PDA

View Full Version : Странно ли е? Когато харесваш някого да се увличаш по...



az_-_sam
09-17-2007, 20:57
ne6tata,koito toi/tq haresva? naposleduk dosta si haresah edno momi4e(i az sam momi4e),no ne sam lizbiika,no zabelqzvam,4e zapo4vam jivo da se interesuvam ot neinite interesi,vijdaniq,predpo4itaniq i t.n. tova dali e normalno? Az ne q idealiziram,ne mi e kumir,no prosto i se kefq,suotvetno me radvat i ne6tata,na koito tq se radva. Slu4valo li vi se e i v reda na ne6tata li e? :]

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

az_-_sam
09-17-2007, 20:59
i btw ne sme priqtelki da kaje6..pone vse o6te ne,no smqtam da stanem takiva :-) poznavam q,nabludavala sam q,govorili sme si su6to,no priqtelki vse o6te ne sme..no smqtam da stanem. ta,kak smqtate za tova,koeto vi kazahh? naludni4evo li e? :?

Timon Loves Pumba
09-17-2007, 21:05
vika6 ne si lezbiika a ? :-D :-D :-D :-D :-D

shadow4e
09-17-2007, 21:10
Зависи... В даден момент може да реши, че й досаждаш и че само я копираш и да те разкара.

В"Училище и приятели" имаше такава теми се видя, че доста момичета се дразнят на такива неща :)

merilin1
09-17-2007, 21:59
имам приятелка, на която много се възхищавах... много умна, в училище й върви много, учи си момичето.... отделно всестранно развита личност и всичко най...обаче като се сближихме разбрах, че далеч не е толкова перфектна, колкото изглежда. понеже сме компания от 4 момичета (учим в един клас и по цял ден сме заедно) постепенно незнам започна някави комплекси да избива затова, че примерно еди коя си от нас била по красива и еди-си-кой я загледал,била дебела, грозна и прочее... или защото техните са много строги и не я пускат почти никъде, винаги пропуска купони и т.н.... и почна да се вманиачава на тема да изпъкне сред нас, започна да се държи странно, да се отцепва и т.н..изобщо не е това, което беше когато се запознахме... така, че не се подвеждай по първи впечетления, ако наистина станете приятелки и то близки ще видиш, че далеч не е това, което си мислила в началото...

koalka
09-18-2007, 05:40
Няма лошо, ако те ти допадат и са ти интересни.

Shadow_Walker
09-19-2007, 12:00
Ем нормално е като те кефи даден човек да се кефиш и на нещата свързани с него :wink:

lina1707
09-19-2007, 17:06
:smt018
ама ако почнеш да я копираш и да си й като няква опашка предполагам , 4е няма да станете приятелки скоро. Пак си я харесвай дръж се добре с нея, сприятелявайте се , но тя все пак не е БОГ , нали?

09-19-2007, 17:51
Абсолютно нормално е, стига да си толкова куха, че да не можеш сама да си изградиш мнение за това, кои неща харесваш и кои не.

Пак аз
09-19-2007, 17:52
Абсолютно нормално е, стига да си толкова куха, че да не можеш сама да си изградиш мнение за това, кои неща харесваш и кои не.

Извинявам се, пропуснах едно тиренце...

find_m3
09-19-2007, 17:53
Ем нормално е като те кефи даден човек да се кефиш и на нещата свързани с него :wink:

\:D/

white_chik
09-20-2007, 19:07
Естествено,че е нормално.Като прекарваш много врме с някого,който явно ти допада,най-естественото нещо н света е да започнеш да харесваш нещата,които тя харесва.Примерно с мойта фр много се дразним,защото има случаи,в които без да сме се разбирали се обличаме почти еднакво или казваме едно и също нещо или правим едно и също нещо.Нормално е

tItEufFf
09-20-2007, 19:23
ами нормално е, но на мен не ми се е случвало...

BlueDevil
09-20-2007, 19:58
Ами... при мен е така с приятеля ми. Хващам се в крачка как съм възпрела негови реплики, жестове, предпочитания и интереси също... Но все пак ние сме заедно от доста врме, а както ти казваш, вие се познавате от скоро. Гледай само да не започнеш да я копираш, защото няма много да й хареса.

mrysnika
09-20-2007, 20:00
Ми нормално е,когато е в рамките на допустимото, ти си я харесвай, сприятелявайте се,но не я копирай,няма да е приятно. Но иначе е нормално,знам за какво говориш :)

Loshotia
09-21-2007, 06:02
С какъвто се събереш, такъв ставаш, нали така? Нормално е и според мен, но не се увличай, че мен това би ме подразнило. Всеки е розличен, разбира се, но знае ли човек каква е тя.

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2007, 08:36
да, бе... и аз много се зарибявам така... започвам да се интересувам от какво ли не... и баща ми ми каза, да си намеря гадже разбирач от двигатели с вътрешно горене и да почвам сама да оправям колата :lol:

`Death`Whore``
09-21-2007, 08:48
Не е нормално, разбира се. В тийн възрастта е нормално да подражаваш на хората, но не и да се кефиш на нещата, на които и те се кефят.

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2007, 09:34
Не е нормално, разбира се. В тийн възрастта е нормално да подражаваш на хората, но не и да се кефиш на нещата, на които и те се кефят.

Защо пък да не е нормално? Проявяваш любопитство, поинтересуваш се малко... накрая ти харесва.. (не говоря за наркотоции, алкохол, цигари и т.н.!) Кое му е НЕнормалното? :-s

`Death`Whore``
09-21-2007, 10:27
Не е нормално, защото ако става постоянно, това означава, че нямаш собствен вкус и/или го правиш само защото другият го харесва. Иначе всеки човек може да ти предложи нещо, което да ти хареса. На теория.

sh3_1s_7h3_0n3
09-21-2007, 10:48
Не можеш да имаш всякакви познания. Ако някой се занимава с нещо, което преди не си разбирал или нещо, в което не си виждал смисъл, като разбереш същността му може да ти хареса... Това не означава, че трябва да зарежеш своите хобита или нещата, които лично на теб ти харесват, само заради другите и да се водиш по техния акъл, да правиш това, което правят и те, да се занимаваш с нещата, с които се занимават и да харесваш това, което те харесват и те... т'ва вече е снобизъм, за който аз не говоря и неодобрявам.