PDA

View Full Version : Хапчета или презерватив предпочитате



ana_sladurana
09-19-2007, 18:30
nqma da davam mnenie za da ne povliaq na va6eto!!!posle 6te se izkaja :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P :P :P :P :P :P :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :D :D \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

glezan4e
09-19-2007, 18:33
prezervativ

krem4et0
09-19-2007, 18:34
Предвид средната възраст на потребителите тук за предпочитане е презервативът. Не е хубаво момичета на 13-15 години да гълтат ОК.
Аз лично се пазя с хапчета+прекъснат полов акт. Мисля, че предвид моята възраст и дозата непукизъм, относно това дали ще забременея или не, този вариант ме устройва.

cherinka
09-19-2007, 18:37
Изкажи се.
Нали за това е форума.
Аз съм ЗА презерватива.
Първо, защото преди време изнасях лекция в класа ми за венерическите болести и, сигурно, бях прочела и изчела почти всичко в нета и из енциклопедийте в училищната библиотека за венерическите заболявания, и ако ви кажа просто какви нечувани болести видях и прочетох - бедна ви е фантазията. Това са сигурно поне едно хиляда ако не и повече болести, предавани по полов път, и то от най-безобидни такива, та чак стигнете до сифилис, спин, и прочие. (Истината е, че толкова четох и нищо не съм запомнила, запомних, единствено, че опасността дебне на всякъде) :-D

А защо съм против използването на контрацептиви? - Достатъчно солидно закръглено кифтенце съм си, та да напълнявам още. Вярно е, че хапчетата действат на всеки организъм различно, но каква е вероятността, че и аз няма да започна да напълнявам!?...
Главно заради килограмите съм против хапчетата и чак на второ място (но не и на последно) съм против тях, заради всички онези венерически болести.

glezan4e
09-19-2007, 18:41
Изкажи се.
Нали за това е форума.
Аз съм ЗА презерватива.
Първо, защото преди време изнасях лекция в класа ми за венерическите болести и, сигурно, бях прочела и изчела почти всичко в нета и из енциклопедийте в училищната библиотека за венерическите заболявания, и ако ви кажа просто какви нечувани болести видях и прочетох - бедна ви е фантазията. Това са сигурно поне едно хиляда ако не и повече болести, предавани по полов път, и то от най-безобидни такива, та чак стигнете до сифилис, спин, и прочие. (Истината е, че толкова четох и нищо не съм запомнила, запомних, единствено, че опасността дебне на всякъде) :-D

А защо съм против използването на контрацептиви? - Достатъчно солидно закръглено кифтенце съм си, та да напълнявам още. Вярно е, че хапчетата действат на всеки организъм различно, но каква е вероятността, че и аз няма да започна да напълнявам!?...
Главно заради килограмите съм против хапчетата и чак на второ място (но не и на последно) съм против тях, заради всички онези венерически болести.
+1 :)

09-19-2007, 18:43
Презерватив! :-k :)

Борат
09-19-2007, 18:43
хапчета разбира са
тва е проблем на женката, я нема да го бутам с презарватив (не хаерсва чувстовото)

ChRiSTiaNo_07
09-19-2007, 18:44
Презервативите не са ми удобни,за това предпочитам хапчета.

Tazadarr
09-19-2007, 18:50
Спермициди ;)

MalKa_BLuDnica
09-19-2007, 18:55
vsi4ki muje bihda kazala hap4eta..ama mai samo jenite za zapoznati kak vredqt te-za tva kazvam prezervativite sa moq izbor - :smt012

Борат
09-19-2007, 18:56
vsi4ki muje bihda kazala hap4eta..ama mai samo jenite za zapoznati kak vredqt te-za tva kazvam prezervativite sa moq izbor - :smt012
хапчетата вредели :smt005 :smt005
поредната женска лъжа за да отнемете удоволствието от секса на мъжа [-X

krem4et0
09-19-2007, 18:58
Изкажи се.
Нали за това е форума.
Аз съм ЗА презерватива.
Първо, защото преди време изнасях лекция в класа ми за венерическите болести и, сигурно, бях прочела и изчела почти всичко в нета и из енциклопедийте в училищната библиотека за венерическите заболявания, и ако ви кажа просто какви нечувани болести видях и прочетох - бедна ви е фантазията. Това са сигурно поне едно хиляда ако не и повече болести, предавани по полов път, и то от най-безобидни такива, та чак стигнете до сифилис, спин, и прочие. (Истината е, че толкова четох и нищо не съм запомнила, запомних, единствено, че опасността дебне на всякъде) :-D

А защо съм против използването на контрацептиви? - Достатъчно солидно закръглено кифтенце съм си, та да напълнявам още. Вярно е, че хапчетата действат на всеки организъм различно, но каква е вероятността, че и аз няма да започна да напълнявам!?...
Главно заради килограмите съм против хапчетата и чак на второ място (но не и на последно) съм против тях, заради всички онези венерически болести.
Мит е, че от противозачатъчни се напълнява. И аз последните 3 месеца съм с 3 кила отгоре, ама то езащото ям сандвичи с майонеза, вафли и седя у дома. Хапчетата задържат вода в организма, да, но това не значи, че си по-дебел. Може да тежиш повече, но това е вода. Изпишква се рано или късно.

MalKa_BLuDnica
09-19-2007, 19:01
all kolko sme lo6i nie jenite ](*,) nie neiskame na samovliubenoto mujko su6teestvo otsre6ta da mu e hubavo.. tctctc kolko sme lo6o ujas [-( az su6to iskam da mi e hubavo po vreme na sex ama kato mi kaza li4niq lekar kak vredqt tiq bukluci..povqrvai mi go ne sum si go izmislila! :-({|=

krem4et0
09-19-2007, 19:03
Знам, че не си. Не казвам, че са безвредни бонбонки. Но аз ги пия заради кистите си, а не защото така съм решила. И така и така ги пия-защо да не се възползвам и от противозачатъчния им ефект. При все, че съм с постоянен партньор без сексуално минало и за двете страни!

MalKa_BLuDnica
09-19-2007, 19:09
i az pieh takiva ne6t za moite kisti. i posle sa okaza 4e ni6to ne sa napravili osven 4e razbrah 4e tiq ne6ta ne mi ponasqt..1 mesec nemojeh da pravq sex zaradi nekva reakciq i priqtelq mi me gleda6e na kryv..a edna moq priqtelka gi pi bez da sa i predpisani 6toto nqkoi i bil kazal 4e nqma smisul da hodi na lekar i o6te i hoda na svijdane v bolnicata :smt012 opasna rabota sa za hora koito ne sa hodili predi tva pri li4en genekolog :smt017

krem4et0
09-19-2007, 19:13
i az pieh takiva ne6t za moite kisti. i posle sa okaza 4e ni6to ne sa napravili osven 4e razbrah 4e tiq ne6ta ne mi ponasqt..1 mesec nemojeh da pravq sex zaradi nekva reakciq i priqtelq mi me gleda6e na kryv..a edna moq priqtelka gi pi bez da sa i predpisani 6toto nqkoi i bil kazal 4e nqma smisul da hodi na lekar i o6te i hoda na svijdane v bolnicata :smt012 opasna rabota sa za hora koito ne sa hodili predi tva pri li4en genekolog :smt017
То не, че помагат. но без тях кистите стават големи и рискувам да се спукат. А така си седи 3 см и не мърда вече 1 година почти.
Без хапчета при мн е страшно-непрекъснато менструално кървене и болки от нарастващата киста. Следват пункция, 2 месеца без хапчета и пак нова киста. Не ща!
А и съм се допитала до 3-м лекари и ме лекуват с години 2-ма от тях.
Проблеми от хапчетата не съм имала.
А ако ме опперират или пк ми правят пункция, гаджето ми знае че поне месец няма да правим секс. Предупреден е-ще се самозадоволява или ще караме на френски ласки!

`Death`Whore``
09-19-2007, 19:19
Предвид средната възраст на потребителите тук за предпочитане е презервативът. Не е хубаво момичета на 13-15 години да гълтат ОК.
Мда, и аз перпоръчвам презервативи, но не предпочитам нито едното от двете. Но аз няма и защо да предпочитам... :smt009 :smt009 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010

ana_sladurana
09-19-2007, 19:22
spored men po - dpbre prezarvativ 'za6toto hap4etata predpazvat samo ot zabremenqvane no ne i ot bolesti!!! taka4e PREZARVATIV!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D

krem4et0
09-19-2007, 19:29
Предвид средната възраст на потребителите тук за предпочитане е презервативът. Не е хубаво момичета на 13-15 години да гълтат ОК.
Мда, и аз перпоръчвам презервативи, но не предпочитам нито едното от двете. Но аз няма и защо да предпочитам... :smt009 :smt009 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010
Е, не тъжи толкова.

`Death`Whore``
09-19-2007, 19:34
Трябва да се оплаквам :lol:

И вс епак нищо не може да замени усещането на пениса в теб...и мисълта, че се сливате така, както е отредила природата... 8-[

Cleansing
09-19-2007, 19:41
Хапчетата водят до безплодие и куп други проблеми като рак и т.н. Естествено, че ще ви ги хвалят и предписват за щяло и нещяло и вие ще им вярвате, защото сте заблудени и не знаете нищо за световните конспирации срещу здравето! Но, щом искате да се увреждате, щото някой ви е казал че с презерватив е гадно, моля!
Лошото е, че нацията загива, а и бъдещето масово безплодие в следствие на бруталната намеса в естествения цикъл на женския организъм, а именно отделянето на яйцеклетка всеки месец и смяната на нивата естроген/прогестерон, ще си каже думата само след няколко години...

