PDA

View Full Version : Какво правите когато сте тъжни?



H8_mE
09-18-2007, 19:10
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010

Shogi
09-18-2007, 19:13
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010
При мен си отива от самосебе си...В такива случай трябва да си малко егоист и да помислиш за това какво е добре за теб..В крайна сметка неможе винаги да сме тъжни..и на мен много пъти ми се е случвало..несъм искал, просто става..сдухваш се, държи те известно време, но после преминава...А и най-странното е, че всяко нещо си има и хубавата и лоша страна...според мен просто трябва да обърнеш страничката...А доста често си мислим че никой не го е грижа за нас..Ми поогледай се..не е толкова трудно...все ще намериш нещо хубаво за което да мислиш и да живееш... Колкото до това какво правя когато съм тъжен - слушам кофти (тъжна) музика и се самосъжалявам.. :) Накрая установявам че несъм толкова зле колкото си мисля :Р Ай успех! 8)

miss_fatty
09-18-2007, 19:17
Ами аз съм си голяма ревла попринцип ии при най-малкото нещо и аз роня сълзи!Нарева си се яко и ми мине!Често имам такива етапи на сдухвация ии тва значи че често си плачкам и в повечето случаи никой не може да ме успокои!До скоро имах такъв проблем(мислех си че на никой не му пука за мен,че не го е грижа как съм и т.н.)но има едно единствено нещо което ме кара да се радвам на живота както си трябва ииииииии то е едно момче!!! :smt007 :smt007 :lol: :lol: :lol: Когато обичаш някой и знаеш че ти си обичан/а ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!Тва е мисалта дет ме крепи кат ми е тъжно и смотано!Аре горе главата :smt008

1n5ub0rd1na73
09-18-2007, 19:17
Това чувство не ме е напускало, чак свикнах...

kael
09-18-2007, 19:18
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010

за кого >? ....
не го карам да си отива просто си имам приятели които винаги ми вдигат настроението когато съм тъжен... иди и ти

09-18-2007, 19:19
дам чувствам се така вече хммм 6 години откакто родителите ми се разделиха (е така де не нон стоп ама почти) да видим
1 никой не го беше грижа за мен известно време даже не можех да уча за да се грижа за къщата-иначе нямаше кой
2 изпаднах в депресия и още ми е трудно със съучениците ми(наложи ми се да надрасна тая възраст-16)
3 баща ми никога не си е в къщи говорим си само на майтап работи непрекъснато и си има приятелка в провинцията
4 приятелят ми (по голям) не следва тук и сме рядко заедно а като се върне иска да излизаме заедно с и приятелите му(разбираемо) и сме рядко само двамата...

тва стига ли ти или още искаш? :cry: и все пак се справям някак си вече... и поне в училище нямам проблеми за момента (да чукам на дърво)

50cent
09-18-2007, 19:20
slu6am music

09-18-2007, 19:21
дам чувствам се така вече хммм 6 години откакто родителите ми се разделиха (е така де не нон стоп ама почти) да видим
1 никой не го беше грижа за мен известно време даже не можех да уча за да се грижа за къщата-иначе нямаше кой
2 изпаднах в депресия и още ми е трудно със съучениците ми(наложи ми се да надрасна тая възраст-16)
3 баща ми никога не си е в къщи говорим си само на майтап работи непрекъснато и си има приятелка в провинцията
4 приятелят ми (по голям) не следва тук и сме рядко заедно а като се върне иска да излизаме заедно с и приятелите му(разбираемо) и сме рядко само двамата...

тва стига ли ти или още искаш? :cry: и все пак се справям някак си вече... и поне в училище нямам проблеми за момента (да чукам на дърво)

а да и имам 1 приятелки която винаги е до мен :) :smt006 мерси

victoriq
09-18-2007, 19:22
И аз си пускам някаква бавна музика...А ако съм ужасно тъжна може и си поплача...А ако сестра ми е около мен може да и се развикам за нещо...А за да се отърва от това настроение или препрочитам някой любим момент от "Хари Потър",или си спомням някои страхотни моменти от живота ми,или се обаждам на най-добрата ми приятелка и тя винаги ме разсмива! :-D Затова толкова си я обичкам :)

inSane_baby
09-18-2007, 19:24
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010
При мен си отива от самосебе си...В такива случай трябва да си малко егоист и да помислиш за това какво е добре за теб..В крайна сметка неможе винаги да сме тъжни..и на мен много пъти ми се е случвало..несъм искал, просто става..сдухваш се, държи те известно време, но после преминава...А и най-странното е, че всяко нещо си има и хубавата и лоша страна...според мен просто трябва да обърнеш страничката...А доста често си мислим че никой не го е грижа за нас..Ми поогледай се..не е толкова трудно...все ще намериш нещо хубаво за което да мислиш и да живееш... Колкото до това какво правя когато съм тъжен - слушам кофти (тъжна) музика и се самосъжалявам.. :) Накрая установявам че несъм толкова зле колкото си мисля :Р Ай успех! 8)

+1

H8_mE
09-18-2007, 19:25
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010

за кого >? ....
не го карам да си отива просто си имам приятели които винаги ми вдигат настроението когато съм тъжен... иди и ти

Ami nqma zna4enie za kogo stava vupros!Vsi4ki,koito sa mi bili uj priqteli sa me ostavqli ,za da otivat pri drugite!No az tam ako otida se 4uvstvam napulno nejelana,za6toto takova e durjanieto im kum men!Absolutno vis4ki sa pravili tova!I sega otnovo i mi e mnogo gadno pisna mi nikoi da ne me predpo4ita!

woshata
09-18-2007, 19:29
аз просто се замислям и осъзнавам че всъщонст не си заслужава да съм тъжна :) да наистина когато съм тъжна откривам колко хубави неща всъщност има около мен :D и мисля че всеки трябва да разбере че има поне 1 причина да бъде истински щастлив :wink:

Shogi
09-18-2007, 19:29
дам чувствам се така вече хммм 6 години откакто родителите ми се разделиха (е така де не нон стоп ама почти) да видим
1 никой не го беше грижа за мен известно време даже не можех да уча за да се грижа за къщата-иначе нямаше кой
2 изпаднах в депресия и още ми е трудно със съучениците ми(наложи ми се да надрасна тая възраст-16)
3 баща ми никога не си е в къщи говорим си само на майтап работи непрекъснато и си има приятелка в провинцията
4 приятелят ми (по голям) не следва тук и сме рядко заедно а като се върне иска да излизаме заедно с и приятелите му(разбираемо) и сме рядко само двамата...

тва стига ли ти или още искаш? :cry: и все пак се справям някак си вече... и поне в училище нямам проблеми за момента (да чукам на дърво)
Хей...позната ми е ситуацията..и аз съм минал по горе-долу същия път..Бил съм много пъти сам..Дори и сега от време на време се чувствам така..Разбивали са ми сърцето не веднъж...И аз все си викам "Мамка му..нема па да се дам' и си стискам зъбки, смея си се когато мога, понякога ми е тъжно, но гледам все да се влача с някой някъде..А ти като си се завряла в дупка все някога трябва да излезеш от нея..Измисли как...В един момент просто ще свикнеш и няма да имаш нужда от промяна, а тя е необходима, не мислиш ли?

09-18-2007, 19:30
Пуша 1 джоинт , слушам музика и съм тип топ \:D/ .

comics
09-18-2007, 19:30
ак0 не се чувствам добре или съм супер тъйен за нещо единствено музиката ме успок0ява... пускам си няк0е h0use или minimal парти по 1-2 часа някъде и докато свърши или съм заспал, или ми е минало :) Най- бързо заспивам на Drum and bass парти :P

trittico
09-18-2007, 19:41
абе не знам защо обаче винаги когато ми е кофти правя и аз като вас => слушам някаква депресантска музика (което като се замисля е адски тъпо :-k ) и въпреки това аз така го ''преживявам'' защото от бавната музика ми се доспива , а като се събудя \:D/ вече няма и помен от това гадно състояние.......така че => удари му един як сън и после веднага си пусни нещо супер бързо :wink:

H8_mE
09-18-2007, 20:15
абе не знам защо обаче винаги когато ми е кофти правя и аз като вас => слушам някаква депресантска музика (което като се замисля е адски тъпо :-k ) и въпреки това аз така го ''преживявам'' защото от бавната музика ми се доспива , а като се събудя \:D/ вече няма и помен от това гадно състояние.......така че => удари му един як сън и после веднага си пусни нещо супер бързо :wink:
Na men mi stava o6te po-tujno kakvato i muzika da si pusna!A i ne mi se prispiva ! :cry: :cry:

gLoRiOuS_aNGeL
09-18-2007, 20:25
Poslu6ai malko tajna muzika,popla4i si i 6te ti mine...Ni6to,4e v na4aloto ti stava gadno... :-({|= ---> :smt010 ---> :)

babity
09-18-2007, 21:06
Всеки ден се чуствам така, 24/7! И чувството не си отива... Просто свикваш, разбираш, че си незначителен и на никой не му пука за теб...

Shogi
09-18-2007, 21:11
Всеки ден се чуствам така, 24/7! И чувството не си отива... Просто свикваш, разбираш, че си незначителен и на никой не му пука за теб...
Е ти па нищо не каза баси.. ](*,) :-k :smt011

Ice
09-18-2007, 21:12
Случвало ми се е, много често съм изпадала в такива моменти, и предполагам винаги ще ми се случва.Когато няма кой да ме изслуша просто го задържам в себе си, оставам сама, плача, и се разсейвам с каквото и да е с музика, с филми, говоря си с мама или с брат ми и се разсейвам.Дори наскоро ми се случи, бях мнооого депресирана и нямаше с кой да си поговоря (не че нямам приятели) бях си на село, и нещо баба ме ядоса предварително и аз толкова бях полудяла от яд, че строших 2 буркана, но поне ми мина...

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:16
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010

хах.. аз кат съм тъжна си пускам некое тъжно парче и релакс..

bloodranger
09-18-2007, 21:19
Мене никои не ме успокоява,затва са оправям сам :-)
---->слу6ам музика ,сипвам си питие или играя нещо разпускащо :wink:

09-18-2007, 21:25
Ami dosta se 4udih kade da pusna temata,no re6ih tuk,tui kato ne znam kade e nai-to4no! :? Iskam da subera mneniq vurhu vuprosa kakvo pravite ,kogato vi e tujno i nqma koi da vi uspokoi? Nqma zna4enie pri4inata za tujeneto,dori i za nai-malkoto i nezna4itelno ne6to!4uvstvali li ste se nqkoga sqka6 nikoi ne go e grija za vas i sqka6 nikoi ne vi obi4a?4uvstvali li ste se prenebregnati ot vsi4ki?I nai-vajniq vupros - Nqkoga imali li ste 4uvstvoto 4e za vsi4ki drugi,koito sa vajni za vas ,drugite sa po-vajni ot vas za nego?I ako nqkoga ste 4uvstvali tova ,kak ste go nakarali da si otide tova 4uvstvo?

:smt010 :smt010 :smt010
ako e ne6to malko, prava 2-3 4ikii i mi minava. :smt005

Shogi
09-18-2007, 21:27
За тва не се бях сетил, ама и тва е решение.. :)

Leksi23
09-18-2007, 21:28
Ем при мен нещата седят така--->Първо рева, после рева на някоя тъжна песен, рева на някой тъжен филм, смея се на някоя комедийка, спа и ми минава, общо взето луда работа!! :-k

09-18-2007, 23:07
mi bi trqbvalo da ima6 hobi???tva e ednistvenoto ne6to koeto me uspokoqva v moq slu4ai sa magazinite i kafencata,boyling deaznam vsi4ki ei takiva prostotii

Sweet__baby
09-19-2007, 05:15
Емм..на мен, когато ми е много тежко..най-вече, когато си помисля, че момчето ми е далеч...и няма друг начин да ми мине, ако не си поплача малко..минава ми, но след известно време пак ми се плаче иии пак почвам..но както и да е..това е живота, няма начин.. ](*,) :smt010

09-19-2007, 05:49
mi az qm mnoooooooogo shokolad .... posle mi stava mnogo lo6o ot shokolada i zabravqm zashto mi e bilo ma4no :smt009

koalka
09-19-2007, 07:41
Естествено, че съм се чувствала така.Но се опитвам да не съм тъжна, като не мисля за това и се развеселя, ако е възможно. :wink:

09-19-2007, 07:59
дам чувствам се така вече хммм 6 години откакто родителите ми се разделиха (е така де не нон стоп ама почти) да видим
1 никой не го беше грижа за мен известно време даже не можех да уча за да се грижа за къщата-иначе нямаше кой
2 изпаднах в депресия и още ми е трудно със съучениците ми(наложи ми се да надрасна тая възраст-16)
3 баща ми никога не си е в къщи говорим си само на майтап работи непрекъснато и си има приятелка в провинцията
4 приятелят ми (по голям) не следва тук и сме рядко заедно а като се върне иска да излизаме заедно с и приятелите му(разбираемо) и сме рядко само двамата...

тва стига ли ти или още искаш? :cry: и все пак се справям някак си вече... и поне в училище нямам проблеми за момента (да чукам на дърво)
Хей...позната ми е ситуацията..и аз съм минал по горе-долу същия път..Бил съм много пъти сам..Дори и сега от време на време се чувствам така..Разбивали са ми сърцето не веднъж...И аз все си викам "Мамка му..нема па да се дам' и си стискам зъбки, смея си се когато мога, понякога ми е тъжно, но гледам все да се влача с някой някъде..А ти като си се завряла в дупка все някога трябва да излезеш от нея..Измисли как...В един момент просто ще свикнеш и няма да имаш нужда от промяна, а тя е необходима, не мислиш ли?

от известно време насам го правя или поне се опитвам :) но не е чак толкова лесно изисква много усилия и не става от раз поне при мен... :smt009 а и е трудно да промениш мнението на хора които са те "познавали" преди,с "приятели" които само се възползват от знанията ти, както и с родители които само ти натякват какво е било преди как е сега колко си ужасна итн(визирам баба ми и дядо ми с които живях 5 години!)

Jaffs
09-19-2007, 08:53
Обикновено като съм тъжна излизам от вкъщи и отивам някъде сред природата, най-често на вилата. Планината ме успокояна много добре-тихо, спокойно, няма много хора и мога да си мисля на воля колкото искам. Там ми минава по-бързо и по-лесно, просто не го усещам. Добре, че имаме много книги там и се занимавам с нещо. Но това е, ако съм изпаднала направо в депресия. :-D
Иначе за такива малки тъжни състояния се обаждам на Александър и той ме успокоява или на татко и сестра ми :-D

H8_mE
09-22-2007, 09:40
No moite sustoqniq ne sa malki i nekvi takiva...prosto az se 4uvstvam po malko vseki den taka,a ponqkoga i po mnogo ve4e 4 godini!To se strupva i ne izdrujam ve4e!Nqkoi vse mrunka za ne6to,kakvoto i da naoravq vse e gre6ka ,ne sa dovolni ot men ... i ... ... ... .. .. . .. :smt010 :smt010 :smt010

MoHuTo
09-22-2007, 10:10
Когато съм тъжна си пускам музика и плача докато не ми мине... :smt010

sh3_1s_7h3_0n3
09-22-2007, 10:17
Ако си в пубертетската възраст - нормално да се чувстваш понякога така...
На мен всичко ми става черно пред очите, мразя всички и псувам наред... но преди това предупреждавам, че съм в емоционален цикъл, че после като ми мине да не се окажа в действителност 'сама'... :roll: защото никак не си меря приказките... с изключение пред наш'те... и все пак и на тях се сопвам безпричинно...

