PDA

View Full Version : Убеди първо себе си, а после ще убедиш целия свят



dida444
09-18-2007, 11:55
Smqtate li,4e v kraina smetka vsi4ko opira do tova kak se 4uvstvate?(v sobstvenata si koja,kakvo mislite za sebe si,kak ob6tuvate,povedenieto vi). Ako vie mislite,4e ste gotini i drugite 6te go mislqt,nali?

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

FelisDirus
09-18-2007, 12:27
зависи до колко си убедителен

и пиши на кирилица, по дяволите
тая тъпа латиница ми вади очите

Disrespect
09-18-2007, 12:33
попринцип - да...

IKisseDAGirL
09-18-2007, 12:53
Познавам хора, които се имат за адското творение на природата, самочувствието им е на макс, смятат се за невероятно велики, а всъщност околните им се присмиват или ги съжаляват.
Важно е да се държиш на ниво, но не и над нивото си...

Всеки си има цена (образно казано) и това, че се смяташ за еди-какъв-си, не означава, че наистина си такъв :?
Хубаво е да бъдеш здраво стъпил на краката си, а не да летиш в облаците. По-скоро се иска повече оптимизъм, важно е как гледаш на нещата - на себе си също, разбира се, но не само :wink:

Ако си мислиш, че за да те харесват, се иска единствено ти сам да се харесваш, жестоко се лъжеш. Ами ако в крайна сметка няма за какво да се харесваш? Тогава излиза, че си ужасно заблуден.

P.S. Не говоря за само външния вид, а изобщо като цяло :)

namina
09-18-2007, 13:04
Smqtate li,4e v kraina smetka vsi4ko opira do tova kak se 4uvstvate?(v sobstvenata si koja,kakvo mislite za sebe si,kak ob6tuvate,povedenieto vi). Ako vie mislite,4e ste gotini i drugite 6te go mislqt,nali?


да естествено важно е първо твойто мнение за себе си и след като се харесваш и останалите ще те харесат

^Sam90^
09-18-2007, 13:48
Ами... трябва да си уверен в себе си. Имало е моменти, когато много съм се засягал от чужди коментари, но това е било дооооооста отдавна. Ти и да се харесваш и да не се, няма да се промениш, тъй че имаш сметка да се харесваш.
Аз не се харесвам... аз се обичам :lol: И не съм имал проблем с хорското мнение...

white_chik
09-19-2007, 07:05
Не съм на 100 % сигурна в това.Защото има много хора,които да речем са убедени,че изглеждат добре и много се харесват,но това не означава задължително,че и оклоните са на същото мнение.Важното е човак да се чувства добре в своята кожа,трудно е всички да те харесват,почти невъзможно.

Shadow_Walker
09-19-2007, 10:48
Ако не мислиш колко си готин и не се правиш на интересен, а просто си себе си и показваш хубавите си качества в крайна сметка и другите ще те харесат :)

И да - всичко опира до това как самия човек се чувства и как той мисли - защото живота си е негов и той си има собствени разбирания и възгледи, които следва.

OtherDimension
09-19-2007, 10:49
каквото и да правиш винаги ще има хора, на които ще си неприятен..
въпросът е вече дали ти пука от това малко или много

OtherDimension
09-19-2007, 11:04
каквото и да правиш винаги ще има хора, на които ще си неприятен..
въпросът е вече дали ти пука от това малко или много


ако си приятен на всички, значи нещо не е наред... ;)


съгласен..
"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове"- Ал Пачино, бих добавил аз

stillteenager
09-19-2007, 11:27
http://www.kehoeducation.com/

quench
09-19-2007, 11:29
според мен авторът е писал и темата за "щастието", която цъфна преди 5 мин като оакана хризантема

Spork
09-19-2007, 13:35
Мен всички ме мразят.... :? от даскало всеки 2-ри иска да ме бие. :? ....Шибаняци...и за кво?! :? :-s [-(

ражур
09-19-2007, 13:46
Няма значение дали си от ''готините'' или си смотан,защото всъщност на никой не му пука какъв си :roll:

I'm crazy
09-20-2007, 10:33
Всеки мисли за себе си...така че важното е ти за какъв се мислиш...Важното е ти да се харесваш...Защото ти ако не се харесваш такъв какъвто си...няма начин другите да те харесат!!!Се пак важния си ти..а не някой който си мисли, че знае какво е модерно и тН....Не мисля, че другитее имат повече акъл да околните...Все пак всеки си знае цената...!!! :wink: :roll: