PDA

View Full Version : Манафството (also known as педерастия)



SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 11:54
Вие какво мислите за гейовете? Мръсни, гадни педали бла бла бла? Или обикновени хора?

Можеш ли да твърдиш, че е гадно да правиш секс със същия пол, ако не си пробвал? А бихте ли го направили...



Извинете ме, че ползвах думи като манаф и педераст, но са ми слабост :::

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
09-19-2007, 11:55
аз бих пробвала с гей!

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 11:56
аз бих пробвала с гей!
Пу да попаднеш на тъмна улица с манафи тогава (:

swords1010
09-19-2007, 11:59
Нямам нищо против, за тях не трябва и не може да се съди по сексуалната им ориентация. Те също съм хора. Никога не съм проявявал дискриминация! :wink:

thefreak
09-19-2007, 12:00
Грам не ме интересуват педалите.
Въобще не ми пука за тях.

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:00
Нямам нищо против, за тях не трябва и не може да се съди по сексуалната им ориентация. Те също съм хора. Никога не съм проявявал дискриминация! :wink:

Нито пък аз, винаги съм намирала хората, които разправят, че било гнусно и ни нам си какво още, за големи глупаци. Все пак всички имаме право на избор (:

MoHuTo
09-19-2007, 12:05
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:

swords1010
09-19-2007, 12:07
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:
Там е рабтата, че сексуалната ориентация, не си я избираш ти! :wink:

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:08
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:
Там е рабтата, че сексуалната ориентация, не си я избираш ти! :wink:

Всъщност не е точно така... Може би донякъде ти е предопределено, но все пак е въпрос на избор (:

swords1010
09-19-2007, 12:13
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:
Там е рабтата, че сексуалната ориентация, не си я избираш ти! :wink:

Всъщност не е точно така... Може би донякъде ти е предопределено, но все пак е въпрос на избор (:
Все още се водят спорове за хомосексуалността, в крайна сметка вариантите са три: или човек така се ражда, или придобива хомосексуалността си в по-късен етап от живота си, или комбинация от двете. В нито един от случаите не избираш ти ! :wink:

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:15
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:
Там е рабтата, че сексуалната ориентация, не си я избираш ти! :wink:

Всъщност не е точно така... Може би донякъде ти е предопределено, но все пак е въпрос на избор (:
Все още се водят спорове за хомосексуалността, в крайна сметка вариантите са три: или човек така се ражда, или придобива хомосексуалността си в по късен етап от живота си, или комбинация от двете. В нито един от случаите не избираш ти ! :wink:
Да, така е. Съгласна съм за първите два варианта, но сексуалната ти ориентация не се придобива. Може просто си се изразил неточно, но няма как да я придобиеш. По-скоро я осъзнаваш (:

alkobalko
09-19-2007, 12:17
Нямам нищо против тях, всеки е свободен сам да избира. Бих се подразнила единствено на прекалената показност.

swords1010
09-19-2007, 12:18
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:
Там е рабтата, че сексуалната ориентация, не си я избираш ти! :wink:

Всъщност не е точно така... Може би донякъде ти е предопределено, но все пак е въпрос на избор (:
Все още се водят спорове за хомосексуалността, в крайна сметка вариантите са три: или човек така се ражда, или придобива хомосексуалността си в по късен етап от живота си, или комбинация от двете. В нито един от случаите не избираш ти ! :wink:
Да, така е. Съгласна съм за първите два варианта, но сексуалната ти ориентация не се придобива. Може просто си се изразил неточно, но няма как да я придобиеш. По-скоро я осъзнаваш (:
Защо да не можеш да я придобиеш ?!? Възможно е това да става под въздействието на външни фактори, тогава се води придобита! Със сигурност, никой не може да говори!

^Sam90^
09-19-2007, 12:18
Избор няма, защото не съм чувал за човек, който да ИСКА да стане Би или Хомо... хората искат да станат красиви, умни, високи, слаби... но не и обратни.
Всеки има правото да бъде такъв, какъвто е... :roll:

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:19
Нямам нищо против тях, всеки има право на избор какъв да бъде.. :wink:
Там е рабтата, че сексуалната ориентация, не си я избираш ти! :wink:

Всъщност не е точно така... Може би донякъде ти е предопределено, но все пак е въпрос на избор (:
Все още се водят спорове за хомосексуалността, в крайна сметка вариантите са три: или човек така се ражда, или придобива хомосексуалността си в по късен етап от живота си, или комбинация от двете. В нито един от случаите не избираш ти ! :wink:
Да, така е. Съгласна съм за първите два варианта, но сексуалната ти ориентация не се придобива. Може просто си се изразил неточно, но няма как да я придобиеш. По-скоро я осъзнаваш (:
Защо да не можеш да я придобиеш ?!? Възможно е това да става под въздействието на външни фактори, тогава се води придобита! Със сигурност, никой не може да говори!
Ами защото можеш да придобиеш едни нови дънки, но сексуалната ти ориентация не си я купуваш, един вид. Аз пък бих казала, че хомосексуалните могат (:

swords1010
09-19-2007, 12:22
Ами защото можеш да придобиеш едни нови дънки, но сексуалната ти ориентация не си я купуваш, един вид. Аз пък бих казала, че хомосексуалните могат (:
Кой говори за купуване ?!? #-o

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:23
Ами защото можеш да придобиеш едни нови дънки, но сексуалната ти ориентация не си я купуваш, един вид. Аз пък бих казала, че хомосексуалните могат (:
Кой говори за купуване ?!? #-o
Използвах една метафора (: Когато купиш нещо, можеш да го наречеш придобивка.
А когато нещо в теб се прояви, не смятам, че може да се нарече по същия начин.

swords1010
09-19-2007, 12:27
Ами защото можеш да придобиеш едни нови дънки, но сексуалната ти ориентация не си я купуваш, един вид. Аз пък бих казала, че хомосексуалните могат (:
Кой говори за купуване ?!? #-o
Използвах една метафора (: Когато купиш нещо, можеш да го наречеш придобивка.
А когато нещо в теб се прояви, не смятам, че може да се нарече по същия начин.
А как тогава, да се нарече хомосексуална ориентация, евентуално появила се в последствие ? Между другото, не можеш да говориш, че си придобил дънки, по-скоро си се сдобил с тях!

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:31
Ами защото можеш да придобиеш едни нови дънки, но сексуалната ти ориентация не си я купуваш, един вид. Аз пък бих казала, че хомосексуалните могат (:
Кой говори за купуване ?!? #-o
Използвах една метафора (: Когато купиш нещо, можеш да го наречеш придобивка.
А когато нещо в теб се прояви, не смятам, че може да се нарече по същия начин.
А как тогава, да се нарече хомосексуална ориентация, евентуално появила се в последствие ? Меду другото, не можеш да говориш, че си придобил дънки, по-скоро си се сдобил с тях!
Придобил е абсолютно същото като сдобил.

Ъммм.. аз лично бих я нарекла... я познай...


хомосексуална ориентация ;]
Но ако говориш за дума, която бих използвала вместо придобивка...
честно казано не мога да се сетя, но придобивка въобще не ми звучи добре :roll: А и не забравяй, че тръгнахме от факта, че ти каза, че придобиваш хомосексуална си ориентация...

^Sam90^
09-19-2007, 12:33
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o

marina star
09-19-2007, 12:34
NI6TO LO6O NE MISLQ,SAVSEM NORMALNI I OBIKNOVENI HORA,KEFQ IM SE,mn iskam da gledam geiove v legloto i ne mislq 4e e gnusno i da,bih probvala s gei,no dalboko se samnqvam 4e 6te mi haresa

swords1010
09-19-2007, 12:37
Ами защото можеш да придобиеш едни нови дънки, но сексуалната ти ориентация не си я купуваш, един вид. Аз пък бих казала, че хомосексуалните могат (:
Кой говори за купуване ?!? #-o
Използвах една метафора (: Когато купиш нещо, можеш да го наречеш придобивка.
А когато нещо в теб се прояви, не смятам, че може да се нарече по същия начин.
А как тогава, да се нарече хомосексуална ориентация, евентуално появила се в последствие ? Меду другото, не можеш да говориш, че си придобил дънки, по-скоро си се сдобил с тях!
Придобил е абсолютно същото като сдобил.

Ъммм.. аз лично бих я нарекла... я познай...


хомосексуална ориентация ;]
Но ако говориш за дума, която бих използвала вместо придобивка...
честно казано не мога да се сетя, но придобивка въобще не ми звучи добре :roll: А и не забравяй, че тръгнахме от факта, че ти каза, че придобиваш хомосексуална си ориентация...
А видя ли да казах, че все още се водят спорове ?!?!?!? Не смятам, че винаги "сдобивам се", може да се използва вместо "придобивам" и ще продължавам да я наричам "придобита хомосексуалност "!!! :wink:

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:37
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

swords1010, да, видях. Ние затова и спорим, струва ми се.
Пък ти си го ползвай, нямам нищо против.

swords1010
09-19-2007, 12:38
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 12:42
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!
Дааа, не им е лесно на рядко тъпите като мен ):

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
09-19-2007, 12:46
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!


чакай бе! това е спор, тя тръгнала ли е да разправя какви са ти постовете? не, нали? ае са, ако си достатъчно умен/а ше си подкрепиш тезата с доказателства, а няма да я храниш и нападаш с лични обиди...


(мир, мада фака)

N0_feAR
09-19-2007, 12:50
Нямам нищо против тях, всеки е свободен сам да избира. Бих се подразнила единствено на прекалената показност.
абсолютно на същото мнение съм.

swords1010
09-19-2007, 12:53
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!


чакай бе! това е спор, тя тръгнала ли е да разправя какви са ти постовете? не, нали? ае са, ако си достатъчно умен/а ше си подкрепиш тезата с доказателства, а няма да я храниш и нападаш с лични обиди...


(мир, мада фака)
Доказателства НЯМА!!! В колко поста трябва да го напиша, за да стане ясно ?!? Нека прочете постовете ми и нека ги осъжда, нищо няма да кажа. Ако открива нещо отрицателно в мен, ще се радвам да сподели, за да опитам да го променя! Къде видя да съм използвал "лични обиди" ? :wink:

Iv4eTy
09-19-2007, 12:57
Всеки човек има право да реши какъв да е, така че нямам нищо против тях

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
09-19-2007, 12:58
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!


чакай бе! това е спор, тя тръгнала ли е да разправя какви са ти постовете? не, нали? ае са, ако си достатъчно умен/а ше си подкрепиш тезата с доказателства, а няма да я храниш и нападаш с лични обиди...


(мир, мада фака)
Доказателства НЯМА!!! В колко поста трябва да го напиша, за да стане ясно ?!? Нека осъжда постовете ми нищо, няма да кажа. Ако открива нещо отрицателно в мен, ще се радвам да сподели, за да опитам да го променя! :wink:



къде тогава си тръгнал/а да спориш без доказателства? и очакваш някой да те подкрепи? или поне да убедиш SeXy_KoTe_F в твоята теория? сам/а признаваш, че всичките ти постове са безмислени : /

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 13:01
Да, наистина ще му е трудно да ме Обеди :Р

136179
09-19-2007, 13:01
neutral ... na koito my pre4i - problema si e negov

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
09-19-2007, 13:03
Да, наистина ще му е трудно да ме Обеди :Р
никой не е идеален

SeXy_KoTe_F
09-19-2007, 13:04
Да, наистина ще му е трудно да ме Обеди :Р
никой не е идеален

:D {}

swords1010
09-19-2007, 13:06
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!


чакай бе! това е спор, тя тръгнала ли е да разправя какви са ти постовете? не, нали? ае са, ако си достатъчно умен/а ше си подкрепиш тезата с доказателства, а няма да я храниш и нападаш с лични обиди...


(мир, мада фака)
Доказателства НЯМА!!! В колко поста трябва да го напиша, за да стане ясно ?!? Нека осъжда постовете ми нищо, няма да кажа. Ако открива нещо отрицателно в мен, ще се радвам да сподели, за да опитам да го променя! :wink:



къде тогава си тръгнал/а да спориш без доказателства? и очакваш някой да те подкрепи? или поне да убедиш SeXy_KoTe_F в твоята теория? сам/а признаваш, че всичките ти постове са безмислени : /
Момче съм, пише ми го в подписа! Къде видя да си признавам подобно нещо ?!? Доказателства за това няма, теориите са три, вече ги написах!

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
09-19-2007, 13:15
Ох, ма си умнааааааааааа..... #-o
Ох, ма си тактичеен =D>

Прав е! Чета ти постовете и нямам думи !!!


чакай бе! това е спор, тя тръгнала ли е да разправя какви са ти постовете? не, нали? ае са, ако си достатъчно умен/а ше си подкрепиш тезата с доказателства, а няма да я храниш и нападаш с лични обиди...


(мир, мада фака)
Доказателства НЯМА!!! В колко поста трябва да го напиша, за да стане ясно ?!? Нека осъжда постовете ми нищо, няма да кажа. Ако открива нещо отрицателно в мен, ще се радвам да сподели, за да опитам да го променя! :wink:



къде тогава си тръгнал/а да спориш без доказателства? и очакваш някой да те подкрепи? или поне да убедиш SeXy_KoTe_F в твоята теория? сам/а признаваш, че всичките ти постове са безмислени : /
Момче съм, пише ми го в подписа! Къде видя да си признавам подобно нещо ?!? Доказателства за това няма, теориите са три, вече ги написах!

ама това са ТЕОРИИ! щом са теории значи има неща, които ги доказват. не можеш да твърдиш нещо без да можеш да го подкрепиш с аргументи. щом не можеш значи не си добре подготвен и не можеш да дадеш компететно мнение => мненията са безмислени. тогава зашо въобще пишеш?
(нищо лично. надявам се не го приемаш твърде навътре)

swords1010
09-19-2007, 15:08
Ако имаше доказателства, те щяха да подкрепят, само една от теориите, а такива няма, но който се интересува, може да погледне линка по-долу!
:wink:
http://bg.wikipedia.org/wiki/Хомосексуалност

IGNGN
09-19-2007, 15:16
Болни хора


едит:

И понеже виждам че някакви философи пак са се проявявали...
Никой ама НИКОЙ не се ражда обратен! Отклонението може да се придобие (да, думата е уместна) в последствие

koalka
09-19-2007, 15:18
Какво да мисля...дразнят ме като започнат с показността, паради, ала-бала.Все едно сега всички ние, хетеросексуалните хора да си правим паради и куп глупости.Това ме дразни, но не всички са така естествено.Още по-малко, че и тук не се провеждат такива, пък и тук сигурно няма да си тръгнат живи. :twisted:
Иначе определено нищо против тях нямам, знам за такива хора и не съм си променила отношенито към тях, определено.Не съм пробвала секс с другия пол, не бих го и направила.Това не е за мен. [-X

swords1010
09-19-2007, 15:24
Причини

Въпреки големия брой изследвания, и до днес се водят дебати по този въпрос. Нито едно предположение засега не е абсолютно доказано. Основните становища са, че хомосексуалността е или генетична заложеност, или придобито поведение, или комбинация от двете. Под придобито поведение се разбира или поведение, придобито под въздействието на биохимични фактори по време на вътреутробното развитие, или поведение по въздействието на разнообразни фактори след раждането.

В последните години за изясняване формирането на сексуалната ориентация особено се набляга на изследвания върху близнаци. В „Генетично изследване на мъжката сексуална ориентация“ на Дж. Майкъл Бейли и Ричард Пилард от 1991 г., биват анкетирани хомосексуални мъже и техните братя — еднояйчни, двуяйчни близнаци и неблизнаци. Оказва се, че и двамата братя са хомосексуални при 52% от еднояйчните близнаци, при 22% от двуяйчните, при 9,2% от неблизнаците и при 11% от доведените (некръвни) братя.

Това, от една страна, доказва че важно значение за хомосексуалната ориентация имат гените. От друга страна се вижда, че социалната среда има далеч по-слаба роля, защото въпреки че са израстнали в едно и също семейство, при еднакви условия, братята неблизнаци доста по-рядко споделят сексуалността на другия.

При подобни изследвания сред жени процентите на сестри със съвпадаща хомосексуална ориентация са: 48% при еднояйчните близначки, 16% при двуяйчните, 14% при неблизначките, 6% при некръвните сестри.

Много организации за защита на гей-правата не считат за правилно да се търсят причини за хомосексуалната ориентация, така както не се търсят причини за хетеросексуалната ориентация. Според тях опитите за изследване и обясняване на хомосексуалността са част от хетеронормативността и поддържат основни хетеростереотипи (като този, че хетеросексуалността е единствено „нормална“ и „правилна“).

Мозъчните изследвания на хомосексуални, бисексуални и хетеросексуални хора досега са успели да открият известни разлики в мозъчната структура и функция сред тези три групи хора. Изследванията на хипоталамуса установяват различия в големината му при мъжете, жените и транссексуалните хора. При последните хипоталамусът отговаря на големината на психологичния, а не на физиологичния им пол, което се посочва и като причина за самата транссексуалност. Тази закономерност, обаче, не е на лице при хомосексуалните хора, при които размерът на хипоталамуса като цяло е идентичен с този на хетеросексуалните представители на същия пол. Някои изследвания показват, че размерът на Nucleus suprachiasmaticus в хипоталамуса на гей мъжете е по-близко по размер до това на хетеросексуалните жени, отколкото хетеросексуалните мъже. Подобни находки са публикувани за дебелината на Commisura anterior, снопче от нервни влакна, което също е част от хипоталамуса.

Неотдавна, професорите Стормшак и Розели (2005) от Държавния Университет на щата Орегон откриха, че мозъците на хомосексуални овни се различават от тези на хетеросексуалните овни по белези, които са паралелни на гореспоменатите находки у хората. Различията са локализирани в средната част на предния хипоталамус, в Nucleus preopticus medialis, разположено в близост до Commisura anterior. Същите учени откриха, че хомосексуалните овни имат по-ниски концентрации на ензима ароматаза отколкото хетеросексуалните овни. Този ензим участва в преобразуването на хормона тестостерон в естроген.

Изледванията на мозъчната активност чрез електроенцефалография показват, че степента на латерализация и синхронизация между двете мозъчни полукълба при гей мъжете е по-сходна с тази у хетеросексуалните жени, отколкото с тази у хетеросексуалните мъже. Тези изследвания също имат нужда от допълнителна репликация и разяснение.

Изследвания на детското развитие показват, че проявите на нетипично полово поведение в ранна възраст у децата са до известна степен свързани с хомосексуална ориентация след настъпването на пубертета. Не всички малки момчета, които проявяват традиционно женствено поведение, както и не всички малки момичета, които имат поведение на "мъжкарани" стават хомосексулани. От друга страна, над 2/3 от хомосексуалните мъже имат спомени да са проявявали полово нетипично (женствено) поведение в ранна възраст.

Малък брой изследвания от САЩ и Канада сочат, че броят на по-възрастните биологични братя от една и съща майка увеличава статистическата вероятност на момчетата да бъдат хомосексуални като възрастни. Тези находки са свързани с теорията, че имунната система на майката се сенситизира към половите хормони на мъжкия зародиш и произвежда антитела, които повлияват половата диференциация на хипоталамуса на бъдещи мъжки зародиши. Всеки един по-възрастен брат увеличава шанса на дадено момче да бъде гей с около 30%. Тези изследвания и теорията, с която са свързани, все още подлежат на дебат.

Хомосексуално поведение може да се предизвика у животни в лабораторията по няколко начина. Например, хомосексулани мъжки мишки могат да бъдат създадени, като се подложи на физиологичен стрес майката по време на бремеността. Неотдавна учени създадоха чрез генно инженерство хомосексуални плодови мушици, като имплантираха в тях ген, чиято мутация в дивата природа се знаеше, че е свързана с хомосексуално поведение. По-горните изследвания показват, че хомосексуалността при лабораторните животни може да се предизвика както от генетични, така и от външни фактори по време на вътреутробното развитие.

Връзката между половите хормони и сексуалната ориентация е наблюдавана и при лабораторни изследвания с хора. Например, след инжекция с премарин (вид естроген) тялото на хетеросексуалните жени секретира хормона на жълтото тяло. Телата на хетеросексуалните мъже секретират същия хормон, но в много по-ниска степен. Телата на хомосексуалните мъже отделят нива на хормона на жълтото тяло в степен, която е межднинна на тази, която се наблюдава у хетеросексуалните жени и хетеросексуалните мъже.

Сравнителни изследвания на генома на хетеросексуални и хомосексуални мъже сочи към няколко региона, по които те може би се различават: сегмента Xq28, локуса D7S798 в сегмента 7q36, и локуса D8S505 в сегмента 8p12. Тези находки все още се нуждаят от репликация.

