PDA

View Full Version : проблем със съученик ;(



mitio panchev
09-19-2007, 09:19
Здравейте...От миналата година имам проблем със един от съседния клас дето постоянно ме тормозеше,и сега тази година пак същото...Вървим си няколко човека и в първия момент той си говори най нормално,и в следващия се обръща към мене и казва " нещо смешно ли казах бе " и ме удря през гърдите...И тва е постоянно.Тъпото е че с цялото даскало се разбирам перфектно,не съм сдухан,движа се с готините и т.н. но нищо не мога да направя срещу тоя,опитвам се да избегна боя защото все пак той е боксьор и цялото даскало му се мазни и са му приятели...Просто не знам кво да правя,предложете някакъв начин да престане да ме тормози че е ужасно..Мерси предварително

AnTiBuLLsHiTs
09-19-2007, 09:31
:-k Ми питай го що те тормози? :-D

Deskataaa
09-19-2007, 09:48
ne tursi pri4ina, na4inite da prestane da te tormozi sa 2:
1. ponqkoga edinstveniqt na4in da nakara6 darugite da te uvajavat e na purvo mqsto da uvajava6 sebe si. ne mu pozvolqvai da te udrq. kogato te udari kaji"kakvo pravi6? zabolq me!ebasi az udrqm li te taka ?" no s obvinitelen ton, a ne s tiho glas4e.

2. Gledai da go izbqgva6, a kogato ste zaedno si mul4i i ne se smei da go drazni6

kakto vijda6 variantite malko si protivore4at, no tui kato ne znam slu4aq ot-do tova sa suvetite-izbirai. nai vajnoto e da ne se pla6i6 ot nego, az imah edno gadje boksior, poboinik si pada6e i toi, ama vajnoto e ti da ne se tormozi6 zaradi gre6kite na drugite! aide uspeh ti jelaq:) i ne se ot4aivai!

desoxy
09-19-2007, 10:01
отиваш купуваш 1 бокс и го почваш :::

thefreak
09-19-2007, 10:16
Кво се церемониш? Лепи му 1 шамар.
Може и да се сбиете, но по-добре така, все пак си момче, боя изгражда.

09-19-2007, 10:50
Щом не искаш с бой,срещни го някъде и си поприказвайте,питай го защо се държи така и съм 100 % сигурен че ще станете приятели

09-19-2007, 13:13
Заключението е
че си путка и сигурно си лимонката в тая група
и кат е боксьор к'во да не мислиш че е някъв мощен
боксьорите са най-слаби в краката щото незнаят как да се защитават ако ги нападнеш там
за туй кат да удари пак го спъни и го ритай на харабия
щото набиеш ли го него другите по друг начин ще те гледат и ще те мислят за някъв
и вече няма да си лимонката

Горният пост е мой
09-19-2007, 13:14
тоя сайт е голям изверг сам си цензурира думите

N0_feAR
09-19-2007, 13:32
еми в случея ти виждам няколко варианта:
страни от него, гледай да го избягваш и да не му се връзваш
друг вариант почни и ти някакъв такъв спорт и после при следващото бутане му цапни един....ся верно не е хубаво да се биеш, но така ще покажеш че не си слабак за какъвто те мисли и един вид ще му се опълчиш...
и трети вариант е да си поговориш с него (но не като уплашен заек, а с нагласа за премирение) Ако е в компания въпросният човек едва ли ще те изслуша и разбере, за това ако успееш да го изхващаш някъде сам си поговорете нормално, може и приятели да станете...кой знае

vikipf
09-19-2007, 13:34
Решенията са 2... Или му се мазниш докато той те бие и тормози.. Или му с еопълчваш.. Казваш му, ч ене ти е приятно да го прави тва и си отнасяш последствията..

sasha_90
09-19-2007, 13:36
Ако поговориш с него няма ли начин да си изясните положението.Питай го защо така се държи с теб.

lina1707
09-19-2007, 17:03
Ми или му лепи 2 шамара и приключвай с него, или се опитай да се сприятелите ама не да му сваляш звездите ами си поговорете ddz

bqsna_teenagerka
09-19-2007, 19:10
ne tursi pri4ina, na4inite da prestane da te tormozi sa 2:
1. ponqkoga edinstveniqt na4in da nakara6 darugite da te uvajavat e na purvo mqsto da uvajava6 sebe si. ne mu pozvolqvai da te udrq. kogato te udari kaji"kakvo pravi6? zabolq me!ebasi az udrqm li te taka ?" no s obvinitelen ton, a ne s tiho glas4e.

2. Gledai da go izbqgva6, a kogato ste zaedno si mul4i i ne se smei da go drazni6

kakto vijda6 variantite malko si protivore4at, no tui kato ne znam slu4aq ot-do tova sa suvetite-izbirai. nai vajnoto e da ne se pla6i6 ot nego, az imah edno gadje boksior, poboinik si pada6e i toi, ama vajnoto e ti da ne se tormozi6 zaradi gre6kite na drugite! aide uspeh ti jelaq:) i ne se ot4aivai! е тва много ме изкефи особенно първия на4ин!

Reed
09-19-2007, 19:15
Кажи,че си обратен и може бързо да се одръпне :lol:

09-19-2007, 20:42
axxaxa do tuka ni6to nqma da podeistva, i az sym boxior, a na6eto samo4uvstvie e visoko, edinstveno ako bie6 boxior 6te zapo4ne da te uvajava ina4e s takiva putkenski nomera 6amari i kvoto i da e nqma da stane ni6to.