PDA

View Full Version : Какво е за вас щастието?



емотиконс
09-19-2007, 10:23
Нека всеки един от вас да се позамисли и да обясни какво е за него щастието? :-({|=

quench
09-19-2007, 10:27
браво! тая тема покава, че имаш умствен багаж за 5-ти клас - по старите стандарти - значи сега си към 8-ми клас некъде

много много интелигентно, братче

я отговори на контравъпросите "къв е смисълът на живота, вселената и всичко останало?" и на "2 х 2 = ?"

stillteenager
09-19-2007, 10:49
браво! тая тема покава, че имаш умствен багаж за 5-ти клас - по старите стандарти - значи сега си към 8-ми клас некъде

много много интелигентно, братче

я отговори на контравъпросите "къв е смисълът на живота, вселената и всичко останало?" и на "2 х 2 = ?"

братче, защо обиждаш братчето?
мога да те съдя форумно по 3 от наредбите, а именно



чл. 2 Задължения на потребителите
ал 9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.

къде тук отговори на въпроса 'Какво е за вас щастието?'
къде тук помогна?
къде тук показа сериозността си към зададения въпрос?

да довършим ли?


чл.2 ал. 13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

може би, ти си човекът, към когото трябва да напишеш този твой пост

отговор към темата:
щастието за мен е знанието

FelisDirus
09-19-2007, 10:53
браво! тая тема покава, че имаш умствен багаж за 5-ти клас - по старите стандарти - значи сега си към 8-ми клас некъде

много много интелигентно, братче

я отговори на контравъпросите "къв е смисълът на живота, вселената и всичко останало?" и на "2 х 2 = ?"

братче, защо обиждаш братчето?
мога да те съдя форумно по 3 от наредбите, а именно



чл. 2 Задължения на потребителите
ал 9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)
11. Да НЕ публикуват теми или мнения с несериозен характер.

къде тук отговори на въпроса 'Какво е за вас щастието?'
къде тук помогна?
къде тук показа сериозността си към зададения въпрос?

да довършим ли?


чл.2 ал. 13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

може би, ти си човекът, към когото трябва да напишеш този твой пост

отговор към темата:
щастието за мен е знанието


:smt044

ти пък от къде се появи, бе?!

хахахахахаха.. човече, разсипа ме... :lol:

`Death`Whore``
09-19-2007, 10:57
Щастието е чувство.

quench
09-19-2007, 11:00
на разпит ли съм, ти да не си инфантилна кука? :)

иначе си отговорих на въпроса, теенче

щастието не можеш да го дефинираш, не можеш да дефинираш нещо толкова по-голямо от мизерната си душица

и да, ще обиждам, ще хуля и ще потъпквам правилата

ако получа бан, има толкова много възможни регистрации, вързани с куенч, че не ми се мисли

:)

OtherDimension
09-19-2007, 11:00
крокодил.. али макбииийл..

^Sam90^
09-19-2007, 11:10
Пълно щастие няма. Винаги има оооще нещо, което ти липсва. Може би е така, защото ние, хората, сме си алчни и ненаситни.
Щастлив се чувствам, когато съм си свършил работата и не ми тежи нищо на съвестта, когато съм между любимите си хора и когато получавам това, което искам. Мисля, че това важи за всички... :roll:

`Death`Whore``
09-19-2007, 22:27
на разпит ли съм, ти да не си инфантилна кука? :)

иначе си отговорих на въпроса, теенче

щастието не можеш да го дефинираш, не можеш да дефинираш нещо толкова по-голямо от мизерната си душица

и да, ще обиждам, ще хуля и ще потъпквам правилата

ако получа бан, има толкова много възможни регистрации, вързани с куенч, че не ми се мисли

:)
Душко, ти си пич. :)

bungle
09-20-2007, 06:35
За мен щастието е спокойствието.

IlLuSi0nS`
09-20-2007, 06:38
щастие е да чувстваш, че нищо повече не ти е нужно.. едно такова усещане за пълнота.. щастие е свобода.. щастие е да искаш да сграбчиш мига и никога да не го пуснеш да отлети.. щастие е все едно летиш.. щастие е да си тук и сега и нищо друго няма значение.. щастие е да усетиш вечността.. как единствения миг се превръща във вечност.. как света около теб се замъглява и изчезва постепенно.. как времето и пространството се размиват и оставаш само ти.. мислите изчезват и остава само чувство.. едно такова безкрайно свободно неограничено вечно пълно усещане за самия теб.. знам, защото съм го изпитвала.. щастие..

Nightingale
09-20-2007, 06:51
Щстието е преходно

IlLuSi0nS`
09-20-2007, 06:52
щастие е да чувстваш, че нищо повече не ти е нужно.. едно такова усещане за пълнота.. щастие е свобода.. щастие е да искаш да сграбчиш мига и никога да не го пуснеш да отлети.. щастие е все едно летиш.. щастие е да си тук и сега и нищо друго няма значение.. щастие е да усетиш вечността.. как единствения миг се превръща във вечност.. как света около теб се замъглява и изчезва постепенно.. как времето и пространството се размиват и оставаш само ти.. мислите изчезват и остава само чувство.. едно такова безкрайно свободно неограничено вечно пълно усещане за самия теб.. знам, защото съм го изпитвала.. щастие..

от казаното от теб извеждам следният извод:

щастие = смърт

леле и защо пък смърт.. все пак аз все още съм жива хаахха нещо не ти е правилен извода ми се струва :mrgreen:

I'm crazy
09-20-2007, 06:57
Щастието е истинско...само когато може да го споделиш с някой!!!Щастието е различно за всеки... :roll: Но за мен щастието е когато си заобиколен от храта, които обичаш...Защото тва с пари не може да се купи!!! :D

`Death`Whore``
09-20-2007, 07:02
Как така е истинско, когато го споделяш? Колко щастлива съм се чувстватала, когато съм се разхождала сама...в Борисова например...ако бях с някого, той щеше да ме разсейва.

А IlLuSi0nS`...стани учителка по литература или политик - удава ти се да говориш много и да не казваш нищо.

bungle
09-20-2007, 07:10
Колко щастлива съм се чувстватала, когато съм се разхождала сама...в Борисова например..


Да, и аз така. :)

I'm crazy
09-20-2007, 07:20
Еми примерно аз ако спечеля от тотото...Ще искам да отида с някай некъде...да не съм сама...да споделя радостта си...да зарадвам и другите...И аз съм щастлива,когато съм си сама в нас...ама ми липсват понякога хората...понякога ми е толкова самотно!!! :?

`Death`Whore``
09-20-2007, 07:21
Разбира се. Моите любими хора ме правят адски щастлива. Но за самото щастие при спечелването от тотото не са ти нужни хора - където и да си, каквото и да правиш, пак ще се почувстваш щастлива.

IKisseDAGirL
09-20-2007, 14:27
За мен е чувство на пълно удовлетворение, когато всичко е точно така, както си го искал, все едно си се пренесъл в мечтите си :) Изпадаш в една еуфория, светът ти се струва по-цветен от обикновено и няма нещо, което да те тревожи, да те прави мрачен... Сякаш вътре в теб внезапно се е появил голям извор на положителна енергия :)
Но както всяка по-силна емоция, и то не е много трайно.
Ще те държи момент-два, 1 ден или най-много седмица, след това най-често ежедневието го убива.

Хубавото e, че макар и понякога за кратко, през живота си можем да изпитваме щастие неограничен брой пъти ;-)

FelisDirus
09-20-2007, 14:34
беее, щастие...
няма такова животно

човек много обича да се заблуждава с разни измишльотини
днес си окей, утре - не
тва е

`Death`Whore``
09-21-2007, 07:55
Така е, Хихо, тези неща не могат да се обяснят. Ако можеха, философията нямаше да съществува :-D


беее, щастие...
няма такова животно

човек много обича да се заблуждава с разни измишльотини
днес си окей, утре - не
тва е
Нормално е. Човешките емоции са моментни и както те връхлитат, така и си отиват. Не можеш да си шастлив при положение, че някой твой близък е починал, нищо, че имаш най-прекрасното гадже и работа...