bebe_s_bazuka
09-22-2007, 10:43
az li4no katoga to sam mn tajna dori kogato izpadna v depresiq si puskam super tajni pesni4ki i si reva taka daje moje s nqkoq plu6ka da zamerq stenata i taka rev prez cqloto vreme i zaspivam za6toto me izto6tava i kogato se sabudq sam v malko po dobro sas6toqnie.mn e lo6o kogato si tajen da nqma hora koito da darjat na teb da ti dadat podkrepata si v tozi moment i pone malko da te uspokoqt i razseqt.i az nqmam 4uvstvoto 4e nqma na kogo da raz4itam to si e taka zatova se opitvam da se spravqm sama kakto i s kakvoto moga.ponqkoga bolkata v men e tolkova silna 4e zapo4va da se natrupva vse pove4e i pove4e i imam 4uvstvoto 4e 6te se prasna.H8_mE kakto i ti kaza kakvo ti da napravq kakto i da go napravq vse e gre6no i ne e kakto trqbva samo mi mrankat 4e ne sam kato nqkoi hora i 4e ni6to ne stava ot men taka 4e te razbiram naplano i az sam v sa6toto polojenie.pove4eto mi priqtelki ne darjat na men i samo s men taka i hodq pri drugite i men me zaebavat a men drugite ne me priemat otblaskavat me i az kato vijdam 4e e taka prosto ne hodq pri teh predpo4itam sama otkolkoto da se 4uvstvam nejelana.taka 4e avtorkata ne se pritesnqvai

sasha_90
09-22-2007, 11:01
Когато съм тъжна обикновено си слушам любимите песни.

Shogi
09-22-2007, 11:20
Незнам защо когато даден човек изпадне в такова състояние е склонен към мазохизъм..И почваме - гадните песни, на които ревем, филмите които сме гледали с бившата и ни напомнят нз си кфо..снимките от морето заедно и постоянно си търсим нещо за което да се фанем, като че ли за да ни стане по-гадно..Бей..тва психиката е адски странно нещо..

cherinka
09-22-2007, 11:33
Сипвам си от на тати бирата, излизам на терасата и пия докато ми се приспи. През това време си мисля как, какво, защо съм толкова глупава - абе общо взето времето ми минава в самосъжаление, за това гледам да пийна колкото се може повече, за да заспя по-бързо и да не мисля за това. А като се събудя съм като нова. :D

kobrichka
09-22-2007, 11:45
Когато съм тъжна гледам да не си седя вкъщи,а изляза с приятели и да забравя за тъгата.Но понякога мн ми помага когато си пусна някоя любима песничка или филм.Също лично на мен мн ми помага когато си разглеждам снимките с приятелите си и колко мн сме се забавлявали и тъгата изчезва,защото се сещам,че имам щастието да имам до себе си хора които вярват в мен.

BurnedWithDesire
09-22-2007, 11:50
От както ме заряза едно момиче което обичам безкрайно много съм нямял весел момент. Зимам си една кутия цигари,една бутилка водка и пускам некви песни който ми напомнят за нея :( ](*,) ](*,)

Dissenter
09-22-2007, 21:50
Чувството при мен не си отива.Не,че постоянно съм тъжен.Но в такива моменти просто си мисля за разни работи.Някой друг стих може да напиша.

FreeSpirit
09-22-2007, 22:36
И при мен е имало такива моменти,ама съм ги преодолявала с помоща на приятелите,които всъщност не съм виждала,защото съм се била затворила в себе си.
1-Приятелите могат да те изкарат от всякакъв вид депресия и подобни състояния,само трябва да са ти истински приятели ;)
След едно известно време разбираш на кого можеш да разчиташ и кой винаги би ти подал ръка:)
Благодаря на Бога,че имам приятели,които винаги са до мен и се надявам че те знаят че мн държа на тях :)

hungry_vampire_f
09-23-2007, 06:23
Депресирам се, затварям се в черупката си... Разбирам, че не трябва да го правя, но просто съм си такава.

pepitaaa
09-23-2007, 09:53
Пускам си някоя тъжна песничка и плача, плача, плача...особено преди да заспя и на сутринта съм много по добре :) ям и сладолед/шоколад ама незнам дали помага...

ivakavlad
09-23-2007, 09:56
нищо неправя :smt011

Борат
09-23-2007, 10:11
гледам порно (немско за предпочитане) :-D

sladuranka_17
09-23-2007, 11:20
пускам си някаква тъжна музика и плача... :smt010 :smt010 :smt010

mimi_cunka
09-23-2007, 12:47
Ami,kogato sum tuja obiknovenno tusq nqkoq priqtelka za da si pogovorim malko tupizmi i da se razveselq...a ako nqmam takava vuzmojnos otivam si v staqta,puskam malko revlivi pesni i gu6vam nqkqo pliu6ena igra4ka! :(