Naked in the wind
09-19-2007, 19:49
Аз съм за хапчетата.Пия ги вече от година и нещо по здравословни причини,а и секса от тогава е много по як.С презервативите изсъхвам и усещам болезненото търкане на гумата в мен..+ това си имам доста сериозен приятел,така че няма опастност от венерически болести.

petet
09-19-2007, 21:19
Хапчетата са наистина много вредни.Увреждат някакви органи,но забравих кои.Ми и аз мразя презервативите,но предпочитам здравето на гаджето.

`Death`Whore``
09-19-2007, 22:01
И жените ги мразят, спокойно, отвратително е, когато изсъхват, защото и жената изсъхва и... :smt011 А сега се сетих, че последните ми невероятни сексуални изживявания бяха с презерватив... 8-[

MalKa_BLuDnica
09-19-2007, 22:53
awe stiga s tiq hap4eta we..she se sasipete..tctctc 4udo e s vas :-({|=

krem4et0
09-20-2007, 07:09
Чули хапчетата вреди и коментират. Не казвам, че са полезни, но съвсем не нанасят толкова огромни вреди, стгига да са изписани правилно и съобразени с възрастта.
Противозачатъчните не водят до стерилитет, а точно обратното. на жени, на които им предстои да си правят инвитро се дават противозачатъчни 2 месеца, за да спрат работата на яйчника. След спирането им растат по-качествени яйцеклетки. Именно тези яйцеклетки се вземат от жената. Те с оплождат много по-лесно. За това и рискът от забременяване след употреба на ОК е по-голям.

rihannka
09-20-2007, 08:05
mi az predpochitam prezervativi,hapcheta izpolzvam ako stane nqkoi gaf =P~

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 08:13
От 18годишна да се тъпча с такива хапчета... как пък не...

С презерватив!

Едно заради множеството противопокозания на тия хапчета... и второ, защото презервативът предпазва и от болести, и т.н.
Пък т'ва, че сега да речем си с гадже от година и половина и му имаш доверие и здрав е и т.н.... като (ако) скъсате и си намериш нов... и к'во? пак на хапчета, пак без презерватив... и така 2ри,3ти, 5ти... не стига, че си скапваш организма, 'щото няма безвредни хапчета... ами и не можеш да си 1000% сигурна къде си е пъхал малкия приятел...

krem4et0
09-20-2007, 08:18
Е, ама ако ти се налага по друг повод. Или пък си семейна вече. Не отричайте толкова хапчетата. Аз се тъпча толкова години с тях и нищо ми няма. Преглеждали са ми половите органи и само дето яйчниците ми са малко малки. Не говорете така наедро.

Diva4e
09-20-2007, 08:24
Ам .. с приятеля ми до 5-тия месец беше със презерватив .. а след него без .... той е мн по голям от мен така,че му имам доверие!!

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 08:33
Е, ама ако ти се налага по друг повод. Или пък си семейна вече. Не отричайте толкова хапчетата. Аз се тъпча толкова години с тях и нищо ми няма. Преглеждали са ми половите органи и само дето яйчниците ми са малко малки. Не говорете така наедро.

Не ги заклеймявам. Не ме разбирай погрешно.. просто смятам, че съм прекалено малка или ъъъ вече се водя 'млада'... все таз...
Ако ми се наложи спешно ест, че ще взема... Ако съм семейна сигурно пак... но тогава ще имам 'официално' постоянен партньор... ще правя секс само с 1 човек... пък сега... днес си с гадже, утре без, вдругиден се появява нов и така се получава един цикъл докато се омъжиш, че и след това... и к'во...ще пия хапчета и ще правя секс без презерватив с всички ли... е пък едно твърдо НиЕ! 8)
трябва ли да карам всеки, с когото мисля да 'осъществявам коитус' (:lol:) да му искам медицинско, за да съм сигурна :roll:

krem4et0
09-20-2007, 08:48
Че то и с презерватив пак може да пипнеш нещо. По-безобидно разбира се, ама сато се пипате по половите органи, по тестисите също, при френска любов или при петинг.
Може да е инфекция само, ама пак може да се прихване.
Дори и сифилис може, ако е болен в напреднал стадий.
Медицинското свидетелство е силно препоръчително. Пък и аз не мисля скоро да имам друг сексуален партньор. Ако от мен зависи не бих имала друг партньор никога.

sh3_1s_7h3_0n3
09-20-2007, 08:58
Че то и с презерватив пак може да пипнеш нещо. По-безобидно разбира се, ама сато се пипате по половите органи, по тестисите също, при френска любов или при петинг.
Може да е инфекция само, ама пак може да се прихване.
Дори и сифилис може, ако е болен в напреднал стадий.
Медицинското свидетелство е силно препоръчително.

