PDA

View Full Version : Начинът, по който се държат към вас влияе ли на вашето...



desata_kt
09-18-2007, 10:52
samo4uvstvie? Ta tova e vuprosut. Primerno,ako vi obijdat,bi li vi padnalo samo4uvstvieto i obratnoto-ako vi laskaqt,da vi go povi6i? I cqlostnoto otno6enie kum vas-ako e polojitelno,4uvstvate li se po-dobre sus sebe si ili nqma takova ne6to? Kak e pri vas?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

OtherDimension
09-18-2007, 10:55
не. напротив - когато ме ласкаят се чувствам неудобно и задължен да оправдавам похвалите. предпочитам да ме подценяват ;)

FelisDirus
09-18-2007, 11:26
не влияе

Irrepresible
09-18-2007, 11:59
ами зависи преди като бях в старото даскало момчетата постоянно ме обиждаха и нямах никакво самочувствие имах приятелки и всичко никой не ме е отхвърлял но обидите ми сваляха самочувствието а сега в гимназията слид като и поотслабнах вече никой не ме обижда и се чувствам перфектно :)

IKisseDAGirL
09-18-2007, 12:00
Когато бях на 14-15 и все още бях несигурна и малка, влияеше, но вече не.
Е, не че сега съм кой знае колко пораснала, но има разлика в сравнение с преди. :wink:

^Sam90^
09-18-2007, 12:46
Ами, за мен мнооооого хора са имали лошо мнение и са ме обиждали, но и мнооого хора са ме хвалили и ме харесват. Не знам кои са повече. Интересува ме мнението на хората, за които си струва да ми пука... хора, които кажат ясно и точно какво не им харесва в мен - може и да са прави, кой знае. Но за такива дришльовци, които си мислят, че като кажат на някого тъп, те стават умни .... не ми пука.
Абе, на кракто не ме интересува кой какво мисли особено много...

tItEufFf
09-18-2007, 14:20
не бих казала. Не мисля, че обидите и ласкателствата имат някакво влияние върху самочуствието ми [-( Когато някой ме ласкае много се радвам, но е моментно, а тези които ме обиждат просто ги игнорирам....

09-18-2007, 14:29
НАУЧЕТЕ СЕ ДА ПИШИТЕ НА БЪЛГАРСКИ БЕ МАЙКА ВИ ДА ЕБA ЦИГАНСКА !
СЕЛЯНИ ТЪПИ !

find_m3
09-18-2007, 14:45
емии ....май да няма как.не ,че аз не йм говоря зад гърбовете,но просто нямам толкова селски манталитет,че да говоря на някой колко е смотан :-s

09-18-2007, 14:55
хората рядко се осмеляват да ме обиждат, особено пък в училище - там имам респекта на почти всички. Не съм го постигнала с връзване на чуждото мнение. :wink:

Disrespect
09-18-2007, 15:14
с много хора е така всъщност..

SuNsEt
09-18-2007, 15:14
samo4uvstvie? Ta tova e vuprosut. Primerno,ako vi obijdat,bi li vi padnalo samo4uvstvieto i obratnoto-ako vi laskaqt,da vi go povi6i? I cqlostnoto otno6enie kum vas-ako e polojitelno,4uvstvate li se po-dobre sus sebe si ili nqma takova ne6to? Kak e pri vas? ами понякога се сдухвам когато някой ми каже нещо убидно...зависи кой ме убижда...ако е някой,който е задрустеняк хи4 не ми пука :wink: :lol: оба4е ако е някой,който уважавам...а на него/нея хи4 не му пика за мен тогава ми става гадно #-o тъпо но факт :smt005 А когато някой ме лъскае се 4увствам много добре,но не ми се повишава съмо4увствието :-D

Kote6koooo
09-18-2007, 15:18
tvyrdo niie! az si znam kvo sam i kak trqbva da se dyrjat horata s men . ako te si mislqt 4e zaslujavam drugo otno6enie tva si e tehen problem!

aniezina
09-18-2007, 16:53
не. напротив - когато ме ласкаят се чувствам неудобно и задължен да оправдавам похвалите. предпочитам да ме подценяват ;) а когато им покажа, че съм много над тях-да тънат в изумление....-и аз съм така :D

ArTanDra
09-18-2007, 18:58
Не , ама ми влияе да си оформя мнение за хората , които са ми го казали ;) Ако някой ме похвали 90 % от случаите е лицемерно... , а за убида - че е простак/чка.

KiLLeR_InSTiNkT
09-19-2007, 14:18
не. напротив - когато ме ласкаят се чувствам неудобно и задължен да оправдавам похвалите. предпочитам да ме подценяват ;)аха...
Умна мисъл, казана от умен човек. И аз съм така.

Decu
09-19-2007, 14:22
не. напротив - когато ме ласкаят се чувствам неудобно и задължен да оправдавам похвалите. предпочитам да ме подценяват ;)аха...
Умна мисъл, казана от умен човек. И аз съм така.

И аз.

bungle
09-19-2007, 16:08
На мен пък като ми направят комплимент се изчервявам. Пък съм на 20 почти. :-D Зависи - ако ме обидят с истина може и да се сдухам, но ако обидата е безпочвена, не ми влияе.

ЕPu
09-19-2007, 17:44
Смятам, че мога да си направя сравнително добра самооценка и това , което казват другите слабо може да ме развълнува..

Не обичам да ми правят комплименти, даже и да знам, че човекът който го казва го мисли до някаква степен. Просто се чувствам неудобно и длъжна да върна жеста.

За обидите...зависи от кого е. Разбира се, че не обръщам внимание, когато Сульо и Пульо започнат да ми разправят колко съм тъпа/грозна/ограничена и какво ли още не. обаче ако е от някой, който уважавам и от чието мнение се интересувам тогава хмммм....ще се замисля определено...

Valar
09-19-2007, 18:10
При мен действа в положителна насока!
За всеки си е индивидуално....

Shadow_Walker
09-19-2007, 18:42
samo4uvstvie? Ta tova e vuprosut. Primerno,ako vi obijdat,bi li vi padnalo samo4uvstvieto i obratnoto-ako vi laskaqt,da vi go povi6i? I cqlostnoto otno6enie kum vas-ako e polojitelno,4uvstvate li se po-dobre sus sebe si ili nqma takova ne6to? Kak e pri vas?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!Естествено, че ако съм в обстановка, където цялостното отношение към мен е положително ще се чувствам добре :]
Това обаче не ми пречи да не ми пука за злобните коментари, или поне да се правя, че не ми пука :)

teenkopele
09-19-2007, 20:53
Понякога да, понякога не.

I'm crazy
09-20-2007, 09:25
Отношението е много важно нещо...Примерно ако някой учител си мисли, че нищо не знам по неговия предмет...Аз ще му докажа, че не е така!!!Обичам да ме хвалят :-D ама ми става неудобно,когато ме хвалят без причина!!!Имам самочувствие...да :wink: Аз съм свикнала хората да се държат зле с мен :? Но мисля, че каквото даваш,това и трябва да получаваш...Защото все пак...Всички сме равноправни на този свят...Еднакви, макар и толкова различни...Но едно отношение може да повлияе на развитието ти по нататък...Не е хубаво още от малък да деградираш...аке то мачкат, и тебе те е стрАх!!! :| :wink:

oTPoBHa
09-20-2007, 09:54
ебават ли се с теб, ебавай се и ти с тях. набутай им го в устата и си тръгни . някои хора наистина не знаят кога трябва да спрат.. :-D