PDA

View Full Version : Нямаме ме обще тема



09-18-2007, 16:19
Здравейте сега съм в нов клас познато за повечето от вас предполагам.Може би е рано,но ми се вижда ,че просто няма обща тема с почти никой от класа.Всички ги вълнуват само дрехи козметика и обсъждането кой бил обратен и кой не.Не че съм някаква задръстена или нещо от сорта/поне по ме мнение/ в предишното даскало имах много авери ,адски приятна компания бяхме,но всеки тръгна по своя път.Общувам с тях,но нямаме никакви общи теми и за ме просто глупостите за които си дрънкат са загуба навреме и имам чуството ,че говорт прсото защото нямат други теми. Много искам да се сприятеля с някой и полагам усилия разбира се,но просто посъветвайте ме каква тема да подхвърля или не знам да направя нещо.

Timon Loves Pumba
09-18-2007, 16:47
tvyrde rano e da si pravi6 zaklu4eniq/tragedii, na men mi otne nqkolko meseca da svikna na horata i temite im , no ve4e nekolko godini si4ko e extra

find_m3
09-18-2007, 17:06
прочетох само 1вия ред и веднага ти казвам ,че не се познавате още :P това ще се промени до 1 месец гаранция :-)

chaos_
09-18-2007, 17:53
Да бе и аз съм така ся се чудя нещо аз ли не съм у ред или останалият свят се е бъгнал

sexa_na_kompleksa
09-18-2007, 17:55
В началото винаги е така. :wink: Просто следващия път,когато си говорите,подхвани някоя тема,която ти е приятна.

woshata
09-18-2007, 18:02
спокс си имате нещо общо а пък зависи и от хората :roll: не се тревожи наистина не се познавате още :wink: и аз съм в нов клас само че там сичките са едни плювалници не можеш да им затвориш устата :smt005