PDA

View Full Version : Как да утеша една жена.......



myni4ko_glypa4e
09-19-2007, 13:55
Ами изключително зле е плаче наскоро я изоставиха,по много гаден начин и се възползваха от нея много ви моля, аз я обичам но то сега не и е до връзки искам да направя всичко възможно да съм с нея......... сега маи има голяма нужда от утеха ако може някои да ми каже какво бих могъл дан да направя как да я утеша и да се опитам тя да ми даде шанс :) Нямам много време моля ви. :)

koalka
09-19-2007, 15:06
Бъди с нея като приятел, утешавай я и изчакай да й мине.Нормално е да плаче, да й е тъжно, но с времето няма да е така.

MiMcHeToOo
09-19-2007, 15:07
Ами изключително зле е плаче наскоро я изоставиха,по много гаден начин и се възползваха от нея много ви моля, аз я обичам но то сега не и е до връзки искам да направя всичко възможно да съм с нея......... сега маи има голяма нужда от утеха ако може някои да ми каже какво бих могъл дан да направя как да я утеша и да се опитам тя да ми даде шанс :) Нямам много време моля ви. :)

покажи и , че може да разчита на теб и, че не е сама

myni4ko_glypa4e
09-19-2007, 15:13
гледаи само като е наранена сега да не я използваш и да и се мушнеш в гащите :roll:
Ами по принцип няма как да стане това аи аз не съм такъв човек :))))))))
просто искам да я утеша и ако може някакси да изградим връзка или да станем гаджета тъи като сме само наи добри приятели за сега ;) ами не мога да я утеша опитах :(
но тя продължава да плаче много ви моля кажете какво да направя????? Толкова е зле че не спи :((((((
от 1 ден е така.

sasha_90
09-19-2007, 15:19
Бъди й приятел.Не я притискай за нищо.Угаждай й.

yellow_dress
09-19-2007, 15:20
Probvai da q razsee6 s ne6to, ako moje6 q izkarai nqkude da se razhodi, ne i govori za mom4eta nito za tova 4e iska6 da ste gajeta! Vsi4ko s vremeto si

myni4ko_glypa4e
09-19-2007, 15:37
Probvai da q razsee6 s ne6to, ako moje6 q izkarai nqkude da se razhodi, ne i govori za mom4eta nito za tova 4e iska6 da ste gajeta! Vsi4ko s vremeto si
Времето ми е 1 ден.Утре. Моля даваите малко по изчерпателни идеи :)

yuyuto
09-19-2007, 15:58
Probvai da q razsee6 s ne6to, ako moje6 q izkarai nqkude da se razhodi, ne i govori za mom4eta nito za tova 4e iska6 da ste gajeta! Vsi4ko s vremeto si
+1. Nai-dobroto,koeto moje6 da napravi6 v momenta e to4no tova! \:D/

шматка :Д
09-19-2007, 19:00
Изведи я някъде и я забавлявай много ама многооо цял ден да се смее с глас...имаи предвид че не е лесно. После вечерта я заведи на някое осамотено и красиво място, ако имаш кола може и някъде извън града. И ако минете на нещо по-сериозно си поговорете обясни и най-искрено, че всичко което са и причинили е частен случай и не е гаранция че ще се случи отново нито че всички са гадняри. Ще и стане гадно ако заговорите за това , така че това като стане просто и кажи " ок щом ти е кофти няма да коментираме сега" усмихни се и я гушни. Или ако се разплаче през цялото време я гушкай трий и сълзите и мълчи и я слушай :wink: Накрая я изпрати до тях и и кажи че ти е било приятно дрън дрън знаеш си и че ако има проблем или просто се нуждае от подкрепа и голямо ГУШ може винаги да те потърси. И повтаряй упражнението с излизането и забавляването всеки ден ... радвай я и тя постепенно ще забрави стария. Дали ще се влюби в теб никой не може да каже, но ако направиш това има по-голям шанс. И не се дръж като просто най-добър приятел, а я гушвай от време на време прави и комплименти и такива неща ... заигравай се с косата и ако обича..прави и масаж и т.н. ама не прекалявай. Въздържай се дори и ако ти позволи повече, това ще и покаже че държиш на нея и наистина искаш да се чувства добре, а не само да я праскаш :P С други думи покажи и че я харесваш, но няма да се натискаш излишно и ще я изчакаш колкото трябва. УСПЕХ! :)

FiRe_LaDy
09-19-2007, 19:11
БЪди до нея повече време.Изслушвай я,давай и ствети като приятел,подкрепяй я .... покажи и че може да разчита на теб.Недей да и казваш за сега за чувствата си,защото може да те отблъсне.Потрай си известно време и ако видиш,че имаш шанс ... действай,но за сега ти казах какво е най - добре да правиш ...

