PDA

View Full Version : Не можем да се виждаме често



balkana
09-18-2007, 08:17
vijte sega rabotata e mnogo seriozna! Tq e na daskalo a kato se prebere tehnite ne e puskat da izliza i nemojim da se vijdame mnoogo mnogo chesto ! bih iskal da vi popitam dali tq shte skysa s mene poradi tazi prichina ](*,)

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!
крем4ет0

bungle
09-18-2007, 08:24
Или ти поговори с родителите и . :)

koalka
09-18-2007, 08:45
Пък и нали има събота и неделя?

namina
09-18-2007, 08:50
те първа идват и ваканции! 8)

rakiQ
09-18-2007, 09:18
ми и с мене така се разминаваме аз съм 2 смяна а той 1 и мн лоше се получава ама той ми иде до даскалото и се скиф :)))))))))))))))и след даскало веднага се скиф

MiMcHeToOo
09-18-2007, 13:14
vijte sega rabotata e mnogo seriozna! Tq e na daskalo a kato se prebere tehnite ne e puskat da izliza i nemojim da se vijdame mnoogo mnogo chesto ! bih iskal da vi popitam dali tq shte skysa s mene poradi tazi prichina ](*,)

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!
крем4ет0

и аз съм имала същия проблем мисля, че няма да те скъса..

sladkish_14
09-18-2007, 13:56
Eдва ли ще скъса! :-s

maybelline
09-18-2007, 16:01
Не е основателна причина,за да скъса с теб и едва ли ще скъсате заради това.Но можете да се виждате през уикенда.А техните у тях ли са по цял ден (не работят ли?),че не я пускат?Ако никой не я следи до минутата къде е,след като свърши училище,можете да се поразходите 1 час,а в събота и неделя повече.Освен това ще идват и ваканции, учителски стачки и други,така че спокойно ;) Не сте и най-лошият случай.Някой двойки живеят в различни градове и не могат да се виждат никак често.

victoriq
09-18-2007, 16:16
Не е основателна причина,за да скъса с теб и едва ли ще скъсате заради това.Но можете да се виждате през уикенда.А техните у тях ли са по цял ден (не работят ли?),че не я пускат?Ако никой не я следи до минутата къде е,след като свърши училище,можете да се поразходите 1 час,а в събота и неделя повече.Освен това ще идват и ваканции, учителски стачки и други,така че спокойно ;) Не сте и най-лошият случай.Някой двойки живеят в различни градове и не могат да се виждат никак често.

И аз така мисля!

09-18-2007, 17:57
Не е основателна причина,за да скъса с теб и едва ли ще скъсате заради това.Но можете да се виждате през уикенда.А техните у тях ли са по цял ден (не работят ли?),че не я пускат?Ако никой не я следи до минутата къде е,след като свърши училище,можете да се поразходите 1 час,а в събота и неделя повече.Освен това ще идват и ваканции, учителски стачки и други,така че спокойно ;) Не сте и най-лошият случай.Някой двойки живеят в различни градове и не могат да се виждат никак често.

И аз така мисля!

+1

kael
09-18-2007, 18:09
може да скъсате заради това, но само ако и двамата ви марзи да направите нещо по въпроса.....

inSane_baby
09-18-2007, 18:11
Поредната безсмислена тема!

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-18-2007, 18:12
ако те отреже причината няма да е в това че не се виждате.. ;) ние с моя .. вече маи бивш ... точно по този въпрос се изпокарахме много яко :lol: ама дано с вас не стане таи :::