PDA

View Full Version : Любовта е временно изживяване



xxxfgdfg
09-18-2007, 12:52
Tova e nai-nepovtorimoto 4uvstvo,no to ne moje da ostane zavinagi pri nas..sled vreme go izmestva navika i straha ot tova da ne budem samo..vsi4ki imame nujda ot lubov,no zamislete se...tq ne su6testvuva kato takava kakvato e v me4tite ni

Moderated by Barbie
7т. от правилника
Моля, пишете заглавията на темите на кирилица. :-)

NerazreshenSimvol
09-18-2007, 12:59
Tova e nai-nepovtorimoto 4uvstvo,no to ne moje da ostane zavinagi pri nas..sled vreme go izmestva navika i straha ot tova da ne budem samo..vsi4ki imame nujda ot lubov,no zamislete se...tq ne su6testvuva kato takava kakvato e v me4tite ni

Така е. И какво от това... :smt017

GregoryHouse
09-18-2007, 13:01
Tova e nai-nepovtorimoto 4uvstvo,no to ne moje da ostane zavinagi pri nas..sled vreme go izmestva navika i straha ot tova da ne budem samo..vsi4ki imame nujda ot lubov,no zamislete se...tq ne su6testvuva kato takava kakvato e v me4tite ni

Така мислиш щот не си срещнал истинската любов...някогото за когото си струва дори да умреш ама то нали знаеш..."Лесно е да умреш за любовта,трудно е да намериш някогот за когото си струва..."

MiMcHeToOo
09-18-2007, 13:01
оф.. важното е, че го има нали !? ... ебаси...

09-18-2007, 13:02
Няма любов баце . Вадиш куро и наред путките да му мислят :-D

Barbie
09-18-2007, 13:21
Не мога да се съглася. Родителите ми са се загаджили още в гимназията. След 25 години брак още се държат като тийнейджъри, гушкат се, закачат се, пращат си смс-и "Обичам те", правят си изненади, липсват си, когато някой трябва да пътува, майка ми не може да заспи без баща ми... А заедно с това са изградили семейство и дом, отгледали са дете.

Навик? Любовта не е само цветя и пеперуди. Истинската любов не изчезва - прераства в нещо далеч по-силно от тийнейджърско увлечение и пърхаща влюбеност. Щом държите да го наричаме навик - добре - желан навик, необходим навик, навик, който те кара да се чувстваш щастлив, пълноценен, сигурен и силен.

Непоправима идеалистка съм. :-)

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:26
Tova e nai-nepovtorimoto 4uvstvo,no to ne moje da ostane zavinagi pri nas..sled vreme go izmestva navika i straha ot tova da ne budem samo..vsi4ki imame nujda ot lubov,no zamislete se...tq ne su6testvuva kato takava kakvato e v me4tite ni








...И после тя стана на 14

sladkish_14
09-18-2007, 13:36
Tova e nai-nepovtorimoto 4uvstvo,no to ne moje da ostane zavinagi pri nas..sled vreme go izmestva navika i straha ot tova da ne budem samo..vsi4ki imame nujda ot lubov,no zamislete se...tq ne su6testvuva kato takava kakvato e v me4tite ni

Така мислиш щот не си срещнал истинската любов...някогото за когото си струва дори да умреш ама то нали знаеш..."Лесно е да умреш за любовта,трудно е да намериш някогот за когото си струва..."

Много си прав :!: ИМА ЛЮБОВ на Земята и,тази любов е последното нещо,което ни остава,когато нямаме нищо друго...трудно е да намериш правилния,но когато това стане,ще разбереш че я има!

Говориш като човек,който не е открил още любовта или като човек който я е изгубил....

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:38
Много си прав :!: ИМА ЛЮБОВ на Земята и,тази любов е последното нещо,което ни остава,когато нямаме нищо друго...трудно е да намериш правилния,но когато това стане,ще разбереш че я има!

Говориш като човек,който не е открил още любовта или като човек който я е изгубил....







Мамка му ти си на 14 и си средностатистически идиот.
Не се опитвай да звучиш сякаш си преживяла нещо.

Любовта е за слабите
09-18-2007, 13:46
Любовта е за глупаците и наивниците :wink:
Тя просто не съществува!

koalka
09-18-2007, 13:46
Не е задължително да изчезне, просто се променя с времето, но не всичко остава един навик.

GregoryHouse
09-18-2007, 13:48
Всъщност...не няма любов и не е имало!Любовта е:Матрица на мозъка,чрез която възпрятията към даден човек се свеждат до прегръдки,целувки интимни отношения...Любов и привличане имат едно и също значение....И защо си мислите,че като мислите за някой постоянно,като искате да го целувате,да го прегръщате значи го обичате....Ами не това са симптоми на привличането....Няма любов!

Не съм много съгласен...и да не си лекар че даваш такива обяснения ?!

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:49
Всъщност...не няма любов и не е имало!Любовта е:Матрица на мозъка,чрез която възпрятията към даден човек се свеждат до прегръдки,целувки интимни отношения...Любов и привличане имат едно и също значение....И защо си мислите,че като мислите за някой постоянно,като искате да го целувате,да го прегръщате значи го обичате....Ами не това са симптоми на привличането....Няма любов!

