PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Barbyyyy
09-18-2007, 19:33
Znachi problema e Sledniq :wink: Predi nqkolko meseca se zapoznah s edno mom4e , mnogo mi haresa i taka , no po tova vreme az si imah priqtel i s tova mom4e samo si pisahme po skype. V posledstvie razbrah 4e gadjeto mi i tova mom4e mnogo sa se mrazeli, zashtoto imali problemi s futbola (te trenirat zaedno) i zatova sprqx da si pisha s tova mom4e vapreki 4e mi beshe mnogo priqtno da si govorq s nego. davashe mi mnogo gotini saveti. i taka sled nqkolko meseca az se razdelih s priqtelq mi, i togava pochnah da izlizam s tova mom4e izlizahme nqkolko pati 2-3 nqkade i mina mnogo hubavo. no posle izvednaj stanaha nqkolko razminavaniq i nemojahme da se vidim. sled tova toi zamina na Ispaniq za lqtoto. i vednaj toi vleze v skype prez tova vreme kogato beshe tam za da mi 4estiti rojdeniq den. i ot togava ne e vlizal. I sq ve4e se varna ot Ispaniq no v momenta nqmame vazmojnost da si pishim. a I neznam kakvo da mu kaja. Sram me e 4e vse neshto stavashe i ne se poluchi nishto mejdu nas , a az go xaresvam. a i do nqkade me pritesnqva tova 4e toi moje bi go e strah da bude s men zaradi bivshiq mi priqtel , shtoto na nego hich ne mu beshe priqtno togava kogato hodeh s nego i vse mi govoreshe gadni neshta za nego koito se okazaha istina de no tova nqma zna4enie. ta vaprosa e kakvo da napravq za da se opitam da opravq neshtata?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

09-18-2007, 22:06
да ти ебаа майката бе свастикар

09-18-2007, 22:10
:lol: с тоя аватар на WWF голям мъж ли се взе...марш на бустана бе мелез

09-18-2007, 22:20
:lol: с тоя аватар на WWF голям мъж ли се взе...марш на бустана бе мелез
Не съществува WWF от много години вече е WWE(World Wrestling Entertaiment)..и втори безуспешен опит да ме обидиш...с това второто ми падна още по ниско,все си мися,че си способен на нещо добро...Опитай пак :)
аз от деда знам кво е бе пишлегар... :lol:
малоумник

09-18-2007, 22:55
emi nedei 4aka govori s nego i go pitai kvo 6te praite ina4e kvo 6te stoi6 i 4aka6 edno mom4 da doide govori s nego i badi direktna

koalka
09-19-2007, 07:48
Поговори си с него и му кажи всички тези неща.Той сигурно е разбрал, че го харесваш, но ти му го кажи, за да го знае със сигурност.Попитай о какво изпитва, дали се притеснява от нещо и т.н.