PDA

View Full Version : Тя харесва и друг



.....
09-19-2007, 18:06
Значи гаджето ми разбрах че не харесва само мене, а харесва и някакъв друг.Този другия го познавам приятели сме. От нейни приятелки разбрах че тя го харесва. А също така и те ми казаха че и той май я харесвал. И сега незнам какво да правя. Дали да го питам самия него дали изпитва нещо към нея или .... к`во да прая? Помогнете???

т.7
кремчето

kael
09-19-2007, 18:08
аз бих го набил ей тай за спорта- бутам се в него почвам да се заяждам кав му е проблема и накрая го оритвам ( ама ти не си аз ) нз можеби поговори с нея и ако избере него го набий ( или не го бий )

F@t@lNy_Sl@dK@
09-19-2007, 18:11
първо говори с нея очи в очи...изяснете си чувствата!ако тя твърди,че иска да е стеб обаче ти не й вярваш тогава говори с момчето

Shogi
09-19-2007, 18:12
По-скоро приказвай с нея...Да не стане така, че се едно тичаш пред вятъра..Кажи й кой кфо ти е казал пък като видиш как ще реагира...все ще я спипаш на тясно и ще каже...няма къде да иде...

kael
09-19-2007, 18:14
аз бих го счупил от бои , след това може и да го питам аз мисля 1во тряаа питаш приятелката ти дали го харесва - ако "не" сичко е окей ама ако "да" бих го набил ...

MostHated
09-19-2007, 18:19
аз бих го счупил от бои , след това може и да го питам аз мисля 1во тряаа питаш приятелката ти дали го харесва - ако "не" сичко е окей ама ако "да" бих го набил ...

после вече ги ритам и 2та!

kael
09-19-2007, 18:25
аз бих го счупил от бои , след това може и да го питам аз мисля 1во тряаа питаш приятелката ти дали го харесва - ако "не" сичко е окей ама ако "да" бих го набил ...

после вече ги ритам и 2та!

който не мисли така да не се възмущава ако момичето си заслужава бих се бил и дори да знам че ще ме смачка

.....
09-19-2007, 18:30
И да иска не може да ме смачка щото е една хилка. И много почва да ме нерви и ако разбера че тя го харсва ще му тегля един як бой. Пък нея няма повече да я погледна.Макар че ще ми е трудно но.....

kael
09-19-2007, 18:31
И да иска не може да ме смачка щото е една хилка. И много почва да ме нерви и ако разбера че тя го харсва ще му тегля един як бой. Пък нея няма повече да я погледна.Макар че ще ми е трудно но.....

нищо не може да върне едно момиче към теб по добре от едно добро изпитано "пълно игнориране" за известно време

sasha_90
09-19-2007, 18:33
Говори с гаджето си.

Valar
09-19-2007, 18:33
Много сте страшни бе! :-D

Плякам Майки
09-19-2007, 18:33
Битки сте.

kael
09-19-2007, 18:34
Недеи се сили толкова , ниа тука сме щураци , наи добро е 1 да говориш с нея и ако ти каже ми харесвам те ама и към него изпитвам чувства , и един път го целунах щото е сладък... и некви е такива




нема да ги бия... ще ги ИЗБИЯ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/

.....
09-19-2007, 18:35
Той ще го изяде най големия. Като сме заедна с мойта идва там се мъчи да зарибява пред мене. Някога много се изнервям и ако се изнервя може го вкарам в болница. Не че ще си я върна ако го харесва ама поне ша си напрая кефа да му нацепя тиквата.

Kraken
09-19-2007, 18:36
аз бих го счупил от бои , след това може и да го питам аз мисля 1во тряаа питаш приятелката ти дали го харесва - ако "не" сичко е окей ама ако "да" бих го набил ...


Най-доброто решение на KillSwitchEngage ама може и първо биеш след тва пак биеш и накрая биеш още малко и ако може да говори го разпитваш :lol:

kael
09-19-2007, 18:38
аз бих го счупил от бои , след това може и да го питам аз мисля 1во тряаа питаш приятелката ти дали го харесва - ако "не" сичко е окей ама ако "да" бих го набил ...


Най-доброто решение на KillSwitchEngage ама може и първо биеш след тва пак биеш и накрая биеш още малко и ако може да говори го разпитваш :lol: май тука само "биячи" се събрахме :) :smt005

.....
09-19-2007, 19:05
Май май ама ко да се прави проси си го тоз .

gLoRiOuS_aNGeL
09-20-2007, 15:22
Ne mislq,4e tva trqbva da ti pravi vpe4atlenie!Nie momi4etata obi4ame edno mom4e i haresvame vsi4ki ostanali gotini mom4eta!6tom e s teb zna4i teb obi4a...Ne misli6 li,4e 6te e malko tapo da se izrasi6 otnqkade pred onova mom4e i da kaje6:Zdrasti!Ti haresva6 li gadjeto mi?...I ako si misli6 4e 6te kaje istinata dori da q haresva zna4i si mnogo naiven...

gabi_94
09-20-2007, 15:37
Ne mislq,4e tva trqbva da ti pravi vpe4atlenie!Nie momi4etata obi4ame edno mom4e i haresvame vsi4ki ostanali gotini mom4eta!6tom e s teb zna4i teb obi4a...Ne misli6 li,4e 6te e malko tapo da se izrasi6 otnqkade pred onova mom4e i da kaje6:Zdrasti!Ti haresva6 li gadjeto mi?...I ako si misli6 4e 6te kaje istinata dori da q haresva zna4i si mnogo naiven...

podkrepqm!!!

kael
09-20-2007, 15:48
Ne mislq,4e tva trqbva da ti pravi vpe4atlenie!Nie momi4etata obi4ame edno mom4e i haresvame vsi4ki ostanali gotini mom4eta!6tom e s teb zna4i teb obi4a...Ne misli6 li,4e 6te e malko tapo da se izrasi6 otnqkade pred onova mom4e i da kaje6:Zdrasti!Ti haresva6 li gadjeto mi?...I ako si misli6 4e 6te kaje istinata dori da q haresva zna4i si mnogo naiven...