Не съм много съгласен...и да не си лекар че даваш такива обяснения ?!






Всъщност гледа телевизия и има добра памет.

sladkish_14
09-18-2007, 13:51
Много си прав :!: ИМА ЛЮБОВ на Земята и,тази любов е последното нещо,което ни остава,когато нямаме нищо друго...трудно е да намериш правилния,но когато това стане,ще разбереш че я има!

Говориш като човек,който не е открил още любовта или като човек който я е изгубил....




Мамка му ти си на 14 и си средностатистически идиот.
Не се опитвай да звучиш сякаш си преживяла нещо.


НЕ МИ ХАРЕСВА КАК ГОВОРИШ! [-X Не казвам,че съм изживяла нещо!А просто вярвам в нея,за разлика от теб..това,че съм на 14 не ме прави по "тъпа"от теб!! :!: :!: :!: :!: :!: Изразявам мнение-просто :!:

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:54
това,че съм на 14 не ме прави по "тъпа"от теб!!



Не разбира се. Това, че си по-тъпа от мен се подразбира от други работи.

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:55
Да кажем....реалист,който е прочел нещо повече..







...
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХ
...

GregoryHouse
09-18-2007, 13:55
Всъщност...не няма любов и не е имало!Любовта е:Матрица на мозъка,чрез която възпрятията към даден човек се свеждат до прегръдки,целувки интимни отношения...Любов и привличане имат едно и също значение....И защо си мислите,че като мислите за някой постоянно,като искате да го целувате,да го прегръщате значи го обичате....Ами не това са симптоми на привличането....Няма любов!

Не съм много съгласен...и да не си лекар че даваш такива обяснения ?!
Да кажем....реалист,който е прочел нещо повече..

И аз съм реалист и аз не съм прочел малко но предпочитам да вярвам че е някаква магия...по лесно е отколкото да кажа "Да сега матрицата в мозъка ми иска да имам полови сношения с тази тази и тази..."

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 13:57
И аз съм реалист и аз не съм прочел малко но предпочитам да вярвам че е някаква магия...по лесно е отколкото да кажа "Да сега матрицата в мозъка ми иска да имам полови сношения с тази тази и тази..."







Звучите сякаш знаете какво е матрица.
...
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА
...

yuyuto
09-18-2007, 14:00
Не мога да се съглася. Родителите ми са се загаджили още в гимназията. След 25 години брак още се държат като тийнейджъри, гушкат се, закачат се, пращат си смс-и "Обичам те", правят си изненади, липсват си, когато някой трябва да пътува, майка ми не може да заспи без баща ми... А заедно с това са изградили семейство и дом, отгледали са дете.

Навик? Любовта не е само цветя и пеперуди. Истинската любов не изчезва - прераства в нещо далеч по-силно от тийнейджърско увлечение и пърхаща влюбеност. Щом държите да го наричаме навик - добре - желан навик, необходим навик, навик, който те кара да се чувстваш щастлив, пълноценен, сигурен и силен.

Непоправима идеалистка съм. :-)
Бтл, и моите родители са така! Представяш ли си? 16 години брак и 11 години просто са ходили! От 7 клас насам са гаджета! :mrgreen: Не заради друго, ами супер много време ми се вижда, пък и 7 клас не е ли малко раничко, за да срещнеш любовта на живота си? :roll: Казват, че ученическата любов никога не става доживотна, но моите родители са доказателство на противното! :lol: Омг,не бих изтраяла някой човек толкова време, ще ми омръзне... :lol: Е,ама де да знам, ако се влюбя доста в него... Хмм,ще видим! :::

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:07
[
Всъщност и аз предпочитам същото....Дам по лесно е!
А до спамера долу....ами знаем какво е матрица,но не съм сигурен дали ти се сещаш за това което ние приказваме..флуудиш ....Написал си го и на ника си!







Написал съм вива ла идиотизъм не, че флуудя.
Имаш сериозен проблем със значението на думите.

HopeLesss
09-18-2007, 14:08
Не мога да се съглася. Родителите ми са се загаджили още в гимназията. След 25 години брак още се държат като тийнейджъри, гушкат се, закачат се, пращат си смс-и "Обичам те", правят си изненади, липсват си, когато някой трябва да пътува, майка ми не може да заспи без баща ми... А заедно с това са изградили семейство и дом, отгледали са дете.

Навик? Любовта не е само цветя и пеперуди. Истинската любов не изчезва - прераства в нещо далеч по-силно от тийнейджърско увлечение и пърхаща влюбеност. Щом държите да го наричаме навик - добре - желан навик, необходим навик, навик, който те кара да се чувстваш щастлив, пълноценен, сигурен и силен.

Непоправима идеалистка съм. :-)

=D> =D> =D>

GregoryHouse
09-18-2007, 14:11
[
Всъщност и аз предпочитам същото....Дам по лесно е!
А до спамера долу....ами знаем какво е матрица,но не съм сигурен дали ти се сещаш за това което ние приказваме..флуудиш ....Написал си го и на ника си!







