PDA

View Full Version : Доста тъпа и гадна ситуация



Lolla
09-18-2007, 20:04
Здравейте. Искам да споделя проблема си и се надявам да получа съвтче [-o< Аз съм 11 клас и в даслако имам едимн много добър приятел, който 12....Той е супер влюбен в мен ( НО НЕ ТОВА Е ПРОБЛЕМЪТ). Този мой френд има много готин приятел и аз хлътнах. Ще го нарека Иван, за да е по- лесно. Миналата година се запознахме. Но този Иван е мн сериозен и неразговорлив. Никога няма да дойде специално да те заговори или да те поздрави...но за сметка на това на външен вид е много готин. Повечето го мислят за грубиянин , но той всъщност не е такъв. Именно тази прикритост и сериозност ме привлече. Приех го като предизвикателство. Но един от проблемите е този мой близък френд. Ние се движим заедно и повечето хора си мислим че ходим. Но нека отново се върна към Иван. макар и да е не е много словоохотлив, аз успях да завържа контакт ( предимно в даскало). Един път сме раздавали и листовки заедно, виждали сме се и покрай един общ приятел.....Но единсвеният път , когато го видях извън даскало беше в една дискотека и той се държеше супер нормално......Но аз по- едно време забелязах че започва все по-рядко да ме поздравява. Споделих това с моя френд. той се издразни леко, но после стигнахме до изода че може би Иван не иска да поддържа мн близки контакти в мен, за да не ревнува моя френд( той все пак знае чувствата му към мен). До тзи извод стигнахме,защото когато двамата бяха скарани, той не ме поздравяваше..., а когато се сдобрявахе отново започваше. Един ден бях на косъм да раздавам листовки само с Иван, но това се провали, защото той си намери друга работа. Аз наистина се натъжих, зашото бях хлътнала. Помолих моя френд, да ми даде скайпа му ( т.е конферентна връзка). Един път му пихах "здр" но той не ми отговори :( Ваканцията дойде. Аз отидох на море с моя френд и когато се върнахме той се видял с Иван. Иван попитал за мен ( леко подигравателно) и му казал, цитирам "кажи й да спре да ми се натиска" :!: Това беше ужасна наглост!!! Аз НИКОГА НЕ СЪМ МУ Се НАТИСКАЛА. Единствено, което може да се приеме за някакво отношение към него беше, когато му предложих да играем двамата на шах срешу моя френд :-k :-k Ужас! Много се ядосах и вечерта му писах в скайп че не ми е приятно да говори такива неща и че не е мн интересен , а той ми отговори Е** СИ МАИКАТА !!!! пРЕДСТАВЯ ТЕ ЛИ СИ?? И ЗПОЧНА ДА МЕ ПСУВА. То и аз започна и накрая се изтрихме взаимно!.Казах на моя френд, като се види с него да му каже че е супер недостойно да говои тка на момиче. Когато се видяли започнали да си говорят и Иван започнал да се оправдава....накрая моя френд не се сдържал и попитал : защо не й пуснеш" а той отг : Защото ти си я е**л ( което не е така). Много се разтроих и ми стана супер тъпо.....Почти го забравих, и мн се чудих какво ще му кажа в даскало....И ето днес го видях и супер сериозно му казах "здр" . Той замълча за около 5 сек . после се обърна и кажа "здр" и няква тъпа усмивка.... :smt012 Проблемът е че наистина ме кефи, като го видя и се изчервявам. Знам че всеки разговор с него ще ме принизява.....Но плс ми кажете какво да правя?Как да си обясня тези простотии?дали просто е прекалено странен?Бтв моя френд каза че вече му е писнало да слуша за Него и да не му говоря повече З( тук ревността е много голяма) Уф плс кажете някакъв съвет? :-s

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:12
мм мисля, че ше трябва за малко да се отдръпнеш и от двамата... ти харесваш Иван а той се държи като идиот.. а ти откъде си сигурна, че тоз въпросния Иван не те харесва? знаеш ли, че може да се държи така само, за да си прикрие чувствата към теб и да не засегне общия ви приятел? има сякви варянти.. според мен е най добре за мъничко да се отдръпнеш малко както казах преди малко.. тоест да не се движиш непрекъснато с тоя вашия приятел.. а Иван може даже да не го поздравяваш.. пък ще видим дали няма да подейства.. айде успех :smt006

