PDA

View Full Version : Първата целувка



Притеснена
09-18-2007, 17:46
Сигурно има много такива теми и се извинявам за това, че създавам нова, но един въпрос ме терзае. Харесвам едно момче и доколкото знам, то съшо ме харесва. Работите вървят така, че сигурно скоро ще тръгнем, Но аз до сега никога не съм била с някой. И, въпроса ми е: да му казвам ли, че това всичко ми е за първи път или просто да се оставя на обстоятелствата? П.С. Аз съм на 14, той на 16.

victoriq
09-18-2007, 17:54
Зависи от момчето.Ти си реши да му кажеш ли или не!Но спокойно,не се притеснявай-всичко си има първи път!Късмет :::

experiment_m
09-18-2007, 18:08
Не му казвай, ако не те пита.Най-вероятно ако той има опит ще разбере и сам. Ако нещата вече станат по-сериозни чак тогава можеш да му кажеш.
Но не си длъжна да ме слушаш-можеш да постъпиш както пожелаеш. :-D

kael
09-18-2007, 18:11
да се целуваш не е трудно ...... моя 1ви път беше много добре ..... стига само да не се притесняваш, споко ;)

Притеснена
09-18-2007, 18:14
Благодаря много за отговорите, те наистина ще са ми от полза. =]

kael
09-18-2007, 18:19
Благодаря много за отговорите, те наистина ще са ми от полза. =]
kъсмет 8)

miss_fatty
09-18-2007, 19:08
Ех,мила,Не е сложно!Няма смисал да му казваш!Давай смело напред и не му мисли!Не е сложна работа!И аз бях като теб(бях на 14,ама той на 20)ама спрях да се притеснявам,улових мига иии всичко си стана ОК!УСПЕХ :smt008

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:46
Сигурно има много такива теми и се извинявам за това, че създавам нова, но един въпрос ме терзае. Харесвам едно момче и доколкото знам, то съшо ме харесва. Работите вървят така, че сигурно скоро ще тръгнем, Но аз до сега никога не съм била с някой. И, въпроса ми е: да му казвам ли, че това всичко ми е за първи път или просто да се оставя на обстоятелствата? П.С. Аз съм на 14, той на 16.

ако му кажеш мисля, че ще стане неловко.. както някой каза (в предишните мнения) той ако си има опит ще разбере, и най вероятно ще е полъскан ;)

gLoRiOuS_aNGeL
09-18-2007, 20:59
Mislq 4e ne e nujno da mu kazva6!

sh3_1s_7h3_0n3
09-18-2007, 21:04
Ако толкова те терзае т'ва... подхвърли му го... пък той ако разбере - разбере... ще си с чиста съвест пред себе си, "че си му намекнала"... ако не "казала"...
Не се задълбавай чак толкова... т'ва няма кой знае к'во значение. Той ако държи на теб и има сериозни намерения към теб, няма да му пука дали ти е първото, второто или петото гадже, и дали си се целувала някога с някого и т.н., и т.н...