PDA

View Full Version : едно момиче от класа ми



09-19-2007, 07:52
значи ся си харесвам една от новия ми клас незнам как да постъпя неискам някак си да имам връзка с момичета от моя клас ама е мн сладка ;щ как да ви опи6а просто миналата година пак стана със6тия проблем и после не си говорихме докрая на годината тя не ми и даде 6анс де но после разправи на всичките си приятелки от класа а те бяха некфи лигли и целия клас се ебава6е сичките бяха тапанари но нз4 мисля да пробвам да я опозная да видя 6то за човек е и тогава може да продължа мислите ли че е редно така ?

Presley
09-19-2007, 08:01
Еми щом я харесваш,естествено че е редно :shock: Но верно първо трябва да я поопоэнаеш,че може на външен вид да е страхотна,ама кат почне да мисли да става кофти.

Sweet__baby
09-19-2007, 08:02
Ами признай си, че я харесваш и й кажи да го пази в тайна, ако класа ви е гаден... :roll: Де да знам аз... :lol:

GregoryHouse
09-19-2007, 09:55
Не прибързвай с признанията щот има яки крака/дупе/муцунка/цици и прочие първо я прецени...опознай я...пък после ако още те кефи не го мисли...

Diva4e
09-19-2007, 10:13
Опознай я първо.Ако и след това имаш същата симпатия към нея действай.Няма нищо лошо в това да си искрен и не трябва да те е страм от това нещо.А,че някой ти се подиграва нека си говори теб това изобщо не трябва да те притеснява.И ако се палиш,че някой ти се подиграва още по зле за теб...трябва да си безразличен за такива дреболии

devil_feel_f
09-19-2007, 10:27
Първо я опознай,защото външният вид лъже.Отвън ти изглежда прекрасна,а отвътре може да е ужасна.След като я поопознаеш ще си прецениш дали все още искаш да си с нея.

09-19-2007, 12:30
OT KOI GRAD SI AKO NE E TAINA?

VivaLaIdiotism
09-19-2007, 12:37
OT KOI GRAD SI AKO NE E TAINA?







На бас, че е строго секрено и сега КГБ е след теб защото си се интересувал твърде много.
Обречен си, аз предлагам да се скриеш под леглото.

sasha_90
09-19-2007, 13:04
Да,не е лошо първо да я опознаеш.Като гледаш външния вид лесна моеш да се излъжеш.

MiMcHeToOo
09-19-2007, 15:34
Защо трябва да и признаваш директно,че я харесваш? Прави и намеци,бъзикай я. Така хем ще можеш да усетиш дали има нещо към теб,хем дори да не те харесва няма да има от кво да те е срам,щото така винаги можеш да кажеш,че просто си я бъзикал,ако стане нещо на въпрос в класа ти :wink:

съгласна :wink:

yuyuto
09-19-2007, 16:05
Баце само ще ти дам един съвет деистваи бавно и я опознаи добре че .... после да не се гледате накриво и само да си създаваш излишен дискомфорт до края на училището
Еми прав е човека... :roll: Наистина трябва да погледнеш и "под шушулката" :-D :lol: Айде успехчета!

sladko_f
09-20-2007, 00:42
I az kazvam,4e parvo trqbva da q opoznae6.Van6niqt vid ponqkoga laje i otnovo 6te dam primer.V klasa ima6e edno mom4e.Be6e mi simpati4en.Parvite dni samo si sede6e na stola i se usmihva6e na vsi4ki,a sled nqkolo dena mu proli4a kakav t1panar e.Gavri se sas vsi4ki momi4eta ot klasa za da se pravi na interesen i da podrajava na drug idiot ot klasa.Podminava ni kato uli4ni znaci i kato iska ne6to ot nqkoko se obra6ta kam nego s "P**ko"
Zatva parvo go opoznai momi4eto i ako e gotino po harakter deistvai!