PDA

View Full Version : тя е влюбена в мен , а не иска да го признае



,./
09-18-2007, 21:34
99 % сигурен че е влюбена в мен обаче не иска да си го признае...
споделя ми е че е супер привързана към мен и че много ме обича ... , но разбира се почти сяко момиче казва тези неща на 102030 момчета с който е приятелка... , обаче тя не само ми ги казва и но ги и показва ... например с това че ме преграща по 12030230124 милиона пъти на ден... пише ми по скайп , споделя ми че ако има нуждата да си говори с мен и като ме няма и е кофти , забелязвам че и думите ми почнаха да тежат за нея ... ако преди 1 година и кажех ..." тъпа си, не ме занимавай..." тя просто щеше да ми отговори по същия начин ... ако сега и го кажа тя ще се сдуха и ще и прецакам настроението за целия ден , че може и още няколко да я държи... , ако не я прегърна също се сдухва
Но все пак може това да е начина по който тя показва приятелството си... преди време аз бях влюбен в нея и като и казах тя ме отряза под предтекст че ме обича като най-добрия й приятел
Сега ме е страх че ако почна да я прегращам и че почна да си говоря с нея много пак ще се влюбя в нея :smt007

Как да я накарам да си признае че ме обича и да потръгнат нещата или да я отрежа завинаги.... ако се влюбя аз се прецаквам ... а не искам това да става ...

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:37
99 % сигурен че е влюбена в мен обаче не иска да си го признае...
споделя ми е че е супер привързана към мен и че много ме обича ... , но разбира се почти сяко момиче казва тези неща на 102030 момчета с който е приятелка... , обаче тя не само ми ги казва и но ги и показва ... например с това че ме преграща по 12030230124 милиона пъти на ден... пише ми по скайп , споделя ми че ако има нуждата да си говори с мен и като ме няма и е кофти , забелязвам че и думите ми почнаха да тежат за нея ... ако преди 1 година и кажех ..." тъпа си, не ме занимавай..." тя просто щеше да ми отговори по същия начин ... ако сега и го кажа тя ще се сдуха и ще и прецакам настроението за целия ден , че може и още няколко да я държи... , ако не я прегърна също се сдухва
Но все пак може това да е начина по който тя показва приятелството си... преди време аз бях влюбен в нея и като и казах тя ме отряза под предтекст че ме обича като най-добрия й приятел
Сега ме е страх че ако почна да я прегращам и че почна да си говоря с нея много пак ще се влюбя в нея :smt007

Как да я накарам да си признае че ме обича и да потръгнат нещата или да я отрежа завинаги.... ако се влюбя аз се прецаквам ... а не искам това да става ...

що пък ако се влюбиш ти да се прецакваш.. баси О.о ... ми кажи и го кво чакаш.. кат си 99% сигурен..

09-18-2007, 21:40
на 5 години съм ...
еми прецаквам се ... щото тя ако не ме харесва ... ще ми е кофти като аз съм влюбен в нея

,./
09-18-2007, 21:41
преди време аз бях влюбен в нея и като и казах тя ме отряза под предтекст че ме обича като най-добрия й приятел ... не искам пак да става така

MiMcHeToOo
09-18-2007, 21:41
на 5 години съм ...
еми прецаквам се ... щото тя ако не ме харесва ... ще ми е кофти като аз съм влюбен в нея

божке.. добре щом казваш няма да споря :-s тогава тичай още утре да и кажеш, че да не си се влюбил още :-s

,./
09-18-2007, 21:44
+ жените разсъждавате така

Щом го имам не ми е интересен... но щом той не е мой трябва да го имам навсяка цена

09-18-2007, 21:45
на 5 години съм ...
еми прецаквам се ... щото тя ако не ме харесва ... ще ми е кофти като аз съм влюбен в нея
И какво повече те топли две думи:"Обичам те" или действията който правите заедно? ....."Искаш ли да станем гаджета?"-така питат 14-15 годишните...а ти какво очакваш да ти каже...."Обичам те като гадже ли :shock:" ....щом те прегръща значи и е приятно,щом и е приятно значи те иска....Целуни я ...като тръгне да те прегръща я целуни..това е моя съвет! 10х
пък ще видим кво ще стане

50cent
09-18-2007, 23:35
namirisva6 mi na lape koeto si nqma rabota

09-19-2007, 05:15
sudeiki po dumite ti spored men po golqma veroqtnost ima da te obi4a samo kato priqtel.ako ne e taka za6to 6te te reze

koalka
09-19-2007, 07:49
Не иска да си признае може би, защото ти не изпитваш същото към нея...
Но определено тези неща, които прави говорят, че поне те харесва.Ако искаш остави нещата така, тя е решила за себе си да не ти казва.

GregoryHouse
09-19-2007, 09:25
namirisva6 mi na lape koeto si nqma rabota

и ти... :evil: