PDA

View Full Version : АНАЛЕН СЕКС...ОБЯСНЕТЕ!



iveto89
09-18-2007, 12:25
Tolkova puti sum se 4udila na horata,koito pravqt analen sex...nz prosto!vqrno e ,4e ne moje6 da zabremenee6...no vse pak udovolstvieto e nikakvo....iskam da popitam tezi,koito go praktikuvat....s kakva cel go pravqt,kakvo tolkova namirat v nego,4e jelaqt otnovo da probvat ili prosto gi e strah ot zabremenqvane...

Barbie
09-18-2007, 12:27
Има известно удоволствие. При различните хора в различна степен.

the_black_angel
09-18-2007, 12:46
Една приятелка прави анален секс,само защото не иска още да губи девствеността си.За някои хора е просто алтернатива. :-k

rihannka
09-18-2007, 12:48
na mene lichno mi dostavq nqkakvo udovolstvie...ne e kato vaginalniq sex ,no i tozi ne e losh ::: ..takache ima vsqkakvi hora s razlichni jelaniq..nqma kakvo da se chudish [-X vsichki sme razlichni

heely
09-18-2007, 12:49
Ти анален секс пробвала ли си?

Barbie
09-18-2007, 12:51
Една приятелка прави анален секс,само защото не иска още да губи девствеността си.За някои хора е просто алтернатива. :-k

И тя си въобразява, че е девствена?! :-s

Котарана
09-18-2007, 12:54
След като пробвах вече доста пъти установих, че донякъде ми доставя удоволствие, не винаги но все пак....ми харесва! Иначе първите пъти го правих изцяло и само заради него..

iveto89
09-18-2007, 13:20
ne,ne sum probvala....no vseki vupros si ima otgovor,a za da stigne6 do nego..qvno trqbva da probva6

Alderis
09-18-2007, 13:31
Ми да де първо пробвай и тогава прави генерални заключения относно този вид секс...

krem4et0
09-18-2007, 13:49
Правила съм само 1 път и надмина очакванията ми. Не боля почти никак само леко при вкарването, нямаше гадости........мина си добре като за първи път.
Иначе ми харесва да ме докоса или облизва по анусчето и около него. Свлед като вкара такава техника в любовната ни игра съм имала такива оргазми, че не е истина просто. От 1 път не мог д се изкажа много, но определно сега навивам за втори опит. И не го направих заради него или той заради мен. Решихме, че искеме, обсъдихме го, купихме презервативи с лубрикант и го направихме.

koalka
09-18-2007, 13:57
На някои просто им харесва, това е.

hahavteen
09-18-2007, 14:00
Pravia go za6toto go iskam i mi haresva.Az sama proiavih iniciativa niakolko meseca sled kato toi be6e podhvurlil v razgovor s priateli 4e bi iskal da probva no kogato se stigna do tam be6e mnogo iznenadan tui kato ne go biah predypredila,ne biahme obsujdali temata i ne be6e planirano.Moje da se kaje 4e go pravia za sebe si :-D

heely
09-18-2007, 14:47
След като не си го пробвала от къде знаеш че удоволствието е никакво?

DreamDiddy
09-18-2007, 15:09
Една приятелка прави анален секс,само защото не иска още да губи девствеността си.За някои хора е просто алтернатива. :-k

И тя си въобразява, че е девствена?! :-s
emm poprincip se vodi za devstvena :-s

iveto89
09-18-2007, 15:42
e ne e drug pat,vse pak si ima devstvena cipa ,koeto si q pravi devstvena,,,dokato ne se razkusa pri purvoto polovo sno6enie...ne moje da se kaje ,4e ne e devstvena

09-18-2007, 18:27
Просто на някои хора им харесва, на мен включително. А и зоната си е чувствителна, няма какво да си говорим. Зависи си от човека, де... дали ще ти доставя удоволствие или не. За мен си е разнообразие, малка пикантна добавка към стандартния секс.

swords1010
09-18-2007, 18:35
Не е вярно, че не доставя удоволствие!!! В ануса, окончават много нерви!. :wink: Ето малко инфрмация:

Анален секс (анално проникване, анално сношение) е сексуална практика, при която пенисът на единия партньор се вкарва в ануса на другия, с цел получаване на сексуално удоволствие. Използването на различни секс играчки за стимулиране на ануса и ректума също се счита за анален секс.

Аналният секс може да достави удоволствие както на проникващия, така и на приемащия партньор, тъй като анусът притежава нервни окончания, подобни на тези по клитора и пениса. Смята се, че за жените аналният секс е приятен, тъй като по този начин се стимулира преградата между ректума и вагината, а също и Г-точката. При мъжете отвъд ректалната преграда се намира простатната жлеза, чието дразнение при анален секс също е източник на удоволствие.

В някои култури аналният секс се разглежда като табу и е обявен за противозаконен от някои законодателства (виж Закон против содомията).

При практикуване на анален секс е необходимо особено внимание, търпение, както и употребата на лубриканти, тъй като, за разлика от вагината, анусът няма естествена лубрикация. В противен случай актът може да е болезнен за приемащия партньор, а в по-драстични случаи - да доведе и до наранявания.

Както и вагиналният секс, аналният секс без предпазни мерки създава опасност от заразяване с полово предавани болести. Освен опасността от зараза, съществува и чисто физиологична опасност от наранявания и разкъсвания. По тази причина, в ануса не бива да бъдат вкарвани предмети с ръбове и остри върхове, както и въобще предмети над 20 см, тъй като може да се увредят стените на дебелото черво.

By Wikipedia