PDA

View Full Version : може ли да ми помогнете?



09-18-2007, 19:26
imam problemi, mn problemi. Obshto vzeto kato ne si vluben ima samo edin problem - che iskash da si obichan. Sega e drugo, kato sum vluben ima mnogo i za tova tursq pomosh ot vas. Mersi predvaritelno. Gore dolu neshtata sedqt po sledniq nachin:
Imam si priqtelka. Izlizame zaedno ot 5 meseca. Jiviem v sravnitelno maluk grad. Tehnite sa tvurdo protiv men, zashtoto nqkoi im e napulnil glavata s gluposti za men i me mislqt za izpolzvach i che iskam samo da spq s dushterq im. Tq mnogo gi slusha(koeto e hubavo), no te ne i davat da e s men i se nalaga da se kriem. Na vsichkoto otgore bivshiq i priqtel e pulna otvrat i ne e ostavq na mira. Postoqno e vika da govorqt na same, pishe i sms, cuka, zvuni, opitva se da se mesi v lichniq i jivot i postoqnno se karat v skype.Offff veche zabravih kakvo iskah da kaja. Mnogo mi e oburkano po glavata. Za sega e tova. Iskam da sum si s neq kakto sa si normalnite dvoiki. Neka pak si se karame, neka pak da si sporim, neka pak da si imame nashte problemi, no da si budem zaedno po ulicata za ruka. Ako nqkoi moje i iska da mi pomogne ne otkazvam suveti. Pak vi blagodarq predvaritelno

miss_fatty
09-18-2007, 19:31
Амиии не го приемай толко трагично!Винаги има проблеми,трудности и т.н. но ако се обичате НЯМА КАКВО ДА ВИ ПРЕЧИ И НЯМА КАКВО ДА ТЕ ПРИТЕСНЯВА!Все пак 5 месеца са си много време,но аз не мисля че мога да ти дам най-точния съвет от който имаш нужда!Само мога да ти кажа да не се притесняваш толкова много! :P :P

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:25
imam problemi, mn problemi. Obshto vzeto kato ne si vluben ima samo edin problem - che iskash da si obichan. Sega e drugo, kato sum vluben ima mnogo i za tova tursq pomosh ot vas. Mersi predvaritelno. Gore dolu neshtata sedqt po sledniq nachin:
Imam si priqtelka. Izlizame zaedno ot 5 meseca. Jiviem v sravnitelno maluk grad. Tehnite sa tvurdo protiv men, zashtoto nqkoi im e napulnil glavata s gluposti za men i me mislqt za izpolzvach i che iskam samo da spq s dushterq im. Tq mnogo gi slusha(koeto e hubavo), no te ne i davat da e s men i se nalaga da se kriem. Na vsichkoto otgore bivshiq i priqtel e pulna otvrat i ne e ostavq na mira. Postoqno e vika da govorqt na same, pishe i sms, cuka, zvuni, opitva se da se mesi v lichniq i jivot i postoqnno se karat v skype.Offff veche zabravih kakvo iskah da kaja. Mnogo mi e oburkano po glavata. Za sega e tova. Iskam da sum si s neq kakto sa si normalnite dvoiki. Neka pak si se karame, neka pak da si sporim, neka pak da si imame nashte problemi, no da si budem zaedno po ulicata za ruka. Ako nqkoi moje i iska da mi pomogne ne otkazvam suveti. Pak vi blagodarq predvaritelno

искренно ти съчувствам.. найстина не се притеснявай, не го мисли толкова само си тровиш нервите което не е хубаво.. няма какъв съвет да ти дам освен да поговориш с родителите на момичето ако е възможно :( знам ли.. ако не искаш.. просто остави нещата да се случват..

gLoRiOuS_aNGeL
09-18-2007, 20:53
Hmmm,ima6 dosta zapletena istoriq!Probvai da spe4eli6 doverieto na roditelite s ne6to!A za stariq priqtel da ne
ti puka!kaji na gadjeto ti da go blokira i da si smeni nomera!

09-19-2007, 17:42
mersi za pomoshto, no naistina ne se seshtam kak da spechelq tehnite na moq strana. mnogo shte mi e trudno, te naistina imat mn losho mnenie za men. :(

Shogi
09-19-2007, 17:45
А има ли нещо истинно в това мнение? Ако е изцяло фалш, то тогава не би било трудно да им покажеш какъв си.. Ама трябва и приятелката ти да ти помага, т.е ако тя не споделя с родителите си за теб, за вас, за това какъв си и що си, колко много се грижиш за нея и т.н., ако тя не ви уреди примерно една обща вечеря или нещо от тоя сорт, то тогава ти самичък наистина нищо неможеш да промениш..

miloto_girl_4e
09-19-2007, 17:48
Единият вариант е да помолиш приятелката ти някакси да убеди родителите си да обядвате заедно, за да видят, че хорските приказки всъщност са пълна измислица..
Другият вариант е тя сама да ги убеди в това, но .. едно е те сами да го преценят, друго са си просто приказки..
Ако техните не са против, всичко ще се нареди, такаче .. вижте се и бъди повече от перфектен :!:

09-19-2007, 18:01
Nqma kak da buda na vecherq ili obqd s tehnite. Te ne iskat da chuvat nishto svurzano s neq i men. inache az se staraq - pomagam na tehni blizki semeini priqteli i takiva raboti samo i samo nqkoi tehen poznat da kaje neshto dobro za men pred tqh. No te sa naistina strogi. Ako tq se opita da oredi sreshta s men i tqh moje da i zabranqt da izliza. Neznam kakvo da pravq i kak? mersi vse pak za suvetite =D>

gabi_94
09-20-2007, 16:55
AKO NAISTINA Q OBI4A6 SE BORI DO KRAI VAPREKI OBSTOQTELSTVATA. DA NE TI PUKA ZA BIV6IQ, A ZA RODITELITE TRQBVA DA NAPRAVI6 VSI4KO VAZMOJNO ZA DA GI VPE4ATLI6 VSE 6TE NAMERI6 NA4IN!