PDA

View Full Version : Така ли е?



LoVe----->SeX
09-19-2007, 15:01
Koi tip momche vi haresva poveche dobrichkite koito ogajdat na seki vash kapriz ili loshite koito iskat samo sex durjat se grubo?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

09-19-2007, 15:03
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o те ако се делят само на тия 2 типа...

Erica
09-19-2007, 15:09
Нито един от двата...
Аз съм на мнение,че един мъж не трябва да позволява на една жена да му се качва на главата и да прави с него каквото си поиска...,все пак е мъж...(води се по-силната половина)(а пък и винаги ми е било много смешно,като видя някоя двойка,в която мъжът/момчето гледа приятелката си в очите и само дето не и целува крака...прави всичко,което тя иска...дори и да не му харесва само и само да й угоди...)
А пък ако е много груб или някой див селянин също не върви...
Така,че трябва да е нормален мъж :wink: нещо средно между двата типа които си дал/а . Нито някой женчо,нито някой мега грубиянин...

koalka
09-19-2007, 15:11
Искам нещо средно, както винаги. :-D
Не искам момчето, с което съм да угажда на всеки мой каприз и да ме слуша като кученце, а да има характер и да си е момче на място.
А относно секса и държането грубо-хич не го предпочитам.

VerryBerry
09-19-2007, 15:11
ima bezbroi podobni temi :| ,za men ne e vajno kakvo e mom4eto,vajno e 4uvstvata da sa vzaimni :roll:

sasha_90
09-19-2007, 15:17
Определено добрите момчета.Не е задължително да ми изпълняват всяко желание.Необходимо е поне да са добри с мен.

MiMcHeToOo
09-19-2007, 15:21
ima bezbroi podobni temi :| ,za men ne e vajno kakvo e mom4eto,vajno e 4uvstvata da sa vzaimni :roll:

+1

Котарана
09-19-2007, 16:16
Да се държи като мъж и да е малко по груб.А и в никав случай да не ми се моли и да не реве поне пред мен и някви такива...и хич не ми допадат тия дето са много добрички, щото на такива им се качвам на главата и после ми стават безинтересни.. :-D :-D

tweeetyreni
09-19-2007, 16:26
Nito ediniq ot dvata. [-X

MiMcHeToOo
09-19-2007, 16:29
Да се държи като мъж и да е малко по груб.А и в никав случай да не ми се моли и да не реве поне пред мен и някви такива...и хич не ми допадат тия дето са много добрички, щото на такива им се качвам на главата и после ми стават безинтересни.. :-D :-D

и с това съм съгласна :-D

cherinka
09-19-2007, 16:31
Искам само секс.
За това бих избрала 2рия тип, естествено ако бяха само два.