PDA

View Full Version : За оргазма при мъжете



lubopitna
09-19-2007, 11:25
moje li da mi kajte dali dali izprazvaneto pri mom4etata e ravno na orgazam,za6toto ve4e 4uh dosta protivore4ivi mneniq i nz na koe to4no da vqrvam?

heely
09-19-2007, 11:33
Да. :roll:

09-19-2007, 11:43
mn qsno

Anf3tamin4o
09-19-2007, 11:45
Има нещо вярно

krem4et0
09-19-2007, 12:01
Всъщност може и да има разлика.....

09-19-2007, 12:03
винаги когато получава оргазъм мъжът се изпразва.Може обаче да се изпразни и без д аполучи оргазъм-преждевременна еякулация.Във всички други случаи изпразване=оргазъм

136179
09-19-2007, 13:18
na mujete 6tom im e dobre na *****ta ne mislqt za ni6to drugo i nadali sa se zamislqli dali ima razlika :smt005

lubopitna
09-19-2007, 13:44
krem4et0 moje6 li da mi obqsni6 malko po-podrobno v kakvo to4no ima razlika?

VoodooServ
09-19-2007, 13:57
Най често да...

DarkAngelOfHope
09-19-2007, 14:02
ми в мнооого малко случай мъжа може да се изпразни без да получи оргазъм ... :)

обикновено изпразването е съпроводено от оргазъм :)

09-19-2007, 14:55
ми в мнооого малко случай мъжа може да се изпразни без да получи оргазъм ... :)

обикновено изпразването е съпроводено от оргазъм :)

Не обикновено а винаги...няма с*ма без оргазъм...обратното е по вероятно...

krem4et0
09-19-2007, 15:04
krem4et0 moje6 li da mi obqsni6 malko po-podrobno v kakvo to4no ima razlika?
Ами при вазектомия как е? Според мен няма да има сперма, но мъжът е способен да изпитва оргазъм.
Чувала съм, че ако им се секне оргазма, а спермата е потекла вече пак има празнене, но няма оргазъм. Щом понятията са синонимни, значи не се припокриват на 100%.

key_of_hell
09-19-2007, 15:09
razlikata e su6tata kato i pri momi4etata, kakto nie mojem da svur6vame bez da polu4im orgazum taka i te, vsu6tnost mujete su6to polu4avat mnogo rqdko orgazum, ne znam na kolko ot tuk prisustva6tite se e slu4valo, no 6te go poznaete po krqsucite ot udovolstvie produljava6ti blizo 10 min sled kato e svur6il

koalka
09-19-2007, 15:19
Да, но не винаги като изпитват оргазъм(момчетата) се изпразват.

key_of_hell
09-19-2007, 15:22
e ama trqbva da e s jelqzen kontrol nad tqloto si a takova mnogo rqdko se sre6tat

johnny_depp
09-19-2007, 20:52
винаги когато получава оргазъм мъжът се изпразва.Може обаче да се изпразни и без д аполучи оргазъм-преждевременна еякулация.Във всички други случаи изпразване=оргазъмbash obrantoto e ... viang, kogato svurshi mujut polcuvha orgazum, no ne vingi svurshva, kgoato poluchi orgazum

09-19-2007, 21:46
moje da se sluchi teoritichno ama na praktika orgazma i prazneneto sa edno i sa6to!

Exoras
09-20-2007, 07:25
Винаги, когато се празниш има оргазъм. Но един мъж може да изпитва оргазъм и без да се стига до еякулация. Обикновенно зависи от способността да се контролира :) Сега стана ли ясно?

Aleksey
09-20-2007, 07:28
Винаги, когато се празниш има оргазъм. Но един мъж може да изпитва оргазъм и без да се стига до еякулация. Обикновенно зависи от способността да се контролира :) Сега стана ли ясно?

Това е най-вярното мнение по темата :) Лично съм стигал до 4 оргазма като свърших чак на последния (семенна течност). Само че да ви предупредя, че след това умората е убийствена. Виеше ми се свят и едвам гледах сигурно към 20 минути.

`Death`Whore``
09-20-2007, 07:30
винаги когато получава оргазъм мъжът се изпразва.Може обаче да се изпразни и без д аполучи оргазъм-преждевременна еякулация.Във всички други случаи изпразване=оргазъм
Преждевременна еякулация се наблюдава, когато мъжът свършва много бързо.

phobia
09-20-2007, 10:03
razlikata e su6tata kato i pri momi4etata, kakto nie mojem da svur6vame bez da polu4im orgazum taka i te, vsu6tnost mujete su6to polu4avat mnogo rqdko orgazum, ne znam na kolko ot tuk prisustva6tite se e slu4valo, no 6te go poznaete po krqsucite ot udovolstvie produljava6ti blizo 10 min sled kato e svur6il
:shock: Надявам се това да е ирония.

PankO
09-20-2007, 11:35
ми в мнооого малко случай мъжа може да се изпразни без да получи оргазъм ... :)

обикновено изпразването е съпроводено от оргазъм :)

Не обикновено а винаги...няма с*ма без оргазъм...обратното е по вероятно...
Има.
Ако не искаш да свършиш, но си твърде близо свършваш без да искаш и го няма приятното чувство.

nishto_losho
09-23-2007, 18:33
kakvo e onazi te4nost pri mujete DOSTA predi da svur6i??:( ima li veroqtnost ot zabremenqvane???:(( NE E sperma..pak kazvam-dosta predi da svur6i!??:(( help :cry:

nishto_losho
09-23-2007, 20:21
mnogo ti blagodarq O:)

DjBaloon
09-23-2007, 21:04
Има.
Ако не искаш да свършиш, но си твърде близо свършваш без да искаш и го няма приятното чувство.

Tova e realniq otgovor.. moje da svurshish i da ne ti e gotino...

RoyTheReaper
09-23-2007, 21:35
Има оргазъм без изпразване. Постига се много трудно, но е възможен.

shadow4e
09-23-2007, 21:51
винаги когато получава оргазъм мъжът се изпразва.Може обаче да се изпразни и без д аполучи оргазъм-преждевременна еякулация.Във всички други случаи изпразване=оргазъмbash obrantoto e ... viang, kogato svurshi mujut polcuvha orgazum, no ne vingi svurshva, kgoato poluchi orgazum
А аз пък ще кажа, че приятелят ми свърши един път, но без капка удоволствие. Просто спермата си потече./казвам потече, защото не се изстреля на струйка, а само се стече по ствола като количество си беше колкото друг път :)

Весело другарче
09-23-2007, 23:20
Да, но не винаги като изпитват оргазъм(момчетата) се изпразват.

Разсъждаваш погрешно, всичко е до изпразването !

PankO
09-24-2007, 18:43
Има оргазъм без изпразване. Постига се много трудно, но е възможен.
omg...
постига се много трудно...

окей, представи си следната ситуация - приятелката ти ти прави свирки и ти си близо до свършване и тя не иска да свършиш в устата и, но ти искаш.
Какво правиш?
Оставяш се да ти лъска, но се правиш, че не си близо до свършване за да ти го лапне отново, тя започва да ти лапа, ти се опитваш с 300 зора да свършиш докато го е лапнала, но тя се усеща, залъсква ти ии... хряс - свършваш в ръката и без да искаш... не ти е приятно. Не просто, защото не си свършил където искаш, а е друго... трябва да се испита, не мога да го обясня ;-)

Но интересното в случая е, че тъй като реално не си свършил, ако се залъскаш в следващите 30 секунди можеш да свършиш отново - да потече сперма, обилно.
А куцото в случая е, че ако го направиш тъй като си свършил 2 пъти, и започва да те боли оная работа... една такава гадна болка също като си лъскал няколко пъти за 1 ден ;-)

п.п. Толкова обяснения не бях давал :D, малко ме е срам, въпреки, че говоря смислени и верни неща ;-))))


EDIT:



Да, но не винаги като изпитват оргазъм(момчетата) се изпразват.

Разсъждаваш погрешно, всичко е до изпразването !
Коалка тук наистина бъркаш. Е, не си момче - няма как да знаеш.

При момчетата наистина оргазъм има единственно и само при свършването..

Да, 1вата свирка, като не са ти правили няколко дена, е невероятна. Да когато ти лапа продължително и бързо е невероятно.
Да секса е невроятен!
Да, разходката в задния двор е страхотна..
НО оргазъм изпитваш само когато свършваш. Стягат ти се всичките мускули(особенно на краката), не искаш нищо друго освен това да продължи още време... но след 4 - 5 секунди и вече плавно отминава.... бля....
И дори и да се постарае приятелката ти да те свърши в следващите 10 минути отново... вече не е същото.
Трябва поне ден да мине за да ти е кеф отново ;-)