PDA

View Full Version : как да му кажа?!?



09-17-2007, 20:13
С приятеля ми (7г по голям от мен) сме заедно от повече от 7 месеца като през половината от тях той е в чужбина Преди около месец аз заминах и на втората седмица му изневерих с 1 момче (така де само с целувки за 1 вечер) Не съжалявах че го направих защото осъзнах колко мн го обичам и че искам да съм само и единствено с него...може би и той ми липсваше ужасно а и беше от страх от толкова сериозна връзка...но за мен не значеше нищо... оф сложно е ... Знам че трябва да му кажа но ще стане като се върне Не го направих до сега защото има важни изпити и не исках така да му ги проваля... Не знам как да му го кажа а и ме е страх от реакцията му. Не искам сега да се разделим когато осъзнах колко го обичам и държа на него

моля помогнете ми и не казвайте само че щом съм го направила значи не го обичам

П.П. на 16 съм ако това ще ви помогне да ме разберете...

GregoryHouse
09-17-2007, 20:15
С приятеля ми (7г по голям от мен) сме заедно от повече от 7 месеца като през половината от тях той е в чужбина Преди около месец аз заминах и на втората седмица му изневерих с 1 момче (така де само с целувки за 1 вечер) Не съжалявах че го направих защото осъзнах колко мн го обичам и че искам да съм само и единствено с него...може би и той ми липсваше ужасно а и беше от страх от толкова сериозна връзка...но за мен не значеше нищо... оф сложно е ... Знам че трябва да му кажа но ще стане като се върне Не го направих до сега защото има важни изпити и не исках така да му ги проваля... Не знам как да му го кажа а и ме е страх от реакцията му. Не искам сега да се разделим когато осъзнах колко го обичам и държа на него

моля помогнете ми и не казвайте само че щом съм го направила значи не го обичам

П.П. на 16 съм ако това ще ви помогне да ме разберете...


Мацка кажи му това което каза на нас ако е човек ще те разбере може известно време да ти няма вяра...малко вероятно е да разбере но...теб това ще те гризе...

koalka
09-17-2007, 20:19
Подобен тип връзка е труден, преди да е заминал, би трябвало да ви е било ясно, но все пак сте поели риска и какво е станало?Не си издържала и си му изневерила.Той още ще е в чужбина, а ти сигурна ли си, че това няма да се случи пак?

kael
09-17-2007, 20:19
7 години ....... това за мен е педофилия чесно казано... ( извинявай ) по темата: :smt011 Кажи това: "Не съжалявах че го направих защото осъзнах колко мн го обичам и че искам да съм само и единствено с него...може би и той ми липсваше ужасно а и беше от страх от толкова сериозна връзка...но за мен не значеше нищо..."

09-17-2007, 20:33
тъй като темата е от мен:

1. koalka той заминава (~1месец) и се връща пак за толкова... в случая аз бях в чужбина за 3 седмици ; бяхме заедно 2 и той замина... но с тези пътувания се свиква въпреки че е трудно но тва и няма нищо общо с това което направих
2. koalka тва няма да се случи вече съм сигурна че искам да съм с него:той иска адски! сериозна връзка за 16 год момиче а и ми е 2.ри ... плашещо е ...
3. kael : не е педофилско!!! и на двамата ни беше странно в началото но нямаме никакви проблеми с това
4. kael :
"Не съжалявах че го направих защото осъзнах колко мн Те обичам и че искам да съм само и единствено с ТЕБ ...може би и ТИ ми липсваше ужасно а и беше от страх от толкова сериозна връзка...но за мен ТАЗИ 1 ВЕЧЕР И ТОЗИ ЧОВЕК не значеха нищо..."

така трябва да звучи сори ако е останало неясно...

kael
09-17-2007, 20:35
тъй като темата е от мен:

1. koalka той заминава (~1месец) и се връща пак за толкова... в случая аз бях в чужбина за 3 седмици ; бяхме заедно 2 и той замина... но с тези пътувания се свиква въпреки че е трудно но тва и няма нищо общо с това което направих
2. koalka тва няма да се случи вече съм сигурна че искам да съм с него:той иска адски! сериозна връзка за 16 год момиче а и ми е 2.ри ... плашещо е ...
3. kael : не е педофилско!!! и на двамата ни беше странно в началото но нямаме никакви проблеми с това
4. kael :
"Не съжалявах че го направих защото осъзнах колко мн Те обичам и че искам да съм само и единствено с ТЕБ ...може би и ТИ ми липсваше ужасно а и беше от страх от толкова сериозна връзка...но за мен ТАЗИ 1 ВЕЧЕР И ТОЗИ ЧОВЕК не значеха нищо..."

така трябва да звучи сори ако е останало неясно...

1. просто copy-paste-нах
2. закона за педофилията в европа и сащ твърди друго ( но не и в българия .. защо ли ) ... не искам да те обидя с това просто казвам

Raderfort
09-18-2007, 13:00
С приятеля ми (7г по голям от мен) сме заедно от повече от 7 месеца ...
mome mn b1rzo si zabravila tova vreme koeto ste bili zaedno a tova e mn lo6o :cry:
az ako s1m na negovo mqsto bih te izslu6al no ne bih ti prostil ! NEVER

09-18-2007, 17:55
ne s1m go zabravila!!! ne go napravih ot 4uvsva k1m mom4eto... pomisli pak ako be6e na moe mqsto ti kakvo bi napravil - bi predpo4el sled vreme moje bi godina da izliza6 s nqkoi dr seriozno za6toto ne si ubeden 4e tva e koeto iska6 i misli6 4e e mojelo s dr da e po dobre(vse pak predi tva s1m si imala 1 priqtel) ili sega da probva6(za 1 ve4er) i da ustanovi6 4e tova e koeto iska6 i ne bi izneveril na 4oveka kogoto obi4a6?!?

victoriq
09-18-2007, 18:01
Имаше едно момче,което харесвах...Ама той си имаше гадже...Обаче и той като теб й изневери с мен. :? Каза й и тя,понеже го обича,му прости...Ако му кажеш и ако той те обича,може и да забрави стореното. :---)

Shogi
09-18-2007, 18:06
Това си е чисто изпитание..Ти не си издържала...Несъм сигурен как ще реагира ако му кажеш..би трябвало да те разбере, макар че прокрадне ли се веднъж съмнение ще ви тормози доста време...