PDA

View Full Version : Работа и училище



09-18-2007, 17:27
Shte rabotite li ne6to prez u4ebnata godina?
Az iskam da se hvana s ne6to, koeto da ne pre4i na u4enieto mi (a to e dosta natovareno)....nqmam nikakvi idei...
A vie kakvo 6te pravite prez godinata?


Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
т.1
krem4et0

SuNsEt
09-18-2007, 17:30
mi az poneje sega sum 7 klas...nqma da moga da se hvana s ni6to :lol: a i trqbva da poporasna malko pove4e za nqkva rabota sus zapla6tane :wink: :lol: ...ina4e ako ne bqha takiva obstoqtelstvata bih rabotila ne6to...ne6to interesno i da su4etavam i u4ili6eto...6te e interesno :smt016

09-18-2007, 17:37
В макдоналдс можеш перфектно да съчетаваш.

SuNsEt
09-18-2007, 17:43
В макдоналдс можеш перфектно да съчетаваш. ei tva e gotina ideq :lol: ...ama trqbva mnogo da burza6...s tiq poru4ki... #-o :lol: :lol: :lol: az bih zalojila na...nai silniq mi predmet-literaturata...naprimer...da rabotq v nqkoe spisanie...da pi6a za nego :smt016 imam mnogo priqteli,koito go pravqt i zaplatite sa dobri :wink: dohodna rabota e tva spored men :-D

avtorkata
09-18-2007, 17:47
В макдоналдс можеш перфектно да съчетаваш.

Da, no v moqt grad nqma McDns. A v drugo zavedenie, nz dali 6te me vzemat za subota i nedelq primerno. A i tova sa dnite, v koito imam nai-mn vreme da u4a.

ЕPu
09-18-2007, 17:49
През учебната година не възнамерявам да върша някаква допълнителна работа, едвам смогвам с училището и уроците, камо ли да работя...пък и изпити ме чакат.. :roll:

white_chik
09-19-2007, 06:02
Ами смятам да работя събота и неделя поне докато имам желание.Правя промоции на сокчета в супермаркетите из цяла София. :smt005

caRamelO_cHicA
09-19-2007, 07:22
Докато уча не работя пък й в училище е много натоварено и предпоцитам свободното си време да го използвам за забавления с френдове кафета и такива работи.Иначе лятото в 8 клас започнах работа на морето в един магазин за козметика в началото ми беше много трудно защото беше пълно с чужденци отивах на работа в 9 и се връщах в 10 часа а разстоянието от магазина до нас е поне 20 минути в началото ме взимаха но вече не пребирам се сама пътувам ходя на центъра сама.Поне има една момице в 11 клас и си бъбрим и излизаме на кафета да отпочинем .Просто се благодаря че уча в паралелка с туризъм защото много ми помага при обслужването на чужденци .Не бих казала че работя цяло лято най-мно за 1 месец понеже все пак съм и на почивка такаче.Но това лято смятам да се захвана с нещо за цяло лято.

miminia
09-19-2007, 07:48
Ако си мислите ,че взимат дечица на по 13 год за работа лъжете се =;

Jaffs
09-19-2007, 08:47
След като искаш толкова да работиш се хвани с тези промоции, за които white_chik спомена. Почасово са и няма да те затрудняват с училището. Парите не са чак толкова добри колкото, ако работиш нещо друго, но са нещо.
Аз преди години съм го правила и ми беше страшно забавно. Понякога на различните промоции ти дават много весели костюмчета. Аз съм била пиле (крака и ръце) :lol:

Swinkenhoffer
09-19-2007, 08:54
в 11ти клас работих събота и неделя. изобщо не ми пречеше... не че съм се скъсвала да уча и без това. :lol:

avtorkata
09-19-2007, 11:54
След като искаш толкова да работиш се хвани с тези промоции, за които white_chik спомена. Почасово са и няма да те затрудняват с училището. Парите не са чак толкова добри колкото, ако работиш нещо друго, но са нещо.


Mda, tova e ideq....kolkoto i da e, kakto kazva6, vse sa ne6to.

в 11ти клас работих събота и неделя. изобщо не ми пречеше... не че съм се скъсвала да уча и без това. :lol:
S kakvo se zanimava?

Momchence
09-19-2007, 12:54
Мдам, аз ще бачкам..ама не усилено...2-3 смени в седмицата след даскало. Малко е кофти щото в 7 излизам и се прибирам в 22:30 ама за това са 2-3 пъти а не всеки ден ;) Днеска е такъв случая 8-[

sasha_90
09-19-2007, 13:29
Аз няма да работя през учебната година.Предпочитам да завърша успешно.А пък и след като завърша и 12 клас ще имам цял живот да работя.Сега образованието е по-важно.

Jamalska
09-19-2007, 18:24
oоф мн ми се щеше да си финансирам кандидатстването ама май е по-умно да си седна на задника да уча и да тренирам та поне да вляза.това ми е работата

Punkstyle
09-19-2007, 18:27
Shte rabotite li ne6to prez u4ebnata godina?
Az iskam da se hvana s ne6to, koeto da ne pre4i na u4enieto mi (a to e dosta natovareno)....nqmam nikakvi idei...
A vie kakvo 6te pravite prez godinata?


Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
т.1
krem4et0

Батка предлагам ти да не тръгваш от сега на работа ще бъдеш нон-стоп тормозен и ще се откажеш на 1-вия месец а пък и имаш едно мъчение за кво ти е 2-ро?

miloto_girl_4e
09-19-2007, 19:04
Имам желание да бачкам, но ми е малко трудно.. втора смяна съм и мога само събота и неделя, ако нещо изникне и ми хареса, ще се захвана :wink:

white_chik
09-20-2007, 19:04
След като искаш толкова да работиш се хвани с тези промоции, за които white_chik спомена. Почасово са и няма да те затрудняват с училището. Парите не са чак толкова добри колкото, ако работиш нещо друго, но са нещо.
Аз преди години съм го правила и ми беше страшно забавно. Понякога на различните промоции ти дават много весели костюмчета. Аз съм била пиле (крака и ръце) :lol:
хеехехе тва с костюма на пиле звучи забавно :smt005 иначе аз си мисля да работя събота и неделя,като единия ден двойна смяна,другия единична и тва са ми 30 лв на седмица.Да,не е много,ама мен парите ми трябват за дрешки,не за друго,освен тва,може да звучи странно,ама ми е много кеф като имам да върша повече неща,някак си никога не ми е скучно.