PDA

View Full Version : Помощ имам голям проблем!!!



vanq^87
09-19-2007, 13:05
цикълът ми закъснява с 7 дни правих ,секс последно преди 23 дни ,днес си направих тест shurecheck в 2 часа ,но нямах условия и се изпишках в/у него след 1 мин.го отворих и жидях една цикламена и една свтло розозова черта.след това излезнах навън изпуших една цигара след тоа се сетих че трябва да мине повече време върнах се проверих теста но резултата беше същия-една цикламена и една розова черта.отидох до аптеката и консултанта ми каза че теста трябва да се направи сутрин с първата урина с не повече от 3 капки

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

09-19-2007, 13:10
Направи го утре.Иначе виж какво пише в указанието на теста.

09-19-2007, 13:35
Изпишка се върху него, ама много ли урина падна върху него? И последния ти полов акт рисков ли беше? В смисъл без презервативи или гаф? Моят съвет е, отиваш и си купуваш тест по възмойност Престо- той е с двойно тестване. За всеки случай. Верно е, че най-добре тестът да се направи рано сутрин с първата урина, но уж съвремените отчитат по всчко време. Нз, ако искаш иди сега и виж за Престо, ако не вземи 2 др различни теста, направи единия сега, др утре и виж резултатът! Късмет! :)

09-19-2007, 13:41
да доста а последния полов акт ми беше без презерватив,но без гаф преди 23 дни

09-19-2007, 16:38
Ами, миличка, надявам се тогава, тестът ти да е бил направен порешно, или пък да не е отчел вярно. МНого пъти съм чувала, че Шуър Чек често пъти са грешни- затова те и писъветвах за тест с двойно тестване! Късмет :)

foreverr
09-20-2007, 18:52
Направи го утре.Иначе виж какво пише в указанието на теста. направи ли теста?

Diva4e
09-20-2007, 19:49
Дано всичко да е на ред ! :smt023