PDA

View Full Version : Видях го и се по4увствах като пълна глупа4ка ;{



АнДрЕа_16
09-18-2007, 16:33
Бях с него 3 месеца,в които си прекарвах 4удесно!Бях сигурна,4е той има 4увства,4е искаше да бъде с мен...но нещо стана изведнъж.Може би е видял друга,може би съ м му омръзнала...незнам то4ната при4ина,но се разделихме скарвайки се.На него сякаш не му пукаше.. :smt010 А на мен ми беше най-гадния ден.Казваше,4е му е гадно,но не го показва...но когато на 4овек му е гадно едва ли би се държал като непукист?! :smt011 На раздяла сякаш гледаше разговора да свърши колкото може по-бързо...то4но това ме ядоса.Затова и оттогава не сме си продумвали! :smt010 И така не бях го виждала цяло лято.Мислех за него непрекъснато,въпреки 4е опитвах да го забравя с други. :smt010 Не се полу4и.Днес както си вървях...се разминахме. :cry: В този момент ми стана толкова мъ4но,като си спомних как преди ми се усмихваше толкова искрено,а сега дори не се поглеждаме.Да,защото когато го видях извърнах глава,за да не запла4а. :smt010 По4увствах се като пълна глупа4ка,защото колкото и да ме боли да го кажа той се е подигравал с мен.Не може да показва такива 4увства,да прави такива неща за мен и ей така да ме забрави.Вси4ко е било една тъпа лъжа,на която аз се хванах :smt010 :smt010 :smt010 Съжалявам се наистина!Защото искам да го забравя...имам волята,но просто колкото пове4е го искам имам 4увството 4е няма да стане. :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Съжалявам,4е ви занимавам с това.Не искам съвети,защото знам вси4ко,което ще кажете.Искам просто някой да ме подкрепи,защото ми е адски гадно :smt010 :smt010

Presley
09-18-2007, 16:47
Раэбирам те идеално.Била съм в почти същото положение и энам колко е неприятно.До ден днешен не съм го преживяла,съмнявам се скоро и да успея.Дано при теб стане по-лесно.Тъй ,като както ти каэа няма смисъл от иэтъркани съвета,няма да давам.Раэбирам те и энам колко ти е тежко.Желая ти късмет..

09-18-2007, 16:49
mili4ka ne se pritesnqvai ,vsi4ko 6te se opravi zabravi go ne misli za nego i 6te vidi6 4e ako e imal 4ustva kum teb 6te te potarsi otnovo .... :wink:

paola_Rey
09-18-2007, 16:53
ei spokoino 8-[ s teb sme ne se trevoji i ako naistina iska6 da go zabravi6 pripomni si kak se e podigral s teb i prevarni cqlata obi4 koqto si ispitvala kam nego v omraza i gotovo

MixXx
09-18-2007, 17:13
да

sWeEtY_16
09-18-2007, 17:19
macka znam kakvo ti e na men mi e su6toto :smt010 :smt010 samo 4e az go zarqzah.. i hodehme 9 meseca e sa kato ti pro4etoh temata i se setih za nego..pak i mi se nasulziha o4ite... az samo kato go 4uq i po4vam da pla4a kamo li kato go vida... no v slu4aq az sum vinovna prosto nemoga da sum s 1 mom4e :P kakto i da e macka nadqvam se da go prejivee6 az ve4e 6 meseca nemoga.. Kusmet!!

MiMcHeToOo
09-18-2007, 17:28
macka znam kakvo ti e na men mi e su6toto :smt010 :smt010 samo 4e az go zarqzah.. i hodehme 9 meseca e sa kato ti pro4etoh temata i se setih za nego..pak i mi se nasulziha o4ite... az samo kato go 4uq i po4vam da pla4a kamo li kato go vida... no v slu4aq az sum vinovna prosto nemoga da sum s 1 mom4e :P kakto i da e macka nadqvam se da go prejivee6 az ve4e 6 meseca nemoga.. Kusmet!!

не се самосъжелявай сама си си виновна, научи се да оценяваш тва което имаш.. сега няколко думи до авторката на темата - спокойно.. сичко ше се оправи.. мисли малко по положително дори и да ти е трудно..

koalka
09-18-2007, 17:34
Не се отчайвай, а се опитай да го забравиш.Определено не заслужава да страдаш за него, да се надяваме, че с времето всичко ще отмине. :wink:

Kraken
09-18-2007, 18:11
Ima6 prekaleno mnogo svobodno vreme smi vmesto da sedi6 vku6ti i da civri6 zemi izlez s priqtelki ili priqteli i to prosto ako ne im se oplakva6 prez 5 min kolko ti e zle nqma da stava na vupros i 6e go zabrai6 po-lesno 6e misli6 mn po-malko za nego i 6e se oprai6 po lesno e vij me men za primer nikoga ne sum priemal nqkfa razdqla naseriozno smii da kofti e ma kat se vurna vku6ti si puskam edin film da gledam primerno i vuob6te zabraqm 4e sum imal gaje i 4e nekoi mi lipsva za men deistva opitai i ti

inSane_baby
09-18-2007, 18:15
споко мацка ше го забравиш всеки рано или късно изпада в такава ситуация... почни да излизаш по купончета насам натам и сичко ше се опраи ше намериш ноф ;)

Котарана
09-18-2007, 18:21
Ще го преживееш... по спокйно го карай, не го драматизирай толкова много.За мен най-добрият начин да го забравиш е да си намериш ново момче...айде успех и се усмихвай повече :-D

glezorankaaaaaaa
09-19-2007, 07:15
mili4ka ako moje da mi dadesh skype si mi go kaji na crazy_bad_girl_@abv.bg iskam da si pogovorq s teb.

sh3_1s_7h3_0n3
09-19-2007, 07:31
Сети се за всичките му отрицателни черти и се опитай да игнорираш положителните... и ще видиш, че БЕЗ него всъщност ти е много по-добре отколкото С него.. и не си заслужава да мислиш ЗА него. "Това, което не ни убива, ни прави по-силни." - хиляди пъти съм се уверявала колко е вярна тази приказка...
Приеми случилото се като изпитание на духа, което просто трябва да преодолееш... :)
Хайде, горе главата... едва ли има някой, който да не се е чувствал така. Представи си още колко др страдат също като теб, че и за по-сериозни неща...
bungle беше направила една мн хубава тема: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=131507 прочети я... мисля, че няма да сбъркаш :wink:

09-19-2007, 07:39
Когато момичетата поумнеете , престанете да се хващате на всяка наша приказка ей така на сляпо и спрете да бъдете жалки наивници тогава няма да стигате до това положение . Ние мислим с долните глави вие с влюбените си сърца с 1 разлика че спермата е полезна и в нея има витамин С а сърцето бълва само кръв :lol: :-D .

glezorankaaa
09-19-2007, 09:13
ami kato ste idioti kak nqma da mislite s dolnite si glavi,prosto ste edni baluci s izvinenie i si praite kefa za smetka na momi4etata,no nqkoi den i vie 6te po4uvstvate tova,vse pak mom4eta sa s 2 godini nazad p0 akul.Nqkoi den kato vi doide uma v glavata 6tese biite po glavite togava i 6te vidite nie kak sme se 4uvstvali,momi4eto i jenata sa nejno s1zdanie,a vie ne go os1znavate.tctct.....

09-19-2007, 09:25
Може да сме 2 години назад по акъл ама...пак ни се връзвате . Направи си сметка кой е по - глупавия в природата :-D . Аз досега не съм се влюбвал не ми и трябва . Ебем захвърляме и към следващата . Жени бол...

Един мъж никога няма да преспи с всички жени на света , но трябва да се стреми към това :-D . Жените са създадени за да бъдат ебани а мъжете за да ги ебат затова :-$ .

П.П. Пиши на кирилица :!:

Lolla
09-19-2007, 09:34
Здравй, миличка. Много добре те разбирам! Когато аз скъсах съсъ старото си гадже, то дойде в мойта компания. Самото му присъствие ме унижаваше и потискаше. ......Но от това време мина около година. И аз го запознах с новото си гадже и така ой се почувстав тъпо ::: Мисълта ми е че не търябва да се сдухваш и си живей живота :smt006

GregoryHouse
09-19-2007, 09:46
Бях с него 3 месеца,в които си прекарвах 4удесно!Бях сигурна,4е той има 4увства,4е искаше да бъде с мен...но нещо стана изведнъж.Може би е видял друга,може би съ м му омръзнала...незнам то4ната при4ина,но се разделихме скарвайки се.На него сякаш не му пукаше.. :smt010 А на мен ми беше най-гадния ден.Казваше,4е му е гадно,но не го показва...но когато на 4овек му е гадно едва ли би се държал като непукист?! :smt011 На раздяла сякаш гледаше разговора да свърши колкото може по-бързо...то4но това ме ядоса.Затова и оттогава не сме си продумвали! :smt010 И така не бях го виждала цяло лято.Мислех за него непрекъснато,въпреки 4е опитвах да го забравя с други. :smt010 Не се полу4и.Днес както си вървях...се разминахме. :cry: В този момент ми стана толкова мъ4но,като си спомних как преди ми се усмихваше толкова искрено,а сега дори не се поглеждаме.Да,защото когато го видях извърнах глава,за да не запла4а. :smt010 По4увствах се като пълна глупа4ка,защото колкото и да ме боли да го кажа той се е подигравал с мен.Не може да показва такива 4увства,да прави такива неща за мен и ей така да ме забрави.Вси4ко е било една тъпа лъжа,на която аз се хванах :smt010 :smt010 :smt010 Съжалявам се наистина!Защото искам да го забравя...имам волята,но просто колкото пове4е го искам имам 4увството 4е няма да стане. :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Съжалявам,4е ви занимавам с това.Не искам съвети,защото знам вси4ко,което ще кажете.Искам просто някой да ме подкрепи,защото ми е адски гадно :smt010 :smt010