Lolla
09-18-2007, 20:21
мм мисля, че ше трябва за малко да се отдръпнеш и от двамата... ти харесваш Иван а той се държи като идиот.. а ти откъде си сигурна, че тоз въпросния Иван не те харесва? знаеш ли, че може да се държи така само, за да си прикрие чувствата към теб и да не засегне общия ви приятел? има сякви варянти.. според мен е най добре за мъничко да се отдръпнеш малко както казах преди малко.. тоест да не се движиш непрекъснато с тоя вашия приятел.. а Иван може даже да не го поздравяваш.. пък ще видим дали няма да подейства.. айде успех :smt006Мерси за съветчето,но нека да отбележа че от моя френд няма как да се отръпна. Ние сме мн близки и всички опити за такова отръпване са неуспешни. Аз много си го ценя. А относно Иван...както споменах той не е човек, който ще дойде да те поздрави :? А и все пак тези псувни в скайп мн ме озадачават ](*,) Въпросът ми е според теб наистина ли има въжможност да ме харесва и да с еправи на тъпанар :smt012

sladko_dete
09-18-2007, 20:26
А бе има няква възможност да те харесва и заради твоя приятел от солидарност към него да се държи като гъз... обаче той въобще не е стока за мирисане...
Оо и не говори на твоя френд за Иван, защото на горкия сигурно хич няма да му е лесно... Що пък не пробваш с него? Може и да се получи :)

Lolla
09-18-2007, 20:40
А бе има няква възможност да те харесва и заради твоя приятел от солидарност към него да се държи като "задни части"... обаче той въобще не е стока за мирисане...
Оо и не говори на твоя френд за Иван, защото на горкия сигурно хич няма да му е лесно... Що пък не пробваш с него? Може и да се получи :)Мийй ва е дълга история :P Иначе наистина искам да успея да сваля Иван. И реших да ви питам за мнение, защото аз съм твърде субективна :-k

MiMcHeToOo
09-18-2007, 20:43
мм мисля, че ше трябва за малко да се отдръпнеш и от двамата... ти харесваш Иван а той се държи като идиот.. а ти откъде си сигурна, че тоз въпросния Иван не те харесва? знаеш ли, че може да се държи така само, за да си прикрие чувствата към теб и да не засегне общия ви приятел? има сякви варянти.. според мен е най добре за мъничко да се отдръпнеш малко както казах преди малко.. тоест да не се движиш непрекъснато с тоя вашия приятел.. а Иван може даже да не го поздравяваш.. пък ще видим дали няма да подейства.. айде успех :smt006Мерси за съветчето,но нека да отбележа че от моя френд няма как да се отръпна. Ние сме мн близки и всички опити за такова отръпване са неуспешни. Аз много си го ценя. А относно Иван...както споменах той не е човек, който ще дойде да те поздрави :? А и все пак тези псувни в скайп мн ме озадачават ](*,) Въпросът ми е според теб наистина ли има въжможност да ме харесва и да с еправи на тъпанар :smt012

да, има възможност ;)

koalka
09-19-2007, 08:01
Как въобще можеш да мислиш за тоя темеруд?Точно такъв е.Това, че има хубава външност те е привлекла, обаче отвътре не си знаела какво се крие.Само това, че си въобразява, че му се натискаш и те псува говори много...Просто спри да го поздравяваш, да говориш с него и т.н.Както виждаш на него не му е проблем да го прави. :wink:

09-19-2007, 08:18
мила моя според мене ти си ебати гадната к*чка. Искаш да кажеш че ще тръгнеш с някой който е много близък приятел на момчето, което е влюбено в теб и което ти много цениш!!?? Според мен това което искаш, освен че е егоистично и безчувствено е и невъзможно. Ти нямаш право да причиниш това на своя "приятел", и той няма и да го допусне. В момента в който разбере че си готова да тръгнеш с този негов приятел той просто ще си тръгне... Тук не е въпросът КАК да го свалиш а ДАЛИ да го свалиш. Защото аз лично не познавам момиче, което да не е някакъв катил, и да не е постигнала поне приятелски отношения с този който харесва. Т.е. ти рано или късно ще намериш начин да си говориш с него и рано или късно ще се сближите. Въпросът е дали го искаш.