Дактилоскопски изследвания (сравняване на пръстови отпечатъци) сочат, че хомосексуалните мъжете се различават от хетеросексуалните мъже по начин, който наподобява различията между хетеросексуалните жени и хетеросексуалните мъже.

ChRiSTiaNo_07
09-19-2007, 15:29
Не ми пречат,стига да си нямат работа с мен.

09-19-2007, 16:01
za men tova e bolest...no nqmam ni6to protiv tqx,razbira se stiga naistina da ne se pokazvat za6totooo....tova e se edno 4ovek koito ima epilepsiq da se gordee s tova :?

^Sam90^
09-19-2007, 16:25
Никой ама НИКОЙ не се ражда обратен!
Тъй ли? Земи прочети малко и ще видиш, че не е напълно ясно, дали човек може да се роди с различна сексуална ориентация! ;) Това, че може само да се придобие е просто теория... теория е също и че всички се раждат Би-сексуални и в последствие се насочват към Хомо, Хетеро или си остават Би... но тази теория не е удобна, нали? :)

sashoTo
09-19-2007, 17:31
lezbiiki - gotino +



/ geyove pedali i etc. rly gnusno :-& :-&

devil_feel_f
09-19-2007, 18:08
Нямам нищо против хомосексуалните - и те са хора.Важното е да няма прекалено голяма показност.Не познавам хомосексуални хора,но дори да познавах пак щях да си контактувам с тях без проблем.

IGNGN
09-19-2007, 18:09
Никой ама НИКОЙ не се ражда обратен!
Тъй ли? Земи прочети малко и ще видиш, че не е напълно ясно, дали човек може да се роди с различна сексуална ориентация! ;) Това, че може само да се придобие е просто теория... теория е също и че всички се раждат Би-сексуални и в последствие се насочват към Хомо, Хетеро или си остават Би... но тази теория не е удобна, нали? :)

Мълчи бе сопол
Както казаха по-горе т'ва е болест
Пипваш го след като се родиш
Като настинка ама по-гадно и дълготрайно

swords1010
09-19-2007, 18:10
Никой ама НИКОЙ не се ражда обратен!
Тъй ли? Земи прочети малко и ще видиш, че не е напълно ясно, дали човек може да се роди с различна сексуална ориентация! ;) Това, че може само да се придобие е просто теория... теория е също и че всички се раждат Би-сексуални и в последствие се насочват към Хомо, Хетеро или си остават Би... но тази теория не е удобна, нали? :)

Мълчи бе сопол
Както казаха по-горе т'ва е болест
Пипваш го след като се родиш
Като настинка ама по-гадно и дълготрайно
Не се излагай и не обиждай !!!

miloto_girl_4e
09-19-2007, 18:10
Не съм против хората, които са обратни :!: [-X Те са си хора като всички останали, даже понякога са по-стойностни от тези с нормална сексуална ориентация :!:
Да, бих пробвала секс с момиче, с гей.. надали :roll:

petet
09-19-2007, 18:13
НЕ СЕ РАЗЛИЧАВАТ ПО НИЩО ОСОБЕННО ОТ ДРУГИТЕ ХОРА,НО СПОРЕД МЕН ПОВЕЧЕТО СА МНОООООГОООО АРОГАТНИ!!!НЕПОЗНАВАМ ТАКИВА,НО КАТО ЧЕТА ПО ФОРУМИ И ТЕМ ПОДОБНИ ТВА МИ Е МНЕНИЕТО.МОЖЕ ДА ГРЕША,НО ТОВА Е МОЕТО НАБЛЮДЕНИЕ. :-k

IGNGN
09-19-2007, 18:15
Никой ама НИКОЙ не се ражда обратен!
Тъй ли? Земи прочети малко и ще видиш, че не е напълно ясно, дали човек може да се роди с различна сексуална ориентация! ;) Това, че може само да се придобие е просто теория... теория е също и че всички се раждат Би-сексуални и в последствие се насочват към Хомо, Хетеро или си остават Би... но тази теория не е удобна, нали? :)

Мълчи бе сопол
Както казаха по-горе т'ва е болест
Пипваш го след като се родиш
Като настинка ама по-гадно и дълготрайно
Не се излагай и не обиждай !!!

Я някой да му запуши устата на тоя че моя цип заяжда

Leksi23
09-19-2007, 18:54
Не съм против хората, които са обратни :!: [-X Те са си хора като всички останали, даже понякога са по-стойностни от тези с нормална сексуална ориентация :!:
Да, бих пробвала секс с момиче, с гей.. надали :roll:
На твоето мнение съм, само да кажа , че за мен всяка сексуална ориентация е нормална, щом я има :wink:

swords1010
09-19-2007, 19:18
Педерасите трябва да се изтребат,мен ме дразнят на макс само като ги гледам...
Какво ти правят ?

mi6ani
09-19-2007, 19:20
Нямам нищо против тях, всеки е свободен сам да избира. Бих се подразнила единствено на прекалената показност.

mersi 4e nali 4e nqma6 ni6to protiv homoseksualnite no za kakva pokaznost govori6 tova 4e se celuvame po ulicata ili kakvo pravim vsi4ki ne6ta koito pravqt i heteroseksulanite :)

petet
09-19-2007, 19:25
Педерасите трябва да се изтребат,мен ме дразнят на макс само като ги гледам...

Сори ама ако твоя най-добър приятел стане гей(което не ти го пожелавам) ще го трепеш ли? :-k :?
Какво им толкоз гледаш?Недей им обръщай внимание както аз не им обръщам ;) :-$ :-s

Към лезбийките посигурно по друг начин се отнасяш :lol:

Хора като Хора.Не ми пука кой какво харесва.Имам си всичко,от което ми е нужно.Приятели приятелка мн забавления и т.н. \:D/

swords1010
09-19-2007, 19:27
Педерасите трябва да се изтребат,мен ме дразнят на макс само като ги гледам...

Сори ама ако твоя най-добър приятел стане гей(което не ти го пожелавам) ще го трепеш ли? :-k :? ...
Интересен пример! :wink:

petet
09-19-2007, 19:46
Aбе то не се знае нищо ;).
Зобиколи въпросите,но както и да е.Ти си решаваш! ::: :-s

swords1010
09-19-2007, 19:53
Педерасите трябва да се изтребат,мен ме дразнят на макс само като ги гледам...
Какво ти правят ?


Шарено ти правят , теб постовете винаги са ти съобразени но този път..... както ти правят вече секи проклет педал парадира с това че е такъв , държи се некво предизвикателно и т.н. нема да ги изброявам да не ме фане злобата , ама тия са точно за бой защото определено правят нещо!
Аз също не одобрявам подобно поведение, но не всички се държат по този начин. :)

petet
09-19-2007, 19:54
държи се некво предизвикателно и т.н.

Axaм така е аз познавам такъв от 6кл - направо го мразя :evil:.С едно момиче го тупахме всекидневно за какво ли не още от 1 класе.За тогава незнам дали е бил обратен,но в 6клас то вече си личеше .Както казах някои се държат много НАГЛО И АРОГАНТНО #-o

Nicole_Richie
09-19-2007, 19:55
Нямам нищо против, за тях не трябва и не може да се съди по сексуалната им ориентация. Те също съм хора. Никога не съм проявявал дискриминация! :wink:


+1

vodolei4e_m
09-19-2007, 20:07
Нямам нищо против хомосексуалните - и те са хора.Важното е да няма прекалено голяма показност.Не познавам хомосексуални хора,но дори да познавах пак щях да си контактувам с тях без проблем.

ne kazvai 4e ne poznava6... i az taka si misleh, ne vsi4ki geyove im li4i van6no... te izglejdat i se darjat dori po majestveno po nqkoi pat ot heteroseksualnite i ne se razli4avat( e ima nqkoi gnusni izklu4eniq...)

Nikoga ne kazvai Nikoga :P

a ina4e i az nqmam ni6to protiv tqh no i ne bih spal s takav 4ovek( kakvato e vtorata 4ast ot vaprosa na avtora na kqoto po4ti nikoi ne otgovarq)

petet
09-19-2007, 20:15
НЕ не бих се чук*л с мъж! [-X

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 10:58
Грам не ме интересуват педалите.
Въобще не ми пука за тях.
+1