PDA

View Full Version : мом4ета кавалери ??



senoritata
09-19-2007, 13:30
ей моми4ета я кажете гаджетата ви носят ли ви багажа дават ли ви винаги път отварят ли ви вратата абе как се държат с вас ? за6тото моя уж се сагласи да ги прави тези не6та апак ся не6то ми мърмори та кажете при вас как е ?

divata_89
09-19-2007, 14:05
Ami dati kaja ponqkoga mom4etata sa mnogo razli4ni ne vsqko e kavalerski nastroeno.[/i]

sasha_90
09-19-2007, 14:47
Нямам гадже.Когато имах той се държеше като идиот.Но пък сега има 1 който ми е само приятел и се държи като кавалер.Например когато излязохме заедно то ми каза аз да избера къде защото съм била дамата.Има кавалери,жалко,че са малко.

koalka
09-19-2007, 15:03
В момента нямам гадже...но, да доста често се е случвало да бъде кавалер.Винаги ми правеше път, подаваше ми ръка.Ей такива дребни неща, но се усещаше. :wink:

MiMcHeToOo
09-19-2007, 15:09
ей моми4ета я кажете гаджетата ви носят ли ви багажа дават ли ви винаги път отварят ли ви вратата абе как се държат с вас ? за6тото моя уж се сагласи да ги прави тези не6та апак ся не6то ми мърмори та кажете при вас как е ?

почти винаги е такъв :wink:

VerryBerry
09-19-2007, 15:15
zavisi,no v pove4eto slu4ai sa bili kavaleri,no si zavisi ot jelanieto mu..ako sam go iska-6te se darji kato kavaler,ako ne-samo 6te marmori,zatva ne go karai nasila :wink:

Котарана
09-19-2007, 16:21
Да бъде кавалер нещо не му се отдава на моя... :-D :-D

MayKyTy
09-19-2007, 16:45
Апф да ти кажа събирам се наляво надясно с момчета и без да са ми гаджета пак ми носят чантата и ми отварят вратата ... много е приятно, просто такива като тях не се срещат често за жалост :smt011 но пък иначе нямаше да ги ценим толкова, ако всички бяха такива \:D/

kael
09-19-2007, 16:49
ей моми4ета я кажете гаджетата ви носят ли ви багажа дават ли ви винаги път отварят ли ви вратата абе как се държат с вас ? за6тото моя уж се сагласи да ги прави тези не6та апак ся не6то ми мърмори та кажете при вас как е ?

момент за реклама: да :) ;) ( дженталмен и половина ;) )

gorskata_feja
09-19-2007, 17:17
Едно момче може да е кавалер или да се държи като пълния задник... зависи от момичето до него!!! Ако го принуждаваш да се държи с тебе като с богиня, много ясно, че няма да стане... Ще бъде кавалер, ако поиска и ако го предразположиш към това... Мойто момче се държи готино с мен, ама не е типичния кавалер от филмите, пък и аз не си падам особено по такива лиготии, защото съм малко мъжко момиче... :P

The Goodbye Girl...
09-19-2007, 17:36
Аз преди време имах едно гадже, дето беше едва ли не перфектният джентълмен, обаче това в него ме побъркваше. Не искам винаги да ми отваря вратата или да ми помага. Предпочитам да си се държи нормално с мен що се отнася до кавалерските жестове, без разни преигравания. Разбира се, когато действително имам нужда от някаква помощ, да се държи мило.

miloto_girl_4e
09-19-2007, 17:42
Така .. повечето ми предишни гаджета бяха кавалери, но последният за съжаление не :?
Единственото, което правеше е да ми подава ръка като слизам от някое превозно средство...
Иначе това да ми вземе нещо за малко дори, когато не ми е удобно да го нося, или, за да направя нещо .. никога :roll: Трябваше аз да му кажа, сам не се сещаше...
Честно казано обичам кавалерските постъпки ... дребни жестове, които обаче оставят супер добро впечатление :!: :!:

Valar
09-19-2007, 18:16
Съгласил се да ги прави ли!?
Изкомандорен действа! :-D

nasty_13
09-19-2007, 18:48
ами да ти кажа не би трябвало да се налгаш да го молиш,а той сам да ги прави..незнма..според мен така епрзвилно..то си идва от възпитанието. :?