той човека си каза че тоя свалял приятелкатаа му пред него ... ко бях аз досега тоя щеше да ми козирува като ме види

koalka
09-20-2007, 15:49
Говори с нея и я питай дали това е истинта.Тогава реши какво да правиш, но, ако наистина харесва друг- няма смисъл да продължавате.

zmey
09-20-2007, 22:28
аз бих го счупил от бои , след това може и да го питам аз мисля 1во тряаа питаш приятелката ти дали го харесва - ако "не" сичко е окей ама ако "да" бих го набил ...


Най-доброто решение на KillSwitchEngage ама може и първо биеш след тва пак биеш и накрая биеш още малко и ако може да говори го разпитваш :lol: Еми ако е от тези които не могат да се бият и той ръгне да се бие, и го на бият най накрая вместо той да го бие, май него ще бият. :twisted:

ihopeulikepain
09-21-2007, 09:32
Той ще го изяде най големия. Като сме заедна с мойта идва там се мъчи да зарибява пред мене. Някога много се изнервям и ако се изнервя може го вкарам в болница. Не че ще си я върна ако го харесва ама поне ша си напрая кефа да му нацепя тиквата.
Ам... Ако се чустваш толко здрав може да му теглиш боя ( или поне да се опиташ ) Обаче ако тя го харесва гарант ти давам че след тва си я загубил .. Не тва е важното ... ония нека си флиртува .. наблюдавай твойта, ако тя му отвръща начи нещо ви куца във връзката или просто си й омръзнал ;)

`Death`Whore``
09-21-2007, 09:35
Очевидно не разбираш какво е важното в ситуацията. Важното е, че тя му дава надежди. Според мен е курвенце, за приятелките И - да не говорим. Да харесва твой приятел, докато ходи с теб...и да не се притеснява да го разгласява...и да му се натиска...боже...а той какъв приятел ти е впрочем?

meaningless
09-21-2007, 09:53
Ама, сте ебаси лейките... и като го набие кво бее?? Нито ще спечели момичето, нито нищо - най-ного тя да го намрази.
Приеми, че не си ти най ;) Ако харесва него, да си ходи при него и точка... не можеш да я накараш да те харесва.
Аз ако бях на теб, щях да я оставя ...

kael
09-21-2007, 10:19
Ама, сте ебаси лейките... и като го набие кво бее?? Нито ще спечели момичето, нито нищо - най-ного тя да го намрази.
Приеми, че не си ти най ;) Ако харесва него, да си ходи при него и точка... не можеш да я накараш да те харесва.
Аз ако бях на теб, щях да я оставя ...
a man 's got'a do what a man 's got'a do ....

meaningless
09-21-2007, 10:23
Да, може би a man, living a few thousand years ago, но не и днес.

kael
09-21-2007, 10:56
Да, може би a man, living a few thousand years ago, но не и днес. мда нали идва някакъв идиот разбираш ли и почва да сваля приятелката ти пред тебе и ти си стоиш тихичко и кротичко ... сичко си има граници и това ги прекрачва

meaningless
09-21-2007, 11:02
Да, може би a man, living a few thousand years ago, но не и днес. мда нали идва някакъв идиот разбираш ли и почва да сваля приятелката ти пред тебе и ти си стоиш тихичко и кротичко ... сичко си има граници и това ги прекрачва
Е, така е, ама тука онзи не е дошъл да я сваля. Тя си го харесва и той нея, но това не значи, че е имало свалка... Виж, ако почне да я зарибява верно си е за бой.

kael
09-21-2007, 11:05
Да, може би a man, living a few thousand years ago, но не и днес. мда нали идва някакъв идиот разбираш ли и почва да сваля приятелката ти пред тебе и ти си стоиш тихичко и кротичко ... сичко си има граници и това ги прекрачва
Е, така е, ама тука онзи не е дошъл да я сваля. Тя си го харесва и той нея, но това не значи, че е имало свалка... Виж, ако почне да я зарибява верно си е за бой. ами той беше писал че точно това е правил ... явно не си прочел ... се тая :} както се казва в saw 3: отмъщението не води до нищо добро...
btw: тва с боя беше олигофренската ми страна ;) ( нали знаете секи понякога ръси глупости )

hungry_vampire_f
09-21-2007, 11:20
А ти откъде си сигурен, че нейните "приятелки" казват истината?

meaningless
09-21-2007, 11:38
Да, явно не съм прочел като хората. Сори.

MiMcHeToOo
09-21-2007, 11:54
според мене дори да я питаш тя няма да ти каже дали го харесва или не..