PDA

View Full Version : къна или боя?



nevena-
09-18-2007, 16:00
Zdraveite iskam da si boqdi6a kosata 4erna no koe 6te se maxne po lesno i barzo i koe spored vas e po dobroto re6enie?ako ima takav teme daite link za6toto ne namerix:))))

luckygirl92
09-18-2007, 18:43
miii s boq e po-lesno,udobno i burzo,NO kosata se izto6tava mn...az ve4e ot okolo godina se kunosvam i sum si dovolna de,pove4e ot boqta :)

09-18-2007, 19:15
С къната, освен че ще постигнеш перфектен цвят, косата ти ще е подхранена и с блясък, въобще супер! :)

Jamalska
09-18-2007, 20:28
И аз съм за къна...доволна съм от нея

09-18-2007, 21:12
Сигурно ще эадам тъп въпрос,ама..
В какви цветови гами има къна,освен в черно?
Мерси

&ILoveU2
09-18-2007, 22:00
Сигурно ще эадам тъп въпрос,ама..
В какви цветови гами има къна,освен в черно?
Мерси
по принцип истинската къна си е червена иначе си има всякакви цветове но ако искаш да се изсветлиш става много трудно. светлорусо абсурд

09-18-2007, 22:28
Сигурно ще эадам тъп въпрос,ама..
В какви цветови гами има къна,освен в черно?
Мерси
по принцип истинската къна си е червена иначе си има всякакви цветове но ако искаш да се изсветлиш става много трудно. светлорусо абсурд
Da,iskam da se poizvestlq.No v nikakuv lsu4ai svetlo ruso.Iskam malko po-svetla kosa.Moita e kestenqva i mi se iska da stane tumno руса.Я имам и кичури.Дали ще стане??Моля ви раэяснете ми,че не съм наясно.И отново благодаря :smt008

neusan88
09-19-2007, 07:19
милички и аз искам да се изсветля но искам на кичури(напражо бяло руси) а исновата да е тъмна(както каза моми4ето по горе!и дали тва ще стане като основата я направя с къна а кичурите с боя?!моита флизиорка ми каза че ако се боядисам е по добре само на кичури (мн тънки) и така нямало да ми изгори много косата а и боята била доста хубава..какво ще кажете?

lunnoto_momi4e
09-19-2007, 10:42
Ами аз съм на къна,щото не ми се ще допълнително да си товаря косата с боя,и без това е хипер суха...

Nicole_Richie
09-19-2007, 19:43
az sam za boq!

gazarka
09-19-2007, 22:11
samo da vi svetna 4e v kanata slagat boq za drehi!!!

Marge
09-21-2007, 14:23
Къната не е по принцип червена. Къната се прави от храст на който му се взимат листата до колкото си спомням. Берат се през есента когато изсъхнат. Има такива листа, които правят червена косата. НО има и такъв сорт който е прозрачен и какъвто цвят му сложат така боядисва. Чувала съм даже че човек може да си купи безцветна къна и да си сложи един лист индиго, става синя къна. Така че черната къно не е по-малко полезна от червената.
Помисли си добре преди да се боядисаш в черно, защото върху черно не може да се направи нищо. Ако си сигурна че искаш черно, използвай къна, малко е цапаница но пък ти подхранва косата. Върху къната обаче не става нищо различен цвят, не става химичната реакция.
Боята ти уврежда косата, но пък не е цапаница като я слагаш и се маха сравнително бързо
Ти си решаваш.