PDA

View Full Version : Kak otkrihte svoq STYLE..?



mishanka:)
09-17-2007, 21:32
Interesno mi e za pove4eto ot vas...za tezi,koito sa metali,punkari,rapari ili nqkakvi drugi..koito prinadlejat na dadeno muzikalno 'semeistvo'..kak re6ihte,4e 6te budete to4no takiva? Zaradi samata muzika ili vi kefi na4ina na obli4ane? Poziorstvo li e spored vas,ako zapo4ne6 da se obli4a6 v daden stil(prinadleja6t kum izbroenite po-gore),bez da si siguren,4e to4no tova e TVOQTA muzika..? Kak proslu6ahte stila,koito slu6ate v momenta? Obli4ate li se,taka 4e da si li4i ili ne demonstrirate interesite si? Vuob6te..pi6ete po tazi tema..nadqvam se da vi e interenso i da 4uq razni istorii..

mp3f
09-17-2007, 21:34
Ами аз ... аз съм иймо,1-во бях метълка....как го открих ами МУЗИКАТА е важна а не външния вид :-k открих го в 4-ти клас зарибих се по Металика и от там тръгна вс :::

Blab
09-17-2007, 21:37
Обличам се, както ми харесва!Слушам мелодична музика!
Не съм открила своя "style", слушам всичко, повтарям - всичко, което ми допада.

m1t3t0
09-17-2007, 21:54
слушам всякаква музика,но най-вече метъл и чалга,според настроението зависи :) не се обличам според стила музика,който слушам.към чалгата се ориентирах лесно,всички от компанията само това слушат,а по метъла заради godsmack-i stand alone и awake :)

Swinkenhoffer
09-17-2007, 22:29
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/sticktongue.gif

Shadow_Walker
09-17-2007, 22:52
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/sticktongue.gifахах, имаш интересен стайл :lol:

ам как го открих..създадох го 8)

прослушах рок и метъл просто ей така и сега слушам предимно тях =]
ии обичам да се нося в черно и с някакви метълски работи :] обаче доста често съм си олбечен ненатрапчиво
но мисля, че си имам собствен мой си стил, който аз съм създал за себе си и се чувствам конфортно такъв.

AnTiBuLLsHiTs
09-18-2007, 06:49
Пети клас зарибен по хипхоп-а и така се получи. :]

Jamalska
09-18-2007, 08:46
Mи...аз никога не съм слушала друга музика(освен в 3кл когато мама ми беше купила Оффспринг 2 албума)...Общо взето по телевизията като пускаха некфи рапъри ме радваше...гледах ги там,кефех се.После казах на тати че искам смъкнати панталони та цяял ден сме обикаляли некфи магазини.Роднини от щатите ми подариха някаква касетка с рапец,по-късно някъде 5-6кл за доклад по музика писах за У-тенг и зарибявах и с тяхна касетка класа:)...Ии като ми пуснаха нета и айде-айляк:)
Просто тази музика си ми харесва и до ден днешен макар и на различно ниво...чувствам се особено докато звучи:)

Shadow_Walker
09-18-2007, 09:13
тук за дрехи или музика говорим???за музиката и за дрехите, които би трябвало от музиката да са породени

AliceSw
09-18-2007, 09:17
тва за музиката и дрехите е тъпо, ся не мога да се обличам както съм се обличала преди 4 години, въпреки че музиата, която слушам не се различава чак толкова много...

bungle
09-18-2007, 09:31
Заради музиката естествено. Никога не съм се обличала по начин, който да показва, че слушам тази и онази група. Тъпо ми се струва.

А и с годините започнах да слушам доста стилове.. Не ми личи по нищо.

О, излъгах, сега се сетих, че имам една гривна-подарък, на която пише Майк Патън! :lol:
Единствено по форумите обичам от време на време демонстрирам я с някой аватар, я с нещо друго, какво ми харесва. Това е.

psycho_girl
09-18-2007, 09:48
нямам свой стил
слушам различни работи, обличам се както ми харесва, според настроинието най-често :-s

Disrespect
09-18-2007, 12:20
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/sticktongue.gif

е тва е!

shivacheva
09-18-2007, 20:00
Не се обличам изобщо според стила,който слушам...музиката е важната за мен...Плюс тва нямам никакво намерение да се приобщавам към "готините хаусъри"...Тва е...За мен си е само музиката... :) :wink:

caRamelO_cHicA
10-18-2007, 10:32
Не се обличам според стила,който слушам а според това в какво настроение съм.Стилът на обличане ми е елегантен или бих казала секси и женствен.А музиката тя играе важна роля но чак да се обличам като некоя фолкзвезда хъм няма да стане.

rosskata
10-18-2007, 11:04
Слушам различни неща. Стилът ми на обличане няма нищо общо. Обичам цветни неща, а слушам и метъл.
Не мисля, че стилът на обличане трябва да е повлян от музиката. Въпрос на усещане е.

palavoto_mici
10-18-2007, 22:21
Аз пък прослушах пунк преди около година и половина. Зарибих се първо от Avril Lavigne беше много яка преди да стане някаква смесица между пънк и поп оттогава прослушах Green Day, Fall Out Boy и т.н. Да общо взето стилът ми на обличане прическата и начина по който се гримирам имат нещо общо по някакъв начин със стила музика който слушам, защото немога да си се представя облечена в например стил hip-hop а да слушам punk просто ми се струва невъзможно.

Loshotia
10-19-2007, 07:23
А пък аз през 2005 година си теглих първата хаус компилация. Тогава ми беше омръзнало всичко друго- същност до преди това слушах регетон. Хареса ми въпросната компилация и ето вече две години не съм си сменяла вкуса. Явно съм си намерила моята музика.

TellMeYourName
10-19-2007, 09:03
Вече незнам беше много отдавна

Violenza
10-19-2007, 13:31
Слушам метъл, но далеч не ми личи.
Отдавна си се обличам в един стил, за които ...така да се каже няма музика.. той и име си няма даже.. :lol:

?love_haTe!
10-19-2007, 13:39
Слушам много стилове,но като че ли пънка ми е най-любим.
Обличам се,както на мен ми допада :-)
Просто с много цветове,кецове,емблемки...т кива :lol:
Слушам пънк от...може би 3-4 години :-)

TheKeeper
10-19-2007, 13:52
Слушам джаз.. как трябва да се обличам :D

Symphony of Destruction
10-22-2007, 14:08
Метъл прослушах за първи път преди 4 години и нещо. Даже помня кво стана :) Бях на волейболен мач на националите, а тогава се пускаше повечко Рамщайн по тия мероприятия...сега само някакви тъпни ми звучат...Обаче тогава чух Рамщайн за пръв път и не мога да спра да им се кефя вече толкова време. После чух и Найтуиш. И то не с Уанс... 8) Блес дъ Чайлд и Евър Дрийм бяха песните, с които се зарибих, а после излезе Уанс и ме превърна в луда фенка на тия култови финландци....И така, чух си и другите любимци.....Мейдън, Метлицата, Апокалиптика, Еванесънс, Лакуна койл.....и ето ме днес :-D

love_only_one_boy
10-22-2007, 14:29
Чалга рлз!!
:smt043 :smt043
Говоря простотии!! Ми слушам.... сичко?! Е..почти всичко.. :smt020