PDA

View Full Version : Има ли любов вобще???



LoVe----->SeX
09-19-2007, 11:03
Вече не знам кво става аз съм на 16 иии имах наистина страхотно гадже поне така изглеждаше беше наистина момчето мечта той не ми беше само гадже беше ми и приятел ходехме навсякаде заедно и вобще всичко беше върха ,но само за няколко месеца докато не стана дума за секс тогава бях на 14 и скоро щях да ставам на 15 и наистина не бях готова а и не мислех ,че трябва да го правя толко рано ,но той каза че ако искам да сам с него ще трябва. Наистина ми стана много тъжно че на него му беше само за секса и за това го зарязах та въпроса ми е правилно ли направих?

Phoenixheart
09-19-2007, 11:12
101%

heely
09-19-2007, 11:13
Моето мнение е че си постъпила правилно :wink: Щом си мислила че не си готова,не го правиш,а той ако толкова дуржеше на теб щеше да те разбере и нямаше да ти постави такова условие. [-(

Anf3tamin4o
09-19-2007, 11:25
Не си избирай партниор само заради секса такива са фулл.Правилно си постъпила + това тези който са заради секса не държат голяма връзка ;-)

swords1010
09-19-2007, 12:05
Правилно си постъпила! Иии, да мисля, че любов има! :wink:

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:07
Вече не знам кво става аз съм на 16 иии имах наистина страхотно гадже поне така изглеждаше беше наистина момчето мечта той не ми беше само гадже беше ми и приятел ходехме навсякаде заедно и вобще всичко беше върха ,но само за няколко месеца докато не стана дума за секс тогава бях на 14 и скоро щях да ставам на 15 и наистина не бях готова а и не мислех ,че трябва да го правя толко рано ,но той каза че ако искам да сам с него ще трябва. Наистина ми стана много тъжно че на него му беше само за секса и за това го зарязах та въпроса ми е правилно ли направих?

Ако ви кажа, че секса всъщност не е толкова страшен, ще ми повярвате ли? Но ако смяташ, че не си била готова, да, правилно си постъпила.

marina star
09-19-2007, 12:51
=D> =D> =D> bravo momi4e!!!!!!!!!!!mn pravilno si postapila,rqdko se sre6tat takiva kato teb v dne6no vreme =D> =D> =D> =D>

09-19-2007, 12:54
Devstvenosta e le4ima ako se otkrie na vreme!!!!

Dark_Angel_F
09-19-2007, 13:43
Има любов , но явно със тази твоя връзка я е нямало......... Той е ходел с теб само защото е искал да те вкара в леглото и да си му само една бройка... Бувшия ми искаше да правим секс , но аз му отказах ,защото не бях готова , и той го прие нормално ,защото ме обичаше много и не икаше само заради една нощ нищо между нас д ане е същото.

DarkAngelOfHope
09-19-2007, 14:10
Има любов , но явно със тази твоя връзка я е нямало......... Той е ходел с теб само защото е искал да те вкара в леглото и да си му само една бройка... Бувшия ми искаше да правим секс , но аз му отказах ,защото не бях готова , и той го прие нормално ,защото ме обичаше много и не икаше само заради една нощ нищо между нас д ане е същото.

а ти що го заряза а ? :-D

по темата :

добре си постъпила, и любов има ... но трудно се намира истинска и чиста в която секса не е условие за да я има, секса трябва да допълва любовта :)

Devilka
09-19-2007, 14:14
Правилно си постъпила.Явно не те е обичал наистина и е искал само секс от теб..и да,любов има.

KimBerLy1912
09-19-2007, 14:20
Би трябвало да има...

Dark_Angel_F
09-19-2007, 14:22
Има любов , но явно със тази твоя връзка я е нямало......... Той е ходел с теб само защото е искал да те вкара в леглото и да си му само една бройка... Бувшия ми искаше да правим секс , но аз му отказах ,защото не бях готова , и той го прие нормално ,защото ме обичаше много и не икаше само заради една нощ нищо между нас д ане е същото.

а ти що го заряза а ? :-D

по темата :

добре си постъпила, и любов има ... но трудно се намира истинска и чиста в която секса не е условие за да я има, секса трябва да допълва любовта :)
Не се чувствах напъло готова пък и мсиля че ан моята възраст е прекалено рано ( на 14 съм )

ProstoAz
09-19-2007, 14:45
По това не е може да си правиш изводи, че "на него му е само за секса"!
Първо - всеки полово съзрял човек има определени нужди и желания, второ - чакал те е достатъчно време. Щом си преценила, че не искаш да го направиш с него - ОК, но трябва да се съмняваме в твоята "любов" на първо място, а не в неговата.

krem4et0
09-19-2007, 15:22
По това не е може да си правиш изводи, че "на него му е само за секса"!
Първо - всеки полово съзрял човек има определени нужди и желания, второ - чакал те е достатъчно време. Щом си преценила, че не искаш да го направиш с него - ОК, но трябва да се съмняваме в твоята "любов" на първо място, а не в неговата.
Защо? Аз не мисля, че като обичеш автоматично си готов да правиш секс. Двете неща имат общо, но не е задължително любовта да е консумирана или пък сексът да се прави с любов.

koalka
09-19-2007, 15:23
Естествено, секс се прави, когато си готов, а не, защото някой си там глупак иска това от теб. :wink:

IGNGN
09-19-2007, 15:29
Кой нормален човек ще те чака месеци наред да се приготвиш?! Пак много е издържал

ChRiSTiaNo_07
09-19-2007, 15:32
Правилно си направила.Ако си била готова ти си щяла да му кажеш,а не той да те кара.

09-19-2007, 15:38
Вярно е, секса трябва да допълва любовта. Много връзки отиват по дяволите, защото нещо в леглото куца и това е нормално - все пак е една доста важна "съставка" на една връзка.
Постъпила си правилно и не мисля, че има причина да се съмняваш в това. Няма смисъл да съдим момчето - той си е знаел какво иска. Някои хора наистина имат определени нужди и ако те не могат да бъдат удовлетворени, връзката е невъзможна. Секса също е една от тях.
Важното е това, че колкото и да е бил страхотен той, между вас се е появила пролука - в това, което всеки от вас желае - и тя е била твърде дълбока. Твоят избор е много по-добър вариант, отколкото да се преструваш, че проблем не съществува, и да пренебрегнеш своите собствени нужди и желания.

alkobalko
09-19-2007, 16:27
Постъпила си много правилно. Никой няма право да те притиска да правиш нещо, за което не се чувстваш готова.

09-19-2007, 16:34
Вече не знам кво става аз съм на 16 иии имах наистина страхотно гадже поне така изглеждаше беше наистина момчето мечта той не ми беше само гадже беше ми и приятел ходехме навсякаде заедно и вобще всичко беше върха ,но само за няколко месеца докато не стана дума за секс тогава бях на 14 и скоро щях да ставам на 15 и наистина не бях готова а и не мислех ,че трябва да го правя толко рано ,но той каза че ако искам да сам с него ще трябва. Наистина ми стана много тъжно че на него му беше само за секса и за това го зарязах та въпроса ми е правилно ли направих?

Много правилно си постъпила мила.

glezan4e
09-19-2007, 18:32
absoliutno pravilno... za syjalenie ima dosta takiva.. no vse pak az ( moje bi kato typa romanti4ka ) vqrvam v liubovta :) :::

DarkAngelOfHope
09-19-2007, 18:36
Има любов , но явно със тази твоя връзка я е нямало......... Той е ходел с теб само защото е искал да те вкара в леглото и да си му само една бройка... Бувшия ми искаше да правим секс , но аз му отказах ,защото не бях готова , и той го прие нормално ,защото ме обичаше много и не икаше само заради една нощ нищо между нас д ане е същото.

а ти що го заряза а ? :-D

по темата :

добре си постъпила, и любов има ... но трудно се намира истинска и чиста в която секса не е условие за да я има, секса трябва да допълва любовта :)
Не се чувствах напъло готова пък и мсиля че ан моята възраст е прекалено рано ( на 14 съм )

права си ... дано нещо не съм те засегнал ... аз само се базиках :)
даже не очаквах отговор :)


пък и все пак сме колеги :-D

fti4ka
09-19-2007, 18:51
аз искам да отговоря на въпроса "има ли любов?"... ИМА!!!

Борат
09-19-2007, 18:52
естествену че такова живутно като любов нЕма!!!!!
бах` я :-D

ProstoAz
09-19-2007, 19:27
Кремче, "любов" не случайно съм поставила в кавички, защото да се съди за съществуването на такава само по тук зададените критерии е повече от глупаво. :wink: Съгласна съм, че не е задължително да правиш или да си готов за секс, но поне трябва да имаш желанието. Аз не виждам смисъл двама души да са заедно, ако между тях няма привличане, ако не изпитват някакви желания един към друг? Когато привличането липсва, не говорим ли просто за приятелство?

menta_loverka
09-19-2007, 19:50
Da i 6tom mu e bilo tolkova do sexa zna4i ne e bil tolkova idealen

09-19-2007, 21:15
absoliutno pravilno... za syjalenie ima dosta takiva.. no vse pak az ( moje bi kato typa romanti4ka ) vqrvam v liubovta :) :::

И аз вярвам. :P

zmey
09-19-2007, 23:18
Има ли любов вобще???
Ще ти кажа едно нещо.
Има любов за тези които вярват и я търсят.
А за тези като мен които не ги интересува, няма.
Все пак обаче може някакси странно да се появи нещо,
но това няма да е любов а желание.
Живота е много странно нещо в което има много интересни и отвратителни изненади. :twisted:

09-20-2007, 01:56
който търси 6те намери.... :roll:
Но мисля ,Че в повеЧето слуЧаи Човек си вну6ава,Че е влюбен :-({|=

crs
09-20-2007, 05:28
Незнам,но тоя е бил някакъв смотан как ще иска секс от теб без ти да си готова...направо малаумна работа...Много ме дразнят е такива лиглиовци дето само нараняват хората заради един секс в една връзка няма само секс.а разбирателство,приятелств и любов..Щом ги е казал тези неща не те е обичал достатъчно или да не кажа въобще... :( :smt013

Quasar
09-20-2007, 05:57
Има любов , но явно със тази твоя връзка я е нямало......... Той е ходел с теб само защото е искал да те вкара в леглото и да си му само една бройка... Бувшия ми искаше да правим секс , но аз му отказах ,защото не бях готова , и той го прие нормално ,защото ме обичаше много и не икаше само заради една нощ нищо между нас д ане е същото.

а ти що го заряза а ? :-D

Щот е лоша

devil_feel_f
09-20-2007, 06:20
Щом е искал секс,значи не те е обичал.Човек трябва да прави всичко по свое желание.Правилно си постъпила,като си го зарязала!А относно въпроса "Има ли любов?" ще кажа:има я,разбира се.Има различни видове любов:тази,която изпитваш към приятелите;тази,която изпитваш към семейството си и роднините си;тази,която изпитваш към човека,който искаш да е с теб завинаги ...

crs
09-20-2007, 06:52
Щом е искал секс,значи не те е обичал.Човек трябва да прави всичко по свое желание.Правилно си постъпила,като си го зарязала!А относно въпроса "Има ли любов?" ще кажа:има я,разбира се.Има различни видове любов:тази,която изпитваш към приятелите;тази,която изпитваш към семейството си и роднините си;тази,която изпитваш към човека,който искаш да е с теб завинаги ...

Абсолютно съм съгласен... Според мен най-силна е обичта към семейстовото и гаджето :smt007

krem4et0
09-20-2007, 06:54
Кремче, "любов" не случайно съм поставила в кавички, защото да се съди за съществуването на такава само по тук зададените критерии е повече от глупаво. :wink: Съгласна съм, че не е задължително да правиш или да си готов за секс, но поне трябва да имаш желанието. Аз не виждам смисъл двама души да са заедно, ако между тях няма привличане, ако не изпитват някакви желания един към друг? Когато привличането липсва, не говорим ли просто за приятелство?
Е, платоничната любов ли отричаш? Недей така, че ще трябва да пренапишем историята на човечеството и да махнм рицарите на бели коне и дамите, хвърлящи им кърпичката си.

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 07:43
Кремче, "любов" не случайно съм поставила в кавички, защото да се съди за съществуването на такава само по тук зададените критерии е повече от глупаво. :wink: Съгласна съм, че не е задължително да правиш или да си готов за секс, но поне трябва да имаш желанието. Аз не виждам смисъл двама души да са заедно, ако между тях няма привличане, ако не изпитват някакви желания един към друг? Когато привличането липсва, не говорим ли просто за приятелство?

'привличането' и чувството, че си 'готова за секс няма нищо общо... както и желанието... ти може 'уж' да го искаш, пък да не се чувстваш достатъчно подготвена за това... при първия път повечето си мислят, че отиват на живо заколение така или иначе :lol: трябва им време да свикнат с тая мисъл... :D но не може да правиш нещо само защото някой го изисква от теб или ти поставя условия... 'ако искаш да си с мен, ще трябва да спиш с мен' ( :shock: ) що за глупост?!
Аз предпочитам консервативното "пък ти ако искаш да си с мен, ще уважаваш мнението и решението ми!'... :roll:

rihannka
09-20-2007, 07:51
1.temata ne e mnogo za tuk a mai mai za lubov
2.po temata:mi da mislq che si postapila pravilno ot edna strana...no ot drugo go razberi che e mmche i hodi s momiche nqkolko meseca i iska da pravi sex ...tva si e normalno...se pak iska momiche s koeto da si pravi sex..gadno e che ti e go e kazal taka,no ko da se prai qvno ne ste bili edin za drug

ProstoAz
09-20-2007, 12:30
"Платоничната любов" за мен е приятелството, а "привличането" и "чувството, че си готова за секс" никога не съм казвала, че имат нещо общо. Казвам, че за да си с някой, трябва да изпитваш влечение към него, иначе няма смисъл. И, да, консумацията на това влечение е сексът.
Напълно съгласна съм, че не трябва да правиш нещо само, защото някой го изисква от теб, но когато желанието ти просто липсва - зарязваш го и толкова.
ТОЙ не е от желязо, има някакви нужди и желания, когато те не могат да се удовлетворят от теб, е напълно нормално да потърси удовлетворение с друга. И това въобще не значи, че той е "боклук" и милиони други не до толкова приятни определения, а че знае какво иска и когато не го получава тук, го търси другаде.

ПП. Мястото на темата си е тук! След изказване на трима модератора преди теб мисля, че е излишно да даваш акъл. :wink:

DreamDiddy
09-20-2007, 12:38
По това не е може да си правиш изводи, че "на него му е само за секса"!
Първо - всеки полово съзрял човек има определени нужди и желания, второ - чакал те е достатъчно време. Щом си преценила, че не искаш да го направиш с него - ОК, но трябва да се съмняваме в твоята "любов" на първо място, а не в неговата.
Защо? Аз не мисля, че като обичеш автоматично си готов да правиш секс. Двете неща имат общо, но не е задължително любовта да е консумирана или пък сексът да се прави с любов.
Na taq tema moje da se pospori ... xax ne mojem da kajem koi e kriv i koi e prav 6toty neznaem kakvo sa si govorili kak se e durjal toi kam neq tq kam nego i t.n. .... iame si4ko razkazano naburzo ... poprincip naistina 4ovek si ima nujda ... vsi4ki znaem 4e sa mom4etata sexa e vajno ne6to v edna vruzka ... zatyrfa 4e spored men tq e prava s tova 4e e otkazala i 4e i e tujno 4e toi e poiskal zaduljitelno sex no i toi e s pravoto si da go iska se pak si ima nujdi .....