PDA

View Full Version : Едно Момче.....



razlichnata_f
09-18-2007, 18:54
Има едно момче от у-ще,от съседния клас.Много ми харесва и искам да се запозная с него,а дори ако е възможно бих искала да бъдем нещо повече от приятели,но проблемът е в това,че той излиза с много по-различни момичета от мен и незнам дали бих му направила впечатление.Другият проблем е,че незнам как да се запозная с него,за да не направя погрешно впечатление.Ако някои може да ми даде полезен съвет ще му бъда много благодарна!

Shogi
09-18-2007, 19:10
Като за начало започни с това ти каква си, той какъв е и с какви излиза, пък после вече ще измислим начин да се запознаете :)

miss_fatty
09-18-2007, 19:22
Аз пък мисля че няма значение с кви момичета излиза той и такива работи!Тва да не те грее!Само прецени добре дали имаш поне минимални шансове с тва момче,пък тогава останалото!Шото се получават някви тъпи ситуации!Иначе няма значение с кви излиза!Аз съм ти за пример!Бих ти разказала,ама е дълго..... O:) O:) O:)

razlichnata_f
09-18-2007, 19:42
Ми,аз съм малко срамежлива и притеснителна,но мисля че ще мога да преодолея тези недостатъци и да се справя само да знам начина по който да го направя.Той е по-отворен.Незнам много неща за него,но от за това съм сигурна.

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:04
Има едно момче от у-ще,от съседния клас.Много ми харесва и искам да се запозная с него,а дори ако е възможно бих искала да бъдем нещо повече от приятели,но проблемът е в това,че той излиза с много по-различни момичета от мен и незнам дали бих му направила впечатление.Другият проблем е,че незнам как да се запозная с него,за да не направя погрешно впечатление.Ако някои може да ми даде полезен съвет ще му бъда много благодарна!

хората обичат различното.. никой не обича да му е еднакво.. току виж си му направила впечатление ;)

bloodranger
09-18-2007, 21:39
Хах тва е най-големият проблем на хората--как да се запозная с него/нея
Отг--отиваш казваш здр,искаш ли да се запознаем,ала бала,ше ми дадеш ли гсм или скайп и такива ми ти работи :-)
и ве4е ако тоя/тая насреща те е харесал/а ще направи тва коет искаш :-D

09-18-2007, 22:58
nameri na4in no ne mu pokazvai 4e go haresva6 napravi taka 4e da te zabeleji 4rez ob6ti poznati ili kvoto i da e no ne mu pokazvai s ni6to za da sabudi6 interes v nego i da po4ne da te tarsi ili interesuva ot teb

koalka
09-19-2007, 07:43
Отиваш и се запознаваш с него, не е сложно.