PDA

View Full Version : gothic метъл



unknown`girl
09-18-2007, 19:10
Моля ви, кажете ми някоя група от рода на Nightwish , within temptation, нещо такова, такъв стил да е, моля!!!!

shalis
09-18-2007, 19:13
ААААААААААААААААААААААААА ААААААААААААААААААААААААА ААААААА ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

??? всеки си има вкус бе!!! одобрявам найтуиш ...

shalis
09-18-2007, 19:19
еми да, има хора, които не понасят гнусните члги, които въртят по телевизията, ама като не ги харесват не ги слушат просто! като не ти допада темата просто не пиши! няма смисъл да се правиш на мн интересен!

VIrgin_Mary
09-18-2007, 19:20
абе к.у.р. за готик метъла, готик метълите, халясковеца и прочието помии...

шнур за всички, които кажат думите готик и метъл в едно изречение...

е такова...


и това не е вкус...
това е тъпотия...

и е лично мнение, ПИЧ ;)


ПП> той си знае за кой говоря, но и другите да се чувствате обидени... :twisted: :lol:
Az p1k ne moga da se po4uvstvam obidena,kakvoto i da kaje6. Za men Nightwish i Within Temptation sa strahotni grupi.

shalis
09-18-2007, 19:24
Глупава работа....иначе по темата - lacrimosa :)

Shadow_Walker
09-18-2007, 19:46
nightwish и within temptation са симфоник.
като други такива знам epica и after forever.

Готик метъл са бандите tristania,trail of tears,theatre of tragedy,dark lunacy, charon, entwine, to-die-for,penumbria,mandragora scream, дори cradle of filth, и естесвено, подписа, който забелязвам, че е споменат :) но явно от човек с психически отклонения :-k

FairYoFdaRknEsS
09-18-2007, 21:49
Моля ви, кажете ми някоя група от рода на Nightwish , within temptation, нещо такова, такъв стил да е, моля!!!!
Epica, Xandria, Tristania, Leave's Eyes, Lacuna Coil, Cradel of Filth, Sirenia, Theatre of tragedy, Therior, Silentium, Evereve, Beseech, Autumn, Trail of Tears, Persephone, Asrai, After Forever, Nemesea, Elexories, Kamelot, The old dead tree, Aina, Myriads, Vision of Atlantis, The Gathering и т.н.
GOTHIK METYL RuLzZzZ!!!! :smt020

unknown`girl
09-19-2007, 03:52
Благодаря много на всички, дори и на индивида, който опита да обижда,... все пак той не е виновен, че господ не му е дал достатъчно сиво вещество.Поне разведряваше обстановката:) А на всички останали цунки за благодарност. Модераторите ако искат могат да заключат темата.

quench
09-19-2007, 06:22
exo, ни съ заяждай с децата бе!

а лично, много убишъм слйед "Гъци, Гъци", понежи на моете копони тя е последният кючек, да пусна "Немо" на Нейтуйш, щото с нея казвам "нема вече кючек, баце"

а и много ме дърви мацката като почни да си отваря така джуките

ето моят музикален отговор

http://vbox7.com/play:98ba73cc

ай, баси тапака сам бил, туй ми бил,о потписа!

:smt007

ScionOfStorm
09-19-2007, 07:33
*прозяв* Няяло готик метъл *lurk moar*

Казаха ти доста хубави групи, чекни ги, и забрави за WT и NW като готик метъл групи. :)

Fairy, nice list ;) Само не Therior, а Therion, и те не са също от най-големия готик, може би само Кабалата е донякъде... :)

Disrespect
09-19-2007, 10:34
ъъъ...Nightwish и Within Temptation са доста готик...

miminia
09-19-2007, 10:37
Ммм Nightwish не са готик :)

quench
09-19-2007, 10:47
най-яката готик група по тая логиа са Ленинград

айде оборете ме

;)

Shadow_Walker
09-19-2007, 11:55
ъъъ...Nightwish и Within Temptation са доста готик...На WT албума Enter може да мине...но другото не.

oTPoBHa
09-20-2007, 09:18
точно така е, както каза експлойтед, Шнур за сички къде казват готик и метъл заедно !

относно готика , тва е много обширно понятие - има кибер готика (мн прилича на индустриъл кат го слушаш, некво яко е :-D ), фолк готик (колкото и смешно да звучи) , акустик готик и кви ли не още.. не съм готка но понякога си пускам готик - успокояващо е. иначе ето ти готик изпълнители (става въпрос за чист готик, тамЪн ше разбереш, че неа нищо общо с найтуиш или епика) antichrisis, desiderii marginis, daemonia nymphe , dead can dance и ъъ.. therion (ама само песента venus illegitima),щото тейрън май са си няква съвсем друга група, смисъл че.. абе не знам тука ше кажа само че песента разцепва :-D

Nightwish_fen
09-20-2007, 10:30
Nightwish са готик . Ето един готин форум (http://forums.irontrees.com/forum8.php&sid=44ce323f832ca1cfccd35891b34a6e6curl)

Disrespect
09-20-2007, 10:33
Nightwish са готик . Ето един готин форум (http://forums.irontrees.com/forum8.php&sid=44ce323f832ca1cfccd35891b34a6e6curl)

и кое ги прави готик? женския вокал? :lol:

Nightwish_fen
09-20-2007, 10:39
В началото на 97-ма Nightwish влизат в студиото, където записват седем нови песни. Emppu изпълнява акустични, електрически и бас китари, Tuomas свири клавир и участва с вокали в някои парчета. Новото попълнение в състава е барабанистът Jukka Nevalainen, приятел на Emppu. Новото демо привлича вниманието на Spinefarm Records, които предлагат на Nightwish договор за два албума. Записани са още няколко песни, които заедно с готовите вече, влизат в дебютния студиен албум на групата - “Angels Fall First”. Музиката представлява атмосферичен метъл с готик и пауър елементи - стил, който Nightwish тепърва ще развиват и обогатяват. През ноември е издаден сингълът “The Carpenter”, а самият албум излиза скоро след това и попада на 31-во по продажби във Финландия.

Nightwish_fen
09-20-2007, 10:40
Бих казал само че всяка група си има специфичен стил, от което се пораждат и множеството спорове

Disrespect
09-20-2007, 10:46
по-точно симфоничен/пауър метъл...

Swinkenhoffer
09-20-2007, 10:52
Самите групи не знаят кво свирят, пък ние ще знаем... пхъхъх. :lol:
Както казва Пешо - истината е в дринкинг метъла. :-D

Boot
09-20-2007, 11:40
Както казва Пешо - истината е в дринкинг метъла. :-D

вътрешният глас? :lol:

Swinkenhoffer
09-20-2007, 11:47
Както казва Пешо - истината е в дринкинг метъла. :-D

вътрешният глас? :lol:
Финландският вътрешен глас на наш бг Пешо. :lol: