PDA

View Full Version : Какво иска от мен!?



09-18-2007, 14:43
taka s nego se zapoznahme po 4ata no si pasnahme vednaga imame mn ednakvi interesi i t.n .. otdavna se kanihme da izlezem na kafe .. izlqzohme bqhme s moita si kompaniq no i toi gi poznava6e..i pak si prekarahme mn dobremz ;] non stop me zaka4a6e i t.n na sledva6tiq den kato si 4atihme mi prizna 4e me haresva i t.n i iska da stanem gadjeta i t.n ama az ni6ty ne mu kazah (makar 4e i az go iskam) nz za6to no mu se usmihnah ili ne6ty dr (no be6e odobruitelno rosto iskah da go opoznaq o6te) ;] izleznahme o6te edin pat s negovata kompaniq...ne gi poznavah i dosta mi be6e tupi4ko i stava6e mn nelovko zakoo4ti ni6ty ne kazvah i t.n ;] no nqma zna4enie ... ta ni6ty ne stana s nego ... mai ne iska da priburzva zakvoto nit me e celunal nity ni6ty samo otvreme na vreme ne6ty me zaka4a i t.n ... po princip e super mili4uk i dobri4ak ...no vinagi se osumnqva v mene i mi kazva dali naistina iskam da izlizam s nego i t.n. onzi den si ogovorihme sre6ta az mu kazah 4e 6e go 4akam na edno kafe s o6te priqteli i toi taka i taka ne doide!daje i edin sms ne mi be6e napisal 4e nqma da doide .. prez tva vreme edin negov nadut priqtel doide i me buzika6e i mi vika6e dali nego 4akam i 4e 6tql da bil do6ul i nqkvi takiva , no iskam da pod4ertaq 4e predi da otida na kafety si 4atih s nego i mu nameknah 4e iskam da stane ne6ty ... i sled "slu4iloto se" na kafety ve4erta mi pisa 4e sujelqval ako ne6ty bil napravil i da ne mu se surdq 4e ne bil do6ul zakvoto ne mojal ... ne mi kaza i pri4ina no ne iskah da mu se vrzuvam na akula zatva i ne popitah ... ne isah da mu priznavam 4e mi e stanalo gadno zatva se napraih na udarena i kazah 4e sme si prekarali super qko ... ne6ty ot sorta... iska6e da izleznem na kafe .. no az mu kazah 4e nz (zakvoto mu bqh hiper surdita zatva) kazah 4e kato si doida 6e mu pi6a i toi mi vika 4e nqmala da sum se bila setila za nego....(koeto ne e vqrno izob6to!) i taka i taka ne sme si pisali toi izleze predi az da mu se vklui4a... i vuprosa mi e ... kakvo iska ot mene ... naistina li iska da se polu4i ne6ty mejdu nas ili si igrae s men ... zakvoto toi vinagi me e kanil na kafe vinagi mi se e vklui4val,no vsqka6 ne mi vqrva 4e i az iskam da sum s nego... i po nqkuv na4in me izprobva.... nz ... kajete si mneniety pls..zakvoto nz kak da podhodq i dali da mu kaja ne6ty... :-k :-k :-k mejdu drugoto ne e mn po golqm ot men i ne mislq 4e v tozi slu4ai godinte imat nqkva rolq ...

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

pavkata91
09-18-2007, 14:47
един и много прост отговор... да те оправи на бърза ръка... :| :| :| :|

VerryBerry
09-18-2007, 14:53
един и много прост отговор... да те оправи на бърза ръка... :| :| :| :|

to4no taka,i zatva ti pak ne se vrazvai,za da ne se 4uvstva6 kato bokluk sled tova

thefreak
09-18-2007, 14:54
Не той с тебе, а ти с него си играеш.

GregoryHouse
09-18-2007, 14:55
Не той с тебе, а ти с него си играеш.

Мхмм :evil:

VivaLaIdiotism
09-18-2007, 15:10
Oo Защо не се опитвате да си систематизирате проблемите в няколко реда...Това даже и няма да си направя труда да го чета!Оо








А така!
Са няя получите експертно мнение от човека, който знае отговора на всичко.

heartless*charm
09-18-2007, 15:36
Не той с тебе, а ти с него си играеш.

09-18-2007, 15:47
ole kolko razli4ni otg polu4ih..em sega kvo da pravq ...smisal mislq da mu kaja pak da izleznem na kafe a y ... i 6e re6a dali iska da ima ne6ty s mene...mai 6e go pitam... :-k i ako izglejda 4e si igraq s nego ne e taka i toi taka si misli , no kak da go razzubedq ot tova...prosto nqmam nikva vqra v mom4etata... prosto me e mn strah da ne hlutna po nqkoi :? koeto ve4e napraih :lol:

victoriq
09-18-2007, 16:14
Виж сега!Като чета това,което си написала ми се струва,че нито той знае какво иска,нито пък ти!Ако пък толкова искаш да сте заедно,да,покани го на кафе...И кой е казал,че той трябва да те целуне?Направи го ти...Успех!

flowerlina
09-18-2007, 16:20
Не той с тебе, а ти с него си играеш.
+1

kael
09-18-2007, 18:33
Не той с тебе, а ти с него си играеш.

Zodiac
09-18-2007, 20:22
Не той с тебе, а ти с него си играеш.

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:28
Не той с тебе, а ти с него си играеш.

gLoRiOuS_aNGeL
09-18-2007, 20:35
Moje bi te haresva,no ne iska ni6to seriozno...