PDA

View Full Version : Проблем



Колисника
09-18-2007, 21:30
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:33
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy

офф ама и ти си един начи.. кво като си грозен ве ?! мислиш си, че няма момичета на тоя свят които да не гледат скапаната външност ли !? е ако така си мислиш - сбъркал си .. другото което е.. тва, че си малко дръпнат може да се оправи споко.. (:

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:37
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy
Няма грозни хора....гарантирам ти ще си намериш приятелка,просто се иска търпение.....И аз съм грозен и какво?

грозен си ама друг път.. не говори глупости (:

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:40
Ет виждаш ли.....аз се мисля за грозен :?

е аз пък не те мисля за грозен.. точка по въпроса хъх (:

bloodranger
09-18-2007, 21:45
Нали уж минавахте на ЛС бе гълъб4ета :lol: :lol: :lol: :lol:
туй по темата---->вий сиа аз сам имал гаджи за 5 дена <---айде смейти са--->тъй 4е нема са плашиш има и други кат тебе НО за секи влак си има пътници---->тва си го повтарям откакто съм сам ,ма нещо ни са ка4ват даеба :smt010 :smt005 :smt005 :smt005

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:47
Нали уж минавахте на ЛС бе гълъб4ета :lol: :lol: :lol: :lol:
туй по темата---->вий сиа аз сам имал гаджи за 5 дена <---айде смейти са--->тъй 4е нема са плашиш има и други кат тебе НО за секи влак си има пътници---->тва си го повтарям откакто съм сам ,ма нещо ни са ка4ват даеба :smt010 :smt005 :smt005 :smt005

бе я пък ти :-D ми ако не искам на ЛС :-D а и кво следиш чужди разговори :-D

Shogi
09-18-2007, 21:48
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy
Няма грозни хора....гарантирам ти ще си намериш приятелка,просто се иска търпение.....И аз съм грозен и какво?
Мале батка..недей така..има универсално грозни хора...Но все пак пича е на 17, а и никак не ми се вярва да е от тях..Всмисъл тия за които говоря ... бе то не е грозно, то си е направо страшно..

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:51
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy
Няма грозни хора....гарантирам ти ще си намериш приятелка,просто се иска търпение.....И аз съм грозен и какво?
Мале батка..недей така..има универсално грозни хора...Но все пак пича е на 17, а и никак не ми се вярва да е от тях..Всмисъл тия за които говоря ... бе то не е грозно, то си е направо страшно..
Има и универсално глупави момичета който да харесват уникално грозни момчета...

ако си харесаш някой грозен тва значи, че си глупав ? :-s или аз не чатнах нещо :-s

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:57
Ами да доста е глупаво!За мен!

:-s според мен външноста не е важна а характера.. но.. както и да е

thefreak
09-18-2007, 22:26
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy
То отде знаеш какви проблеми имам?
Има много по сериозно неща, които влизат в категория "проблеми", от това да си нямал връзка с момиче.

thefreak
09-18-2007, 22:28
Ами да доста е глупаво!За мен!

:-s според мен външноста не е важна а характера.. но.. както и да е
bullshit...
Хич да не е на първо място външноста.

50cent
09-18-2007, 23:32
abe ne e vajen vun6niq vid

lo6oto e 4e men puk momi4etata me zaglejdat mnogo i sq se 4uda zaradi vun6niq mi vid ili zaradi dobrodu6niq alex vutre v men sega kato se setq nemoga da kaja 6toto edno moi4e mi be6e kazalo 4e sum nai krasiviq s kogoto e izlizala a ima6e edno mom4e koeto e izlizala az kato gi vidqh oniq te sa bahti pi4ovete e po krasiv sum bil posle mi kaza 4e takova mom4e kato men ne e vijdala na vutre6en vid e tva ve4e me hvurli v razmisli

scorpias
09-19-2007, 03:53
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy
Препоръчвам самоубийство със бръснарско ножче
:-({|= :-({|=

09-19-2007, 05:10
[quote="Колисника"]Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy


kvo kato si grozen .ima tolkova grozni mom4eta koito hodqt sgotini momi4eta .sega drug e vuprosa ako se durzi6 gadno i drupnato

sh3_1s_7h3_0n3
09-19-2007, 07:18
Ами да доста е глупаво!За мен!

:-s според мен външноста не е важна а характера.. но.. както и да е

Това може да го каже само някой, който има добра външност и не се е сблъсквал с пренебрежението на другите или сърказтичните подмятания относно визията си...
Разбира се, че характерът е важен, но нали се сещаш пък че 'опаковката' продава...
Като отидеш в магазина си купуваш това, което е по-лъскаво, по-съблазнително, пък после виждаш к'во му е съдържанието...



thefreak е прав... има много по-големи 'проблеми' от това 'да си грозен като дявола' или 'да не си бил с момиче'. Всеки с проблемите си и всеки си мисли, че неговите са най-големи, най-трудно разрешими, той е най-големия страдалец и т.н., и т.н. Човек просто не трябва да се отчайва и да намира сили да продължава напред независимо от трудностите... и да не се изживява никога като 'жертва'... :)
Така че...ти само кураж, защото и на твоята улица ще изгрее слънце :wink:

koalka
09-19-2007, 07:40
За всеки неговите проблеми са си най-големи, нали знаеш? :wink:

09-19-2007, 18:14
[quote=SWASTICA]Ами да доста е глупаво!За мен!

:-s според мен външноста не е важна а характера.. но.. както и да е

[b]Това може да го каже само някой, който има добра външност и не се е сблъсквал с пренебрежението на другите или сърказтичните подмятания относно визията си...
Разбира се, че характерът е важен, но нали се сещаш пък че 'опаковката' продава...
Като отидеш в магазина си купуваш това, което е по-лъскаво, по-съблазнително, пък после виждаш к'во му е съдържанието...[b]


Ne si prav.Az su6to ne sam koi znae kolko krasiva,no mislq 4e vun6nosta ne e vsi4ko...

kael
09-19-2007, 18:16
Проблема е следния. На някои може да прозвучи несериозно, обаче то си е сериозно. No shit. На 17 години съм и съм грозен като дявола. Не мога да зарибявам, и съм малко дръпнат. Е това ако не е проблем незнам какво е. Както се подразбира съм нямал каквито и да е отношения с момичета досега. Не че искам съвет, просто го написах, за да видите че вашите проблеми са нищо пред моите, enjoy


постни едни снимки пич ... мисля че не си толкова грозен за колкото се мислиш ....

sasha_90
09-19-2007, 18:48
И мислиш,че уж като си грозен това е проблем?О,не!Това не е нищо с мъката,която я има навсякъде.Дори и да си грозен пак ще се намери момиче за теб.

IGNGN
09-19-2007, 19:21
@Автора

Бате, няма да се плашиш
Ако искаш да прикоткаш некоя само и кажи "Имам пари, ела" и си се уредил

kael
09-19-2007, 19:25
пич покажи снимки ( наистина бе :) )

GregoryHouse
09-19-2007, 19:30
Мен не ми стана ясно кфо общо има "проблема" ти с раздела?! И кфо кат си грозен?! Направи си пластична операция или ползвай чувал. И да Изродът има право външния вид е адски важен за всички тъпи пикли до 20 поне щот не щат да чуят "Бааа на тая гаджето е мега грозен". И искам да питам къде си виждал дявол че знаеш че си грозен като него ?!

RaLkb
09-20-2007, 17:08
xaxxaxaxaxa ti si mnogo zle be viziqta ne e nai vajnoto vav edin chovek!!!

s'n'd
09-20-2007, 17:15
офф бе да не ти пука, че си грозен стига да има нещо горе и да се държиш както трябва и нямаш проблеми :wink:
П.С. Както с казва : Може да не съм перфектен, но някои части от мен са просто страхотни ! :)

assd
09-20-2007, 17:16
@Автора

Бате, няма да се плашиш
Ако искаш да прикоткаш некоя само и кажи "Имам пари, ела" и си се уредил
абе не стаа само с казване :lol: требе и да покажеш некой лев, тогава си се уредил :idea:

gabi_94
09-20-2007, 17:26
Zashto misli6 4e si grozen? Za nqkoi hora grozen zna4i da si grozen vatreshno a ne vanshno. Kakav ti e problema ako vatreshno si super gotin 4ovek? vse oshte sashtestvuvat momi4eta koito ne darjat da si super krasavec izlqzal ot modnoto spisanie a prosto da ima6 dobar harakter. Ne se oplakvai tolkova ima hora s mnogo po-golemi problemi. izobshto za kvo si pusnal taq tapa tema?