kael
09-19-2007, 19:14
Ами изключително зле е плаче наскоро я изоставиха,по много гаден начин и се възползваха от нея много ви моля, аз я обичам но то сега не и е до връзки искам да направя всичко възможно да съм с нея......... сега маи има голяма нужда от утеха ако може някои да ми каже какво бих могъл дан да направя как да я утеша и да се опитам тя да ми даде шанс :) Нямам много време моля ви. :)?
тов ме отвъщава ( можеби щото са ми го правели веднъж ) ... за мен тва е просто възползване от моментната слабост на даден човек

myni4ko_glypa4e
09-19-2007, 19:21
Изведи я някъде и я забавлявай много ама многооо цял ден да се смее с глас...имаи предвид че не е лесно. После вечерта я заведи на някое осамотено и красиво място, ако имаш кола може и някъде извън града. И ако минете на нещо по-сериозно си поговорете обясни и най-искрено, че всичко което са и причинили е частен случай и не е гаранция че ще се случи отново нито че всички са гадняри. Ще и стане гадно ако заговорите за това , така че това като стане просто и кажи " ок щом ти е кофти няма да коментираме сега" усмихни се и я гушни. Или ако се разплаче през цялото време я гушкай трий и сълзите и мълчи и я слушай :wink: Накрая я изпрати до тях и и кажи че ти е било приятно дрън дрън знаеш си и че ако има проблем или просто се нуждае от подкрепа и голямо ГУШ може винаги да те потърси. И повтаряй упражнението с излизането и забавляването всеки ден ... радвай я и тя постепенно ще забрави стария. Дали ще се влюби в теб никой не може да каже, но ако направиш това има по-голям шанс. И не се дръж като просто най-добър приятел, а я гушвай от време на време прави и комплименти и такива неща ... заигравай се с косата и ако обича..прави и масаж и т.н. ама не прекалявай. Въздържай се дори и ако ти позволи повече, това ще и покаже че държиш на нея и наистина искаш да се чувства добре, а не само да я праскаш :P С други думи покажи и че я харесваш, но няма да се натискаш излишно и ще я изчакаш колкото трябва. УСПЕХ! :)

Утре ми е последния ден защото заминава след това, ами опитвам се даже на разни игри я карам да играе може и заедно тя е голяма но просто да се развесели, а относно другото нещо по надолу fire lady аз от много години я обичам и харесвам.......... и съм и разкрил чуствата си към нея още от много време друг е въпроса че тя просто не искаше да отвърне на тях но може би сега е момента..... ами утре ще разполагам с около 3 часа може и малко повече и това ще ни бъде последното виждане кои знае след колко време ще се видим отново тъи като всеки отива да учи на различни места.............. и то някои дори извън България за това много ви моля може да продължите с съветите :)Дано искарам късмет утре :)

myni4ko_glypa4e
09-19-2007, 20:22
Успех приятел!
10X дано някои даде още някои и друг съвет.

myni4ko_glypa4e
09-20-2007, 05:50
Покани я да излезете на пикник в гората....Това е най доброто решение!Прекарайте си добре и всичко си идва от самосебе си!
Времето е гадно и не става за пикник ;(((((

myni4ko_glypa4e
09-20-2007, 06:23
Покани я да излезете на пикник в гората....Това е най доброто решение!Прекарайте си добре и всичко си идва от самосебе си!
Времето е гадно и не става за пикник ;(((((
Покания у вас,вечеряйте,помоли я да преспи изгледайте някой филм (комедия) нека да ви е весело....закачайте се...може да се пошегуваш и да предложиш бой с възглавници....И така..ако не стане пак пиши!
Разполагам с 3 часа време само не може да спи теи като няма кога аи няма да идва вечерта а аз и отивам на гости :)))))
бои с възглавници не иска вчера я питах тя е на 19 :) :smt006
Филми не и се гледат :((((((
освен игри на лаптопа и не знам какво друго би могло да я развесели........ :smt006 :smt007

yuyuto
09-20-2007, 14:08
Ами изключително зле е плаче наскоро я изоставиха,по много гаден начин и се възползваха от нея много ви моля, аз я обичам но то сега не и е до връзки искам да направя всичко възможно да съм с нея......... сега маи има голяма нужда от утеха ако може някои да ми каже какво бих могъл дан да направя как да я утеша и да се опитам тя да ми даде шанс :) Нямам много време моля ви. :)?
тов ме отвъщава ( можеби щото са ми го правели веднъж ) ... за мен тва е просто възползване от моментната слабост на даден човек
Има нещо такова... :-k Май трябва да почакаш всичко да отмине... Засега бъди неен приятел и не прекрачвай тази граница! :roll: :P

`Death`Whore``
09-21-2007, 08:09
Няма ли да разбереш най-накрая, че тя не иска да е с теб?