PDA

View Full Version : Да ви питам ?



etto
09-19-2007, 15:01
Значи неска отивам при личната ми лекарка да ми попълва някакви картони там за училище и като ме премери се оказа че съм.... покачил летвата с 20 килограма от миналата година и не съм порастнал нито 1 сантиметър.Та казах на майка ми да ми купи някакви зеленчуци и тя ми купила моркови и се питам дали ще помогат тия моркови като ги ям примерно 3 месеца верно ще ми се втръснат,но няма начин.А и лекарката каза да ходя пеш до даскало и обратно. :-) :-)

thefreak
09-19-2007, 15:21
Няма да помогнат само моркови.

e_l_i_z_a
09-19-2007, 15:40
Яж задушени зеленчуци(микс от картофи,грах,царевица,гъби, броколи,моркови).При всяко ядене яж салата и сутрин пий чай :wink:
Независимо дали си на диета или не,зеленчуците са жизненоважна част от дневното меню. ;-)

etto
09-19-2007, 16:07
Абе сега на пазара нема толкова зеленчуци а и според мен си е най-добре да не са задушени така губят витамини е аз примерно една седмица ще ям моркови следващата печени картофи,следващата краставици и така.Ест и малко повече движение но сега гледам че времето нещо не е както трябва ,но примерно отивам на даскало пеш връщам се пеш следобяд като си науча отивам малко на герена или примерно някаде по надалече и така мисля че ще има ефект.

thefreak
09-19-2007, 16:32
И защо си губят витамините по-точно?

ettto
09-19-2007, 16:54
ми така ми каза лекарката.

thefreak
09-19-2007, 16:56
Това ли е причината?!

ettto
09-19-2007, 17:18
Ами да ,а и не харесвам варени неща :lol: :lol: :lol:

bqsna_teenagerka
09-19-2007, 19:42
:o не е възможно да не си пораснала с нито 1 сантиметър! на колко години си?
както и да е...виж невъзможно е да ядеш само зелен4уци с месеци! не е полезно! яж си нормалните ястия,но без хляб,ограни4авай сладкото,тестеното,мазното ,яж пе4ено и варено не пържено!
наистина пове4е движение,и вкъши си прави упражнения....и така яж и месо то е жизнено важно! ако се ограни4иш оба4е от вси4ко,косата ти ще окапе,ноктите ти ще станат гадни,и всякакви такива неща за които не мислиш! грижи се добре за тялото си ей!

etto
09-20-2007, 13:10
значи мога да ям примерно кремвирши,салам,сирене,зел нчуци ,но не и майонеза,хляб,сладко...

girl88
09-20-2007, 14:34
Значи неска отивам при личната ми лекарка да ми попълва някакви картони там за училище и като ме премери се оказа че съм.... покачил летвата с 20 килограма от миналата година и не съм порастнал нито 1 сантиметър.Та казах на майка ми да ми купи някакви зеленчуци и тя ми купила моркови и се питам дали ще помогат тия моркови като ги ям примерно 3 месеца верно ще ми се втръснат,но няма начин.А и лекарката каза да ходя пеш до даскало и обратно. :-) :-)

do kolkoto razbiram ti si o6te mn mlada i spored men to4no zaradi tova ne e hubavo da se otkazva6 ot vsi4ko qj redovno NO PO MALKO nqma nujda da spira6 naprimer sladki6ite do minimum vzimai si po edin bonbon ili edno malko 6okolad4e za energia no gledai da ne prekaliava6

marina star
09-20-2007, 14:49
idi pri dietolog ili fitnes instruktor da ti se izgotvi specialna programa za otslabvane