PDA

View Full Version : Приятели с привилегии ?!



Carrie`Bradshaw
09-17-2007, 20:35
Какъв смисъл влагате в израза "приятели с привилегии" ? Имате ли около Вас хора, с които си доставяте удоволствие в моменти, когато нямате връзка и какви са отношенията ви извън секса? Случвало ли ви се е да се появят по-сериозни чувства?

Blab
09-17-2007, 20:39
спирай "самотното дърво" :smt005

{{Tonity_G1rL}}
09-17-2007, 20:43
Мммм познавам 2-ма човека дето са много близки и правят там орални глупости и го наричат p`n`p иначе идеята е добра , кефи меее :-D

rame
09-17-2007, 21:13
Да,преди имах такъв приятел :roll: Ходихме известно време,но нещата не потръгнаха и се стигна дотам :) Иначе извън секса отношенията ни си бяха чисто приятелски,излизахме понякога на кафенца,споделяхме си :P Но откакто тръгнах със сегашния си приятел,ест прекратих този секс.Но приятелството си остана :wink:

malka_sladuranka
09-17-2007, 21:43
При мене няма такова положение "приятели с привилегии". Или са приятели или хора с привилегии... :?

Devilka
09-17-2007, 21:47
Този сериал One Tree Hill май ти е промил мозъка... :lol: :twisted:

Golfadjiq
09-17-2007, 22:08
:D Имах такава приятелка с която си правехме орални услуги като сме на зор! Ина4е си бяхме само приятели! :D

sonyglobe
09-17-2007, 22:13
:D Имах такава приятелка с която си правехме орални услуги като сме на зор! Ина4е си бяхме само приятели! :D
c-c-c-c izpusnata raota

^Sam90^
09-18-2007, 05:18
Ами, не, нямам и не мисля да имам :)

koalka
09-18-2007, 05:43
Не, и не бих имала.Нещата никога не може да са просто приятелски, ако правите секс.Може да е без чувства, да не се появят такива, но все пак.

krem4et0
09-18-2007, 07:07
Приятели сте, допадате си, имате сексуални отношения. За Бога, защо не се водите гаджета? Да не мислите, че гаджетата в началото поне не са просто приятели, с които правите секс. По-лошо, даже просто познати.

Barbie
09-18-2007, 07:09
Не виждам смисъл. Ако искам секс, то това означава, че имам чувства към дадения човек. След като имам чувства, ще искам да сме много повече от приятели... Такова животно като fuck buddy за мен не съществува. Всичко или нищо - сериозен партньор или само приятел.

sасд
09-18-2007, 07:15
с бившата ми приятелка имахме такива " взаимоотношения" след като се разделихме ,просто приятели сме в момента :)

marakuq_baby
09-18-2007, 08:11
Мисля,че е хубаво да си имаш"приятелче за секс".Така няма да оставаш лишена от секс дори и да нямаш ,или да не искаш сериозна връзка :smt004

rame
09-18-2007, 08:46
Приятели сте, допадате си, имате сексуални отношения. За Бога, защо не се водите гаджета? Да не мислите, че гаджетата в началото поне не са просто приятели, с които правите секс. По-лошо, даже просто познати.
Виж,работата е там,че някой хора просто не могат да бъдат само с 1 :? Такъв беше и нашият случай-заради неговите изневери се разделихме :cry: И затова после нямаше смисъл да се водим "гаджета",въпреки че се разбирахме,и имаше сексуално привличане помежду ни :wink:

krem4et0
09-18-2007, 09:04
Не мога да го разбера. Гаджето=приятел+сексуален партньор. Това е!

psycho_girl
09-18-2007, 09:05
Мисля,че е хубаво да си имаш"приятелче за секс".Така няма да оставаш лишена от секс дори и да нямаш ,или да не искаш сериозна връзка :smt004
така еее
сега си имам такъв приятел за секс и не оставам незадоволена
по-неангажиращо е :-)

sashoTo
09-18-2007, 09:30
Не виждам смисъл. Ако искам секс, то това означава, че имам чувства към дадения човек. След като имам чувства, ще искам да сме много повече от приятели... Такова животно като fuck buddy за мен не съществува. Всичко или нищо - сериозен партньор или само приятел.


hxhxhx ako iskash sex nachi imash chustwa HAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAH biserite na 1 prilichno umen 'ADMIN' O_O r'u stupid ?

Barbie
09-18-2007, 09:56
Не виждам смисъл. Ако искам секс, то това означава, че имам чувства към дадения човек. След като имам чувства, ще искам да сме много повече от приятели... Такова животно като fuck buddy за мен не съществува. Всичко или нищо - сериозен партньор или само приятел.


hxhxhx ako iskash sex nachi imash chustwa HAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAH biserite na 1 prilichno umen 'ADMIN' O_O r'u stupid ?

