PDA

View Full Version : Всичко се върти около....



09-18-2007, 09:39
....СЕКСА. Целия свят се върти около секса? Ще ви се стори абсурдно , но е така . Защо ? 1-во в пубертета ни цепят хормоните . Търсим отчаяно гадже , гледаме да направим сефтето колкото се може по бързо та да се похвалим на приятелки / приятели . Оттам нататък момчетата почват да се бъхтят по фитнес залите и да се грижат за телата си ? Дали е само за да изглеждат добре ? Едва ли... Въпроса е да привличат погледите на мацките...Да хванат някое гадже и.... ( сами се сетете ) . Защо мацките си слагата 1 тон грим фон дио тен ( сорри не намерих ер малък на клавиатурата ) руж и още 10 вида мазила ? Защо прекарват часове пред огледалото , ходят по фризиори , пазят диети за отслабване , пестят и муфтят мама и тате за парички за хубави дрешки ? И те искат да привличат мъжки погледи . Това им харесва много ясно колкото и да го отричат . Защо ние момчетата ставаме агресивни когато едно готино момиче ни среже ? Не е за накърняване на самочувствието . Отново се обажда секса . Защото знаем че никога няма да я имаме в леглото и друг ще я съблича вместо нас и съответно ни става тъпо , отделно роля и играе самочувствието , но да те резне момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата . Така ли е...така е . Защо момчетата ( по амбициозните ) гледат да припечелят някой лев отгоре , да карат хубави коли и да носят маркови дрехи ? За да забият някоя бройка може би ? Едно ще ви кажа
няма ли пари няма и секс . Девойки не ми казвайте че ще се хванете с някое хубаво момче което няма пукнат лев . Сега ще има и такива които ще се направят на светици и ще кажат че не е така . Но на всяко момиче му харесва да го черпят и да му правят хубави подаръчета ? Защо момчетата го правим така ? Сами си отговорете . Затова не искам да виждам теми в които се пише че ние мъжката половина мислим само за секс . Средно момчетата мислят за секс на всеки 12 мин , а момичетата на всеки 10 мин колкото и невероятно да звучи . Абсолютно всички искаме секс и няма ден в който да не си мислим затова . Разликата е че момчетата искат това веднага да се случи , докато момичетата се правят на НеКУРВИ и чакат да мине малко време и тогава разтварят крака , но ги разтварят.
Това е от мене....

09-18-2007, 09:43
....СЕКСА. Целия свят се върти около секса? Ще ви се стори абсурдно , но е така . Защо ? 1-во в пубертета ни цепят хормоните . Търсим отчаяно гадже , гледаме да направим сефтето колкото се може по бързо та да се похвалим на приятелки / приятели . Оттам нататък момчетата почват да се бъхтят по фитнес залите и да се грижат за телата си ? Дали е само за да изглеждат добре ? Едва ли... Въпроса е да привличат погледите на мацките...Да хванат някое гадже и.... ( сами се сетете ) . Защо мацките си слагата 1 тон грим фон дио тен ( сорри не намерих ер малък на клавиатурата ) руж и още 10 вида мазила ? Защо прекарват часове пред огледалото , ходят по фризиори , пазят диети за отслабване , пестят и муфтят мама и тате за парички за хубави дрешки ? И те искат да привличат мъжки погледи . Това им харесва много ясно колкото и да го отричат . Защо ние момчетата ставаме агресивни когато едно готино момиче ни среже ? Не е за накърняване на самочувствието . Отново се обажда секса . Защото знаем че никога няма да я имаме в леглото и друг ще я съблича вместо нас и съответно ни става тъпо , отделно роля и играе самочувствието , но да те резне момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата . Така ли е...така е . Защо момчетата ( по амбициозните ) гледат да припечелят някой лев отгоре , да карат хубави коли и да носят маркови дрехи ? За да забият някоя бройка може би ? Едно ще ви кажа
няма ли пари няма и секс . Девойки не ми казвайте че ще се хванете с някое хубаво момче което няма пукнат лев . Сега ще има и такива които ще се направят на светици и ще кажат че не е така . Но на всяко момиче му харесва да го черпят и да му правят хубави подаръчета ? Защо момчетата го правим така ? Сами си отговорете . Затова не искам да виждам теми в които се пише че ние мъжката половина мислим само за секс . Средно момчетата мислят за секс на всеки 12 мин , а момичетата на всеки 10 мин колкото и невероятно да звучи . Абсолютно всички искаме секс и няма ден в който да не си мислим затова . Разликата е че момчетата искат това веднага да се случи , докато момичетата се правят на НеКУРВИ и чакат да мине малко време и тогава разтварят крака , но ги разтварят.
Това е от мене.... поста ти е супер, трябва6е да го кажа !

AnTiBuLLsHiTs
09-18-2007, 09:46
Ми като не ти харесва не го прави бе...к'во ни занимаваш с булшитс?

drfatt
09-18-2007, 10:28
....СЕКСА. Целия свят се върти около секса? Ще ви се стори абсурдно , но е така . Защо ? 1-во в пубертета ни цепят хормоните . Търсим отчаяно гадже , гледаме да направим сефтето колкото се може по бързо та да се похвалим на приятелки / приятели . Оттам нататък момчетата почват да се бъхтят по фитнес залите и да се грижат за телата си ? Дали е само за да изглеждат добре ? Едва ли... Въпроса е да привличат погледите на мацките...Да хванат някое гадже и.... ( сами се сетете ) . Защо мацките си слагата 1 тон грим фон дио тен ( сорри не намерих ер малък на клавиатурата ) руж и още 10 вида мазила ? Защо прекарват часове пред огледалото , ходят по фризиори , пазят диети за отслабване , пестят и муфтят мама и тате за парички за хубави дрешки ? И те искат да привличат мъжки погледи . Това им харесва много ясно колкото и да го отричат . Защо ние момчетата ставаме агресивни когато едно готино момиче ни среже ? Не е за накърняване на самочувствието . Отново се обажда секса . Защото знаем че никога няма да я имаме в леглото и друг ще я съблича вместо нас и съответно ни става тъпо , отделно роля и играе самочувствието , но да те резне момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата . Така ли е...така е . Защо момчетата ( по амбициозните ) гледат да припечелят някой лев отгоре , да карат хубави коли и да носят маркови дрехи ? За да забият някоя бройка може би ? Едно ще ви кажа
няма ли пари няма и секс . Девойки не ми казвайте че ще се хванете с някое хубаво момче което няма пукнат лев . Сега ще има и такива които ще се направят на светици и ще кажат че не е така . Но на всяко момиче му харесва да го черпят и да му правят хубави подаръчета ? Защо момчетата го правим така ? Сами си отговорете . Затова не искам да виждам теми в които се пише че ние мъжката половина мислим само за секс . Средно момчетата мислят за секс на всеки 12 мин , а момичетата на всеки 10 мин колкото и невероятно да звучи . Абсолютно всички искаме секс и няма ден в който да не си мислим затова . Разликата е че момчетата искат това веднага да се случи , докато момичетата се правят на НеКУРВИ и чакат да мине малко време и тогава разтварят крака , но ги разтварят.
Това е от мене....
Ще използвам цитат от парче на една легендарна българска група:
"...днеска цялата култура се върти около к*ра..." :lol:

Slave4You
09-18-2007, 10:33
Оттам нататък момчетата почват да се бъхтят по фитнес залите и да се грижат за телата си ? Дали е само за да изглеждат добре ? Едва ли... Въпроса е да привличат погледите на мацките...Да хванат някое гадже и.... ( сами се сетете ) . Защо мацките си слагата 1 тон грим фон дио тен ( сорри не намерих ер малък на клавиатурата ) руж и още 10 вида мазила ? Защо прекарват часове пред огледалото , ходят по фризиори , пазят диети за отслабване ...
:arrow: Толкова ли е невъзможно да е просто за да се харесат на противоположния пол? Защо мислиш че когато едно момче/момиче изглежда добре значи че иска секс?


Едно ще ви кажа
няма ли пари няма и секс . Девойки не ми казвайте че ще се хванете с някое хубаво момче което няма пукнат лев . Сега ще има и такива които ще се направят на светици и ще кажат че не е така . Но на всяко момиче му харесва да го черпят и да му правят хубави подаръчета ?
:arrow: Ако щеш вярвай но има много момиче които не гледат парите и марковите дрехи. + това не е казано хубавите подаръчета да струват 200 лева. Може и 100 да не са. Може да не са и 10...

09-18-2007, 10:42
ко щеш вярвай но има много момиче които не гледат парите и марковите дрехи. + това не е казано хубавите подаръчета да струват 200 лева. Може и 100 да не са. Може да не са и 10...


Сега ще има и такива които ще се направят на светици и ще кажат че не е така .

GregoryHouse
09-18-2007, 11:27
Мхм интересно задълбаваш в темата...така е за повечето...защо ли ? Отговор един,кратък и ясен : Комплекси ! Секи си вика "не може е оня да е ебал а аз да не съм...що да съм по доло от него ай и аз..." малко са тези който не разсъждаваме така...и за кинтите не си прав...аз да не би да имам много пари ?! Ама съм имал 3 гаджета(то едното даже гадже не е...) и познавам още поне дузина като мен...иначе не се обличат така само заради секс...просто всеки иска да бъде харесван и забелязан...кажи ми че не го искаш и ти...не всички са такива каквито описа...и сега както един потребител ме поправи ще кажа не слагайте всички под общ ЧИСЛИТЕЛ :-D . Не всички са такива...повечето от тези който описа са в групата...от 13/4-17/8 а който са по-големи просто не са дорасли...


П.п: тая група пък ако ми кажеш че е казала нещо умноо...

09-18-2007, 12:22
и за кинтите не си прав...аз да не би да имам много пари ?! Ама съм имал 3 гаджета(то едното даже гадже не е...) и познавам още поне дузина като мен...иначе не се обличат така само заради секс...просто всеки иска да бъде харесван и забелязан...кажи ми че не го искаш и ти.
Имаш право че за да си хванеш гадже не ти трябват мн пари . Точно това е в по долната възраст тийн възрастта където повечето са деца и не гледат толкова парите колкото дали си хубавичак и с добър характер и точно тия 14-18 год не гледат толкова парите и колата , нооо вдигаме летвата и се качваме по нагоре в годинките в по сериозните връзки и съжителствата когато жената гледа в мъжа си потенциален съпруг . Тя никога няма да се омъжи за него ако той печели малко и не може да издържа деца както и самата и нея . Нали така ?
Не твърдя че всичко е само пари , но това е един от основните фактори който се гледа в 1 връзка . Друго си е да имаш 2 лева в джоба за 1 кафе и друго 50 лв .
Разбира се че искам да бъда харесван и забелязван та кой не иска , въпроса е че ние не го правим единствено и само заради това . Секса също има голямо влияние , а едно момче прави ли редовно секс забива ли мацки постоянно има самочувствие .
Като стана дума за комплекси . Човек без комплекси няма поради простата причина че няма перфектен човек , въпроса е кой ги прикрива добре и кой ги показва наяве .

flowerlina
09-18-2007, 12:32
Мхм интересно задълбаваш в темата...така е за повечето...защо ли ? Отговор един,кратък и ясен : Комплекси ! Секи си вика "не може е оня да е е*** а аз да не съм...що да съм по доло от него ай и аз..." малко са тези който не разсъждаваме така...и за кинтите не си прав...аз да не би да имам много пари ?! Ама съм имал 3 гаджета(то едното даже гадже не е...) и познавам още поне дузина като мен...иначе не се обличат така само заради секс...просто всеки иска да бъде харесван и забелязан...кажи ми че не го искаш и ти...не всички са такива каквито описа...и сега както един потребител ме поправи ще кажа не слагайте всички под общ ЧИСЛИТЕЛ :-D . Не всички са такива...повечето от тези който описа са в групата...от 13/4-17/8 а който са по-големи просто не са дорасли...


П.п: тая група пък ако ми кажеш че е казала нещо умноо...
Подкрепям

LiGlAtA_16
09-18-2007, 12:36
absoliutno si prav za si4ko koeto kaza ah daje me kara da se zamislqm am nqma ni6to lo6o f tfa to tfa si e normalno i e tka si4ko se vurti okolo sexa e mn qsno Mda malko tupo 6e prozvu4i no za men sega ima zna4enie mom4eto kak 6e e oble4en i kato izlezem na kafe kvo 6e si izvadi kinti samo za nego i az za men...te ne sa dlujni da pla6tat no vseki e razli4en az ne kazvam 4e nqmam pari naprotiv to4no zaradi tova .. sum sviknala da buda s takifa hora...i az gi haresavm kakto i te men i nqma ni6to lo6o v sexa i da znae6 4e te haresvat kato go iska6 6e se postarae6 da e takA :) kakto az prava hxahxahxa mn sum skromna znam si :P

IGNGN
09-18-2007, 12:38
няма ли пари няма и секс

Така си е
Най-лесния начин да се уредиш с некоя мома е да й кажеш "Ела, имам пари" и тя ще дойде :-D

H8_mE
09-18-2007, 12:47
Затова не искам да виждам теми в които се пише че ние мъжката половина мислим само за секс . Средно момчетата мислят за секс на всеки 12 мин , а момичетата на всеки 10 мин колкото и невероятно да звучи . Абсолютно всички искаме секс и няма ден в който да не си мислим затова . Разликата е че момчетата искат това веднага да се случи , докато момичетата се правят на НеКУРВИ и чакат да мине малко време и тогава разтварят крака , но ги разтварят.
Това е от мене....
Moje i da e vqrno spored statistikata,4e momi4etata mislqt pove4e ot mom4etata za sex,koeto na men mi se struva nqkak ... nedostoverno!Oba4e naistina mom4etata go iskat vednaga!Kato vidqt ne6to po-taka i vednaga iskat da pravqt sex s tova ne6to!Spored men tova e nemoralno da iskat sex s nqkoi koito ne poznavat o6te!Momi4etata 4akat da opoznaqt 4oveka do sebe si i togava pravqt!Pri tqh tova v na4aloto e pove4e du6evno i psihi4esko izjivqvane otkolkoto fizi4esko!Ima i takiva,koito go pravqt s po4ti vseki sre6tnat!No kogato momi4eto kaje,4e ne e gotovo e tupo da se reagira po takuv na4in,sqka6 tq go pravi naro4no ili za da se napravi na nedostupna!V pove4eto slu4ai i tq iska,nO NAISTINA NE E GOTOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt013 Prosto mom4eta,kolkoto i da se opitvate da ni razberete ,tova nikoga nqma da stane!Nie sme malko po-slojni su6testva! :?

MiMcHeToOo
09-18-2007, 13:02
Мхм интересно задълбаваш в темата...така е за повечето...защо ли ? Отговор един,кратък и ясен : Комплекси ! Секи си вика "не може е оня да е е*** а аз да не съм...що да съм по доло от него ай и аз..." малко са тези който не разсъждаваме така...и за кинтите не си прав...аз да не би да имам много пари ?! Ама съм имал 3 гаджета(то едното даже гадже не е...) и познавам още поне дузина като мен...иначе не се обличат така само заради секс...просто всеки иска да бъде харесван и забелязан...кажи ми че не го искаш и ти...не всички са такива каквито описа...и сега както един потребител ме поправи ще кажа не слагайте всички под общ ЧИСЛИТЕЛ :-D . Не всички са такива...повечето от тези който описа са в групата...от 13/4-17/8 а който са по-големи просто не са дорасли...


П.п: тая група пък ако ми кажеш че е казала нещо умноо...
Подкрепям


и аз..

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:06
Защо мислиш че когато едно момче/момиче изглежда добре значи че иска секс?











Наистина... как ли му е хрумнало.

MiMcHeToOo
09-18-2007, 13:11
....СЕКСА. Целия свят се върти около секса? Ще ви се стори абсурдно , но е така . Защо ? 1-во в пубертета ни цепят хормоните . Търсим отчаяно гадже , гледаме да направим сефтето колкото се може по бързо та да се похвалим на приятелки / приятели . Оттам нататък момчетата почват да се бъхтят по фитнес залите и да се грижат за телата си ? Дали е само за да изглеждат добре ? Едва ли... Въпроса е да привличат погледите на мацките...Да хванат някое гадже и.... ( сами се сетете ) . Защо мацките си слагата 1 тон грим фон дио тен ( сорри не намерих ер малък на клавиатурата ) руж и още 10 вида мазила ? Защо прекарват часове пред огледалото , ходят по фризиори , пазят диети за отслабване , пестят и муфтят мама и тате за парички за хубави дрешки ? И те искат да привличат мъжки погледи . Това им харесва много ясно колкото и да го отричат . Защо ние момчетата ставаме агресивни когато едно готино момиче ни среже ? Не е за накърняване на самочувствието . Отново се обажда секса . Защото знаем че никога няма да я имаме в леглото и друг ще я съблича вместо нас и съответно ни става тъпо , отделно роля и играе самочувствието , но да те резне момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата . Така ли е...така е . Защо момчетата ( по амбициозните ) гледат да припечелят някой лев отгоре , да карат хубави коли и да носят маркови дрехи ? За да забият някоя бройка може би ? Едно ще ви кажа
няма ли пари няма и секс . Девойки не ми казвайте че ще се хванете с някое хубаво момче което няма пукнат лев . Сега ще има и такива които ще се направят на светици и ще кажат че не е така . Но на всяко момиче му харесва да го черпят и да му правят хубави подаръчета ? Защо момчетата го правим така ? Сами си отговорете . Затова не искам да виждам теми в които се пише че ние мъжката половина мислим само за секс . Средно момчетата мислят за секс на всеки 12 мин , а момичетата на всеки 10 мин колкото и невероятно да звучи . Абсолютно всички искаме секс и няма ден в който да не си мислим затова . Разликата е че момчетата искат това веднага да се случи , докато момичетата се правят на НеКУРВИ и чакат да мине малко време и тогава разтварят крака , но ги разтварят.
Това е от мене....

донякъде съм съгласна, но не напълно..

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:15
Като не ти връзват за секс пий бира







Или водка, или ром, или одеколон.

09-18-2007, 13:21
Всичко което си написал е ИСТИНА :shock:
Поклон!

п.п. мразя секса. секса на сапун :smt013

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:23
п.п. мразя секса. секса на сапун :smt013






Ром, Водка, Бира, Одеколон...

09-18-2007, 13:23
п.п. мразя секса. секса на сапун :smt013






Ром, Водка, Бира, Одеколон...
Що пък не?
По-добре е от шибания секс

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:24
п.п. мразя секса. секса на сапун :smt013






Ром, Водка, Бира, Одеколон...
Що пък не?
По-добре е от шибания секс





Е да... особено когато секса е с надуваеми кукли.

sladkish_14
09-18-2007, 13:30
Че кой иска да сме кукли-ВИЕ!Без повече коментар,но не всички мислят за пари и секс(момичета),колкото сами те ВИЕ мислите за собствените си пари,коли и гаджета...и секс!ЕМ така мислите,че ще ни впечатлите,така сте ни научили да търсим това!ВИЕ сте виновни за всичко :smt005

...Хубаво разсъждаваш,но нали знаеш,че няма еднакви хора,еднакви са само курвите и тъпаците!Те са много,но между тях не ЗАБРАВЯЙ,че има и истински момичета и момчета-ИСТИНСКИ хора!

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:32
...Хубаво разсъждаваш,но нали знаеш,че няма еднакви хора,еднакви са само курвите и тъпаците!



Тва обяснява, що не ви различавам о.О

Любовта е за слабите
09-18-2007, 13:44
Евала!
It's all true! :wink:

09-18-2007, 13:59
деба мама ти долна оборска нямаш ли си друга работа ми ми висиш по тоя форум бе лайнари гомнясали!

GregoryHouse
09-18-2007, 14:23
[quote=Анонимко]п.п. мразя секса. секса на сапун :smt013






Ром, Водка, Бира, Одеколон...
Що пък не?
По-добре е от шибания секс


И да живее чикиджийството ?! Пък "идиотизъм"-а ей пич целта ти е да си забавен а ? Нещо никак не ти се получава...ддз защо...можи би щот си тъп? :shock:

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:27
И да живее чикиджийството ?! Пък "идиотизъм"-а ей пич целта ти е да си забавен а ? Нещо никак не ти се получава...ддз защо...можи би щот си тъп? :shock:





Целта е да избивам комплекси.
Неможе да е защото съм тъп, защото съм свръхинтелегентен.
П.П. Аз съм ти много жестоко обиден. Не верно...

sasha_90
09-18-2007, 14:29
Има истина във всичко,което изписа.

GregoryHouse
09-18-2007, 14:31
И да живее чикиджийството ?! Пък "идиотизъм"-а ей пич целта ти е да си забавен а ? Нещо никак не ти се получава...ддз защо...можи би щот си тъп? :shock:





Целта е да избивам комплекси.
Неможе да е защото съм тъп, защото съм свръхинтелегентен.
П.П. Аз съм ти много жестоко обиден. Не верно...


Знаем че избиваш комплекси...не е възможно да си интелигентен и забавен щот не ти се смея на постовете (както примерно на Seizure of Power)...Ако знаеш колко малко ме интересува дали си ми обиден...

09-18-2007, 14:32
Ненене хора не ме разбирайте погрешно . Нямам нищо против секса и не тръбя "не на секса" . Това е един извод базиран на мои лични наблюдения за това което става по света и у нас . Едва ли ще го признаете в този форум , но съм сигурен че вътрешно си знаете че е така .

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:35
И да живее чикиджийството ?! Пък "идиотизъм"-а ей пич целта ти е да си забавен а ? Нещо никак не ти се получава...ддз защо...можи би щот си тъп? :shock:





Целта е да избивам комплекси.
Неможе да е защото съм тъп, защото съм свръхинтелегентен.
П.П. Аз съм ти много жестоко обиден. Не верно...


Знаем че избиваш комплекси...не е възможно да си интелигентен и забавен щот не ти се смея на постовете (както примерно на Seizure of Power)...Ако знаеш колко малко ме интересува дали си ми обиден...






Е ако знаеше, че целта е да избивам комплекси нямаше да заподозреш, че се опитвам да съм забавен. Говориш несвързано.
Иначе тва да не ти пука дали съм ти обиден е гадно. На мен би ми пукало ако някъв свръхготин и печен пич кат мен, би ми бил обиден.

GregoryHouse
09-18-2007, 14:40
Кат си толкова супер готин постни си снимката в тази тема да те видят всички колко си готин ?! Ти избиваш комплекси като се опитваш да бъдеш забавен,да караш хората да се хилят на постовете ти...да ти казват брао брао мноо си добър...и знаеш ли защо...защото си едно тъпо и недорасло "идиотизъм"-че...което най вероятно е доста дебело и в класа му го мислят за "Омреляк"...а сега можеш да спреш да флуудиш и модовете да ти делнат постовете...

П.п: Идея си нямаш колко си жалък...

IGNGN
09-18-2007, 14:41
Спри да правиш пирамиди бе, матрак!

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:48
Кат си толкова супер готин постни си снимката в тази тема да те видят всички колко си готин ?! Ти избиваш комплекси като се опитваш да бъдеш забавен,да караш хората да се хилят на постовете ти...да ти казват брао брао мноо си добър...и знаеш ли защо...защото си едно тъпо и недорасло "идиотизъм"-че...което най вероятно е доста дебело и в класа му го мислят за "Омреляк"...а сега можеш да спреш да флуудиш и модовете да ти делнат постовете...

П.п: Идея си нямаш колко си жалък...










Не бих постнал снимка само, за да докажа, че съм хипер красив. Представи си всички разбити сърца, на момичетата който отворят снимката о.О

П.П. Не избивам комплекси, като искам да ми хвалят мненията. Ако искам да ме хвалят без да пиша нищо отивам в другото ацц. Избивам комплекси като гледкам умствено изостанали като теб. Знам не е честно, да ви се подигравам, но нямам никаква вина, че сте се родили такива.