Щом имаш волята и желанието други "оръжия" не ти трябват за да успееш. :-)

glezorankaaa
09-20-2007, 05:55
"Един мъж никога няма да преспи с всички жени на света , но трябва да се стреми към това . Жените са създадени за да бъдат ебани а мъжете за да ги ебат затова "
ti go kaza,no i za da q naranqvat,a vie postoqnno go pravite,az puk mislq,4e vie ste po-glupavi,za6toto ima mojem vsi4kite da vi v1rvim kakto si iskame,no nie sme dobri4ki i vi obi4ame i se grijim za vas,a kolkoto do spora e bezmisled,za6toto ti si d1rjish na tvoeto az na moeto :)

09-20-2007, 06:23
Ba4ka stegai se v ga6tite i gore glavata:) taka kato 4eta kakvo si napisala mi se stuva6 svqstna macka:) pak ako si i pi4e nqma na4in da ne sre6tne6 nqkoi koito 6te oceni:) a toq moe mi ede uq......... nz kvo gubi:)

babi_girl
09-20-2007, 07:01
АЗ в момента се намирам горе-долу в същото положение. Мойто гадже постоянно повтаря че ме обича, а не го показва изобщо, Каза ми че не могъл да мисли за мен постоянно и не искал да е с мен по цял ден (е как ми кажете ме обича тогава) оставили сме всичко на произвола на съдбата, чуваме се само да се разберем за училище. и съм много объркана, държа на него но вече не е същото.

[Mea_Culpa]
09-20-2007, 07:19
Виж сега и да се тормозиш и да не се тормозиш на него едва ли му пука! В тоя случай ти си прецаканата.....минавала съм много пъти по тоя път......след всяка любов има рани като ги излекуваш САМА тогава ще намериш и друга любов!Винаги ще е така ще падаш ще ставаш докато не намериш подходящия.....И един съвет не се връзвай като ти кажат "Обичам те" толкова лесно не се обиква това е че много хора не правят разлика между любов и силно привличане или харесване и бързат да го кажат това "обичам те".Успех и спокойно не си единствената минала през тоя период хиляди ако не й повече са го минали така че с това не свършва света!
[-X

Angel4enebesno
09-20-2007, 07:33
Точно в такова положение не съм била,но всеки някога се е чувствал използван!А и когато обичаш някого и страдаш за него,а той е някъде там с вид,че не му пука за теб,винаги боли!Напълно разбирам какво ти е!

yuyuto
09-20-2007, 13:11
Разбирам те напълно! И на мен ми се случи наскоро, ама не беше гаджето ми, а най-добрият ми приятел, на когото много държах и много си обичах.Всичките ми тайни съм му споделяла и никога не ги е казвал на никого и до ден днешен... И той ми споделяше от време на време... Аз го подкрепих в един много труден момент и бях единствения човек,който го изслуша, който му помогна! Единственият, който беше на негова страна и никога не му обърна гръб! Единтсвения човек, който до последно се опитваше да му отвори очите, да му покаже, че го лъжат... И всички това, защото много си го обичах и не понасях да се подиграват с него... Това ме вбесяваше направо! И си спомням, че и той беше много мил с мен, винаги ми помагаше... Никога няма да забравя, когато бях много разстроена, не помня вече защо, и той дойде и ми подари едно магнитче, на което пишеше -Ако нямаш усмивка,аз ще ти дам една от моите-... Стори ми се толкова мило... Но това лято нещо напълно се обърка... Научих, че е разправял едни лъжи, няма и да ги казвам дори,щото ще му се смеете... Та беше казал нещо от сорта, че сме роднини... Пълна тъпотия... И дори не знам защо го е направил... Когато се опитах да го попитам защо, той се държа толкова грубо и се направи, че не ме чува... И сега пак влезнахме в едно даскало и го засичам рядко... Но когато това стане се разминаваме като непознати... И ми е толкова тежко, когато това стане, но той вече не е същия човек явно... Днес дори има рожден ден... Опитах се да го поздравя, но изръсих само едно -Честито- и се опитах да го потупам по рамото ама той ми бутна ръката... Не знам, но те разбирам, момиче, какво е да си отблъснат било то от гаджето ти или от най-добрия ти приятел... И аз се натъжавам и все още ми се ще всичко да си е както преди, но не може... Той очевидно ме ненавижда... И дори не знам защо...Просто не мога да сетя с какво съм го заслужила... Или очевидно и неговото държание,както казваш и ти, не е било истинско... Както и да е, дано скоро успея да приема нещата, такива каквито са, и когато го видя да не ми идва да зарева,а просто да ми е безразлично... Дано и ти успееш!
Така де,не дадох съветче,а ти дадох подкрепа! Нали от това имаше нужда? :wink:

gLoRiOuS_aNGeL
09-20-2007, 15:10
Znam za kakvo govori6...I na mene mi se e slu4valo...Sega vsi4ko mi napomnq za nego i mi stava mnogo gadno kato se setq kak se darje6e s me predi i kak se darji sega...Predi ne se otdelqhme edin ot drug,a sega...ta nie dori ne si govorim!Pojelavam ti da napravi6 tova,koeto az ne mojah...A imenno da go zabravi6 napalno...

gabi_94
09-20-2007, 15:43
s men e po4ti sashtoto samo 4e s priqtel, kogoto haresvam. predi tolkova si govorihme s tova mom4e i tolkova si obshtuvahme no naposledak izobshto. moje bi e razbral 4e go haresvam i se otdrapva po nqkakav na4in, mnogo e gadno a toi izobshto ne mi izliza ot uma.

babity
09-20-2007, 16:26
АЗ в момента се намирам горе-долу в същото положение. Мойто гадже постоянно повтаря че ме обича, а не го показва изобщо, Каза ми че не могъл да мисли за мен постоянно и не искал да е с мен по цял ден (е как ми кажете ме обича тогава) оставили сме всичко на произвола на съдбата, чуваме се само да се разберем за училище. и съм много объркана, държа на него но вече не е същото.

Ти да не би да очакваш да сте като сиамски близнаци?!

ZaHaRcHe
09-20-2007, 16:28
Ако си го обичала истински и мн няма лесно да го забравиш колкото и да искаш...Както и другите тук и както и теб аз преживявам същото но се опитвам да се държа.Просто се занимавай с други неща странични и недеи да мислиш толкова за него и може би след време нещата ще се пооспокоят но ..както казах ако си го обичала истински никога няма да го забравиш

RaLkb
09-20-2007, 16:46
zabravi go!!!!

Offf
09-20-2007, 18:03
Абе виж,той може и да е имал чувства,но просто с времето те да са се "изпарили" :roll: .Това,че когато сте се разделили,той не е показал никакви емоции,не означава ,че вътрешно не е изпитвал нищо.Все пак е момче - трябва да запази достойнство ала-бала (поне някои мислят така!).
Винаги можеш да говориш с него,ако ти се занимава и ако имаш тая "смелост". Все пак 3 месеца не е много време,но не е и малко.Били сте близки,а сега дори не говорите- кофти си е . Ако пък си решила да го забравиш,си намери някакво занимание,за да не мислиш много много...
И спри да мислиш,че те е използвал.Дали е било така или не ,знае само той!Нещата за теб изглеждат по един начин,за него може би по друг ... Приеми това,което се е случило и продължи напред с вдигната глава! Такива неща се случват на всички ни и трябва да се научим да се справяме с тях( :-s дали въобще някой някога е успял?!)
Не се самосъжалявай!!! Няма смисъл - миналото си е минало :wink:
Желая ти всичко хубаво! O:)

MonSitY
09-20-2007, 18:11
nie ne sme horata koito trqbav da te uprekvat!!!az nqma da go napravq za6toto doskoro i az se 4uvstvah taka!!!no se spravih nqkak zapo4nah na 4isto ii kato go vidq otnovo izpitvma ne6to noo toi ne zaslujava da mu pokazva6 4e o6te izptiv6a ne6otk um nego 1 suvet - ne si pokazvia 4uvstvata ostavi gi vutre v du6ata si bez da izlizat ot du6ata....[/b]

zmey
09-20-2007, 21:37
Може да сме 2 години назад по акъл ама...пак ни се връзвате . Направи си сметка кой е по - глупавия в природата :-D . Аз досега не съм се влюбвал не ми и трябва . е*** захвърляме и към следващата . Жени бол...

Един мъж никога няма да преспи с всички жени на света , но трябва да се стреми към това :-D . Жените са създадени за да бъдат ебани а мъжете за да ги ебат затова :-$ .

П.П. Пиши на кирилица :!:

ПИЧ, за тези думи, евала ти права !!
+1

glezorankaaa
09-21-2007, 09:04
Боже,колко сте еднакви момчетата.....