Написал съм вива ла идиотизъм не, че флуудя.
Имаш сериозен проблем със значението на думите.


Ника ти е "Да живее идиотизма" ?! А ся прецени ти къф си ?! Дааа,точно така идиот...и да флуудиш в темата.

Philosopher
09-18-2007, 14:16
Че има любов... има и тя е необяснима. Само истинската любов съществува през времето, но за да я изживеем трябва да сме достойни за нея, иначе никога няма да я изпитаме напълно. Жалко, че все по-малко хора се обичат, както гореспоменатите родители. Наистина жалко...

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:17
След като неможеш да отделяш мисъл си е твой проблем...казвам,че си написал в ника какво представляваш и какво подкрепяш и тн....Аз проблем нямам със значението,но виж ти имаш със разделянето на някаква мисъл!






Естествено, че ша подкрепям идиотите. Те са нещо като духовна храна. Някой са направени за да носят забавление на другите.
Аз уважавам, хората който ми доставят удоволствие.
Сега ще се направя на умен и ще ти кажа, че незнаеш какво е матрица.

IGNGN
09-18-2007, 14:18
Аман от философи

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:39
След като неможеш да отделяш мисъл си е твой проблем...казвам,че си написал в ника какво представляваш и какво подкрепяш и тн....Аз проблем нямам със значението,но виж ти имаш със разделянето на някаква мисъл!






Естествено, че ша подкрепям идиотите. Те са нещо като духовна храна. Някой са направени за да носят забавление на другите.
Аз уважавам, хората който ми доставят удоволствие.
Сега ще се направя на умен и ще ти кажа, че незнаеш какво е матрица.
Сега ще ти кажа,че имаш хасдалтичен проблем...А до това какво е матрица,не е точния начин да разбереш значението на думата,мисля да не ти я пиша даже....
ПС:Аман от селски бекове!




Ако исках да разбера щях да я напиша в гуугъл.
Повтарям, че незнаеш какво е защото го използваш неправилно. Напиши го и ти в гуугъл. Така ще се чувствам благороден, защото някой, който се прави на интелегентен неуспешно е една стъпка към амбицията си, по-наблизо заради мен.
Иначе тва, че слагаш рандъм сложна думичка в поста си не те кара да звучиш, сякаш имаш богат речник.
П.П. Аз съм бати пича.
П.П.2 Вие не сте бати пичовете.

GregoryHouse
09-18-2007, 14:47
"Да наливаш акъл на идиот е като да наливаш вода в морето..." затова аз спирам да се занимавам с тоя...

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:51
Грешката на някой ви е,че смятате google.bg за всезнайко...За вас няма нещо,което google да не го знае....
Айде като си толкова отворен,намери ми информация за черните батерии в Русия.....За експеримента с хора в Тунис.....За масовия расизъм в Бразилия......ПОДЧЕРТАВАМ ГУГЪЛ НЕ ОЗНАЧАВА ВСИЧКО!Аз нямам богат речник...И не съм на крачка към твоята амбиция,мисля,че ти направи просто още 1 навътре към нея...







Бахти колко си запознат със световните конспирации.
Някой би решил, че не си идиот. След това би прочел поста ти.

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 14:57
"Да наливаш акъл на идиот е като да наливаш вода в морето..." затова аз спирам да се занимавам с тоя...
Дам IGNORE HIM! :twisted:








Е що беше забавен разговор.
-Незнаеш какво е матрица, но ползваш думичката.
-Знам какво е матрица! (нареждаш още 10 думи който незнаеш какво значат)
-Тогава що не обясни?
-още 10 думи чието значение незнаеш.
-Моля те провери в гуугъл...
-Гуугъл незнае всичко. Аз знам повече защото световните сили идват да разказват какво правят, на всеки идиот като мен.
-Това е нелогично...
-Ти си по-тъп от мен затова ще те игнорирам. ХА!

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 15:37
Ако ти незнаеш какво значат,не означава,че същото се получава и при мен!Матрица-Определена систематизира точност,насока,цел,състоян е и и в по горна степен се разглежда в други етапи на състояния!Забрави,неможеш да бъдеш интересен!





Предполагам се опитваш да извадиш математическата дефиниция на матрица. Нямам идея откъде го преписа, че си толко надъхан, но не е това.

kotetyyy
09-18-2007, 15:39
Не мога да се съглася. Родителите ми са се загаджили още в гимназията. След 25 години брак още се държат като тийнейджъри, гушкат се, закачат се, пращат си смс-и "Обичам те", правят си изненади, липсват си, когато някой трябва да пътува, майка ми не може да заспи без баща ми... А заедно с това са изградили семейство и дом, отгледали са дете.

Навик? Любовта не е само цветя и пеперуди. Истинската любов не изчезва - прераства в нещо далеч по-силно от тийнейджърско увлечение и пърхаща влюбеност. Щом държите да го наричаме навик - добре - желан навик, необходим навик, навик, който те кара да се чувстваш щастлив, пълноценен, сигурен и силен.

Непоправима идеалистка съм. :-)