Lolla
09-19-2007, 09:26
мила моя според мене ти си ебати гадната к*чка. Искаш да кажеш че ще тръгнеш с някой който е много близък приятел на момчето, което е влюбено в теб и което ти много цениш!!?? Според мен това което искаш, освен че е егоистично и безчувствено е и невъзможно. Ти нямаш право да причиниш това на своя "приятел", и той няма и да го допусне. В момента в който разбере че си готова да тръгнеш с този негов приятел той просто ще си тръгне... Тук не е въпросът КАК да го свалиш а ДАЛИ да го свалиш. Защото аз лично не познавам момиче, което да не е някакъв катил, и да не е постигнала поне приятелски отношения с този който харесва. Т.е. ти рано или късно ще намериш начин да си говориш с него и рано или късно ще се сближите. Въпросът е дали го искаш.Малко силни думички използваш, но ще ги подмина. Искам ееин въпрос да ти задам. представи си че има човек, на който ти си позволил да достигне до същността ти, а този човек се влюби в теб. Ноти не изпитваш други чувства освен приятелски. В един момент приятелските ти чувства достигат лимита си и не можеш да го видиш в друга светлина.А този човек е обсебен от теб, не може да живее без да те види. И живее, за да те прегърне ( цитирам. Ти не го отхвърляш, но му обясняваш своте чувства.....той привидно се съгласява. Всички опити да го отдалечиш от себе си, за да не страда са безуспешни. И един момент ти започваш да мечтаеш за онази тръпка, да пофлиртуваш с някое момче, но това е невъзможно , защото другият винаги разбира и му става адски кофти. Изберах Иван, защото то е ясно че няма да тръгнем ( най-малкото заради мия френд), но просто поне да стигнем до разговор. А моя френд не може да се сърди, защото привидно аз просто искам да се есближа с него.........без никакви симпатииии. Ето това е моята объркана история :smt011

GregoryHouse
09-19-2007, 09:39
Разкарай "Иван" спри да го поздравяваш само ще сбъркаш много лошо...и много вероятно твоя фр да се дръпне от тебе...бъди си като преди само с твоя френд а на Иван...Иван да се опрая не моем ги мислим ввсичките тъпаци...и не те е псувал щот иска да си прикрие чувствата той ако ги имаше немаште напсу8ва така каруцарската а щеше да намери някъф друг начин...не се занимавай с него щото може да останеш с празни ръце както казах по-горе...

Бай Иван е бита карта общо казано...

Lolla
09-19-2007, 16:43
Благодаря ви за отговорите, но знайте че е ми е някво м гадно. аз наистина го харесвам. Винаги когато го видя ми с есвива сърцето и ми става неудобно. Аз дори не го поглеждам вече, но ми е мн гадно , защото той идва често д аси говори с моя френд. Моя френд днес най- сериозно ми каза че няма нищ=о против и че не ревнува и че би с ерадвал аз да започна да си гворя с Иван. Днес нещо си говорили . Моя френд го попитал що се държи а така с мен, а той казал :защото ме дразни" . Ааз не се впечатлих от този факт, дори не го поглеждам....но се чудя защо стана така? И наистина искам да променя нещо.....Най- вроятно той се дразни щото се лигавя понякога, но това може да се оправи :smt017 Дори едно нормално "здр" и някакъв жест на внимание мн би ме зарадвал и се чудя какво да правя :|

Lolla
09-20-2007, 16:26
Поредната моя забележка!СИСТЕМАТИЗИРАЙТ СИ ПРОБЛЕМИТЕ В НЯКОЛКО РЕДА!Не мисля че си особенно прав, за да ми правиш забележка. Проблемите на някой хора са се задълбочавали с години и ако не споделят необходимите подробности, никой не може да им помогне. понякога и дребните неща са от значение :-k

babity
09-20-2007, 16:44
Поредната моя забележка!СИСТЕМАТИЗИРАЙТ СИ ПРОБЛЕМИТЕ В НЯКОЛКО РЕДА!Не мисля че си особенно прав, за да ми правиш забележка. Проблемите на някой хора са се задълбочавали с години и ако не споделят необходимите подробности, никой не може да им помогне. понякога и дребните неща са от значение :-k

хубуу от значение, ама аз докато чета последното изречение вече не помня кво точно е станало в началото...

Lolla
09-20-2007, 16:56
Поредната моя забележка!СИСТЕМАТИЗИРАЙТ СИ ПРОБЛЕМИТЕ В НЯКОЛКО РЕДА!Не мисля че си особенно прав, за да ми правиш забележка. Проблемите на някой хора са се задълбочавали с години и ако не споделят необходимите подробности, никой не може да им помогне. понякога и дребните неща са от значение :-k

хубуу от значение, ама аз докато чета последното изречение вече не помня кво точно е станало в началото...А когато някоя твоя риятеллка ти разкаже в сУУУУУУУУУУпер подробно някой нейн объркан проблем, едва ли накрая ти й казваш "много беше дълго и сложно и нищо не разбрах". Знам че тук не сме приятели, а просто непознати.....и никой не е длъжен да ми чете проблемите. :? Но все пак понякога когато хората не те познават, не познават и хората, за които става дума успяват да ти помогнат по-добре.....на това именно се надявам

babity
09-20-2007, 17:00
Поредната моя забележка!СИСТЕМАТИЗИРАЙТ СИ ПРОБЛЕМИТЕ В НЯКОЛКО РЕДА!Не мисля че си особенно прав, за да ми правиш забележка. Проблемите на някой хора са се задълбочавали с години и ако не споделят необходимите подробности, никой не може да им помогне. понякога и дребните неща са от значение :-k

хубуу от значение, ама аз докато чета последното изречение вече не помня кво точно е станало в началото...А когато някоя твоя риятеллка ти разкаже в сУУУУУУУУУУпер подробно някой нейн объркан проблем, едва ли накрая ти й казваш "много беше дълго и сложно и нищо не разбрах". Знам че тук не сме приятели, а просто непознати.....и никой не е длъжен да ми чете проблемите. :? Но все пак понякога когато хората не те познават, не познават и хората, за които става дума успяват да ти помогнат по-добре.....на това именно се надявам

Виж сега моите приятелки не ми разказват сУУУУУУУУУпер подробно, защото сУУУУУУУУУУпер подробното може да се каже с 2 приказки! А това че тукашните непознати могат повече да ти помогнат - ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!! Как ще ти помогнат като не познават теб нито хората за които става дума?! :smt017

Lolla
09-20-2007, 17:52
Поредната моя забележка!СИСТЕМАТИЗИРАЙТ СИ ПРОБЛЕМИТЕ В НЯКОЛКО РЕДА!Не мисля че си особенно прав, за да ми правиш забележка. Проблемите на някой хора са се задълбочавали с години и ако не споделят необходимите подробности, никой не може да им помогне. понякога и дребните неща са от значение :-k

хубуу от значение, ама аз докато чета последното изречение вече не помня кво точно е станало в началото...А когато някоя твоя риятеллка ти разкаже в сУУУУУУУУУУпер подробно някой нейн объркан проблем, едва ли накрая ти й казваш "много беше дълго и сложно и нищо не разбрах". Знам че тук не сме приятели, а просто непознати.....и никой не е длъжен да ми чете проблемите. :? Но все пак понякога когато хората не те познават, не познават и хората, за които става дума успяват да ти помогнат по-добре.....на това именно се надявам

Виж сега моите приятелки не ми разказват сУУУУУУУУУпер подробно, защото сУУУУУУУУУУпер подробното може да се каже с 2 приказки! А това че тукашните непознати могат повече да ти помогнат - ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!! Как ще ти помогнат като не познават теб нито хората за които става дума?! :smt017Ми тъй като не те познават, могат да бъдат ОБЕКТИВНИ. наистина приятелите, са хората които би трябвали да те разбират най- добре. но когато вече темата е станала банална?Когато някм какво повече да ти кажа?Тогава имащ нужда от някой друг

babity
09-20-2007, 18:09
Поредната моя забележка!СИСТЕМАТИЗИРАЙТ СИ ПРОБЛЕМИТЕ В НЯКОЛКО РЕДА!Не мисля че си особенно прав, за да ми правиш забележка. Проблемите на някой хора са се задълбочавали с години и ако не споделят необходимите подробности, никой не може да им помогне. понякога и дребните неща са от значение :-k

хубуу от значение, ама аз докато чета последното изречение вече не помня кво точно е станало в началото...А когато някоя твоя риятеллка ти разкаже в сУУУУУУУУУУпер подробно някой нейн объркан проблем, едва ли накрая ти й казваш "много беше дълго и сложно и нищо не разбрах". Знам че тук не сме приятели, а просто непознати.....и никой не е длъжен да ми чете проблемите. :? Но все пак понякога когато хората не те познават, не познават и хората, за които става дума успяват да ти помогнат по-добре.....на това именно се надявам

Виж сега моите приятелки не ми разказват сУУУУУУУУУпер подробно, защото сУУУУУУУУУУпер подробното може да се каже с 2 приказки! А това че тукашните непознати могат повече да ти помогнат - ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!! Как ще ти помогнат като не познават теб нито хората за които става дума?! :smt017Ми тъй като не те познават, могат да бъдат ОБЕКТИВНИ. наистина приятелите, са хората които би трябвали да те разбират най- добре. но когато вече темата е станала банална?Когато някм какво повече да ти кажа?Тогава имащ нужда от някой друг

ооо.... представите ни на нас двечките са прекалено различни! няма смисъл да спорим, защото аз като цяло мисля, че не бива да занимаваме околните с проблемите си и сами да си се оправяме със всичко и аз така се стремя да правя...затова няма смисъл...