трябва да живеят някъде в Африка, далече от цивилизацията!!! :smt012

09-18-2007, 14:21
Всички сте от голяма полза мамаму стара! Като няма какво свясно нещо да ми препоръчате поне не дрънкайте глупости. Не е логично да е от клавиетурата, все пак е logitech, незнам какъв е проблема, но мисля че Eternal Silence е прав, не само от атитул-а ами и от новите драйвери на ати, защото и други хора се оплакват от лаг.

EternalSilence
09-18-2007, 19:11
Mnogo mersi, na4i vika6 ot ati tools... kakvo predlaga6? Moje bi po stara versiq.. za6toto na men mi varve6e predi vsi4ko na 6, sega neznam za6to pravi lag.

ами принципно на мен ми правеше проблем със всички версии и аз просто го изключвах, обаче аз не съм имал проблем с други игри, така че може би става въпрос за конфликт с друга програма, можеш да пробваш като 1 по 1 изключваш процесите от таск мениджъра и да разбереш кой точно прави проблем... но може и да не е това, пусни и гугъл по keyboard delay примерно и се поразтърси за други с подобен проблем

останалите - не виждате ли че се оплаква от лаг само при някои игри бе хора? ако всичко е наред извън тях как ще е от прах или щото е стара клавиатурата, а обяснете ми?

^Sam90^
09-19-2007, 06:18
Чистил ли си я някога? :roll: