PDA

View Full Version : аз съм най-глупавия човек на светаааааааааааа! ;(



09-19-2007, 14:03
момиче съм. Преди 2 години учих с едно момче... тогава не знаех, че той ме харесваше. Мн се притеснявах от него, но не съм си мислела че го харевам мн.
След това се влюбих тоооооолкова много в негооо! Направо не е истина! (знам точно какво пиша в момента!) Ходих след него 6 месеца! Даже съм плакала за него (тцтцтцт)
След което той ми каза че изобщо не ме харесва.
Сугурна съм , че преди ме харесваше... но явно съм се била държала ужасно и съм го отблъснала без даже да знам(+ тва тогава изобщо не го харесвах!)
даже като се замисля още мн мн мн си го харесвам.
След това харесах един друг, но то си му личеше, че не ме харесва и толкова... не задълбавах пак така.
И изобщо... или аз харесвам някой и той не ме харесва или той ме харесва, а аз - не!
Или пък се усещам прекалено късно!
Божеее... днеска толкова се сдухах! :smt009

VivaLaIdiotism
09-19-2007, 14:05
Е вярнор, че си рядко глупава, но чак пък толко...

lyly_lili
09-19-2007, 14:06
абе завеждащ го в тоалетната и иска не иска ..... :-D :-D натам си знаеш!! А иначе пробвай да си харесаш някой, който не е от класа ти :wink:

sasha_90
09-19-2007, 14:07
Друг път мисли.

Erica
09-19-2007, 15:04
И сега какво се очаква от нас,да започнем да ти обясняваме,че не си глупава,че просто обстоятелствата са били такива,и че един ден ще срещнеш подходящият и чувствата ти ще са споделени :?: И още ред глупости,за да те убедим че не си глупава:?:

Angel4enebesno
09-20-2007, 08:38
Ами,честно казано не си глупава,защото всички изглупяваме в любовта,а най-големите глупци я отричат!Според мен просто имаш нужда от това,някой да те обича и се чудиш на къде да хванеш,за да го откриеш!Излизай с приятели и спри да мислиш за това!Повярвай така ще се чувстваш много по-добре!

Angel4enebesno
09-20-2007, 08:41
Ти не си най глупавия човек,защото момичетата/жените не са хора.....
Пример:Кола бута МЪЖ!Казват:Виж бутна човека!
Кола бута жена!Казват:Виж бутна жената!
Така,че не присъединявайте към човешката нация 8)
Tova izkazvane e ...dosta ograni4eno za 4ovek ot 21vi vek!I kakvo po-to4no da prisuedinqvame kum 4ove6kata naciq?!

SANDDRA
09-20-2007, 09:27
Ти не си най глупавия човек,защото момичетата/жените не са хора.....
Пример:Кола бута МЪЖ!Казват:Виж бутна човека!
Кола бута жена!Казват:Виж бутна жената!
Така,че не присъединявайте към човешката нация 8) Казва се така,защото "човек" е от мъжки род и не върви да се каже на лице от женски род! Като се каже "хората" се вкл и жените и мъжете! Д**а и комплексара!

GregoryHouse
09-20-2007, 09:33
Не се отчайвай все ще намериш някого който ще харесаш и той ще бъде лудо влюбен в теб...само не постъпвай пак така. Горе главата... :P

Th3MaN
09-20-2007, 10:13
Влюбен човек = Глупав човек!


Много глупости прави човек когато е влюбен. Няма спор. Но помни че за всичко си има време и място. Сега като не се е получило ще се получи по нататък. Сега щом не е станало значи това не са били подходящите хора за теб.

ZaHaRcHe
09-20-2007, 13:53
Мн пъти така се получава не ние не можем да направим нищо по въпроса трябва сама да се справиш с това и да го забравиш

evilkaAaAa
09-20-2007, 15:22
е мама му стара немоа ви разбера ве , как така "аве преди не го харесвах ама са съм ужасно влюбена" деба и ..

DarknessInside
09-20-2007, 16:26
аз съм най-глупавия човек на светаааааааааааа! ;(
момиче съм.
Стига ни само да кажеш че си момиче...то е другото е близко до акъла ;)
Принципно момиче може да се използва като оправдание във всякакви ситуации...като:
Вдетинена съм => Момиче съм
Лигавя се => Момиче съм
Тъпа съм => Момиче съм
Не мога да си реша проблемите => Момиче съм
Мрънкам => Момиче съм
Не мога да спра да говоря => Момиче съм
Егоцентрична съм => Момиче съм

Erica
09-20-2007, 16:30
аз съм най-глупавия човек на светаааааааааааа! ;(
момиче съм.
Стига ни само да кажеш че си момиче...то е другото е близко до акъла ;)
Принципно момиче може да се използва като оправдание във всякакви ситуации...като:
Вдетинена съм => Момиче съм
Лигавя се => Момиче съм
Тъпа съм => Момиче съм
Не мога да си реша проблемите => Момиче съм
Мрънкам => Момиче съм
Не мога да спра да говоря => Момиче съм
Егоцентрична съм => Момиче съм

Е колега,недей така де...ти изкара всички женски същества...немам думи

evilkaAaAa
09-20-2007, 19:48
аз съм най-глупавия човек на светаааааааааааа! ;(
момиче съм.
Стига ни само да кажеш че си момиче...то е другото е близко до акъла ;)
Принципно момиче може да се използва като оправдание във всякакви ситуации...като:
Вдетинена съм => Момиче съм
Лигавя се => Момиче съм
Тъпа съм => Момиче съм
Не мога да си реша проблемите => Момиче съм
Мрънкам => Момиче съм
Не мога да спра да говоря => Момиче съм
Егоцентрична съм => Момиче съм