Преквалифицираха ме в админ?! Брях... :smt017

Ще прощаваш мойта романтична и консервативна душица, но имам достатъчно уважение към себе си и към тялото си, за да не го отдавам на всеки срещнат и за да ценя физическата интимност само с човек, към когото изпитвам романтични чувства. :-)

Carrie`Bradshaw
09-18-2007, 12:13
Не виждам смисъл. Ако искам секс, то това означава, че имам чувства към дадения човек. След като имам чувства, ще искам да сме много повече от приятели... Такова животно като fuck buddy за мен не съществува. Всичко или нищо - сериозен партньор или само приятел.


hxhxhx ako iskash sex nachi imash chustwa HAAAAAAAAAAAAAAAHHAHAHAH biserite na 1 prilichno umen 'ADMIN' O_O r'u stupid ?

Преквалифицираха ме в админ?! Брях... :smt017

Ще прощаваш мойта романтична и консервативна душица, но имам достатъчно уважение към себе си и към тялото си, за да не го отдавам на всеки срещнат и за да ценя физическата интимност само с човек, към когото изпитвам романтични чувства. :-)

Barbie, не става въпрос за всеки срещнат, а просто за човек, с който ти е приятно, но подчертавам не сте съвместими като двойка. Или пък друг вариант е: 12 клас пред изпити съм нямам време за гадже но съм човек както с душевни, така и с физически т.е. сексуални потребности. Има случаи, когато стават болезнени тези отношения, защото напускат границите на елементарното удоволствие и се намесват чувства, но винаги е така.

Btw не съм гледала One three hill или както там е.

Barbie
09-18-2007, 12:36
Barbie, не става въпрос за всеки срещнат, а просто за човек, с който ти е приятно, но подчертавам не сте съвместими като двойка. Или пък друг вариант е: 12 клас пред изпити съм нямам време за гадже но съм човек както с душевни, така и с физически т.е. сексуални потребности. Има случаи, когато стават болезнени тези отношения, защото напускат границите на елементарното удоволствие и се намесват чувства, но винаги е така.

Btw не съм гледала One three hill или както там е.

Сексуалните ми потребности са неразделно свързани с емоционалните ми нужди. Някой, с когото ми е просто "приятно", не може да събуди в мен чак такова сексуално желание. Бих била толкова интимна само с човек, към когото съм силно привързана и изпитвам много по-силни от приятелските чувства. Но това означава да съм влюбена в някого, с когото по една или друга причина не мога да имам пълноценна връзка - би било мазохизъм да се впусна в чисто сексуалния отношения с човек, от когото бих искала много повече.

09-18-2007, 18:10
Напълно съм съгласна с Барби! Аз ходих с едно момче за кратко, харесва ми много, но сега сме само приятели... Искам страшно много да правя секс с него, но знам, че след това ще съжалявам и ще ме боли :smt009 #-o :(

Dark_Angel_F
09-18-2007, 19:12
М на мен ми се е случвало нещо подобно( но не секс) с бившия , и всеки си мислеше , че другия вече няма чувства към другия , ама накрая си изяснихме всичко и разбрахме ,че и двамат а още мн се обичаме......

marina star
09-18-2007, 19:14
ne sam go pravila do sega,no sam tvardo ZA PRIQTELSKIQ SEX \:D/ \:D/ \:D/

menta_loverka
09-18-2007, 19:59
Imam takuf priqtel mn e got 6tot nqma 4ustva samo sex i sled sexa obsujdame vs i si kazvame gre6kite kato na samou4itel :D az sum vlubena v nego vqrno no tva ne mi pre4i da znam 4e nikoga nqma da sme zaedno

pepitaaa
09-18-2007, 21:06
между другото сериалчето е много добро \:D/

rame
09-18-2007, 21:12
Не мога да го разбера. Гаджето=приятел+сексуален партньор. Това е! Кремче,знам,че съм по-малка от теб,но като бях още по-малка и аз се чудих защо по дяволите е така-привличам го сексуално,допадам му като човек-защо не иска да ходим???Но това беше факт.... :-k И единственото ми логично обяснение и досега е,че той просто не можеше да бъде само с 1.Казвал ми го е.....И ако се водехме "гаджета" ест е че щеше да ме нарани с изневерите и лъжите си....Аз го виждам,и досега изневерява на всичките си приятелки ](*,) А той каза: "Уважавам те и не искам да те лъжа"-и понеже аз имах чувства към него,приех това...Но всичко е минало и...боже,толкова се радвам,че сегашния ми приятел е моногамен! :smt007

