PDA

View Full Version : Как да започна



09-18-2007, 16:23
От известно време много харесвах едно момче с него сме си приказвали ,но нищо особено просто разменихме няколко думи по тъпи теми даже вече не помня за какво.В момента сме в различни училища,но знам ,че си няма гадже,а намерих скайпа му.Много искам да му пиша,но просто нз как да започна и ако ме пита от де съм му взела скайпа какво да му кажа.А не искам веднага да стават ясни намеренията ми.Сравнително знам някои неща а него и може би ще можем да поддържаме разговор,обаче просто нз как да започна

victoriq
09-18-2007, 16:26
Ми просто му пиши и го питай кой е...Кажи му,че една приятелка ти е дала skype-а му,обаче не ти е казала кой е... :-D и така си започнете разговор... :-D

koalka
09-18-2007, 16:32
Това, че му пишеш не означава, че го харесваш.Според мен няма да си го помисли или, ако си го помисли няма да ти каже нищо.Иначе му пиши "здрасти, как си" и някаква такива.

09-18-2007, 16:40
-Здрасти ? o.0

09-18-2007, 16:52
потар си го ама не му казжаи жеднага 4е си ти и знае6 4е е той, жсе едно слу4ай но си го намерила. знае6 , пи6е6 asl, от къде си? и така нататък. накрая като поговорите кажи че си сетила и го питай Ти да не си... и така ще стане разговора, но преди да се разбере кой е точно всеки, се опознайте по-добре поне така бих направила аз

lookatme
09-18-2007, 17:29
започни да коментираш аватара му,ама така че да не се засегне.обаче най-удачен е варианта
Ми просто му пиши и го питай кой е...Кажи му,че една приятелка ти е дала skype-а му,обаче не ти е казала кой е... и така си започнете разговор...

MiMcHeToOo
09-18-2007, 17:30
потар си го ама не му казжаи жеднага 4е си ти и знае6 4е е той, жсе едно слу4ай но си го намерила. знае6 , пи6е6 asl, от къде си? и така нататък. накрая като поговорите кажи че си сетила и го питай Ти да не си... и така ще стане разговора, но преди да се разбере кой е точно всеки, се опознайте по-добре поне така бих направила аз

да бе и да го лъже.. най накрая ше излезне, че тя е знаела в самото начало кой е той и той ше и се обиди.. глупости.. ако те пита от кой му имаш скайпа кажи, че си помолила няква твоя приятелка да ти го даде понеже той ти се е сторил симпатичен и си искала да си полафиш с него.. друг варянт не виждам..

09-18-2007, 18:02
Мерси за отговорите,ама въпросът е че по някакъв начин искам да му задържа вниманието,но и да не разбира веднага ,че си падам по него.Пък и ако му кажа коя съм и той не ме помни изобщо,защото то доста време мина от даскало и изобщо....

inSane_baby
09-18-2007, 18:05
Това, че му пишеш не означава, че го харесваш.Според мен няма да си го помисли или, ако си го помисли няма да ти каже нищо.Иначе му пиши "здрасти, как си" и някаква такива.