Точно същото нещо бях казала на една приятелка, която си мислеше, че с презерватив е 100% защитена и не може по др начин да се зарази. Като разбра, че дори и от орална любов може да пипне нещо... и подскочи: "И к'во? Аз сега повече никога не трябва да правя френска любов ли?" все едно се беше свършил света :lol:

ама к'во да се прави пък.... просто явно ще трябва да се подбираме и да си носим 'медицински свидетелства' в джоба :lol: че и с тия 'връзки за една вечер' знаеш ли кога ще ти потрябва :lol:

h0s7
09-20-2007, 10:10
апчета

alkobalko
09-20-2007, 11:46
Презервативи.

skagen
09-20-2007, 16:28
много зависи от партньора ми ако си имаме пълно доверие бих използвала хапчета,но ако е някакъв с който ще го правя само 1-2 пъти с презерватив определено!

Kras4eto_lp
09-20-2007, 16:31
Презерватив определено.

ouT-oF(coNtr0L)
09-20-2007, 16:32
Презерватив

zmey
09-20-2007, 16:48
предпочитам калашников с нош на върха и :D пълнител от 75... :smt007

`Death`Whore``
09-21-2007, 08:19
Всички сте "за" презервативите, но моят лекар ги забранява изрично - казва, че нанасят поражения и рани на вагината. Латексът не е направен да влиза там.

krem4et0
09-21-2007, 09:25
Най-добре е въздържание до брака, изследвания, брак и секс след 25 годишна възраст. Не са нужни котрацептиви. Ама такова животно НЕМА!

foxy-to
09-21-2007, 09:44
az sam "za" hap4etata! kvoto i da govorite te ne sa tolkova vredni kolkoto si mislite. ima mn mitove za tqh i dosta hora im vqrvat. na men mi gi izpisaha zaradi boleznen menzis i naistina pomagat.a i sexa e mn po-hubav. sega ne mislq za tova dali 6te zabremeneq ami se otdavam izcqlo na prejivqvaneto. mn po-razli4no e ot predi. s prezervativ mn b1rzo izs1hvam i me boli. taka 4e... hap4eta rullz! :D

Loshotia
09-21-2007, 10:07
Аз не разбрах за какви хапчета става въпрос. Защото постинора го мразя- такова му майката на цикъла. Презервативи също мразя, затова пия от онея хапчета антибебе дет им се вика. Никакви странични ефекти, сигурност и спокойствие. Предпочитам да дам 15лева за тях отколкото да ме е страх после какво ще се случва

meaningless
09-21-2007, 10:26
До колкото знам, противозачатачните имат странични ефекти. Може да се обринеш, ала бала...
Мисля, че на нашата възраст презервативите вършат достатъчна работа.

foxy-to
09-21-2007, 10:44
da moje da se obrine6, no samo ako si dostata4no t1p 4e da po4ne6 hap4eta bez ginekologi4en pregled. nali toi ti kazva koi to4no da pie6. a strani4nite efekti ima, no hubavi. sega nqma da izbroqvam, mislq 4e pove4eto momi4eta(koito piqt hap4eta) gi znaqt. est, ima i izvesten risk, no kato se zamislq vsqko lekarstvo ima takav. nqkoi hva6tal li se e da pro4ete kakvo pi6e v listovkata na aspirina ili analgina? napravo 6te se ot4aqte... protivopokazaniq ima na vsqko hap4e. sega ne iskam da me razbirate gre6no, ne kazvam 4e vseki trqbva da pie protivoza4ata4ni, no se draznq nqkoi kato po4ne da mi govori 4e sa super vredni, i 4e ne trqbvalo da se piqt. mislq 4e vseki ima pravo na izbor, moq e hap4eta i ne iskam nqkoi da me razubejdava.

krem4et0
09-21-2007, 16:15
Ама пропуснеш ли някое става шаш и паника. Или при повръщане. Напряво се прецеква цялата схема. Но пък учи на отговорност-заеш, че днес имаш поне 1 ангажимент-да си изпиеш таблетката!

`Death`Whore``
09-21-2007, 16:23
Затова е 12 часовото отлагане - ако забравиш, все ще се сетиш до 12 часа...аз лично никога не съм изпускала, а ги пих 1 година...най-много с 5 или 6 часа по-късно съм я пила и то веднъж или два пъти...

krem4et0
09-22-2007, 09:19
Е, да де ма се случва. Аз съм пропускала таблетка. Добре, че не водех полов живот тогава. Понякога се случва, но след този гаф си навивам алармата, а след 22-рия РД, предивд огромната ми възраст - 2 аларми през 5 минути.
А за повръщането? Повръщала съм 1час след приема на хапчето.