ей т'ва същото може да се каже и за момчетата :wink:

nedincetoOo
09-20-2007, 20:45
Божееее, толко сте малоумни сичките. Как може някой, било то и мъж да мисли по тоя начин:

Ти не си най глупавия човек,защото момичетата/жените не са хора.....
Пример:Кола бута МЪЖ!Казват:Виж бутна човека!
Кола бута жена!Казват:Виж бутна жената!
Така,че не присъединявайте към човешката нация 8)
Извинявам се ама това, че на теб не ти е провървяло в любовта и не си опознал момичетата не е нужно до втълпяваш такива мисли на всички. Извинявам се ако те обиждам, обаче малко помисле преди да пишеш другия път такива неща!!!! Все пак живеем в 21век, не е нормално да мислиш толкова "старомодно"!!!

Доколкото до проблема ти... еми всеки понякога е тъп и сдухан. Много ясно, че ще се държиш така-все пак си в побертета. На всеки се случва. почакай малко и ще отмине! :D :D :D :D

KisskilleRcHe
09-20-2007, 20:48
Така става като не мислите.....

nedincetoOo
09-20-2007, 20:52
Божееее, толко сте малоумни сичките. Как може някой, било то и мъж да мисли по тоя начин:

Ти не си най глупавия човек,защото момичетата/жените не са хора.....
Пример:Кола бута МЪЖ!Казват:Виж бутна човека!
Кола бута жена!Казват:Виж бутна жената!
Така,че не присъединявайте към човешката нация 8)
Извинявам се ама това, че на теб не ти е провървяло в любовта и не си опознал момичетата не е нужно до втълпяваш такива мисли на всички. Извинявам се ако те обиждам, обаче малко помисле преди да пишеш другия път такива неща!!!! Все пак живеем в 21век, не е нормално да мислиш толкова "старомодно"!!!

Другото това:

аз съм най-глупавия човек на светаааааааааааа! ;(
момиче съм.
Стига ни само да кажеш че си момиче...то е другото е близко до акъла
Принципно момиче може да се използва като оправдание във всякакви ситуации...като:
Вдетинена съм => Момиче съм
Лигавя се => Момиче съм
Тъпа съм => Момиче съм
Не мога да си реша проблемите => Момиче съм
Мрънкам => Момиче съм
Не мога да спра да говоря => Момиче съм
Егоцентрична съм => Момиче съм

Извинявам се ама ти някога ЗАПОЗНАВАЛ ли си се с момиче. Това, че понякога НЯКОИ момичета се държат детински и разлигавено не значи че всички са такива!!!! Помисли малко. Всичко зависи от дисциплината. Всеми пример със сестра ми-глезили са я като малка и сега е неописуема лигла. например в момента реве задето съм казала, че ще стане готвачка и на мен ми викат!!! А аз-живяла съм първите ми 2-3 годинки на село при баба ми и дядо ми, които, не са имали възможноста да ме глезят и сега съм "нормален", за вас (момчетата) чове. Питай и приятелки и приятели, за пред хора съм. :D :D Не е нужно всеки, който чуе момиче да мисли така, моля, замислете се малко. Обиждате "нормалните" екземпляри!!!

Доколкото до проблема ти... еми всеки понякога е тъп и сдухан. Много ясно, че ще се държиш така-все пак си в побертета. На всеки се случва. почакай малко и ще отмине! :D :D :D :D

assd
09-20-2007, 21:23
Ти не си най глупавия човек,защото момичетата/жените не са хора.....
Пример:Кола бута МЪЖ!Казват:Виж бутна човека!
Кола бута жена!Казват:Виж бутна жената!
Така,че не присъединявайте към човешката нация 8)
ахахах браво, евала !!!!!!!! много ме изкефи тва, получаваш моите уважения.. .респект :D

Lov3Don`tCosT
09-20-2007, 22:16
Otidi pri Mag Juna da razvali tvoita losha i urochasana karma ;-)

teenkopele
09-20-2007, 23:34
...А иначе пробвай да си харесаш някой, който не е от класа ти :wink:

:lol: :lol:

То ако така ставаше...

DarknessInside
09-21-2007, 08:19
Хубаво,връщам си думите назад...само 80% от младите хор..ъъ момичета отговарят на описанието...

Zodiac
09-21-2007, 10:11
pkaji si cicite

Doomcryer
09-21-2007, 10:32
И аз преди имах същия проблем....

demons_of_my_soul
09-22-2007, 05:30
pkaji si cicite
така се решават много проблеми хехехеехехе :smt005

Angel4enebesno
09-24-2007, 09:17
Защо ли си мисля,че точно ти трябва да се приселиш в 21 век....Колко старомодно мога да мисля,че аз да не съм на 60 години :lol:
БТВ ето ти още едно,казано е в Библията!:
Напред вървяха хората, а след тях - жените и децата..
Moje da ne si na 60 i pak da si mn staromoden,kakto se vijda ot gornite redove!Bibliqta e tolkova izmislena rabota...naprimer,6tom vsi4ki sme ravni za6to ima bogoizbran narod?Te sa po-blizo do Bog,ili kakvo?!Drygoto:Eva e suzdadena ot rebroto na Adam...a toi ot kal!Pro4eti(ne gledai)"6ifarut na Leonardo",ot tam moje da si obogati6 malko ob6tata kyltyra!

makarona
09-24-2007, 09:41
Не че нещо ама си болкирала здравата :lol: