PDA

View Full Version : Чувствали ли сте се самотни?



DeSerT17R0Se
09-19-2007, 16:52
Здравйте!
Искам да попитам чувствали ли сте самотни? Нямам предвид сами без гадже, ами просто самотни. В тълпа от хора и "приятели" да се чуствате неразбрани, да няма на кой да се доверите, да няма с кой да споделите? Приятелите да се отдалечат от вас без съществена причина и без да се е обсъждал проблема. Да няма дори с кого да излезете?
Има ли решение на такъв проблем, ако въобще мислите че е. ](*,)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

MostHated
09-19-2007, 17:20
имам 1 приятелче което не ме кара да се чуствам тей! супер мн си го уважавъъъъъъм ама има и гадни моменти... временно заради настроението

zloto
09-19-2007, 17:33
Чувствала съм се така много пъти в компания... а сега когато нямам и компания почти винаги се чувствам така... а и няма с кого да изляза...

SunnyG
09-19-2007, 17:40
Чувствала съм се самотна в много кратки интервали от време,поради простата причина,че хората на които си споделям да речем са били ивън града за няколко дни или просто е нямало начин да са до мен в някакъв момент.Но за мое щастие знам,че въпреки всичко ги има и че не съм сама.

_MiA_
09-19-2007, 17:45
Чувствала съм се така много пъти в компания... а сега когато нямам и компания почти винаги се чувствам така... а и няма с кого да изляза...

и аз така :-s

VaNicHkaa
09-19-2007, 18:18
По принцип не се чувствам така..обаче тези дни много караници много чудо и ми е малко странно когато изведнъж разбираш че хора на които си вярвал говорят зад гърба ти ..а уж ти се правят на приятели и само ти правят комплименти

Punkstyle
09-19-2007, 18:21
Здравйте!
Искам да попитам чувствали ли сте самотни? Нямам предвид сами без гадже, ами просто самотни. В тълпа от хора и "приятели" да се чуствате неразбрани, да няма на кой да се доверите, да няма с кой да споделите? Приятелите да се отдалечат от вас без съществена причина и без да се е обсъждал проблема. Да няма дори с кого да излезете?
Има ли решение на такъв проблем, ако въобще мислите че е. ](*,)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Не се отчайвай форума е насреща можем да ти подадем ръка....
И решението е да си намериш нови приятели скайп-Stefan554 Ако искаш пиши ми да се запознаем :)

Jamalska
09-19-2007, 18:37
в даскало редовно.обикновено в м/учасието си цикля някъде да слушам музика и да чета щото нямам приказка с класа просто

templer
09-19-2007, 18:48
За съжаление ДА :roll:

AnTiBuLLsHiTs
09-19-2007, 18:48
Няма ли с кой да поцъкаш хек? :shock:

find_m3
09-19-2007, 18:50
еми често ей така внушавам си даже не ,че има проблем

miloto_girl_4e
09-19-2007, 18:52
Да, случвало ми се е, не редовно, но се е случвало ...
Понякога имам какво да си кажа с приятелите(за тези в даскало говоря, за другите извън него - с тях не ми се е случвало да се чувствам самотна и неразбрана), но друг път направо се чудя какво за Бога правя с тях.. :roll:

09-19-2007, 19:36
prekaleno chesto se sluchva.... znam che vinagi si ima fr koito da me razberat..no pak se chustvam samotna... ;/

09-19-2007, 19:40
По принцип не се чувствам така..обаче тези дни много караници много чудо и ми е малко странно когато изведнъж разбираш че хора на които си вярвал говорят зад гърба ти ..а уж ти се правят на приятели и само ти правят комплименти

male tochno sq mi se sluchi syshtoto.. super kofti e shtot zad gyrba ti mogat da govorqt kvot si shtyt i da si IZMISLQt ii bez da imash pravo da se zashtitish..super podlo e

Schnitzer
09-19-2007, 22:17
Досега почти никога не съм се чувствал така тъпо,но откакто доидох в Гърция ебат депресията ебати ужаса,а и гадже е трудно да си хвана.Виж в БГ си беше дъ бест оф и догодина се връщам. :twisted:

Zealot
09-19-2007, 22:42
всяка проклета изминала секунда...но това не ми е кой знае какъв проблем защото съм си свикнал да бъда единак

swords1010
09-20-2007, 03:45
Да случвало ми се е! :x

IlLuSi0nS`
09-20-2007, 06:16
е как ще съм самотна като винаги имам себе си.. и без това разбрах, че няма смисъл да се предоверяваш на хората и да се заблуждаваш, че те разбират, и после идва един момент, когато те фрасва като некфа мълния.. ааа ама ти нали ме разбираше? кфо стана? и хоп си самотен.. да ама ако приемаш хората само ей така за веселата компания без мно мно да се задълбочаваш си е мн добро решение хахах и така винаги ще знаеш, че единствения човек, на който можеш да разчиташ си самия ти..

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 07:25
понякога, но в повечето случаи не го показвам...
слагам маската и съм Аз... :)

ThunderGoddess
09-20-2007, 07:38
Да, почти винаги. Много редки са моментите, когато не се чувствам самотна. Последното беше преди 4 месеца някъде. Но на фона на около 5 години пълна самота шибаните 2 дена, в които се чувствах добре се губят някак си, нали?

Persie
09-20-2007, 08:00
Да, случвало ми се е и продължава да се случва.Преди бяхме една голяма компания, но всички се преобразиха тотално, нямаме какво да си кажем и така.В даскалото е почти същото - 2,3-ма свестни човека и всичко леш.За това от известно време съм си сама навсякъде, но никога не давам вид, че нещо подобно ме подтиска.

Erica
09-20-2007, 10:41
е как ще съм самотна като винаги имам себе си.. и без това разбрах, че няма смисъл да се предоверяваш на хората и да се заблуждаваш, че те разбират, и после идва един момент, когато те фрасва като некфа мълния.. ааа ама ти нали ме разбираше? кфо стана? и хоп си самотен.. да ама ако приемаш хората само ей така за веселата компания без мно мно да се задълбочаваш си е мн добро решение хахах и така винаги ще знаеш, че единствения човек, на който можеш да разчиташ си самия ти..

Много си права [-o<

Към авторката,може би всеки минава през такива етапи...,когато е заобиколен от хора и се чувства сам...единственото лечение на това състояние е постигането на вътрешното спокойствие.Т.е. научи се да се радваш на живота,научи се да се обичаш такава каквато си...и сама ще видиш колко по-добре ще се чувстваш!

DeSerT17R0Se
09-20-2007, 12:04
Хора, благоаря ви много. Споделената болка е половин болка.

zvezdichkaaa
09-20-2007, 12:34
Да, случвало ми се е и продължава да се случва.Преди бяхме една голяма компания, но всички се преобразиха тотално, нямаме какво да си кажем и така.В даскалото е почти същото - 2,3-ма свестни човека и всичко леш.За това от известно време съм си сама навсякъде, но никога не давам вид, че нещо подобно ме подтиска.

Познато.

..:sUnRiSe:..
09-20-2007, 13:05
случвало се е :smt012

belerofone
09-20-2007, 13:11
Постоянно се чувствам така....НО се научаваш да избиваш такива мисли от себе си...Научаваш се да си ги забраняваш....

Решение на проблема със самотата е....все ощке не съм го намерил....

JuST.ang3L
09-20-2007, 13:12
Чувствала съм се така много пъти в компания... а сега когато нямам и компания почти винаги се чувствам така... а и няма с кого да изляза...

и аз така :-s


ЛеЛЕеЕе НеЩуУу Мн Станахмее .. !!!! :( попадам в тая ситуация мн мн мн 4есто .. някфо супер странно е и де да знам ама .. кофти работа .. уж си4ко е наред ама .. май нещо не е както трябжа ..! определено неприятно 4уство!!! :( :( :( :-s

ivakavlad
09-22-2007, 08:58
аз постоянно се чувствам така приятелите се отдръпваха от мене бавно в най-трудният момент в живота ми докато накрая след поредният опит да ме исползват не им теглих една майна и сега съм си единак и постоянно се чувствам самотен но вече съм свикнал с самотата.Тя не е нищо страшно даже те прави по силен(поне при мен е така) и се научаваш как да непозволяваш на другите да те тъпчат и унижават

sexy_for_you
09-22-2007, 09:00
Имах такъв момент,когато бях в ново даскало и не познавах никого.Запознах се с много хора,опитвах се да се вмъкне в тяхната компания,без успех.Всички ме отблъскваха.Това беше някъде 2 години.След това си намерих приятели и всичко се оправи.

ThunderGoddess
09-22-2007, 09:14
аз постоянно се чувствам така приятелите се отдръпваха от мене бавно в най-трудният момент в живота ми докато накрая след поредният опит да ме исползват не им теглих една майна и сега съм си единак и постоянно се чувствам самотен но вече съм свикнал с самотата.Тя не е нищо страшно даже те прави по силен(поне при мен е така) и се научаваш как да непозволяваш на другите да те тъпчат и унижават
Да, много правилно е това. А най-хубавото е, че в повечет време не чувстваш, така че си освободен от една от най-големите човешки слабости - чувствата. Може да си правиш много неща без после да ти е съвестно или да страдаш от разни предрасъдъци :)

find_m3
09-22-2007, 09:39
в момента се чувствам самотна...и по-скоро не самотна ,ами на последно място въпреки ,че имам няколко човека околко себе си...като попадна на такива теми и сама аз съм писала и всеки път си мисля как преставам да вярвам на хората и да започвам да си живея живота и да се забавлявам без да се обвързвам прекалено ,но в последствие ,когата за пореден път изляза с близките ми става много трудно...в други моменти е адски лесно ,но съм тъпа бъзла и си го признавам,защото ме е страх до смърт да не остана сама и се вкопчвам в потъващия кораб с надеждата да оцелея...................................... .................................................. ................................ много съм задръстена

H8_mE
09-22-2007, 10:00
Здравйте!
Искам да попитам чувствали ли сте самотни? Нямам предвид сами без гадже, ами просто самотни. В тълпа от хора и "приятели" да се чуствате неразбрани, да няма на кой да се доверите, да няма с кой да споделите? Приятелите да се отдалечат от вас без съществена причина и без да се е обсъждал проблема. Да няма дори с кого да излезете?
Има ли решение на такъв проблем, ако въобще мислите че е. ](*,)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!
Доста често! :cry: Ами аз съм се опитвала много пъти да намеря решение и няколко пъти съм успявала да оправя тези неща,за да не се чувствам така!човек се учи докато е жив.Когато правиш някоя грешка и не я виждаш,а приятелите ти я виждат и не казват каква е те се отдалечават и ти трябва в този момент да помислиш какво си направил и ако намериш грешката си да се опиташ да я поправиш,а ако не я намериш да говориш с тях за да ти я покажат и тогава да я поправиш пак!Но аз мисля,че всеки човек понякога се чувства така - виновен или не...!Така,че горе главата! :wink:

ShevchenkoFenka
09-22-2007, 10:01
Да! много пъти :cry:

sasha_90
09-22-2007, 10:09
Понякога но гледам да не си личи.

caRamelO_cHicA
09-22-2007, 15:50
В моя класа човек неможе да се чуства самотен винаги е забавно и всички се подкрепяме а когато стане проблем го разрешаваме заедно.

oTPoBHa
09-22-2007, 20:12
в даскало редовно.обикновено в м/учасието си цикля някъде да слушам музика и да чета щото нямам приказка с класа просто
а ето един кат мен.. целия ми клас са мноо зле като цяло.. вобще с никой немоа си разменя дфе думи ебахти има някфо шибано емо, няква дето претендира, че слуша реге, ама всЪщност знае само боб марли и тфа е.. останалите (попринцип аз не деля хората по музиката) освен, че слушат попфолк, което в крайна сметка не е толкова важно, са си тъпи, прости и ограничени в един начин на мислене и поведение хора, с които освен да ги питаш колко е часа няма кво друго (а даже и тва няма да ти кажат) . обикновено излизам и си цъкам хекец и си мисля, че колкото и да не деля хората по музиката, тя все пак си казва думата (не мисля, че е съвпадение попфолкаджиите и фешъните да са си зле и като хора).. а тия - емото и регефенката, дет и хипхоп български слушала, дет не ми е чувала за уош и йоко, камо ли за нещо друго съм им ебала номерата на сичките интригански пози кат тях !

bloodyt0
09-25-2007, 07:04
da znam kf0 e..spored mene trqa si fane6 nqkoi s koito ti e kef..a p1k kato nqma s koi da izleze6 stoi si vk16ti gledai nqkoe film4e i taka 6sa razsei6 i 6sa zabavlqva6

An4eSsS__
09-27-2007, 12:50
Имах такъв момент,когато бях в ново даскало и не познавах никого.Запознах се с много хора,опитвах се да се вмъкне в тяхната компания,без успех.Всички ме отблъскваха.Това беше някъде 2 години.След това си намерих приятели и всичко се оправи.

delee ne me pla6ii ceeli 2 godini ta tova e mnoogo
az sega sym v nov klas i mi e nqkakvo super gadno ](*,)

Timbaland
09-27-2007, 19:27
NIAKOLKO PESNI
za tajno nastroenie ili prosto se opitvam da si sabera mislite predlagam-

Ivy-Wory about you
Maroon5-She will be loved
Nelly Furtado-All good things
Thirteen Senses-Into the fire
Switchfoot-This your life
Linkin Park-Numb
Tatu-All the things she said
Tatu-Not Gonna Get Us

za nastroenie v koeto ti idva da ubiesh niakoi ili nesho te qdosva-

D12-American Pshico
The Prodigy-Voodoo People (Pendulume Remix)
Avril Lavinge-I Always get what i want
BT feat.M Doughty-Never Gone come back down
Brian Tyler-Mustang Nismo
Saliva-Click Click Boom
Benny Cassette-Watch your back
Dope-Debonaire
Nerd-Lapdance
Killing time
Styles of beyond-Nine Thou[Superstars Remix]
A Perfect Circles-The Outsiders
Hardnox-Come in hard
Eminem-Louse your self

za prevazbudeno i straxotno nastroenie-

Pink-Party
nz zasho obace tez 4te mi opraviat nastroenieto :smt012

http://www.vbox7.com/play:b00293d0

http://www.vbox7.com/play:fbe0b217

http://www.vbox7.com/play:1b698fbc

http://www.youtube.com/watch?v=vYsoOFUxbH4

vsickite mu pesni ma kefiat sladur.....

a i http://www.vbox7.com/play:1033132c kade bez batko

gabrielka@a
09-27-2007, 20:15
Сега се чувствам така :smt010

XaMcTePKa
09-27-2007, 20:44
всяка проклета изминала секунда...но това не ми е кой знае какъв проблем защото съм си свикнал да бъда единак

+1 :smt017

PINK_FLoyD
09-27-2007, 20:51
Милиони пъти.

09-27-2007, 21:00
Понякога. Дори днес се чувствах така. Добре, че се намериха някои приятели и няколко хубави песнички да ми оправят настроението. :?

teenkopele
09-27-2007, 21:07
Това ми се е случвало доволно много пъти. Дали има решение? Да...времето решава всичко, колкото и банално да звучи. Запознаваш се примерно, по някаква случайност, с нови пекани хора, и така нататък...схващаш предполагам. :wink:

SlAdKy_KoTi
09-28-2007, 18:38
мда...чуствала съм се така доста пъти :? :?

VerryBerry
09-28-2007, 18:40
slu4valo mi se e :smt009 ,oba4e se se6tam za ne6to hubavo,koeto mi se e slu4ilo naskoro,usmihvam se i prestavam da mislq za samotnostta :wink:

shadow_
09-28-2007, 19:24
[b]mne :roll: vsu6tnost ima6e edni takia momenti v koito prosto mi be6e sduhano ma vs si mi be6e nared nz 6to se sduhvah.... :? :?

{!}sLuNcHeVaTa{!}
09-28-2007, 23:26
В новото даскало се чувствам така постоянно. И това май няма да се промени :/ Но иначе извън него има доста хора,които ме разбират,оценяват и подкрепят,за което съм им много,много благодарна.