PDA

View Full Version : Какво не ми е наред??



SlAdKaTa_16
09-18-2007, 14:22
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(

GregoryHouse
09-18-2007, 14:27
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(

Кфо не ти е наред ли - ДНК-то...и страдаш от свръхформа на егоизъм...

sasha_90
09-18-2007, 14:31
Може би не си срещнала точното момче.

pavkata91
09-18-2007, 14:39
стига де... всеки си има проблеми... защо всеки почва мненията с цинизъм и т.н. за какво е този форум да се псуваме или да си помагаме?! по темата: пробвай с някое момче и недей да го зарязваш и т.н. не го гледай външно (гледай го но не чак толкова) погледни го също и отвътре какво крие в себе си.. дали ще е чар или нещо друго... и разбира се трябва да имаш вкус към момчетата не като някоя извинявай за цинизма "развратница" да ходиш с момчета и да късаш с тях... хващаш се с него и ако почне с проблемите аре пич...ето я пътеката ето ти една целувка за сбогом и не ме търси повече... търси си гаджетата и най вече ги гледай от страна на сърцето 8) 8) 8) 8) късмет :D :D :D :D

VerryBerry
09-18-2007, 14:39
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(

Кфо не ти е наред ли - ДНК-то...и страдаш от свръхформа на егоизъм...


saglasna sam :|

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 14:41
e koe mi e egoisti4noto???

VerryBerry
09-18-2007, 14:43
tova.4e misli6 samo za sebe si..kogato si s nqkoi-vlaga6 4uvstva,a ako nqma6 4uvstva-ne stoi s nqkoi ot strah da ne si sama..i rano ili kasno 6te si nameri6 nqkoi

thefreak
09-18-2007, 14:43
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(
Просто си повърхностна.

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 14:48
pff ne sum povurhnostna!! E kak da vloja 4uvstva kato gi nqmam :( E az za koi da mislq osven za sebe si ??

LOLpy
09-18-2007, 14:49
Jivei si jivota, zabravi za momchetata i si nameri zanimanie, koeto da ti izpulzva vremeto.A kogato namerish podhodqshtiq chovek - vsichko shte e ok. ;)

VerryBerry
09-18-2007, 14:49
E az za koi da mislq osven za sebe si ??

kogato misli6 samo za sebe si,4uvstva nqma da izpita6 :|

thefreak
09-18-2007, 14:50
pff ne sum povurhnostna!! E kak da vloja 4uvstva kato gi nqmam :( E az za koi da mislq osven za sebe si ??
Аха значи си повърхностна егоистка.

GregoryHouse
09-18-2007, 14:51
E az za koi da mislq osven za sebe si ??

kogato misli6 samo za sebe si,4uvstva nqma da izpita6 :|

А ти няма да спреш да мислиш за себе си защото си егоистка... :arrow: оставаш сама...

П.п: За чекненето ли си ходила с всичките тези момчета ?!

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 15:02
kogato misli6 samo za sebe si,4uvstva nqma da izpita6 :|


Emi ima6e takuf moment v koito imah 4uvstva i kvo stana puf razbiha mi surceto ne 4e neiskam da se vliubq prosto ne uspqvam seda opitvam se i to super mn gledam pove4e vreme da sme zaedno zvunq mu tursa go no ni6to .. si4ko e perfektno ne se karame no az ne 4uvstvam ni6to.. :(

GregoryHouse emi ne za 4ekneneto :D :D

GregoryHouse
09-18-2007, 15:09
Значи е от страх да не си сама...ако не спреш да мислиш за себе си единствено...никого няма да заобичаш...направо ми се иска да видя физиономията на сегашното ти гадже как му казваш "Ами аз не чувствам нищо към теб и никога не съм..." имаш ли малка представа какво причиняваш на околните !? :arrow: БОЛКА. А не би трябвало щот на теб са ти го причинили и знаеш колко отвратително е... И след като ходиш с тях само за да не си сама и им причиняваш болка (или ще им причниш болка ) като ги лъжеш че имаш чувства не ми е ясно как може да вярваш че не си егоистка ?! Извинявам се повърхностна егоистка която не зна какво иска...(и може би наистина е сбъркана в ДНК-то :-D ).
Кфо казваш не те чувам...ааа простак съм че приказвам такива глупости еми сори ама истината боли...

kael
09-18-2007, 15:19
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(

Кфо не ти е наред ли - ДНК-то...и страдаш от свръхформа на егоизъм... \:D/ wooohooooooo трепач

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 15:22
znam 4e boli povqrvai mi 2 godini da se mukne6 po edno mom4e s koeto ste hodili 5 6 meseca i na koeto mu e se taq za tebe .... ta az vsqka ve4er pla4eh i si misleh sega li s koq e za6toto toi e super golqm jenkar... i moje bi si4ko tova e zaradi nego... mi sega nqmam gadje skusahme skoro i ne 4e mi lipsva nie bqhme zaedno 1 mesec... neiskam da e taka.. i kak da se promenq spri mom4etata em az spiram am.. te idvat smisul vinagi nqkoi biv6 ili ne6to takova... :( i to se slu4va za6to da sum sama kato moga da sum s nqkoi drug

kotetyyy
09-18-2007, 15:37
Може би не си срещнала точното момче.

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 15:45
xaaxxa e kvo mi e na dnkato :D :D

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 16:46
Може би не си срещнала точното момче.

Ima li takova mom4e?? Az ne mislq taka sre6nah go predi 2 godini :) razbih mu surceto i sega si ponasqm posledstviqta...

sWeEtY_G!RL
09-18-2007, 17:21
xahxahxahxha dirty whore axax ebavam se be :) i az imah takuf problem po to4no go misleh za problem no 4ovek se primirqva sus sudbata si :) xaxa moje bi tvoita e da razbiva6 mujkite surca :)

MiMcHeToOo
09-18-2007, 17:25
Значи е от страх да не си сама...ако не спреш да мислиш за себе си единствено...никого няма да заобичаш...направо ми се иска да видя физиономията на сегашното ти гадже как му казваш "Ами аз не чувствам нищо към теб и никога не съм..." имаш ли малка представа какво причиняваш на околните !? :arrow: БОЛКА. А не би трябвало щот на теб са ти го причинили и знаеш колко отвратително е... И след като ходиш с тях само за да не си сама и им причиняваш болка (или ще им причниш болка ) като ги лъжеш че имаш чувства не ми е ясно как може да вярваш че не си егоистка ?! Извинявам се повърхностна егоистка която не зна какво иска...(и може би наистина е сбъркана в ДНК-то :-D ).
Кфо казваш не те чувам...ааа простак съм че приказвам такива глупости еми сори ама истината боли...

мдаа.. :wink:

09-18-2007, 17:31
Обобщавам - Ти си тъпа егоистична повърхностна курва.

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 17:40
hmm ne mislq 4e e to4no taka.. ne sum povurhnostna ili kurva az sum spala samo s 1 mom4e ;) tova koeto obi4ah ... dori sega si mislq 4e da promenih se az predi bqh edno obiknovenno momi4e sa u4a v sportno..i si4ko promenih se mn.. dneska kato sedqh v kafeto i seda i si misla kvo prava.. nehoda na daskalo obikalqm kafetata.. promeni me tfa mom4e kogato mi razbi surceto moje bi zaradi tova sega sum takafa :(

VerryBerry
09-18-2007, 18:15
hmm ne mislq 4e e to4no taka.. ne sum povurhnostna ili k***a az sum spala samo s 1 mom4e ;) tova koeto obi4ah ... dori sega si mislq 4e da promenih se az predi bqh edno obiknovenno momi4e sa u4a v sportno..i si4ko promenih se mn.. dneska kato sedqh v kafeto i seda i si misla kvo prava.. nehoda na daskalo obikalqm kafetata.. promeni me tfa mom4e kogato mi razbi surceto moje bi zaradi tova sega sum takafa :(

napravi opit da stane6 predi6noto momi4e,sega gubi6 kato se motae6 po kafetata(nekazvam 4e sa lo6i,no sa za svobodnoto vreme..) :?

inSane_baby
09-18-2007, 18:20
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(
Това не е проблем,а курвенска работа!

sъжалявам но не мисля така.. ти си с различни защото все още не си намерила истинската любов.. споко за всичко има време \:D/

victoriq
09-18-2007, 18:23
Аз мисля,че те е страх да останеш сама! #-o

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 18:30
emi vsqka fr e s gadje govora ne6to seriozno a az kvo seki mesec gi zapoznavam s nqkoi nov.. ponqkoga si mislq .. za mom4eto koeto obi4ah i mi stava mn .. gadno za nego.. vsi4ko be6e tolkova hubavo predi.. bqhme si si4ki ednakfi.. a sa znam 4e se durja gadno no nemoga da se spra.. i se durja po 1 na4in pred drugite... no neznam za6to .. kato sum s averite sum vinagi super vesela i si4ki znaqt 4e megi pravi kuponite.. no tfa ne e taka az se 4uvstvam prazna sled vsqko sledva6to mom4e i prez vsqka sledva6ta.. luja.. ;( ;( Predi si govorehme koi kakuf e i si4ki vikat a megity e nai zabavnata i e broikadjiika i nekfi takifa .. i az nekfa se obru6tam i vikam vie ludi li ste az sum super samotno i tujna.. i te samo me poglednaha i po4naha da se smeqt.... i vikat prestani sa da ni razsmiva6 i e taka na nikoi vpe4atlenie.. ;(

GregoryHouse
09-18-2007, 18:59
hmm ne mislq 4e e to4no taka.. ne sum povurhnostna ili k***a az sum spala samo s 1 mom4e ;) tova koeto obi4ah ... dori sega si mislq 4e da promenih se az predi bqh edno obiknovenno momi4e sa u4a v sportno..i si4ko promenih se mn.. dneska kato sedqh v kafeto i seda i si misla kvo prava.. nehoda na daskalo obikalqm kafetata.. promeni me tfa mom4e kogato mi razbi surceto moje bi zaradi tova sega sum takafa :(


Курвата всъщност е по-скоро поведение...и по точно твоето поведение...а и би ли обяснила кфо тооолкова хубаво видя в промяната си ? Не ходя на училище голяяяма гъзария....седя ф кафетата ми стой си ма кат те пускат...мислиш ?! МНоого се съмнявам...

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 19:03
xaxa e az ne se durja taka ok seki tursi liubovta nali e i az tova prava seki mesec ? koe mi e kurvenskoto emi ne e gazariq 4e ne hoda na daskalo ama to se slu4a kak da go promena.. kato hoda li e ne stava.. az sum s averite !

09-18-2007, 19:10
Opitai se da vnikne6 zad vun6nostta

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 19:16
kak?

rame
09-18-2007, 19:20
Хах аз нещо не разбрах дали ти си наранила Голямата си любов,или той теб...щото някъде казваш,че ти си провалила всичко,а после-че си плакала и си му ходила подире :roll:

gazarka
09-18-2007, 19:26
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(
absolutno sa6tata sum,4estno i e adski blizo do moq slu4ai.az prosto vqrvam 4e ne sum sre6nala to4noto mom4e!dano da e taka:)

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 19:28
emi purvo az go zarqzah posle pak trugnahme i toi mme nakkara da go obikna i me zarqza ;) i taka :)

rame
09-18-2007, 19:50
Е,тогава внимавай да не се влюбиш пак в някое от момчетата,които си зарязала :wink: По-добре сама,отколкото с неподходящ партньор :P А и какъв е смисъла да имаш връзка,след като нямаш чувства?? :roll: Някои момчета го праят тва с цел секс.А ти...разбрахме,че не е за тва :) А защо?...

SlAdKaTa_16
09-18-2007, 19:54
nqmam predstava za kvo da sum bez gadje? kato moje da sum i nujno li e vinagi da ima 4uvstva??Az ne mislq 4e e nujno.. a i az se opitvam no ne se polu4ava... puka6e mi za edno mom4e ama toi rabote6e tuka samo lqtoto i si zamina :D :D

rame
09-18-2007, 20:56
Ми според мен е нужно да имаш чувства :) Нали именно така се гради една връзка?? :roll: А ти май нямаш ясни понятия за връзка-то твоето повече е някакви флиртчета,зарибявки и целувчици :wink: :wink: Те стават и без особени чувства :wink:

dryn
09-18-2007, 22:15
Ми според мен е нужно да имаш чувства :) Нали именно така се гради една връзка?? :roll: А ти май нямаш ясни понятия за връзка-то твоето повече е някакви флиртчета,зарибявки и целувчици :wink: :wink: Те стават и без особени чувства :wink:
Точно така :roll:

neverand
09-19-2007, 07:33
намали си самочуевствието и ще си готова.

koalka
09-19-2007, 07:36
Ти тръгваш с момчетата просто ей така, от нямане какво да правиш.Бъди с момче, към което имаш тръпка, което наистина харесваш и няма да ти е толкова скучно. :wink:

GregoryHouse
09-19-2007, 09:31
nqmam predstava za kvo da sum bez gadje? kato moje da sum i nujno li e vinagi da ima 4uvstva??Az ne mislq 4e e nujno.. a i az se opitvam no ne se polu4ava... puka6e mi za edno mom4e ama toi rabote6e tuka samo lqtoto i si zamina :D :D


Нужно ли е ?! Много ясно!Кат му казваш обичам те го лъжеш и това не е нищо повече от сексуална връзка!Само се разкарваш с някое момче и БУКВАЛНО ТОЙ Е КАТО БИЖУ С КОЕТО ЕДВА ЛИ НЕ СЕ ХВАЛИШ !И САМО НЯКОЙ ДА КАЖЕ,ЧЕ МОМЧЕТАТА ХОДЯТ С МОМИЧЕТАТА И НЯМАТ ЧУВСТВА,А ИСКАТ САМО СЕКС !!!!

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 14:00
xaax :D :D ne be az se optivam daje i v momenta se opitvam ama ni6to ne stava.. opitvam se da vloja nekfi 4uvstva .. no ne stava :( :( a toi e ot moito u4ili6te i neiskam .. .da se precakat ne6tata haresvam go vun6no sladuk e i to mn ama ni6to ne use6tam sutrin kato go vida radvam se 4e go vijdam.. am use6tam 4e moga i bez nego..a neiskam da e taka mom4eto e mn dobro.. si4ki go hvalqt i ne e nqkakuf jenkar seriozen e taq godina zavur6va trenira si .. si4ko si mu e Ok ama az ... se durja gadno mislq uj za nego se kato go vida mu obqsnqvam kolko mi lipsva .. no nz kak da izpitam ne6to pvoe4e kum nego!

jUSTIN40
09-19-2007, 15:09
:-k :-k :-k mnogo e oburkano be macka.. :cry:

LOLpy
09-19-2007, 15:22
xaax :D :D ne be az se optivam daje i v momenta se opitvam ama ni6to ne stava.. opitvam se da vloja nekfi 4uvstva .. no ne stava :( :( a toi e ot moito u4ili6te i neiskam .. .da se precakat ne6tata haresvam go vun6no sladuk e i to mn ama ni6to ne use6tam sutrin kato go vida radvam se 4e go vijdam.. am use6tam 4e moga i bez nego..a neiskam da e taka mom4eto e mn dobro.. si4ki go hvalqt i ne e nqkakuf jenkar seriozen e taq godina zavur6va trenira si .. si4ko si mu e Ok ama az ... se durja gadno mislq uj za nego se kato go vida mu obqsnqvam kolko mi lipsva .. no nz kak da izpitam ne6to pvoe4e kum nego!
Защо просто не му разкажеш цялата история или да намериш някой, който ще те разбере !?

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 15:30
oo da se me e razbral :D :D to nikoi nemoje da razbere dori i az nemoga se razbera... :smt017 :smt017

Slave4You
09-19-2007, 17:31
ахаха явно още не си срещнала "истинската любоф" :-D

miloto_girl_4e
09-19-2007, 17:36
Все някога ще срещнеш момче, което да успее да усмисли живота ти и да върне искрената ти усмивка :wink:
Наистина повечето хора, които са задоволени от всичко, всъщност са доста тъжни и нещастни..
Какво можеш да правиш.. промени се(както ти е казал въпросният бивш), бъди по-отворена към хората, радвай се на малките неща, не бъди повърхностна или материалистка...
И ти ще си намериш своята половинка, спокойно :wink:

gLoRiOuS_aNGeL
09-19-2007, 18:03
Значи,аз съм на 16 години и съм сладко момиче ... винаги съм с гадже не оставам сама ... но просто.. не съм щастлива.. пробвах да бъда сама и кво пак същото хода с различни момчета но нищо не чувствам абсолютно нищо като го няма не ми липсва,все ми е тая дали ще сме заедно..възможно ли е повече никога да не се влюбя бях влюбена преди много обичах това момче но обичах си живота мн повече дискотеките и различните момчета.. и го зарязах след това много го търсех но тои ми каза като се промена да му се обадя аз не се промених .. вече не ми пука за това момче вече не ми пука за нито едно момче даже си мислех че съм обратна хаха пробвах и с момиче пак същото :( какво да правя харесам си някое момче сладур е външно и е печен и ходиме 1 месец некъде 2 и дотам.. Защо е така ?? :(:(:(
Това не е проблем,а курвенска работа! To4no taka

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 18:07
nadqvam se e taka az tupo e da pi6a po nekfi forumi samo 4e nqma na koi da kaja hm.. 6e kajete priqteli nqma6 li imam mnogo priqteli.. no prosto ne mislq 4e 6e me razberat te me poznavat po edin na4in i primerno az da sum tujna tfa im e nekfo stranno :( A na men mi e gadno taka ... smisul use6tam mn mn golqma praznota v sebe si a sum samo na 16 i se 4uvstvam super zle :( ama 6tom izlqza s fr i se promenqm vednaga... tupo e sa vikate tfa momi4e e cifra zle e moje bi e taka moje bi e tupo da si 1 4ovek kogato si navun i drug kogato si sam.. ima6e 1 mom4e tova koeto obi4ah i moje bi vse o6te e tka.. nz.. toi me razbira6e i me poznava6e... i ot togava use6tam 4e ne6to v men lipsva :( I tnx na tezi koito go 4etat tova pone nqkoi me izslu6va

kael
09-19-2007, 18:12
nadqvam se e taka az tupo e da pi6a po nekfi forumi samo 4e nqma na koi da kaja hm.. 6e kajete priqteli nqma6 li imam mnogo priqteli.. no prosto ne mislq 4e 6e me razberat te me poznavat po edin na4in i primerno az da sum tujna tfa im e nekfo stranno :( A na men mi e gadno taka ... smisul use6tam mn mn golqma praznota v sebe si a sum samo na 16 i se 4uvstvam super zle :( ama 6tom izlqza s fr i se promenqm vednaga... tupo e sa vikate tfa momi4e e cifra zle e moje bi e taka moje bi e tupo da si 1 4ovek kogato si navun i drug kogato si sam.. ima6e 1 mom4e tova koeto obi4ah i moje bi vse o6te e tka.. nz.. toi me razbira6e i me poznava6e... i ot togava use6tam 4e ne6to v men lipsva :( I tnx na tezi koito go 4etat tova pone nqkoi me izslu6va

сериозно имаш нужда някой да те прегарне и да ти каже че всичко ще е наред.

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 18:18
tolkova mn hora okolo men .. a az da se 4uvstvam tolkova samotna... dneska "kato bqh na daskalo" mi be6e nekfo mn stranno.. gledam onova mom4e deto ne6to se vodim 4e hodim i toi sedi i mise usmihna i az mu namignah i go podminah.. i posle cql den super veselo.. kogato se pribrah v nas mi stana nekfo tolko gadno ;( ;( za kvo mom4etata imat tolkova golqmo zna4enie v jivota mi :(

09-19-2007, 18:18
ех и аз да бех кат теб..да не ми пука за мом4етата 6тех да съм най-6тастливата..виж ина4е о6те не си сре6тнала твойто мом4е..има6 о6те цял живот за да се влюби6 и то не един път :)

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 18:23
sigurno no prosto imam tolkova mnogo problemi sus si4ko i sega mom4eta.. i si4ko e mnogo oburkano .. :smt010

kael
09-19-2007, 18:45
sigurno no prosto imam tolkova mnogo problemi sus si4ko i sega mom4eta.. i si4ko e mnogo oburkano .. :smt010 намери си някой да те прегърне ...... в такива ситуации ( рядко но се случва ) само тфа ми помага

sasha_90
09-19-2007, 18:51
Може би не си срещнала точното момче.

Ima li takova mom4e?? Az ne mislq taka sre6nah go predi 2 godini :) razbih mu surceto i sega si ponasqm posledstviqta...
Има такова момче разбира се.

skini
09-19-2007, 18:55
vlubila si se v jivota tva e prosto ti si si vtulpila 4e nqma da obi4a6 nito edno mom4e a obi4a6 diskotekite i jivota tva e pomisli si :wink:

FiRe_LaDy
09-19-2007, 18:56
Бих ти казала какво ти е,ако беше казал,че още ти пука поне малко за онова момче.И въпреки,че ти каза,че не ти пука за него мен не ми се вярва особено .... а това може да се получава,защото не попадаш на подходящия .. знам ли ...

kael
09-19-2007, 18:57
vlubila si se v jivota tva e prosto ti si si vtulpila 4e nqma da obi4a6 nito edno mom4e a obi4a6 diskotekite i jivota tva e pomisli si :wink:

... по голяма глупост не бях чувал и в часовете по литература ... а там ги има много

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 19:00
predi malko pisah na mom4eto koeto obi4ah predi i mu vikam ai na kafe nqkoi den da se vidim.. i toi mi ti koga po4na da govori6 pak s men.. kiro (negoviq nai dobur priqtel i moi biv6) mi razpravq 4e si se nadula 4e si stanala nekfa broikadjiika i az seda i mu vikam gosho be lud li si ne e taka.. i toi vika a be neznam... i ne me interesuva i az emi ok i toi sled tfa mi pi6e kvo iska6 ot men i az neznam.. moje bi pak da sme zaedno 6ot ti pone me prave6e 6tastliva.. i toi mi vika.. e sori milo ama ne vsi4ko koeto iska6 polu4ava6.. i az se zduhah pove4e i sa mi e 100 puti po gadno.. basi depresira6tiq den..
Skini mi ne mislq 4ee tova za6toto ve4e ne sa mi interesni ..

babity
09-19-2007, 19:14
predi malko pisah na mom4eto koeto obi4ah predi i mu vikam ai na kafe nqkoi den da se vidim.. i toi mi ti koga po4na da govori6 pak s men.. kiro (negoviq nai dobur priqtel i moi biv6) mi razpravq 4e si se nadula 4e si stanala nekfa broikadjiika i az seda i mu vikam gosho be lud li si ne e taka.. i toi vika a be neznam... i ne me interesuva i az emi ok i toi sled tfa mi pi6e kvo iska6 ot men i az neznam.. moje bi pak da sme zaedno 6ot ti pone me prave6e 6tastliva.. i toi mi vika.. e sori milo ama ne vsi4ko koeto iska6 polu4ava6.. i az se zduhah pove4e i sa mi e 100 puti po gadno.. basi depresira6tiq den..
Skini mi ne mislq 4ee tova za6toto ve4e ne sa mi interesni ..

Рано или късно всеки си намира майстора! И честно казано май наистина трябва да ти се покаже, че не всичко можеш да имаш на готово. Мислиш си, че няма да обичаш друг само защото си си втълпила, че неможеш без него а той просто е поредният ти каприз, който не си успяла да получиш и затова така се тръшкаш!

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 19:15
pls kaji mi go tfa na jivo :D :D i ... .xaxaxa basi za 1-put nekoi mi govori tolko smelo axaxxaaxaxaxxa

babity
09-19-2007, 19:17
Каде да се видим? Аз ти казвам самата истина! Ако настояваш и на живо ще ти го кажа!

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 19:22
xaxa ne be Ok sigurno e istina Az ako imam tolko golqmo jelanie da sum s nego moga da go nakaram da e s men ... 6ot toi e nekuf mn suvesten.. i moga da go preeba da spi s men i posle 6e trugnem ama... neiskam

babity
09-19-2007, 19:26
xaxa ne be Ok sigurno e istina Az ako imam tolko golqmo jelanie da sum s nego moga da go nakaram da e s men ... 6ot toi e nekuf mn suvesten.. i moga da go preeba da spi s men i posle 6e trugnem ama... neiskam

Точно това имам в предвид! Точно заради твоята прекалена убеденост, че можеш да имаш всеки когато си поискаш заслужаваш да не ти обръща внимание за да се научиш, че не всичко е розово и е достъпно за теб!

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 19:28
a az znam 4e e taka mn qsno nemoga da imam vsi4ko .. no v pove4eto slu4ai rano ili kusno go polu4vam tova koeto iskam... taka e dosta sum ligava.. no macka povqrvai mi ne mi e tolkova rozov jivota... predi 1 godina sigurno bqh nai propadnaliq 4ovek..

babity
09-19-2007, 19:33
a az znam 4e e taka mn qsno nemoga da imam vsi4ko .. no v pove4eto slu4ai rano ili kusno go polu4vam tova koeto iskam... taka e dosta sum ligava.. no macka povqrvai mi ne mi e tolkova rozov jivota... predi 1 godina sigurno bqh nai propadnaliq 4ovek..

Еми то се подразбира по приказчиците ти, че си била (ако и все още не си) утайка!Нищо лично, за мен си живо курве! (не те обиждам казвам каквото мисля)

GregoryHouse
09-19-2007, 19:34
Aбе не че нещо SlAdKaTa_16 мисля че вече почна мноо да се въздигаш. Казах ти го и преди и сега и с тъпите си мнения затърдяваш това което казах. А то е кфа нарцистична егоистка си...и имам една вест...не само че (може би знам ли) си била пропаднала ами и СЕГА си. По пропаднал човек не може да си била...а ся ако обичаш би ли спряла да се правиш на мнооого голяма тарикатка и да казваш кой кфо не би ти казал в очите...ако беше лице в лице с мен вече лице да нямаше...

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 19:41
emi ne sum :D az predi pieh i se drusah... sega nito cigari pu6a nito piq ;) axax i babity ne sum kurva.. i povqrvai mi dosta po ralzi4na sum ligava sum no ne sum kurva ;) a Gregory xaax tarikatka sum bila hm.. ne6to lo6o v tfa ima li?Mejdu drugoto nie mu vikame gazarka axxxa daje nekoi mi vikat taka fr xaxa tui 4e ve4e moje mi vika6 taka axxa

babity
09-19-2007, 19:43
i moga da go preeba da spi s men i posle 6e trugnem ama...

Те по принцип курветата не говорят така! Ама хич!!! Аз мисля, че нито си тарикатка нито гъзарка! Ако си толкова велика за колкото се смяташ едва ли сега щеше да киснеш тука, да ни занимаваш с тъпотии и да се правиш на велика! И в крайна сметка не забравяй, че каквото и да кажеш тук, в каквато и светлина да се опишеш едва ли някой ще го приеме насериозно! Сега спри с фантазийките, за това колко желана и неустоима си и заживей в реалния живот!!! :wink:

GregoryHouse
09-19-2007, 19:48
ГЪЗарке виж кфо ако си мислиш че впечатляваш някой с писаниците си се лъжеш...и кфо кат си се друсала и си пиела...ся си по зле...преди си вредяла на себе си, а сега на околните...тъй че ГЪЗарке стига си ми летяла из облаците и си се мислила за по висша от останалите щот ше дойде момента в който както летиш на високо ще паднеш много лошо...но кфо ли ти приказвам...викаш абе майни го тоя кфо знае нека си лафи там къф е той че ше казва на ГЪЗарката кфо да прай...ама след време ще се сетиш кфо съм написал...

И като последен пост ще кажа: Промени се и спри да вредиш на хората.

kael
09-19-2007, 19:50
SlAdKaTa_16 - ти си нищо .... нямам ко повече да кажа

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 19:51
xaxaxaxaxa az ne se smqtam za tolkova velika ili tam gazarka axxa az se ebavah za tfa :D :D na men ne mi puka kvo mislite za men pff f nikuf slu4ai ne mislq 4e sum aa 4ei da vida jenala i neustoima pff v nikuf slu4ai :D :D nekazvam 4e sum tolkova hubava i 4e moga da sum sus vsqko mom4e.. macka vuob6te tfa ne e taka.. haresvala sum mom4eta s koito znam 4e nemoga i da si pomislq da imam ne6to s tqh.. ama 6ans :) i ko ne sum tolko bogata i nqmam vsi4ko koeto iskam... zasega ne me li6avat na6te ot ni6to .. of ne e tam vuprosa prosto ima6 mn mn gre6na predstava... i ne sum kurve.. tfa go kazah 6ot toi e edinstvenoto mom4e s koeto sum spala ;) i znam kak da go precakam.. ne za ne6to drugo.. taka 4e purvo razberi koi kakuf e i posle gi sudi koi si fantazira i koi ne

kael
09-19-2007, 19:55
xaxaxaxaxa az ne se smqtam za tolkova velika ili tam gazarka axxa az se ebavah za tfa :D :D na men ne mi puka kvo mislite za men pff f nikuf slu4ai ne mislq 4e sum aa 4ei da vida jenala i neustoima pff v nikuf slu4ai :D :D nekazvam 4e sum tolkova hubava i 4e moga da sum sus vsqko mom4e.. macka vuob6te tfa ne e taka.. haresvala sum mom4eta s koito znam 4e nemoga i da si pomislq da imam ne6to s tqh.. ama 6ans :) i ko ne sum tolko bogata i nqmam vsi4ko koeto iskam... zasega ne me li6avat na6te ot ni6to .. of ne e tam vuprosa prosto ima6 mn mn gre6na predstava... i ne sum kurve.. tfa go kazah 6ot toi e edinstvenoto mom4e s koeto sum spala ;) i znam kak da go precakam.. ne za ne6to drugo.. taka 4e purvo razberi koi kakuf e i posle gi sudi koi si fantazira i koi ne
"аз ... на мен ... за мене ... 4е съм...мене" .... ...нищото си мисли че е по важно откокото е... не ти пука за нас ... ПУКА ТИ иначе нямаше да седиш тука и да се оправдаваш.. на "нас" не ни пука за тебе

babity
09-19-2007, 19:56
Да де, ясна ми е, щом взе и да си противоречиш... :-# Няма да замажеш работата! Просто си се надявай да е достатъчно глупав да ти се върже, това е от мен. Успех! :wink:

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 20:21
xaxaxaxaxa opravdavam li si be a lelele ot kude ste be ?? Taka mn se drazna..

kael
09-19-2007, 20:22
в темата пише "какво не ми е наред"
Отговор: Какво ти е наред ?

babity
09-19-2007, 20:23
xaxaxaxaxa opravdavam li si be a lelele ot kude ste be ?? Taka mn se drazna..

Оле не! Крийте се и никой да не е посмял да каже откъде е щот гъзарката ш ни открие и тогава...ГОРКО НИ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kael
09-19-2007, 20:28
xaxaxaxaxa opravdavam li si be a lelele ot kude ste be ?? Taka mn se drazna..аз сам от мама и тати ама ти май си от баба и тати/дядо и мама/вуйчо и брат му/леля и татко/ ..... /

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 20:30
xaxaxaxa babity ne ne6to drugo iskam da vida dali 6e posmee6 da mi govori6 taka v o4ite 6ot ste mn smele po teq forumi i tam 4atove li kvi sa..

kael
09-19-2007, 20:32
xaxaxaxa babity ne ne6to drugo iskam da vida dali 6e posmee6 da mi govori6 taka v o4ite 6ot ste mn smele po teq forumi i tam 4atove li kvi sa..ПРЕКАЛИ остави момичето намира,че .... :smt018 искаше савет и ти се даде това,че не ти харесва не е наш проблем

babity
09-19-2007, 20:33
xaxaxaxa babity ne ne6to drugo iskam da vida dali 6e posmee6 da mi govori6 taka v o4ite 6ot ste mn smele po teq forumi i tam 4atove li kvi sa..

Кво може да ме спре да ти го кажа в очите при положение, че е така? :roll: :roll: :roll:

SlAdKaTa_16
09-19-2007, 20:34
mi are de!!

kael
09-19-2007, 20:35
xaxaxaxa babity ne ne6to drugo iskam da vida dali 6e posmee6 da mi govori6 taka v o4ite 6ot ste mn smele po teq forumi i tam 4atove li kvi sa..

Кво може да ме спре да ти го кажа в очите при положение, че е така? :roll: :roll: :roll:недей повече да се занимаваш с тая .... не си заслужава търкането на клавишите

babity
09-19-2007, 20:36
mi are de!!

Оле, вече се надъхваш! Стаа ми все по - смешно! :lol: :lol: :lol:

babity
09-19-2007, 20:36
xaxaxaxa babity ne ne6to drugo iskam da vida dali 6e posmee6 da mi govori6 taka v o4ite 6ot ste mn smele po teq forumi i tam 4atove li kvi sa..

Кво може да ме спре да ти го кажа в очите при положение, че е така? :roll: :roll: :roll:недей повече да се занимаваш с тая .... не си заслужава търкането на клавишите

Прав си!