09-18-2007, 22:52
Приятели с привилегии си е супер.Аз самият имам една такава приятелка.Когато сме с компания, на кафе, където и да е - сме си приятели, шегуваме се, споделяме, лигавиме се, абе - приятели сме.Знаем се доста отдавна и си знаем кусурите.Но когато има някакъв купон, и на нас ни писне да се кълчим ( което при мен става доста бързо при цялата тая чалга :smt010 ) и няма нови хора към които да се стремим си казваме "ехх няма никой интересен" затваряме се в една стая, и почваме първо да си говориме пък после и натам...Всичко е без чувства само за чистият физически кеф.Момичето ми е казало - ти си сладък и симпатичен, забавно ми е с теб но само що се отнася за леглото.Иначе сме приятели, много се ужаваме и не можем да ходиме - просто няма необходимите чувства за това.И за доста време не са се появили, така че да говориме за разваляне на приятелството...

aragornslove
09-19-2007, 00:31
Ами имал съм,но си е малко като "Секса и града " =P~ ... Да не говориме,Че имах приятелка тогава,а аз правех с... :smt011 без значение е.... Та секс без Love е като кифла без мармалад.Само едно друсане..пъ6кане ::: :smt014

krem4et0
09-19-2007, 06:08
Не мога да го разбера. Гаджето=приятел+сексуален партньор. Това е! Кремче,знам,че съм по-малка от теб,но като бях още по-малка и аз се чудих защо по дяволите е така-привличам го сексуално,допадам му като човек-защо не иска да ходим???Но това беше факт.... :-k И единственото ми логично обяснение и досега е,че той просто не можеше да бъде само с 1.Казвал ми го е.....И ако се водехме "гаджета" ест е че щеше да ме нарани с изневерите и лъжите си....Аз го виждам,и досега изневерява на всичките си приятелки ](*,) А той каза: "Уважавам те и не искам да те лъжа"-и понеже аз имах чувства към него,приех това...Но всичко е минало и...боже,толкова се радвам,че сегашния ми приятел е моногамен! :smt007
Ако обичаш или харесваш някой, имате отношения, но той има и с други-това не те ли наранява? Аз бих се чувствала наранена и така!

CvEtI`KiSs
09-19-2007, 06:18
Ми не е лошо като идея хах :-D но аз не съм имала такъв приятл с който да спя ...

rame
09-19-2007, 08:30
Ако обичаш или харесваш някой, имате отношения, но той има и с други-това не те ли наранява? Аз бих се чувствала наранена и така!
Ест е че се чувствах наранена-в началото....Но се замислих,че е по-добре така,отколкото да ми казва: "Обичам те ти си единствената ",а след 2 дни от някой друг да науча,че са го видели с друга :smt011 Но се радвам,че всичко свърши,че вече си го правя само с 1,с който сме си гаджета ::: А с онзи сме само приятели,и вече няма никакви чувства,поне от моя страна :-({|=

Erica
09-19-2007, 09:41
Ами като човек,който доста дълго имаше такива взаимоотношения - на чиста сексуална основа,съм съгласна с такива връзки , а пък и честно казано никога не съм и вярвала...,че мога да бъда с някой само на сексуална основа:roll:
Само искам да уточня,че приятели е твърде силна дума,бих казала добри познати 8)
След като прекратих близо три годишна връзка...със куп мечти,желания и спомени...,неисках и да си помислям за друг,за връзка и т.н.,....но :wink: се появи той (човек от миналото ми -познат)...нормален,земен и приятен...Който без заблуди,без празни обещания и прочие ми каза какво иска... =; Незнам как,но се съгласих без да се усетя...и така доста дълго време(този романс продължи повече от две години)...имаше период в който аз си мислех,че съм влюбена...после дойде периода,в който той си мислеше,че е влюбен...но тези периоди отшумяха и остана само привличането :-({|= И да си призная беше хубаво,без обещания,без празни надежди...без въпроси-неангажираща връзка отдадена изцяло на удоволствието =P~
Прекратих тази сексуална връзка...и останаха само добрите взаимоотноошения,защото се се появи новият ми приятел...в когото се влюбих истински
Така де за тези връзки...съм,стига да няма потърпевши (т.е. единият от двамата да има сериозна връзка и с теб да лъже партньора си )

Айй аз малко се поолях в писането ама... :oops:

FelisDirus
09-19-2007, 09:45
имала съм такъв приятел
появиха се по-сериозни чувства

bossychick
09-29-2007, 21:52
ako nqma6 vruzka,sum ZA friends with benefits:)

stasa93
06-23-2010, 18:24
Imam takuf priqtel mn e got 6tot nqma 4ustva samo sex i sled sexa obsujdame vs i si kazvame gre6kite kato na samou4itel :D az sum vlubena v nego vqrno no tva ne mi pre4i da znam 4e nikoga nqma da sme zaedno
Хмм и аз съм горе доло в такова положение :oops: някой, който можеби обичам, но немога да имам връзка, но пък сме приятели с изгода :twisted: като неможе така, може инъче :oops: и на това съм доволна, по - добре е от нищо 8)

kalpazanka
06-23-2010, 18:33
Стара тема.